Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/10/2013 22:09

  Papricanos85 napisał:  

  anathema napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  anathema napisał:  

  kiko napisał:  
W niedziele w Cafe Futbol gościem będzie Dariusz Wdowczyk :)



Tendencyjna wręcz jałowa gadka, jestem totalnie zawiedziony tym programem. I anse Wdowczyka, ze meczą go o pytania o korupcje. Ja pierdole, Dziurowicz (młody) musi czuc sie podle bo nie dość ze musiał zniknąć (ze sportu i chyba ogolnie z naszego kraju), to jeszcze jego Gieksa zniknęła na lata z ekstraklasy... A wracajac do meritum, lansowanie Wdowczyka wrecz obrzydliwe, ale jak podali kontrkandydatów w postaci Skorży, Lenczyka czy o zgrozo Engela to naprawde nie ma co sie tu rozwodzic, bo kazdy z nas moze zostac selekcjonerem i gorzej nie bedzie...

Czekałem na słowo "wdzecznosc" od Wdowca i sie nie doczekałem, koles przebiera nogami by dorwac sie na posade selekcjonera. takze jestem zawiedziony taka postawa co napisałem na wstępie.



No to chyba niedokladnie ogladales program bo powiedzia doslownie o wdziecznosci wobec Pogoni, szkoda tylko ze temat Pogoni nie zostal pociagniety dalej przez marnych dziennikarzy i ekspertow...najlepszy i tak jest dziekanowski ktory o pilce ma takie pojecie ze szkoda slow..pilkarzyk ktory co rusz padal na murawe z wielkim krzykiem aaaałłłł teraz jest nazywa siebie wielkim ekspertem..;)



Akurat wyjątkowo dokładnie. przytocz z cytatem wypowiedz Wdowczyka w ktorym znajduje sie słowo "wdzecznosc" lub jego synonim. W programie ogólnodostępnym na polsacie sport.

mam przykra wiadomość - koleś powoli sie ewakuuje i znów bedziemy musieli szukac trenera. Pytanie tylko kiedy.



Powiedzial doslownie "jestem wdzieczny ze w Szczecinie dano mi szanse"(zreszta prawie w kazdym wywiadzie to podkresla) Przestanmy sie doszukiwac podtekstow.Wdowczyk wiele razy dawal do zrozumienia ze ma ten kredyt do splacenia i zrobi wszystko aby tak sie stalo.Nie wymagajmy deklaracji z jego strony ze zostanie u nas na lata bo wszyscy wiemy a on zwlaszcza ze w kazdej chwili moze przyjsc zadyszka,przegra 2,3 mecze pod rzad i zaraz wszyscy zaczna go sami zwalniac..tak bylo chociazby ze skowronkiem...Pogon chwalona,jaka to my ladna pilke nie gramy,przyszla wiosna i bom nowy trener wszystko poszlo w niepamiec a efekt koncowy skowronek slaby trener..takze spokojnie z ocenami i wnioskami ze juz nas zostawi.
Mysle ze zaden klub nie da mu takiej mozliwosci osiagniecia sukcesu jak Pogon...jezeli z nami osiagnie sukces to bedzie o tym glosno w calym kraju..a mistrzostwo z Legia?to nie ten kaliber tam tylko rozlicza sie i pamieta tych co tego majstra przegrywali.Zreszta ostatnie owacje na stojaco przed meczem i po meczu nie naleza w Polsce do czestych zjawisk a co za tym idzie z takim wsparciem nasz Darek Wdowczyk ma ten komfort jakiego nie maja i miec nie beda w innych klubach..tutaj moze osiagnac w tej lidze wszystko i to wlasnie z nami.takie jest moje skromne zdanie.



czekam na wideo cytat z tymi słowami. wtedy sie pokajam i przeproszę. nie mam z tym problemu zwe jesli mi sie cos udowodni to bede szukał innych rozwiązań, ze cos nie mialo miejsca. narazoie to tylko prawienie "na papierze" w necie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/10/2013 22:59

  anathema napisał:  

  EPSON napisał:  

  anathema napisał:  
No bez jaj, co to jest kurwa jakis Sląsk? Klub ktory był w takiej samej dupie jak my całkiem niedawno. Wisła? Cupial to ewenement, ale niech sobie każdy przypomni czym była ta cała Wisła przed jego przybyciem. Wyzbądźmy sie z kompleksów i stawiajmy jakies cele. Ambitniejsze niz tylko egzystencja.


Cele owszem,ale co do realiów to się mylisz.To nie są kompleksy,tak dzisiaj po prostu jest.Jesteśmy miastem bez stadionu(juz praktycznie prawie jedynym),miastem gdzie jest exodus młodych ,zdolnych na zachód lub...do Poznania,Wroclawia czy Warszawy.Miastem bez dużych i prężnych firm dających nadzieje na dłuższą stabilizacje w klubie.Miastem które się marginalizuje w stosunku do innych.Dlatego człowiek z zewnątrz z ambicjami który to widzi wcześniej czy później odejdzie .Tak jak dzieje się z wieloma z nas którzy osiągnęli w swojej regionalnej pracy max i dalej jada na wyższy poziom do stolicy czy większych ośrodków gdzie są centrale firm tak i Wdowczyk po ew. sukcesie u nas dostanie kilka razy większa pensję,kilka razy lepszą kadrę zawodniczą i po prostu rozwijając się z tego skorzysta.Nikt nie chce się poddać takiej rzeczywistości ale do puki będziemy się cofać to i klub będzie miał trudniej i co lepsi odejdą tam gdzie będą perspektywy rozwoju.



Nie sa kompleksy a za chwile wyjeżdżasz z brakiem stadionu, brakiem miejsc pracy i z tym wiążącym sie upływem jednostek etc. Słuszna uwaga, ale takie problemy mniemam ze i wieksze są w innych miejscach a jednak nie ma takich notorycznie powtarzających sie problemach jakie panuja w Szczecinie. Choc z drugiej strony baczac na to jak rzucono Pogoni kłody pod nogi z zaszłości to dzis ze jeszcze w ogole funkcjonujemy na takim poziomie...



Tylko potwierdzasz moje tezy.Wyjeżdżam ze stadionem,upadającymi zakładami pracy etc. bo to są fakty.To nie jest kwestia kompleksów tylko obiektywnego spojrzenia co widać za oknem..Te dodatkowe kłody,nieprzychylność władz tego miasta,kłamstwa wyborcze pseudo prezydenta i inne machloje to tylko dodatkowy argument .Masz racje że dziwne jest to że jeszcze funkcjonujemy.Realnie to w tym mieście to pierwsza liga to max. jeśli miało by być to odzwierciedlenie tego co tu się dzieje.
Może masz racje ze większe miasta mają tez problemy...ale tam już dzisiaj są stadiony i często przychylne władze (Poznań,Wrocław,Gdańsk) dla których dobry klub piłkarski to reklama i duma a nie tylko kłopot.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/10/2013 09:30

  kiko napisał:  

  eF^ napisał:  

  AŚ napisał:  
W Dogrywce już więcej o Pogoni.


Gdzie można to zobaczyć ewentualnie jakąś powtórkę?



Będzie wrzucone później na polsatsport.pl [dział video].
Swoją drogą główna część programu strasznie żałobna. Kołtoń nie nadaje się na prowadzącego. Smutno, rozważania na tematy których nie można już zmienić.



Coś nie mogę odtworzyć tego video ;/ jak próbuje odtworzyć to tylko lekko przyciemnia sie cała strona.


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/10/2013 15:24
Z dzisiejszego Przeglądu:

|Z budowy na piłkarskie salony - historia Maksymiliana Rogalskiego.

Gdy miał 17 lat jego ojciec zginął w wypadku samochodowym. Nie tylko dlatego nie miał łatwej młodości. Grał w piłkę, ale w Rakowie Częstochowa zarabiał grosze. Dorabiał. Na budowie targał worki, razem z bratem roznosił ulotki reklamowe. - Budowałem częstochowskie centrum handlowe i marzyłem żeby zostać profesjonalnym piłkarzem. Dopiero po latach dopiąłem swego. To była długa droga do celu, z której nie mam ochoty teraz szybko schodzić - zapewnia 30-letni Maksymilian Rogalski. Uprawianie futbolu, co stanowi rzadkość, nie przeszkadzało mu w nauce. Studiował w trybie dziennym marketing i zarządzanie sportu na Politechnice Częstochowskiej. W uzyskaniu tytułu magistra nie kolidowały nawet przenosiny do Wisły Płock. Pracę dyplomową napisał na pięć. - Temat, jakżeby inaczej, musiał być mocno związany ze sportem. Pisałem o formach sponsorowania Legii Warszawa. W zdobyciu materiałów bardzo pomógł mi Jacek Magiera, z którym do dziś jestem w bliskich kontaktach. Jacek pochodzi z Rakowa i był wówczas piłkarzem Legii. Zawsze bardzo chciałem pójść w jego ślady - przyznaje popularny w Szczecinie "Max". Na studiach wiodło mu się dużo lepiej niż na piłkarskim boisku. Gdy kończył Politechnikę znalazł się na opłotkach futbolu. Występował w rezerwach Wisły Płock i grał z tak oryginalnymi zespołami jak Woy Bukowiec Opoczyński czy Omega Kleszczów.
|


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/10/2013 21:29
Maks nie jest pilkarzem wybitnym, ale ja go bardzo cenie za walecznosc no i tez rzuty wolne :)
Szkoda, ze w tym sezonie jeszcze nie trafil zadnego "okienka" :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/10/2013 12:51
Niestety, ale Maks to ostatnio prezentuje sie coś w ten deseń.

Tytuł strony


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/10/2013 15:27
Wiesz, generalnie to zawsze mozna sie do czegos przyczepic, pytanie tylko, po co?
Jesli idzie nam w miare dobrze, perspektywy sa nienajgorsze to po co szukac negatywow?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/10/2013 15:41

  tennisfan napisał:  
Wiesz, generalnie to zawsze mozna sie do czegos przyczepic, pytanie tylko, po co?
Jesli idzie nam w miare dobrze, perspektywy sa nienajgorsze to po co szukac negatywow?



To do mnie? takze odnioose siie w ten sposób słowami klasyka - najważniejsze aby plusy nie przesłoniły minusów. Rogalski od początku sezonu gra co najwyżej przecietnie, cieniem samego siebie chocby w zeszłego sezonu. Co ciekawe takich graczy jest kilku a mimo to wyniki nieco zaciemniaja ten stan rzeczy.

Nie sztuka gremialnie zaczac jechac po graczach jak przyjdzie kilka porazek z rzedu tylko do zagadnienia pojesc pragmatycznie i realnie oceniac ze ten czy owy gra słabiej. Oczywiscie zachowując umiar w owej krytyce;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 16/10/2013 11:20

  anathema napisał:  

  tennisfan napisał:  
Wiesz, generalnie to zawsze mozna sie do czegos przyczepic, pytanie tylko, po co?
Jesli idzie nam w miare dobrze, perspektywy sa nienajgorsze to po co szukac negatywow?



To do mnie? takze odnioose siie w ten sposób słowami klasyka - najważniejsze aby plusy nie przesłoniły minusów. Rogalski od początku sezonu gra co najwyżej przecietnie, cieniem samego siebie chocby w zeszłego sezonu. Co ciekawe takich graczy jest kilku a mimo to wyniki nieco zaciemniaja ten stan rzeczy.

Nie sztuka gremialnie zaczac jechac po graczach jak przyjdzie kilka porazek z rzedu tylko do zagadnienia pojesc pragmatycznie i realnie oceniac ze ten czy owy gra słabiej. Oczywiscie zachowując umiar w owej krytyce;)



No jasne, zgadzam sie.
Wsrod szczecinskich kibicow jednak zawsze raczej domniuje krytyka, a mnie sie wydaje, ze to raczej nie pomaga.
Jak ktos gra padake to tez trzeba o tym mowic, ale jesli graja dobrze to nie ma co na sile szukac niedoskonalosci (a te zawsze beda).
Oczywiscie nie twierdze, ze Ty to robisz, takze spoko.


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/10/2013 16:23
We wczrajszym (16.10) papierowym wydaniu Kuriera jest obszerny wywiad z Wdowczykiem, jesli ktos ma mozliwosc wrzucic skan to z gory wielkie dzieki!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/10/2013 18:54

  pit26 napisał:  
We wczrajszym (16.10) papierowym wydaniu Kuriera jest obszerny wywiad z Wdowczykiem, jesli ktos ma mozliwosc wrzucic skan to z gory wielkie dzieki!



We wczorajszym nic nie zauważyłem. Za to w dzisiejszym Kurierze jest wywiad :


LINK DO WYWIADU


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/10/2013 19:56
tekst od Parady ....


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/10/2013 21:23

  Woro napisał:  
tekst od Parady ....



aż dziw że nic o kibolach nie było ;)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/10/2013 22:23

  KzN napisał:  

  pit26 napisał:  
We wczrajszym (16.10) papierowym wydaniu Kuriera jest obszerny wywiad z Wdowczykiem, jesli ktos ma mozliwosc wrzucic skan to z gory wielkie dzieki!



We wczorajszym nic nie zauważyłem. Za to w dzisiejszym Kurierze jest wywiad :


LINK DO WYWIADU



O ten wywiad mi chodzilo - dziekuje serdecznie!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/10/2013 22:37
Może nie do końca o Pogoni, ale dziś na Weszło pojawił się artykuł gościa z Górnika Zabrze. O Płatku pisze on tak

  Cytat:  
Tak naprawdę sukcesy transferowe Adama Nawałki to sukcesy Tomasza Wałdocha i Artura Płatka. To oni mu stworzyli podwaliny pod drużynę. Lista Artura do dziś jest legendą w Górniku i podstawą wielu ruchów, z Nakoulmą, Olkowskim i Kwiekiem na czele.


O ile dobrze pamiętam, to poza brakiem przyciągania kibiców ładną grą, Smolny miał pretensje do Płatka o transfery. U nas się na tym nie zna, a w Zabrzu jego listami szczają po dziś.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 17/10/2013 22:44
Moim zdaniem zwolnienie Płatka to największy błąd naszych prezesów, szkoda też trenera od przygotowania fizycznego. To była jedyna udana wiosna Pogoni od kiedy sięgam pamięcią i można gdybac co by było gdyby...


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/10/2013 10:35

  polanski93 napisał:  
Moim zdaniem zwolnienie Płatka to największy błąd naszych prezesów, szkoda też trenera od przygotowania fizycznego. To była jedyna udana wiosna Pogoni od kiedy sięgam pamięcią i można gdybac co by było gdyby...



To tylko świadczy o tym że nie tylko Wdowczyk może być trenerem który zapewni nam miłe chwile i dobrą grę.Dlatego ten płacz po ew. objęciu przez niego reprezentacji uważam za mega przesadzony.
Szkoda tylko ze asystentami są Rafałowicz i Stolarczyk a nie młodsi trenerzy z ambicjami i inteligencją Darka.Przy Wdowcu można się wiele nauczyć i potem kontynuować pracę z podobnymi efektami.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/10/2013 10:42

  EPSON napisał:  

  polanski93 napisał:  
Moim zdaniem zwolnienie Płatka to największy błąd naszych prezesów, szkoda też trenera od przygotowania fizycznego. To była jedyna udana wiosna Pogoni od kiedy sięgam pamięcią i można gdybac co by było gdyby...



To tylko świadczy o tym że nie tylko Wdowczyk może być trenerem który zapewni nam miłe chwile i dobrą grę.Dlatego ten płacz po ew. objęciu przez niego reprezentacji uważam za mega przesadzony.
Szkoda tylko ze asystentami są Rafałowicz i Stolarczyk a nie młodsi trenerzy z ambicjami i inteligencją Darka.Przy Wdowcu można się wiele nauczyć i potem kontynuować pracę z podobnymi efektami.

Patrzac na wypowiedzi Bonka mam przekonanie graniczace z pewnoscia, ze Wdowczyk selekcjonerem nie zostanie wiec chlopaki maja jeszcze czas. Milo by bylo gdyby Wdowczyk przygotowal ich zima do wiosny, ciekaw jestem efektow oraz ewentualnych transferow.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 18/10/2013 16:21

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  polanski93 napisał:  
Moim zdaniem zwolnienie Płatka to największy błąd naszych prezesów, szkoda też trenera od przygotowania fizycznego. To była jedyna udana wiosna Pogoni od kiedy sięgam pamięcią i można gdybac co by było gdyby...



To tylko świadczy o tym że nie tylko Wdowczyk może być trenerem który zapewni nam miłe chwile i dobrą grę.Dlatego ten płacz po ew. objęciu przez niego reprezentacji uważam za mega przesadzony.
Szkoda tylko ze asystentami są Rafałowicz i Stolarczyk a nie młodsi trenerzy z ambicjami i inteligencją Darka.Przy Wdowcu można się wiele nauczyć i potem kontynuować pracę z podobnymi efektami.

Patrzac na wypowiedzi Bonka mam przekonanie graniczace z pewnoscia, ze Wdowczyk selekcjonerem nie zostanie wiec chlopaki maja jeszcze czas. Milo by bylo gdyby Wdowczyk przygotowal ich zima do wiosny, ciekaw jestem efektow oraz ewentualnych transferow.



Pogoń dobrze przygotowana do wiosny, wraz z 2-3 wzmocnieniami klasowymi zawodnikami mogłaby niezle namieszać w czołówce :]


Pogoń Szczecin MKS!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/10/2013 15:39
Podobno Wdowczyk oficjalnie potwierdził, że zostaje w Pogoni.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005