Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kazanek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5614 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/09/2018 10:11
Można gdzieś powtórkę zobaczyć?


Na Wschodzie Polski Wychowani Pogoni Szczecin Wierni Fani
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/09/2018 14:39

  Icar napisał:  
Dawid Zieliński
‏@DaveZielinskii
Obserwowany Obserwujesz @DaveZielinskii
Fantastycznie jest przedstawiany Szczecin przez gospodarzy Ligi + Extra. Miasto zło, polskie Gotham City. Kibice zabijają w piłkarzach miłość do futbolu, i niszczą psychicznie. Tylko wymagają. Jak coś nie idzie to krzyczą i straszą.


Mam wrażenie, że Prezes jednak dalej czyta fora a nie, że przestał 2 lata temu. Dopiero co była tutaj na forum o tym dyskusja i widać, że wymówka mu się spodobała i w tv ją wykorzystał.



A czego się spodziewać po "warszafce"?
O ile Twarowski czasem stara się być obiektywny to ten malowany Warszwski chłopczyk Marciniak to drugi Szpakowski.Zakocghany w swojej Legii robi juz prywatny program.Trudno było Prezesowi mówić o tym co go nie pytali.Poruszanie kwestii "rozmów wychowawczych etc"że to taka szczecińska specjalnosc to już zupełna berzczelność w kontekście tego co kibce Legii robili.Oczywiście riposta Mroczka w tej kwestii mocno podniosła ciśnienie temu Legijnemu klakierowi.
Hitem a zarazem normą było 10 min dla Legii pomimo że ich mecz był w sobotę i poświecili im sporo czasu w lidze plus chociaż nigdy w niedziele się wydarzeń z soboty nie omawia szerzej.Za to oczywiście wiemy co robi SaPino,czy jakiś Kucharczyk wypił rano kawe i jak wspaniale Legia robi postępy w grze.
Do puki ten program będzie prowadzony przez Marciniaka to dla kibicow z po za Stolicy bedzie niestety niestrawny.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 01/10/2018 22:37
coś trochę o naszym klubie + wywiad z E. Polańskim.

– Chciałbym jeszcze grać. Czuję się bardzo dobrze, jestem w formie. Trenuję z Borussią Moenchengladbach, mam więcej czasu na dodatkowe zajęcia. Brakuje mi jedynie najważniejszych pięciu procent, czyli meczu w weekend – deklaruje.

Latem do agenta Polanskiego zgłaszały się przede wszystkim zespoły z 2. Bundesligi. Miał też jedną ofertę z Polski. – Zazwyczaj siadaliśmy, rozmawialiśmy i wszystko rozmywało się w ostatnim momencie. W lipcu chciał mnie klub z Ekstraklasy, ale nie byłem zainteresowany. Nie chodziło o czołową drużynę. Nie podobało mi się to pod względem sportowym. Zdawałem sobie jednak sprawę, że zarobki w Polsce są mniejsze niż w Bundeslidze. Teraz już nie mogę wybrzydzać... – dodaje.

Położenie 19–krotnego reprezentanta Polski jest coraz gorsze. Kilka miesięcy temu defensywny pomocnik rozstał się z TSG 1899 Hoffenheim. Julian Nagelsmann preferował pomocników mających więcej atutów ofensywnych. Na niemiecką ekstraklasę był już po prostu za słaby. Rozegrał tylko dziewięć spotkań ligowych, a po sezonie odszedł.

– Niedawno rozmawiałem z agentem. Nie wygląda to wesoło. Nie mam żadnej oferty, żadnego zapytania. Jeszcze w maju myślałem, że będzie inaczej. Teraz zaczynam myśleć o końcu kariery. Jeśli nikt się nie zgłosi, to trzeba będzie tak zrobić. Jestem w trudnej sytuacji, rozważę każdą, nawet egzotyczną opcję – kończy Polanski.

Ofertę zawodnikowi z polskimi korzeniami składała Pogoń Szczecin. Wymagania gracza to gaża w wysokości 15 tysięcy euro miesięcznie netto. Kwota wydaje się być poza możliwościami większości naszych klubów"


Granatowo - Bordowa Emigracja!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 03/10/2018 21:14
Czyli pogardził nami a teraz myśli o końcu kariery :D Jakoś nie jest mi go żal.
Podobny przypadek co Lewandowskiego, który uważał, że Pogoń to dla niego za mało, że jego potencjał się tutaj dusi i poległ jako piłkarz po odejściu.
Matras tez myślał, że robi milowy krok i przepadł. A u nas jak był, to nawet jego nazwisko w kontekście reprezentacji się przewijało a teraz? znikł, przepadł jak kamfora.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/10/2018 14:37
Prawda jest taka, że sporo takich przypadków było o których piszesz.
Odchodzili od nas (w nieodległej przeszłości) Matras, Lewandowski, Czerwiński, Wojtkowski - mieli świat zdobywać, a się nie łapali (nie łapią) do składów klubów ekstraklasowych.
Pytanie czy warto było odchodzić w takim przypadku z Pogoni, ale to już niech sobie odpowiada każdy z nich.

Farbowane lisy pokroju Polanskiego niech spieprzają, nie chce oglądać takich w barwach Pogoni, niezależnie od tego czy byłby to wspomniany wyżej czy jakiś inny Boenisch.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 04/10/2018 18:09
To że chcieli się rozwijać nie jest niczym dziwnym.Czerwiński odszedł do Legii w momencie gdy ta grała w LM.Przeskok był za duży ale każdy ambitny zawodnik by tak zrobił.Matras tez odchodził do vi-ce mistrza Polski.To mniej negatywnie świadczy o tych zawodnikach a bardziej o poziomie naszej Pogoni niestety.My nadal mimo wszystko jesteśmy na dole tabeli a zarówno Legia ,Lechia czy obecny klub Czerwińskiego są sporo wyżej.Nikt nas nie postrzega jako czołówka ligi co nie jest wcale dziwne.
Przypadek Polańskiego to już inna bajka.Dla nas może okazać się pozytywnym zrządzeniem zdarzeń bo pewnie gdyby tu był to budżet byłby na styku a Podstawskiego byśmy tu nie mieli a powoli wygląda na to że ten transfer to strzał w 10-tkę.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 4 października 2018, 18:14 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/10/2018 12:12

  EPSON napisał:  
To że chcieli się rozwijać nie jest niczym dziwnym.Czerwiński odszedł do Legii w momencie gdy ta grała w LM.Przeskok był za duży ale każdy ambitny zawodnik by tak zrobił.Matras tez odchodził do vi-ce mistrza Polski.To mniej negatywnie świadczy o tych zawodnikach a bardziej o poziomie naszej Pogoni niestety.My nadal mimo wszystko jesteśmy na dole tabeli a zarówno Legia ,Lechia czy obecny klub Czerwińskiego są sporo wyżej.Nikt nas nie postrzega jako czołówka ligi co nie jest wcale dziwne.
Przypadek Polańskiego to już inna bajka.Dla nas może okazać się pozytywnym zrządzeniem zdarzeń bo pewnie gdyby tu był to budżet byłby na styku a Podstawskiego byśmy tu nie mieli a powoli wygląda na to że ten transfer to strzał w 10-tkę.



O jakiej ambicji mówisz ? Sięgnąć pamięcią 90 % kibiców wiedziało że zarówno Czerwiński jak i Matras strzelają sobie w stopę i nic z tego nie będzie. To nie ambicja tylko skok na kasę lub co bardziej prawdopodobne kulawy agent który chciał zarobić nic więcej.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/10/2018 12:28
A Ty byś nie zrobił skoku na kase jeśli firma dawałaby Ci dwa razy więcej hajsu niż masz w obecnej? Pozatym Czerwiński coś tam w tej Legii pograł, a nawet jak był na nią za słaby to ciągle gra w lepszym klubie od naszego.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/10/2018 12:54

  Porcja Piwa napisał:  
A Ty byś nie zrobił skoku na kase jeśli firma dawałaby Ci dwa razy więcej hajsu niż masz w obecnej? Pozatym Czerwiński coś tam w tej Legii pograł, a nawet jak był na nią za słaby to ciągle gra w lepszym klubie od naszego.



Jeżeli dawał by dwa razy więcej kasy i możliwości dalsze to tak. Jeżeli tylko kasę to nie. Najprawdopodobniej zarówno Czerwo jak i Matras zamknęli sobie drogi rozwoju i więcej niż ekstraklapa nie wyskoczą tylko i wyłącznie przez te transfery.
Od kiedy Piast jest lepszy od Pogoni ? Naprawdę tak słabe mniemanie masz o naszym klubie? Trochę to żałosne ... czy jest lepszy czy nie okaże się na koniec sezonu. Na razie robią wynik ponad stan.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/10/2018 14:51
No tak z Pogoni mieliby szanse na transfer za granice ale z Legii/Lechii już nie, o czym ty gadasz chłopie... Wnioskuję, że jest lepszy bo od czasu jak oba kluby weszły do ekstraklasy to oni zajęli 2 i 4 miejsce, oni grali w pucharach i oni przeżyli fajne przygody a obecnie również są na drugim miejscu. Może i robią wynik ponad stan, ale robią go już 3 sezon od czasu jak weszli do ekstraklasy a my ile razy od tego czasu zrobiliśmy wynik ponad stan?


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/10/2018 16:57
Z tym Matrasem i większą kasą bym nie przesadzał. Kiedyś był temat jego finansów i była mowa, że wcale tak więcej niż w Pogoni to nie zarabiał.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/10/2018 17:54

  Pyrgol napisał:  

  Porcja Piwa napisał:  
A Ty byś nie zrobił skoku na kase jeśli firma dawałaby Ci dwa razy więcej hajsu niż masz w obecnej? Pozatym Czerwiński coś tam w tej Legii pograł, a nawet jak był na nią za słaby to ciągle gra w lepszym klubie od naszego.



Jeżeli dawał by dwa razy więcej kasy i możliwości dalsze to tak. Jeżeli tylko kasę to nie. Najprawdopodobniej zarówno Czerwo jak i Matras zamknęli sobie drogi rozwoju i więcej niż ekstraklapa nie wyskoczą tylko i wyłącznie przez te transfery.
Od kiedy Piast jest lepszy od Pogoni ? Naprawdę tak słabe mniemanie masz o naszym klubie? Trochę to żałosne ... czy jest lepszy czy nie okaże się na koniec sezonu. Na razie robią wynik ponad stan.


W sercu to akurat u mnie Pogoń jest lepsza nawet od Barcelony ale jak mam być obiektywny to Piast zrobił vice-mistrzostwo i generalnie nawet tu nie o niego chodzi bo Czerwo trafił tam z Legii gdzie odszedl wykupiony a nie bo chciał uciekać.
Matras odchodził do Lechii i na pewno nie zakładał ze będzie tylko zmiennikiem.Ja myślę ze Ty Pyrgol trochę patrzysz życzeniowo na nasz klub niż na realną jego siłe i odbiór wśród zawodników.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 05/10/2018 22:40
Dośc ciekawy i chyba szczery wywiad z Podstawskim

Gra dla Polski? Większy sentyment mam do Portugalii


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/10/2018 09:43
"Matras odchodził do Lechii i na pewno nie zakładał ze będzie tylko zmiennikiem"

No to się pomylił, bo wielu patrząc gdzie idzie, mówiło, w tym ja, że będzie musiał się przyzwyczaić do ławki, bo ich tam po prostu za dużo było. A się okazało, że najczęściej to nawet nie tyle co do ławki, a do siedzonka na trybunach. Ani nie zarobił, ani sukcesu nie osiągnął, jedynie mega regres sportowy. No, ale sam chciał, więc dostał co chciał.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/10/2018 20:08
Gdzieś na twitterze mi się przwinęło, że prezes Mroczek dzisiaj w Weszłpolskich od 20:00. Narazie jednak go nie ma.
LINK - Jakby ktoś chciał posłuchać.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/10/2018 20:54
o 21 ma być :)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/10/2018 20:56
Kurde a ja tu godzinę męczę ucho już :D


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2457 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/10/2018 21:02
Ale głos jak nie prezesa aaaa1


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 08/10/2018 21:30

  s3 napisał:  
Ale głos jak nie prezesa aaaa1



Tez myślałem ze kogoś podstawili :)

W sumie bez ciekawostek chyba ze lekkie kulisy odejścia Maćka Skorzy i optymizm ze jest determinacja i są pomysły co zrobić żeby następny przetarg na stadion wypalił.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
xxxDZIKUxxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5573 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/10/2018 13:30
Delew zawieszony na 4 miesiące i Pogoń z zakazem transferów


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005