Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 11:03
Pogon v pl czy nie, zachowanie piłkarzy jest śmieszne. Dorośli faceci, a zachowują się jak dzieci. Ciekawe, który to agent zainicjował "bojkot". Nie zdziwiłbym się jakby to był jeden z tych słabych. Po raz kolejny nasi chłopacy ganiający za piłką pokazują, że są piłkarzami przez duże P, a takich piłkarzy przeciez się nie krytykuje. Pewnie chcieliby, żeby istniała tylko oficjalka, która zada im pytanie "jak nastroje przed meczem?". W swojej głupocie nie wiedzą przecież, iż takie bojkoty tylko uwidaczniają ich kompleksy natury psychicznej i sportowej (przede wszystkim).


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 11:56
Idąc tokiem rozumowania piłkarzy, obrażają się też jak trybuny nieprzychylnie komentują ich poczynania?
Sprawa śmieszna. Nie przystoi takie zachowanie profesjonalistom, za których pewnie każdy w klubie się uważa.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 12:26
Serio wierzycie w to co v-ka pisze?


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 12:31

  Przema napisał:  
V-ka to pilkarski pudelek, nie dziwie sie, ze przestali byc traktowani nawet przez pilkarzy. A stanie murem za klubem i bazowanie na sprawdzonych informacji i odpuszczenie niektorych tematow. Smiechu warte, ja nic takiego nie zauwazylem. Odpuscili Smolnego i Mizaka, chociaz powody zna pewnie sporo osob tylko obsrali sie tak jak inne serwisy przed opublikowaniem takich informacji. Serwis niewarty zagladania.



Co to za pierdolenie ze jedna z najstarszych stron kibicow Pogoni to pudelek? Razem z DP przybijcie piatke z chloptasiami ktorzy maja problem z samoocena. Wielkie gwiazdy ktore nie potrafia wymienic trzech podan na polowie przeciwnika. Po takich wystepach jak tej wiosny to glowa w dol i zapierdalac na maxa na treningach , bez wymowek ze nie idzie. Profesjonalista to postawa i na boisku i po za nim a takimi wyczynami pokazujecie ze profesjonalizm to cos co was nie dotyczy. Vka piszac o balonach i tak delikatnie potraktowala ''panow pilkarzy''
Vka to nie jest parada czy wyborcza, owszem mieli kilka wpadek, klimat momentami jest slaby, sam coraz rzadziej tam zagladam, ale przez wiele lat pisza relacje, robia pelno wywiadow itd i chocby z tego powodu nalezy im sie szacunek. Nie sadze ze w Vce zarabiaja zbyt wiele jesli wogole wiec przyjmuje ze robia to z pasji. A teraz pytanie do Przema i DP co Wy zrobiliscie dla tej pasji ? kiedy ostatni raz byliscie na wyjezdzie? w jaki aktywny sposob wspieracie klub badz ruch kibicowski? Odpowiedzcie sami sobie zanim napiszecie tu kolejne pudelkowe posty.

Ostatnio edytowany przez: cfan, 29 marca 2015, 12:36 [1 raz(y)]


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 12:37
I prawidłowo, bo vka już dawno osiągnęła poziom mułu. Teraz się bronią, że murem za klubem stali, a jeszcze niedawno co było? Srali we własne gniazdo ile wlezie!
Ljuboja, oldschoolowe koszulki Pogoni na mecz z Legią, dowody na niedożywienie Djousse (podniecali się przez okrągły rok, że pokażą i gówno zrobili) i wiele, wiele innych. Nadal wierzycie w to co napiszą? Jestem przekonany, że wcale nie chodzi o sprawę z balonami.

"Staraliśmy się również pomagać klubowi, nie rzucać żadnych kłód pod nogi. Mogliśmy przecież zająć się "urlopowaniem" Ryszarda Mizaka, czy też odejściem Grzegorza Smolnego." - mądre głowy, a główny redaktor pytany o sprawą odpowiada "wiem, ale nie powiem", czyli nie wiem nic, ale stworze pozory, że wiem. Właśnie tak obecnie działa vka. I niech lepiej się nie kompromitują z tym "staraliśmy się pomagać klubowi", bo hipokryzją zalatuje na kilometr.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 12:41

  cfan napisał:  

  Przema napisał:  
V-ka to pilkarski pudelek, nie dziwie sie, ze przestali byc traktowani nawet przez pilkarzy. A stanie murem za klubem i bazowanie na sprawdzonych informacji i odpuszczenie niektorych tematow. Smiechu warte, ja nic takiego nie zauwazylem. Odpuscili Smolnego i Mizaka, chociaz powody zna pewnie sporo osob tylko obsrali sie tak jak inne serwisy przed opublikowaniem takich informacji. Serwis niewarty zagladania.



Co to za pierdolenie ze jedna z najstarszych stron kibicow Pogoni to pudelek? Razem z DP przybijcie piatke z chloptasiami ktorzy maja problem z samoocena. Wielkie gwiazdy ktore nie potrafia wymienic trzech podan na polowie przeciwnika. Po takich wystepach jak tej wiosny to glowa w dol i zapierdalac na maxa na treningach , bez wymowek ze nie idzie. Profesjonalista to postawa i na boisku i po za nim a takimi wyczynami pokazujecie ze profesjonalizm to cos co was nie dotyczy. Vka piszac o balonach i tak delikatnie potraktowala ''panow pilkarzy''
Vka to nie jest parada czy wyborcza, owszem mieli kilka wpadek, klimat momentami jest slaby, sam coraz rzadziej tam zagladam, ale przez wiele lat pisza relacje, robia pelno wywiadow itd i chocby z tego powodu nalezy im sie szacunek. Nie sadze ze w Vce zarabiaja zbyt wiele jesli wogole wiec przyjmuje ze robia to z pasji. A teraz pytanie do Przema i DP co Wy zrobiliscie dla tej pasji ? kiedy ostatni raz byliscie na wyjezdzie? w jaki aktywny sposob wspieracie klub badz ruch kibicowski? Odpowiedzcie sami sobie zanim napiszecie tu kolejne pudelkowe posty.


Mieszanie v-ki do wspomagania ruchu kibicowskiego to niezla patologia. Czy to nie redaktor naczelny v-ki niegdys mial rozmowe wychowawcza wlasnie z kibicami? Dajze spokoj. Ten wpis to rowniez ten z serii wspierania klubu i ruchu kibicowskiego?


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 12:49
@gonzalez nastepny bohater? Ty tez tylko komentarzami wspierasz klub? zaloz sobie strone tak jak to zrobili ludzie z Duma Pomorza (szacunek za ich prace). Roznica miedzy forum a tymi stronami jest taka ze ludzie tam kreca sie wokol klubu i poswiecaja sporo czasu zebyscie Wy mogli na koniec im powrzucac. Gonzalez z domu to wyniosles?

Szanujcie sie kibice, kibole , pikniki, pismaki i pilkarze...

@Przema czytanie ze zrozumieniem sie klania.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 12:52
Przecież v-ka ostatnio wypuściła koszulki "jestem paprykarzem i jestem z tego dumny". Zajebiste "wsparcie"

Pogononline.pl tez działa od lat a trzyma niezmiennie stały, dobry poziom. DumaPomorza.pl to nowy serwis, który ma coraz większą wartość i przewyższa v-ke (dobre fotorelacje, relacje live, wywiady itd, wszystko to co vka tylko ze na lepszym poziomie i w dodatku bez tabloidowych afer)

Mozna ? mozna !

A vka juz wiele lat na tym forum jest obrazana i bardzo dobrze, kulminacja tego to była akcja z Ljuboja, juz nie pamietacie ?

Co to znaczy ze ktos jest nie profesjonalny bo nie chce udzielic wywiadu ? nie chce to widocznie ma powody, taki wolny kraj ze nie musi ze wszystkimi rozmawiac.

Zapomnialem napisac o tym ze dzialalnosc vki wkurwia mnie jeszcze z jednego powodu. Nachalnosc w sprawie reklam. Czasem potrafią w srodku relacji live wpierdolic tekst "kto nie kliknie w baner ten z sosnowca" ...no ludzie...


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 13:01
@cfan, szacunek za pracę mogę mieć, ale szacunku do osób które kłamią i cechują się hipokryzją, mieć nie będę. Jeśli zasługują sobie na "wrzutkę", to taką otrzymają, proste. To, że oni poświęcają czas to znaczy, że ja im powrzucać nie mogę? Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Piłkarze też poświęcają swój czas (treningi, mecze), więc idąc Twoim tokiem rozumowania, nie masz prawa powiedzieć na nich złego słowa. Bzdury totalne. Jeśli ktoś się czymś zajmuje to niech to robi profesjonalnie, a oni tego nie robią od dawien dawna. Nie rozliczaj vki za przeszłość, bo obecna strona nie ma nic wspólnego z poprzednią. Obecna jest na poziomie mułu. Kiedyś rzeczywiście była to porządna strona z rzetelnymi informacjami.

Podobno zawodnicy nie rozmawiają z vką od meczu z Górnikiem Łęczna, a na stronie wywiady z Danielakiem, Robakiem, Rogalskim, Gollą, Matynią, Janotą, Frączczakiem, Matrasem, Kocianem, Fornalakiem, Rudolem, Hernanim, Zwolińskim. Ktoś tu kłamie i wymyśla sobie bajki, czy ma krótką pamięć?


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 13:59
@gonzalez jest roznica miedzy czasem na prace, a wolnym od pracy. Zdaje sie ze pilkarze poswiecaja swoj czas na granie w pilke w pracy , chlopaki z Vki, Pogon Online, Dumy Pomorza robia to dodatkowo przynajmniej z tego co mi wiadomo. Nie pisze to po to ze uwazam ze Vka jest super bo sami juz daliscie przyklady ze slabo wygladaja na tle konkurencji i ja tez to znam i widze. Wlasnie dlatego zrezygnowalem juz kilka lat temu z nich jako zrodla informacji , ale drazni mnie jak siedzacy przed kompem wylewa pomyje na innych samemu nie ruszajac czesto dupy nawet na mecz u siebie.


Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6383 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 14:15
Vałka czy nie Vałka ale coś tam piszą i pewnie większość też tam zagląda...
u nas na Pogońonline pomiedzy meczami przez cały tydzien jest moze jeden , góra dwa artykuły a u nich jest tego zdecydowanie wiecej, jakies analizy, wywiady, podsumowania... Wiadomo, nie zawsze jest to prawda co tam pisza, ale jednak piszą...
Oficjalki tez nie mozna zawsze czytac bo wiadomo że nie napiszą o sobie nic złego...

a jezeli akurat sprawa baloników jest prawdziwa to niestety ale dla mnie to też jest porażka naszych piłkarzyków...


MKS
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 16:25
Tylko czekać aż panowie piłkarzyki obrażą się na trybuny :)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 18:01
Faktycznie jest się czym przejmować, słać pisma i oświadczenia. Już nie raz były takie fochy, bojkoty a nawet i bardziej gorące konflikty...
a że niektórzy maję ego rozdęte jak balony... trudno. Piłkarze się zmieniają, za rok czy dwa większości z tych grajków tu nie będzie, a kibice zostaną. Tak samo zostaną portale i strony, choć czasem jest lepiej, a czasem gorzej.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 18:13
Niech jeszcze raz mi ktoś powie, że to jest POWAŻNA strona, to wybuchnę śmiechem. Dziecinada, tylko się pogrążają. Pewnie "redaktor" Trzepacz sam do siebie smsa wysłał.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Link do strony

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 29 marca 2015, 20:54 [1 raz(y)]


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 20:33

  Icar napisał:  
Tylko czekać aż panowie piłkarzyki obrażą się na trybuny :)



Po zwycięskim meczu z Bełchatowem dziękowali klaskając ze środka murawy... Nie chcieli podchodzic do trybun , ugieli się jednak po nawoływaniu fanów... W rozmowie z jednym z Naszych grajków, zapytałem -Co to ma znaczyć....?
W odpowiedzi usłyszałem że "gruby" Nam zabronił. Gruby znaczy Mroczek.
A jaki jest tego powód???
Bo twierdzi że zaczyna się wyrywanie i rozdawanie koszulek , a kibice mają sami sobie w FanShopie kupować pasiaki... Za każdą oddaną koszulkę piłkarz płaci czterokrotną wartość , a na cały sezon ma do dyspozycji 10 sztuk "pasiaków"...
Z chęcia sprawdziłbym to u samego zródła...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 29/03/2015 20:47

  Gonzalez13 napisał:  
I prawidłowo, bo vka już dawno osiągnęła poziom mułu. Teraz się bronią, że murem za klubem stali, a jeszcze niedawno co było? Srali we własne gniazdo ile wlezie!
Ljuboja, oldschoolowe koszulki Pogoni na mecz z Legią, dowody na niedożywienie Djousse (podniecali się przez okrągły rok, że pokażą i gówno zrobili) i wiele, wiele innych. Nadal wierzycie w to co napiszą? Jestem przekonany, że wcale nie chodzi o sprawę z balonami.

"Staraliśmy się również pomagać klubowi, nie rzucać żadnych kłód pod nogi. Mogliśmy przecież zająć się "urlopowaniem" Ryszarda Mizaka, czy też odejściem Grzegorza Smolnego." - mądre głowy, a główny redaktor pytany o sprawą odpowiada "wiem, ale nie powiem", czyli nie wiem nic, ale stworze pozory, że wiem. Właśnie tak obecnie działa vka. I niech lepiej się nie kompromitują z tym "staraliśmy się pomagać klubowi", bo hipokryzją zalatuje na kilometr.


Akurat z Ljuboją "pomogli", bo gdyby nie to, to nie byłoby Robaka ;)

Fakt faktem, vałka miewała okresy, że niespecjalnie się przysłużyła klubowi, ale uważam, że wyhamowali - nie w porę, ale wyhamowali. Nawet była u nich informacja o zmianie działalności, przestali się bawić w plotki, a zaczęli robić więcej wywiadów, relacji. Z tym niedożywieniem, to ta informacja w ogóle nie powinna ujrzeć światła dziennego. A czy była prawdziwa - no cóż, nikt o zdrowych zmysłach nie zmyślił by takiego czegoś, a dlaczego nie przedstawili dowodów? Ktoś się pewnie zreflektował i tyle. Teraz wspominamy to to bardziej w ramach ciekawostki - a byłoby o skrajnym braku profesjonalizmu - zarówno zawodnika, sowicie opłacanego, jak i klubu, który na to pozwolił. Mleko już się rozlewało, ale postanowiono je jednak zatrzymać, i bardzo słusznie.

I tak samo pewnie ze Smolnym. Wydaje mi się, że ta sprawa, jeśli jest faktycznie tak poważna jak się mówi, nie powinna zostać teraz w pełni wyjaśniona. Czasem lepiej wziąć miotłę do ręki i po cichu posprzątać, ustabilizować sytuację, dać jej nawet trochę odejść w zapomnienie, niż pozwolić innym robić zdjęcia bajzlu, z którego pewnie powstała by niezła afera. Teraz na pierwszym miejscu powinna być gra Pogoni i zajęcie jak najlepszej pozycji. Afery wokół zespołu nie pomogą w tym ani trochę.


  Cytat:  
Faktycznie jest się czym przejmować, słać pisma i oświadczenia. Już nie raz były takie fochy, bojkoty a nawet i bardziej gorące konflikty...
a że niektórzy maję ego rozdęte jak balony... trudno. Piłkarze się zmieniają, za rok czy dwa większości z tych grajków tu nie będzie, a kibice zostaną. Tak samo zostaną portale i strony, choć czasem jest lepiej, a czasem gorzej.


I to chyba najwłaściwsze co można a propos tego wszystkiego napisać. Nawet jeśli są obrażeni, daję im czas do końca rundy zasadniczej i wszyscy magicznie o sprawie zapomną. Zwłaszcza, jeśli będą dobre wyniki i awans do ósemki.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/03/2015 09:35

  M.K 74 napisał:  

  Icar napisał:  
Tylko czekać aż panowie piłkarzyki obrażą się na trybuny :)



Po zwycięskim meczu z Bełchatowem dziękowali klaskając ze środka murawy... Nie chcieli podchodzic do trybun , ugieli się jednak po nawoływaniu fanów... W rozmowie z jednym z Naszych grajków, zapytałem -Co to ma znaczyć....?
W odpowiedzi usłyszałem że "gruby" Nam zabronił. Gruby znaczy Mroczek.
A jaki jest tego powód???
Bo twierdzi że zaczyna się wyrywanie i rozdawanie koszulek , a kibice mają sami sobie w FanShopie kupować pasiaki... Za każdą oddaną koszulkę piłkarz płaci czterokrotną wartość , a na cały sezon ma do dyspozycji 10 sztuk "pasiaków"...
Z chęcia sprawdziłbym to u samego zródła...



Trochę prawdy w tym co piszesz, troche bullshit.
Z jednej strony piszesz ,że mroczek nie chce żeby rzucali koszulki - to jest fakt, mieli zakaz podchodzenia do trybun w pierwszych meczach rundy, bez względu na wyniki.
Druga część wypowiedzi jest jednak totalnie bez sensu - skoro mieliby oddać czterokrotność to by ich wypychał na siłę żeby rozdawali.
Jak któryś odda to płaci ~200 zł.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/03/2015 14:58

  giepe napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  Icar napisał:  
Tylko czekać aż panowie piłkarzyki obrażą się na trybuny :)



Po zwycięskim meczu z Bełchatowem dziękowali klaskając ze środka murawy... Nie chcieli podchodzic do trybun , ugieli się jednak po nawoływaniu fanów... W rozmowie z jednym z Naszych grajków, zapytałem -Co to ma znaczyć....?
W odpowiedzi usłyszałem że "gruby" Nam zabronił. Gruby znaczy Mroczek.
A jaki jest tego powód???
Bo twierdzi że zaczyna się wyrywanie i rozdawanie koszulek , a kibice mają sami sobie w FanShopie kupować pasiaki... Za każdą oddaną koszulkę piłkarz płaci czterokrotną wartość , a na cały sezon ma do dyspozycji 10 sztuk "pasiaków"...
Z chęcia sprawdziłbym to u samego zródła...



Trochę prawdy w tym co piszesz, troche bullshit.
Z jednej strony piszesz ,że mroczek nie chce żeby rzucali koszulki - to jest fakt, mieli zakaz podchodzenia do trybun w pierwszych meczach rundy, bez względu na wyniki.Druga część wypowiedzi jest jednak totalnie bez sensu - skoro mieliby oddać czterokrotność to by ich wypychał na siłę żeby rozdawali.
Jak któryś odda to płaci ~200 zł.


To mieli zakaz podchodzenia do kibiców czy zakaz rzucania koszulek ? Z resztą w jednym i drugim przypadku to jest ŻENADA...


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/03/2015 15:55
Jeśli coś z tego jest prawdą to po prostu pokazuje jak Mroczek traktuje tą garstkę kibiców która mimo wyników, przychodzi na mecz. Ma wyjebane, to by tłumaczyło dlaczego marketing zachęcający kibica do przyjścia na mecz praktycznie nie istnieje.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 30/03/2015 19:24
Bebeto wylatuje na podbój Afryki :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005