Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 10:30

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Rywalizacja jest bardzo duża miejmy nadzieję,że Wdowczyk też widzi to co piszesz.Moustapha odejdzie z końcem kontraktu więc Poparę można zostawić

A może nie rób z Wdowczyka kretyna? Raczej to on przewyższa ciebie w kwestiach trenersko-piłkarskich, a nie odwrotnie.


P. S.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 11:16
A czytać umiesz czy tylko literki oglądasz przyjacielu? Gdzie ja tu kretyna z Wdowczyka zrobiłem?


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 12:01

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
A czytać umiesz czy tylko literki oglądasz przyjacielu? Gdzie ja tu kretyna z Wdowczyka zrobiłem?

Przyjacielem twoim nie jestem i nie będę. Generalnie to czytam, ale jak widzę twoje głupie wypociny to zaczynam tylko oglądać literki. A kretyna robisz z niego pisząc, że masz nadzieję, iż Wdowczyk będzie się sugerował wypowiedziami z kibicowskiego forum. Może pójdźmy krok dalej i wybierzmy za niego skład na mecz z Górnikiem w forumowym głosowaniu?


P. S.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 12:10
Sz. wyluzuj :) Nie zrozumiałeś wypowiedzi, chodziło mu że ma nadzieje, że Wdowczyk dostrzeże potencjał w Poparze i da mu szanse, a nie że Wdowczyk dostrzeże to co jest napisane na forum żeby brać Popare


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 13:00
Nie ukrywam, że jestem cięty na niego ;) Kombinacje z kontami, sianie zamętu no i wszędzie go pełno ;)


P. S.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 13:46
Panie Sz. normalny jesteś?Jakie kombinacje z kontami człowieku?Sprawdź IP wystąp do Admina itp. a potem rzucaj oszczerstwa. Czytać przymusu nie ma czyteż może masz jakiś imperatyw wewnętrzny że każdy post analizujesz?Nie podoba się to nie czytaj i olej a nie żółć tu wylewasz.To jest forum otwarte na dyskusje w tym także na twój hejt i frustracje.Pozdrawiam świątecznie

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 21 kwietnia 2014, 13:52 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 14:36
Po prostu twoje posty ostatnio były mocno pro-krzystkowe i stąd ludzie teraz na ciebie wyczuleni są bo o brzydkie powiązania cię posądzają. I stad co chwilę ktoś się na ciebie rzuca. To tyle od osoby która patrzyła na to z boku.


A co do tekstu z Weszło i według nich, zerowym zagrożeniu panującym w naszej drużynie pod względem nagle kończących się kontraktów, to właśnie miałem o tym wspomnieć ale mnie jak widzę wyprzedzono :D


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 14:50
Icar ok ale na tym polega sztuka dyskusji która dls niektótych jest równoznaczna ze sztuką mieszania z błotem.Można się niezgadzać ale szacunek nakeży się każdemu.Może jestem staromodny ale inaczej nie umiem


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 15:29
Dziwi mnie, nawet bardzo dlaczego Popara jest wymieniany w wielu rankingach/plebiscytach na najgorszy zimowy transfer.

Skąd się wzięło to przeświadczenie, że jest tak cienki? Przecież on ledwo zagrał kilkadziesiąt minut z czego przez większość czasu wcale nie grał źle.

Czy to bierze się z tego, że wszyscy uważali, że będzie on pierwszoskładowym wzmocnieniem i od razu wskoczy do pierwszej jedenastki?


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 15:43

  eF^ napisał:  
Dziwi mnie, nawet bardzo dlaczego Popara jest wymieniany w wielu rankingach/plebiscytach na najgorszy zimowy transfer.

Skąd się wzięło to przeświadczenie, że jest tak cienki? Przecież on ledwo zagrał kilkadziesiąt minut z czego przez większość czasu wcale nie grał źle.

Czy to bierze się z tego, że wszyscy uważali, że będzie on pierwszoskładowym wzmocnieniem i od razu wskoczy do pierwszej jedenastki?



Widzę, że dużo osób na forum uważa Popare za bardzo dobrego zawodnika. Moja opinia jest trochę inna. W meczach, w których wystąpił w tym sezonie grał poprawnie, lecz według mnie nic szczególnego nie pokazał. Oczywiście ciężko jest wejść od razu do drużyny i grać pierwsze skrzypce. Jednak zastanówcie się czy nie lepiej w jego miejsce dać jakiegoś młodego Polaka? Na tej pozycji mamy Ławę, Rogalskiego i Murawskiego. Obecnie czwartym jest Pavle. Czy nie lepiej żeby to miejsce w kadrze meczowej dać jakiemuś wychowankowi. Uważam, że przy obecnej sytuacji kadrowej ryzyko jest niewielkie. Wiadomo najważniejsze jest zdanie Wdowczyka. Jeśli on coś w widzi w tym zawodniku to moje rozważania są bez sensu, ale uważam, że nie bez przyczyny ostatnio nie gra. Ktoś napisał, że Popara świetnie się prezentuje na treningach. Pamiętam kiedyś wywiad z jakimś piłkarem Lecha (być może był to Reiss, nie pamiętam dokładnie). Został on zapytany o najlespzego zawodnika w ówczesnej drużynie. Powiedział wtedy, że Przemek Pitry na trenigach jest takim kozakiem jakiego jeszcze nie widzial. Wychodzi mu dosłownie wszystko. Klasa co najmniej europejska. Problem w tym, że niegdy nie potrafił on pokazać swojego potencjału podczas meczu. Niestety są tacy zawodnicy, więc jeśli piłkarz świetnie się prezentuje na treningach to nie znaczy jescze, że będzie pokazywał swoją wartość na boisku podczas meczu. Co oczywiście nie oznacza, że z Poparą musi być tak samo.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 16:21
Myślę, że to głównie dlatego, bo nie gra. Jest aktualnie czwartym w hierarchii zawodnikiem na swoją pozycję - niemniej transfer pokroju poszerzenia rywalizacji jest bardzo dobrym transferem i często na zachodzie praktykowanym (vide Kallstrom do Arsenalu ostatnio, który jak tylko wyleczył kontuzję pokazuje swoje albo Essien do Realu rok temu). Zawodnik nie zżera dużo pieniędzy z klubowej kasy, ma bardzo krótki kontrakt, do tego przyszedł po miesięcznych testach - ryzyko jego transferu jest niemal zerowe, nawet jak się nie sprawdzi, to zwyczajnie trudno. Generalnie Popara nie odstaje od innych podczas meczu, a wydaje mi się, że jeśli dostanie szansę, to może grać już tylko lepiej lub, w najgorszym wypadku, na tym samym poziomie, bo potencjał na treningach pokazuje. Niech piszą o nim co chcą, nie ma się co przejmować.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 18:36
I tak jak pisał już ktoś, jego charakterystyka jest raczej ofensywna, może nie rozgrywający, ale pomocnik z ciągiem do przodu. Moim zdaniem powinien wchodzić na ostatnie 15 minut za Akę.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 18:46
Mnie trochę ciekawi statut Mustafy.Ostatnio wrócił do kadry pierwszego zespołu.Jest na filmikach z Pogorzelicy.Ciekawe po co, skoro klub nie chce go na przyszły sezon.Grac nie gra.Dziwna sprawa bo jeszcze nie dawno mówiło się że przygotowują go do roli jaką obecnie pełni Aka.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 21/04/2014 20:15
Epson, chyba miałeś na myśli status. Może chcą dać mu szanse na utrzymanie formy i ewentualne znalezienie latem innego pracodawcy? Chociaż byłby to gest wspaniałomyślny. Albo też klub ma wobec niego inne plany.

Zaraz jeden czy drugi znów się odezwie nie pytany i się będzie irytował ale mi osobiście brakuje czy to ze strony oficjalnego portalu czy też Pogoń On Line wywiadów czy krótkich rozmów z trenerem właśnie na temat aktualnej sytuacji kadrowej czy właśnie statusu danych zawodników. Co dalej z Mustaphą, dlaczego Ława ostatnio nie grał - czy to miało przesłanki taktyczne, uwarunkowane było odpoczynkiem przed rundą finałową, sprawdzeniem Rogala etc.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

**




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/04/2014 16:44

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Icar ok ale na tym polega sztuka dyskusji która dls niektótych jest równoznaczna ze sztuką mieszania z błotem.Można się niezgadzać ale szacunek nakeży się każdemu.Może jestem staromodny ale inaczej nie umiem



Tutaj muszę trochę skorygować Twoją wypowiedź, szacunek należy się tym co na niego zasłużyli w ten czy inny sposób, można mieć szacunek nawet do wroga jeśli na niego zasłużył. A po resztę info odsyłam do postu Ldr w innym temacie.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/04/2014 10:49
a ja trochę z innej beczki. przeczytałem w czasopiśmie, że znane są już wyniki finansowe Azotów i tak przychód netto ze sprzedaży to niecałe 10 miliardów zł, zysk netto natomiast to około 780 milionów :).

mamy na prawdę możnego sponsora, ciekawe jak to się przełoży na Pogoń. żeby tylko za bardzo się nie poczuli. zmienili barwy siatkarkom w Policach, do naszych się też już przymierzali (póki co koszulki).. życzyył bym sobie, żeby ich wkład szedł w parze z poszanowaniem istotnych dla nas świętości..


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/04/2014 12:46

  Golla dla Ekstraklasa.org napisał:  

Ma pan za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Polski, ale przede wszystkim jest pan częścią kadry U-21. Jak wychodzi panu przejście na kolejny wyższy poziom?

Przede wszystkim skupiam się na klubie, bo dzięki grze w Pogoni w ogóle dostaję kolejne powołania. Bardzo się cieszę z występu w pierwszej reprezentacji, dużo to dla mnie znaczyło, ale przede mną jeszcze więcej pracy, żeby się w niej zadomowić. Mam za sobą tylko jedno zgrupowanie, dlatego bardziej czuję się częścią reprezentacji „olimpijskiej”.

I to na pewno ważną częścią, jesteście bardzo blisko sukcesu.

Mamy super zespół i bardzo dobrą atmosferę w drużynie, trener Dorna dobrze wszystko skomponował, a za tym idą wyniki. Do końca eliminacji został nam jeden mecz, w którym na dobrą sprawę wystarczy remis, żeby skończyć grupę na pierwszym miejscu. Wypracowaliśmy sobie świetną zaliczkę i teraz obserwujemy, co dzieje się w pozostałych meczach naszej grupy.

Między dwoma ostatnimi meczami eliminacji jest prawie równy rok przerwy. Nie przeszkadza wam tak długie oczekiwanie na ostateczne rozwiązanie?

W 2013 roku mieliśmy bardzo napięty harmonogram, tak naprawdę wszystkie mecze eliminacji graliśmy w krótkich odstępach czasowych. Nie rozumiem, dlaczego tak wyszło, ale trzeba się z tym pogodzić. Teraz Turcy, Szwedzi czy Grecy grają między sobą, a my obserwujemy. Pozostałe reprezentacje rozbiły to sobie na dwa lata, u nas wyszło nieco inaczej. Ale może to i dobrze? Jesteśmy w takim miejscu, że gramy jeden mecz o wszystko, wóz albo przewóz.

Czyli mimo tak długiej przerwy nie będzie problemów z motywacją?

Mamy zgrupowania kadry, nic nam nie ucieknie. Gdybyśmy rzeczywiście nie widzieli się przez rok, atmosfera pewnie by się posypała, ale dzięki tym spotkaniom będziemy nadal zgrani. Już trener Dorna coś wymyśli.

Gdyby nie kary zawieszenia po czterech żółtych i jednej czerwonej kartce, wystąpiłby pan we wszystkich 30. kolejkach rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy. Ma pan jeszcze siłę na rundę finałową?

Nie mam wyboru, muszę mieć siłę! Gdyby nie reforma ligi, bylibyśmy już po sezonie, urlopy, odpoczynek… Ja się jednak cieszę, że mamy do rozegrania jeszcze siedem kolejek i na pewno jestem na nie gotowy! Okres przygotowawczy przepracowaliśmy bardzo solidnie i jestem pewien, że nie tylko mi, ale wszystkim w drużynie sił nie zabraknie.

Niedawno rozmawiałem z Akahoshim, który za żadne skarby nie chciał zdradzić celów Pogoni na rundę finałową, mówił tylko o czołowej ósemce. Teraz, kiedy znaleźliście się już w tym gronie mogę zapytać: co dalej?

To prawda, podstawowy cel już osiągnęliśmy, ale trzeba grać dalej. Wiadomo, że kolejne zwycięstwa weryfikują wcześniej postawione cele i przybliżają nas do podium. Mamy już wystarczającą ilość punktów i wystarczająco dobry zespół, żeby myśleć o udziale w pucharach. Nie rozmawiamy o tym jednak w klubie, nie jest to obecnie ważna kwestia dla zawodników. Robimy swoje, a na koniec rozgrywek zobaczymy, co nam to da.

Runda zasadnicza pozwoli wam zagrać cztery mecze rundy finałowej w Szczecinie, gdzie macie ogromne wsparcie w tym sezonie. Traktujecie to jako przewagę?

Właśnie dlatego tak ważne było pokonanie Widzewa. Mieliśmy zapewnione miejsce w ósemce, ale chcieliśmy grać ten jeden mecz więcej u siebie. To się udało! Powiedzmy sobie szczerze, dla przeciwników Szczecin jest obecnie bardzo trudnym terenem. Kibice bardzo nam pomagają, jest ich w tym sezonie dużo i każdy kto do nas przyjeżdża wie, że nie będzie łatwo. My też czujemy się pewniej u siebie, nam rozgrywanie czterech meczów w Szczecinie daje same pozytywy.

Kibice przychodzą, bo i wasza gra w porównaniu do poprzedniego sezonu wygląda zdecydowanie lepiej. Spodziewaliście się takiego postępu i wyników, czy osiągnięcia z tego sezonu zaskoczyły was samych?

Rok temu, kiedy nie byliśmy jeszcze pewni utrzymania, w klubie pojawił się trener Wdowczyk i dodał nam dużo pewności siebie. Przyszedł do drużyny, która była nisko w tabeli, niezorganizowana i po kolei wszystko poukładał. Zgrupowania z trenerem Wdowczykiem są nie tylko bardzo pracowite, ale przede wszystkim przynoszą efekty. Stąd nasze zwycięstwa.

Od razu widać, że to prawdziwy fachowiec?

Czujemy, że jesteśmy w dobrych rękach i dzięki niemu też bardziej wierzymy w swoje umiejętności.

Przejście do Pogoni z Lecha Poznań było więc najlepszą z dotychczasowych decyzji zawodowych?

Na pewno była to trudna decyzja, ale też okazała się najważniejsza odkąd gram w piłkę. Odważyłem się zrobić krok do tyłu, przecież kiedy przychodziłem do Szczecina Pogoń grała w pierwszej lidze i razem robiliśmy ten awans. Zdecydowanie podjąłem dobrą decyzję.



grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/04/2014 12:57

  TeHaCe napisał:  
a ja trochę z innej beczki. przeczytałem w czasopiśmie, że znane są już wyniki finansowe Azotów i tak przychód netto ze sprzedaży to niecałe 10 miliardów zł, zysk netto natomiast to około 780 milionów :).

mamy na prawdę możnego sponsora, ciekawe jak to się przełoży na Pogoń. żeby tylko za bardzo się nie poczuli. zmienili barwy siatkarkom w Policach, do naszych się też już przymierzali (póki co koszulki).. życzyył bym sobie, żeby ich wkład szedł w parze z poszanowaniem istotnych dla nas świętości..



Te liczby tyczą się zapewne całej grupy Azoty. Cos jakiś czas temu czytałem ,ze nasze zakłady miały zysku 50mln na czysto.


zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3655 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/04/2014 13:38
Wywiad z Mariuszem Kurasem
http://www.szczecin.sport.pl/sport-szczecin/1,130886,15831167,Mariusz_Kuras__Dawno_nie_bylo_tak_szybko_grajacej.html?utm_source=Sport.pl&utm_medium=HPBoxLokal&utm_campaign=BoksLokalSzczecin


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3655 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/04/2014 13:49
Ważne że Azoty chcą sponsorować i reklamowac się poprzez piłkę nożną i wybrali Pogoń


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005