Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/09/2016 19:04

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Przecież MS tak omotał Prezesa, że wiadomo, że po odpaleniu Moskala trenował będziw sam MS. Dziwne, że Mroczek nie wyciągnąl wniosków po przygodach ze Smolnym.



Wygląda jakby latał w chmurach a rządził klubem kto inny.


Pogoń Szczecin MKS!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/09/2016 19:08
Mam nadzieję, że to tylko chore plotki.
Zwolnienie trenera w takiej sytuacji to czyste debilstwo.
Raz bo blokuje mu się najlepszego zawodnika, z którym gra się naprawdę układa.
Dwa nie sprowadza mu się napastnika, mimo widocznej potrzeby.

Kurwa to serio będzie dom wariantów, jeśli okaże się to prawdą.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/09/2016 19:18
Panie Kazimierzu Moskalu , Panie Macieju Musiale jeżeli chcą Panowie zwiększyć szansę na punktowanie drużyny Pogoni Szczecin to muszą Panowie wziąć sobie do serca podpowiedzi większości kibiców Dumy Pomorza i tak o to:

1) Nie wystawiać w podstawowej jedenastce Mateusza Lewandowskiego,
2) Nie wystawiać na pozycji prawego obrońcy Adama Frączczaka, a przy beznadziejnej dyspozycji Zwolińskiego i słabej postawie Kitano spróbować Adama Frączczaka na ataku.
3) Wystawiać w pierwszej jedenastce Mateusza Matrasa.

Tu ma Pan Trener potwierdzenie , kto jest najrówniejszy i prezentuje najlepszą formę od początku do końca sezonu - Klasyfikacja najlepszego piłkarza - na chwilę obecną prowadzi najbardziej niedoceniany przez Pana Trenera piłkarz - czyli Mateusz Matras!


PS 1948
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/09/2016 19:23

  zach-pom napisał:  
Panie Kazimierzu Moskalu , Panie Macieju Musiale jeżeli chcą Panowie zwiększyć szansę na punktowanie drużyny Pogoni Szczecin to muszą Panowie wziąć sobie do serca podpowiedzi większości kibiców Dumy Pomorza i tak o to:

1) Nie wystawiać w podstawowej jedenastce Mateusza Lewandowskiego,
2) Nie wystawiać na pozycji prawego obrońcy Adama Frączczaka, a przy beznadziejnej dyspozycji Zwolińskiego i słabej postawie Kitano spróbować Adama Frączczaka na ataku.
3) Wystawiać w pierwszej jedenastce Mateusza Matrasa.

Tu ma Pan Trener potwierdzenie , kto jest najrówniejszy i prezentuje najlepszą formę od początku do końca sezonu - Klasyfikacja najlepszego piłkarza - na chwilę obecną prowadzi najbardziej niedoceniany przez Pana Trenera piłkarz - czyli Mateusz Matras!



ale po co walisz taką czcionką po oczach. Boli przy czytaniu.


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/09/2016 19:35
Bo trener czyta i bierze pod uwagę tylko wpisy z pogrubioną czcionką.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/09/2016 20:28
E tam. Trener to czyta jaki mu Maciek skład napisze przed meczem.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 19/09/2016 21:14
Frączczak ostatnio pokazał co potrafi w ataku, gdy nawet w bramkę nie trafił. Na pomocy też pokazał gdy dośrodkowaniem rozpoczął akcję przeciwnikom. Generalnie w tym meczu pokazał to co praktycznie zawsze, czyli partaczenie gry. Żeby on jeszcze nie przeszkadzał to może dałoby się go przeżyć na boisku, ale gość rozpieprza grę niemiłosiernie.
Więc niewystawianie do składu powinno obejmować jego, Lewego i Zwolińskiego.
Zresztą Moskal ma oczy, widział jaka była gra w meczach z Termalicą i Piastem, wiedział kto wtedy grał, a kto nie.
Możemy sobie pisać do woli, a skład i tak wyznaczy ktoś z góry.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 00:44
Nie no, zwolnienie Moskala to byłaby głupota w tym momencie. Moim zdaniem w większości meczów Pogoń była drużyną lepszą od rywali. Potwierdzają to statystyki, które układają się niemal idealnie tak, jak ja to widziałem:

Gole oczekiwane:

Wisła 0,79 vs. Pogoń 1,42
Pogoń 0,88 vs. Korona 0,66
Pogoń 1,17 vs. Śląsk 1,37
Zagłębie 1,07 vs. Pogoń 1,36
Pogoń 1,18 vs. Nieciecza 0,49
Piast 0,13 vs. Pogoń 1,31
Pogoń 0,45 vs. Cracovia 0,6
Lech 1,54 vs. Pogoń 2,87

We wszystkich meczach oprócz tych ze Śląskiem i Cracovią, wypadliśmy lepiej. Czym są gole oczekiwane TUTAJ

Statystyka stworzonych okazji też przemawia na naszą korzyść:
http://ekstrastats.pl/stworzone-okazje/

My po prostu mamy pecha i nie mamy egzekutora.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 01:39
Podoliński to równy chłop, szkoda tylko, że spuścił ostatnio Podbeskidzie. Spuściłby też nożowników, ale zawczasu mu podziękowali. Zresztą chyba nie wierzycie w tę kandydaturę? Mroczek raczej nie jest idiotą, więc nie ma tematu. Moskal powinien zostać do zimy i wtedy trzeba go zacząć rozliczać, bo można mówić wiele rzeczy o naszej drużynie, ale mamy piłkarzy, którzy spokojnie powinni się kręcić koło 8 miejsca (póki grają w najsilniejszym składzie osobowym). Inna sprawa, że poziomem do Zwolaka i Lewandowskiego dołączył ostatnio Frączczak. Nigdy po nim nie jeździłem i nie zamierzam, ale w tym sezonie wyłącznie przeszkadza w grze. Sporo spodziewałem się po Korcie, ale okazuje się, że chłopak ma w życiu inne priorytety niż piłka. Cóż jego wybór. Niemniej kadra jest wąska, więc jeśli przyjdą kontuzję to trzeba zdawać sobie sprawę, że nasze spotkania wyglądać będą mniej więcej jak ten mecz w Płocku. Sądzę, iż zmiana trenera w tej chwili nic tutaj nie da, bo problemy leżą gdzie indziej.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 09:07
Ja pierdole. Prawda znana od czasu powstania świata, a znowu trzeba ją przypominać jak mamtrę. Jak w burdelu nie idzie, to należy zmienić kurwy, a nie firanki. Ile razy mozna powtarzać te same błędy. Moskal ma zostać, bo ta gra jakoś wyglądać. Te zmiany trenerów to jest dramat polskiej piłki. To dlatego rządzą szatnie.

Btw Matrasa to trzeba przepłacić, zapłacić, nadpłacić, znaleźć mu żonę ze Szczecina, 100 kochanek, darmowy bar we wszystkich lokalach i dać działkę w centrum miasta jak w Warszawie. Bez tego chłopaka ta drużyna nie istnieje. Koniec kropka.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 13:22
Rozmawiałem dzisiaj z trenerem którego pozbyto się z Pogoni , który z dużym powodzeniem trenuje inny klub w niższej lidze , i powiedział On bardzo mądre słowa..
"Mój obecny klub jest biedny , ale czuć w Nim duszę i tradycję. Ludzie zarządzający w nim nie śpią po nocach zastanawiając się jak tu pomóc aby klub szedł do góry, a w Pogoni aby własną dupę ratować (oczywiście nie ma co generalizować) i to jest klucz do sukcesu. Pasja, tradycje, kibice, poparte wiedzą i finansami da fajny efekt w postaci dobrego wyniku i tu nie chodzi o Mistrzostwo... Od pewnego czasu kibicom brakuje jednej bardzo ważnej rzeczy ... Serca na boisku po prostu tożsamości z zawodnikami i klubem, który tworzy grupa ludzi. Niestety cały dział sportowy nie wie co to znaczy wychowywać swoich młodych piłkarzy,nie przekazują żadnych wartości. Jak patrzę na młodych chłopaków, naszych wychowanków to jest mi wstyd... Nie pamietam, który z nich pojechał na przysłowiowej dupie, który z nich dostał kartkę za agresywny faul, który z nich kocha piłkę nożną ...? Ktoś to w nich zabił ... I to nie trener Moskal czy Michniewicz. Pielęgnują w nich pychę, arogancję i próżność a nie oczekujmy od Deleva czy innego piłkarza na dorobku, że pociągną zespół do wielkiej gry i zaangażowania. To nie ja wymyśliłem , że ryba psuje się od głowy ... Takie kluby jak Pogoń zawsze będą istnieć dzięki Wam Kibicom ale jak będą się prezentowały to już wizytówka ludzi zarządzających ... "


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 17:57

  M.K 74 napisał:  
Rozmawiałem dzisiaj z trenerem którego pozbyto się z Pogoni , który z dużym powodzeniem trenuje inny klub w niższej lidze , i powiedział On bardzo mądre słowa..
"Mój obecny klub jest biedny , ale czuć w Nim duszę i tradycję. Ludzie zarządzający w nim nie śpią po nocach zastanawiając się jak tu pomóc aby klub szedł do góry, a w Pogoni aby własną dupę ratować (oczywiście nie ma co generalizować) i to jest klucz do sukcesu. Pasja, tradycje, kibice, poparte wiedzą i finansami da fajny efekt w postaci dobrego wyniku i tu nie chodzi o Mistrzostwo... Od pewnego czasu kibicom brakuje jednej bardzo ważnej rzeczy ... Serca na boisku po prostu tożsamości z zawodnikami i klubem, który tworzy grupa ludzi. Niestety cały dział sportowy nie wie co to znaczy wychowywać swoich młodych piłkarzy,nie przekazują żadnych wartości. Jak patrzę na młodych chłopaków, naszych wychowanków to jest mi wstyd... Nie pamietam, który z nich pojechał na przysłowiowej dupie, który z nich dostał kartkę za agresywny faul, który z nich kocha piłkę nożną ...? Ktoś to w nich zabił ... I to nie trener Moskal czy Michniewicz. Pielęgnują w nich pychę, arogancję i próżność a nie oczekujmy od Deleva czy innego piłkarza na dorobku, że pociągną zespół do wielkiej gry i zaangażowania. To nie ja wymyśliłem , że ryba psuje się od głowy ... Takie kluby jak Pogoń zawsze będą istnieć dzięki Wam Kibicom ale jak będą się prezentowały to już wizytówka ludzi zarządzających ... "



To ten trener, który ze Stilonem spartolił się z III do IV ligi?


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 19:44

  Radziu napisał:  
Btw Matrasa to trzeba przepłacić, zapłacić, nadpłacić, znaleźć mu żonę ze Szczecina, 100 kochanek, darmowy bar we wszystkich lokalach i dać działkę w centrum miasta jak w Warszawie. Bez tego chłopaka ta drużyna nie istnieje. Koniec kropka.



O to to! Można masowo wysyłać faxem do klubu.

Przy braku Matrasa oraz - w nieco dalszej perspektywie- kończącego zabawę Murasia, już wkrótce możemy nie mieć drugiej linii.


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 20:22

  Niepokonany napisał:  
Sporo spodziewałem się po Korcie, ale okazuje się, że chłopak ma w życiu inne priorytety niż piłka. Cóż jego wybór.



Dokładniej o co chodzi? Kolejny któremu coś do główki strzeliło?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 21:24
Jutro Prezes dla Kuriera: "Nie ustalam składu". Ma być tez o Matrasie i o trenerze. Jak ktoś będzie miał jutro cały wywiad niech wrzuci. Zobaczymy co tam będzie.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 21:47
Nie ustala składu bo skład ustala kto inny. Czy jest to trener - mocno wątpię.


Pogoń Szczecin MKS!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 22:24
Z tego wywiadu nic nie wynika.Na pewno nie to dlaczego nie gra Matras i to kto pomaga Moskalowi skład wybrać.Parada nie potrafi zadać konkretnego pytania by postawic Mroczka przd odpowiedzią tak lub nie..czy nie mogę tego powiedzieć.


Ps.
Da się to przeczytać całe.
Nalezy ściągnąć obrazek i wstawić np. do Photoshopa zmieniając na RGB oraz dodając większe dpi i rozdzielczość.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 22:44

  EPSON napisał:  
Z tego wywiadu nic nie wynika.Na pewno nie to dlaczego nie gra Matras i to kto pomaga Moskalowi skład wybrać.Parada nie potrafi zadać konkretnego pytania by postawic Mroczka przd odpowiedzią tak lub nie..czy nie mogę tego powiedzieć.



Dokładnie tak. W zamian tego np. pytanie o Podolińskiego czyli o plotkę wyssaną z dupy. A najważniejszych pytań jasno postawionych nie ma za wiele.


Pogoń Szczecin MKS!
Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 20/09/2016 23:06
Druga sprawa jest taka, że Mroczek praktycznie nigdy nie odpowie wprost gdy dostanie trudne pytanie na klatę. Nie ma co na to liczyć.
Jest dobrze, wszystko działa wspaniale, ma pełne zaufanie do MS itp itd.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/09/2016 04:44

  Porto napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Sporo spodziewałem się po Korcie, ale okazuje się, że chłopak ma w życiu inne priorytety niż piłka. Cóż jego wybór.



Dokładniej o co chodzi? Kolejny któremu coś do główki strzeliło?



Podbijam również. Jak już piszecie (Niepokonany) coś to nie róbcie z tego tajemnicy tylko jeśli powiedziało się "a" trzeba powiedzieć też i "b".


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005