Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2136 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 20:59
Wiadomo, że to racja jednej tylko strony ale w paru elementach nie trzeba nam komentarza złotoustego Stolarczyka, bo jak jest my też to widzimy i żadne kłamstwa i dementi tego nie zmienią. Ogólnie smutny obraz naszego klubu wyłania się z tego wywiadu.
"Nie mam żalu do prezesa bo wiem że był i jest wprowadzany wielokrotnie w błąd przez swoich pracowników". Jako puenta.
Wiele razy to już padało na tym forum ale Stolarczyk i Peskovic powinni jak najszybciej zakończyć pracę u nas. Może wtedy będzie jednak u nas normalniej...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2338 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 21:16

  netoper napisał:  
Wywiad z Radkiem
"A daj spokój, przecież jest premia za ósemkę, czym się martwić" - jeżeli to ma pokrycie, to pokazuję ambicje szatni i robienia z ludzi idiotów.To o czym mówi Radek znajduje się potwierdzenie w tym jak gramy w grupie mistrzowskiej.


RaFaU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5997 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 21:27

  Icar napisał:  

  netoper napisał:  
Wywiad z Radkiem
"A daj spokój, przecież jest premia za ósemkę, czym się martwić" - jeżeli to ma pokrycie, to pokazuję ambicje szatni i robienia z ludzi idiotów.To o czym mówi Radek znajduje się potwierdzenie w tym jak gramy w grupie mistrzowskiej.Nic tylko podziekować Stolarczykowi za spierdolenie ostatnich 2 sezonów. Mroczek jest chyba ślepy albo jebnięty, że sie otacza takimi hienami.

Dzięki Radek, że ktoś się w końcu odważył opowiedzieć jak funkcjonuje nasz klub. Okradanie Azotów i kibiców. Tyle w temacie. Powinni oczekiwać w piątek rekordu frekwencji.

Na miejscu Azotów bym postawił ultimatum, że albo odchodzi Stolarczyk albo oni. Skoro Radek mówi,że mogli o coś w tej lidze walczyc to jest to równoznaczne z tym,że byśmy grali w pucharach.Puchary to promocja w europie i kasa.


Tak odnośnie piłkarzy,którzy mieli wyjebane na mecze w górnej ósemce to polecam przeanalizować naszą kadrę z wiosny 2014/2015.
Z piłkarzy,którzy grali wtedy i grają teraz to : Hubert Matynia, Sebastian Rudol, Ricardo Nunes, Rafał Murawski, Adam Frączczak, Łukasz Zwoliński.

Matynia , Rudol i Zwoliński wtedy jeszcze byli za młodzi i za słabi w uszach by tak mówić. Nunes, jako obcokrajowiec zaczynający dopiero przygode u nas raczej też by nie miał na nas wpływu. Muraś w ostatnim meczu w krakowie dosadnie powiedział co myśli o tej całej szopce.

Pozostał nasz nowy El Capitano :D może to moje domniemania,ale kto jest nie do ruszenia w naszym klubie?:) Kto sobie gra w piłeczke w trzebieży na dniach chemika zamiast w meczu ligowym?:) Kto zmienia non stop pozycje bo musi grać?

Chyba zagadka rozwikłana. Dziękuję, Dobranoc.

Ostatnio edytowany przez: RaFaU, 7 lipca 2017, 22:06 [2 raz(y)]


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2544 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 21:27
Niby czemu miałby kłamać. Przecież odchodzi na tyle co go znamy wszyscy to szczery facet.
To że u nas nie jest normalnie pisałem już dawno.
Nigdzie nie jest kolorowo, ale u nas Prezes Mroczek daje się tak dymać aż oczy bolą.
Nie miał nauczki ze Smolnym to teraz ma dalej udrękę z innymi

Po raz kolejny powtarzam. Stolarczyk? CO! Ty wiesz co!

Jedyne co mnie ciekawi a tego nie wiem którzy z piłkarzy mieli wywalone jaja po awansie do grupy mistrzowskiej. Jak ktoś wie bardzo prosze o podzielenie się tą informacją.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 7 lipca 2017, 21:34 [2 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5544 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 21:40
"A daj spokój, przecież jest premia za ósemkę, czym się martwić" – to zdanie jest doskonałą kwintesencją wszystkiego. Bardzo chętnie poznałbym nazwisko/a tych je.banych oferm.

Jestem szczerze załamany tym wywiadem, potwierdziły się wszystkie głosy jakie do tej pory zdało się słyszeć w kuluarach… Niesprawiedliwość, buta, brak szacunku, małostkowość.

Cisną się na usta mało parlamentarne słowa, ale nie ma sensu nimi tutaj rzucać. Jestem w szoku, że Mroczek otacza się takimi ludźmi. I w jeszcze większym, że kompletnie tego nie dostrzega. I jak tu coś budować kiedy ludzie za sterami srają we własne gniazdo? Oj, nie tędy droga…


Stolarczyk - nie wracaj już z tych wakacji, do spółki zaproś Boryska, tych kilku ambitnych z szatni i nara.


Radek - nie pierwszy to już wprawdzie raz, ale: szacunek za portowy charakter i esencję rywalizacji sportowej. Dziękuję.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5663 dni

**
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 21:58
Świetny wywiad, wyważony, ale odsłaniający wiele kulis pracy Stolarczyka (hiena). Ja tylko dodam, że Radek fantastycznie podsumował pracę trenerów bramkarzy :D

I fajnie wiedzieć, że Tomasiewicz nieźle ogarnia. Nie wiedziałem o tym, że ma taką renomę.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2338 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 22:11
Pewnie niedługo wyjdzie jakieś oświadczenie z klubu o "steku bzdur" :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2136 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 22:21

  Icar napisał:  
Pewnie niedługo wyjdzie jakieś oświadczenie z klubu o "steku bzdur" :)I o stadzie internetowych hejterów...Bo przecież wszystko jest ok, tylko szukamy dziury w całym


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/07/2017 22:24
Pytanie jest takie, czy Stolarczyk jest osobą która będzie miała pracę w naszym klubie niezależnie od tego co się dzieje i jaki wpływ to ma na nasz klub? Jak frekwencja spadnie do 2.000 dopiero się ktoś obudzi?
Druga sprawa to Pesković. Tutaj też jest wszystko w porządku zdaniem włodarzy?
Trzecia sprawa to ludzie z marketingu.


Pogoń Szczecin MKS!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5406 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/07/2017 09:14
Jeszcze jakiś czas temu myślałem:
"ludzie przesadzają z czepianiem się Stolarczyka, nie jest taki zły" itd

Po tym jak wyszło, że zamiast działać na rynku transferowym leży na dupie w Chorwacji i po przeczytaniu wywiadu z Radkiem przelała się czara goryczy:

Stolarczyk wypie*dalaj hieno, jesteś rakiem tego klubu!

A Pesković to dla mnie było zero jako trener bramkarski już od dawna, oby tylko Załuska nie obniżył lotów zanim Boriska stąd wypierdolą, bo w końcu ktoś musi przejrzeć na oczy.

Prezesie Mroczek, sam powiedziałeś na spotkaniu z kibicami, że zdarza się Panu, że ktoś potrafi Pana oczarować (tam była mowa o Michniewiczu swego czasu). Jesteś pan już nie tyle co oczarowany a OMAMIONY przez tego pajaca Stolarczyka. Kiedy to się skończy?!

Czas na dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, czas na koniec robienia z Pogoni dojnej krowy.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3583 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/07/2017 21:14
Prawda jest jedna. Jeżeli przy naszym klubie działają stowarzyszenia Kibiców to powinno się na dniach odbyć spotkanie z Prezesem Mroczkiem i powinna być wyłożona kawa na ławę.
Jest wywiad w którym opisane jest działanie Stolarczyka ... jest druga strona czyli zadowolenie Zarządu ze Stolarczyka. W tym gronie na spotkaniu powinna być wyjaśniona kwestia Stolarczyka i Peskovica. Jeżeli nie będzie konkretnych odpowiedzi od Prezesa na temat takiego działania to znaczy że są nietykalni w klubie i w tedy potwierdzi się że nawet jeżeli Nawałka czy nawet sam Guardiola przyszedł na Twardowskiego to nic tutaj nie ugra ...... jest to smutne ale zarazem jak wszystko na dzień dzisiejszy wskazuje prawdziwe. Albo Mroczek jest ślepy albo nie on rządzi w tym klubie a jest jedynie marionetką ........


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni

****
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/07/2017 22:37

  Pyrgol napisał:  
Prawda jest jedna. Jeżeli przy naszym klubie działają stowarzyszenia Kibiców to powinno się na dniach odbyć spotkanie z Prezesem Mroczkiem i powinna być wyłożona kawa na ławę.
Jest wywiad w którym opisane jest działanie Stolarczyka ... jest druga strona czyli zadowolenie Zarządu ze Stolarczyka. W tym gronie na spotkaniu powinna być wyjaśniona kwestia Stolarczyka i Peskovica. Jeżeli nie będzie konkretnych odpowiedzi od Prezesa na temat takiego działania to znaczy że są nietykalni w klubie i w tedy potwierdzi się że nawet jeżeli Nawałka czy nawet sam Guardiola przyszedł na Twardowskiego to nic tutaj nie ugra ...... jest to smutne ale zarazem jak wszystko na dzień dzisiejszy wskazuje prawdziwe. Albo Mroczek jest ślepy albo nie on rządzi w tym klubie a jest jedynie marionetką ........Termin spotkania jest ustalany od jakiegoś czasu wiec napewno kazdy sie dowie


Surowi rodzice
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2544 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 09/07/2017 22:52
Bardzo dobrze sam sie mogę udać na to spotkanie, Jeśki mogę wpaśc prosze podam numer telefonu i maila. Ale zadam same trudne pytania...


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1910 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 10/07/2017 09:06
Na fantasy lidze w WP najdroższym napastnikiem AF .


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4628 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 16:36

  Icar napisał:  
Pewnie niedługo wyjdzie jakieś oświadczenie z klubu o "steku bzdur" :)Aż tak długo na odpowiedź Prezesa nie trzeba było czekać :)


PS 1948
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

*
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 17:00
Tych odpowiedzi i ripost prezesa się już nie da czytać naprawdę - za każdym razem to samo: ,,on/oni nie mają racji, ale konkretów nie podam bo się umiem zachować". Po co w takim razie oświadczenie?
Prawda jest taka, że w tym przypadku to zjebał ewidentnie klub podpisując z Radkiem tak długą umowę i w późniejszym okresie z niego rezygnując. Wymaganie w takim przypadku, żeby piłkarz zrzekł się wypłaty i spokojnie odszedł to dopiero groteska.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2338 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 17:08
Heh, mówiłem, że jakieś oświadczenie będzie :) Prezes Mroczek jest mega przewidywalny.

Widać, że Prezes cholernie mocno za złe ma mu tą odrzuconą propozycję z Japonii.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2136 dni
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 17:26

  zach-pom napisał:  

  Icar napisał:  
Pewnie niedługo wyjdzie jakieś oświadczenie z klubu o "steku bzdur" :)Aż tak długo na odpowiedź Prezesa nie trzeba było czekać :)Kolejne pierdy o niczym. Podobnie jak wczorajsza konferencja. Do kogo on kurwa ma te żale? Zbiera co zasiał. Niech już lepiej nic nie mówi a Stolarczyk niech siedzi w tej Chorwacji. Wszystko dookoła sprawia, że bardziej wierzymy RJ niż Prezesowi. I trudno się temu dziwić skoro on notorycznie mija się z prawdą. Do kogo on ma pretensje? Do Radka, że trochę smutnej prawdy ujawnił? W żadnej z ważnych ostatnio spraw Mroczek nie był z nami szczery, ciągle miesza i kluczy, traktuje nas jak debili żeby chociaż o tych transferach przypomnieć. To wszystko idzie w złą stronę, leży marketing, leżą wzmocnienia i skauting (skoro chcieliśmy kulawego Pawłowskiego) leży wizerunek klubu i komunikacja z kibicami. Zbliżamy się do masy krytycznej.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5634 dni

****
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 17:29
Marian Kielec spotkał się z piłkarzami Pogoni

Mega pozytywne spotkanie, Pan Marian super opowiada i mam nadzieje, że zaszczepi w nich chęć wygrywania. Skorża na początku wspominał, że chce zaszczepić pozytywne myślenie i chęć wygrywania.

Ps. Dobry z niego Ambasador Pogoni !!! :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5959 dni

****
Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/07/2017 17:51

  RaFaU napisał:  

  Icar napisał:  

  netoper napisał:  
Wywiad z Radkiem
"A daj spokój, przecież jest premia za ósemkę, czym się martwić" - jeżeli to ma pokrycie, to pokazuję ambicje szatni i robienia z ludzi idiotów.To o czym mówi Radek znajduje się potwierdzenie w tym jak gramy w grupie mistrzowskiej.Nic tylko podziekować Stolarczykowi za spierdolenie ostatnich 2 sezonów. Mroczek jest chyba ślepy albo jebnięty, że sie otacza takimi hienami.

Dzięki Radek, że ktoś się w końcu odważył opowiedzieć jak funkcjonuje nasz klub. Okradanie Azotów i kibiców. Tyle w temacie. Powinni oczekiwać w piątek rekordu frekwencji.

Na miejscu Azotów bym postawił ultimatum, że albo odchodzi Stolarczyk albo oni. Skoro Radek mówi,że mogli o coś w tej lidze walczyc to jest to równoznaczne z tym,że byśmy grali w pucharach.Puchary to promocja w europie i kasa.


Tak odnośnie piłkarzy,którzy mieli wyjebane na mecze w górnej ósemce to polecam przeanalizować naszą kadrę z wiosny 2014/2015.
Z piłkarzy,którzy grali wtedy i grają teraz to : Hubert Matynia, Sebastian Rudol, Ricardo Nunes, Rafał Murawski, Adam Frączczak, Łukasz Zwoliński.

Matynia , Rudol i Zwoliński wtedy jeszcze byli za młodzi i za słabi w uszach by tak mówić. Nunes, jako obcokrajowiec zaczynający dopiero przygode u nas raczej też by nie miał na nas wpływu. Muraś w ostatnim meczu w krakowie dosadnie powiedział co myśli o tej całej szopce.

Pozostał nasz nowy El Capitano :D może to moje domniemania,ale kto jest nie do ruszenia w naszym klubie?:) Kto sobie gra w piłeczke w trzebieży na dniach chemika zamiast w meczu ligowym?:) Kto zmienia non stop pozycje bo musi grać?

Chyba zagadka rozwikłana. Dziękuję, Dobranoc.Gdzie w wywiadzie jest napisane że ta osoba dalej gra w Pogoni?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005