Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 15:29
SMOLNY PLUJE NA POGOŃ I TRADYCJE...!! no ale to wiemy nie od dziś... Człowiek z takim "szacunkiem" do klubu nie powinien mieć z nim nic wspolnego.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4245 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 15:49
Bo tak to jest jak się jakaś morda pcha do czegoś na czym się nie zna. Zobaczcie, że "nie zamówimy bo nie mamy pewności czy się sprzedadzą". Ktoś tu oczywiście sobie coś ubzdurał. No ale co się dziwić jak ludzie z klubu maja mały kontakt z nami, z publiką. Robią co chcą, a potem maja pretensje, ze nikt nie ma do nich szacunku albo powiedzmy, że większość. To samo ze stadionem. Słyszy się głosy, że po co nam stadion jak i tak się nie zapełni. Jak się kurwa do ludzi nie chce dotrzeć i nie chce się ich przyciągać na stadion to się zaczyna srać we własne gniazdo (czyt. zmieniać barwy). Chcą Naszą Pogoń rozjebać to niech powiedzą to otwarcie a nie opowiadają bajek, że nic się nie da zrobić. Ruszyć dupy świnie leniwe!!!


Portowcu noś ze sobą barwy...
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 16:41
"Najlepsze", że możemy się wkurwiać, a oni i tak mają nas w dupie i zrobią jak uważają...


waski247
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5542 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 17:30

  Ka. napisał:  
"Najlepsze", że możemy się wkurwiać, a oni i tak mają nas w dupie i zrobią jak uważają...



No właśnie to jest najgorsze. Nie zagrozimy przecież tym że nie będziemy kupować tych koszulek, bo oni nawet na to nie liczą. Wielu moich znajomych mówi że chciałoby kupić koszulkę meczową ale zniechęca ich cena za taką beznadziejną koszulkę. Mogliby tyle zapłacić ale za jakąś fajną. A gdyby podpisać umowę z jakimś Vigo, Ziną itp. to nie dość że koszulki byłyby fajne, robione bezpośrednio pod nas, to jeszcze markowe repliki kosztowałyby mniej. Myślę że chętnido kupna by się znaleźli.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 17:51
Chuj tam. Ważne, że jest łyżwa a ostatnio sprzedawane repliki za 160zł są takiej jakości, że po paru praniach materiał cały poniszczony. Teraz do tych wszystkich zalet dojdą jeszcze barwy słowików - świetnie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5723 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 17:54
moze bedzie to niepopularne nie etyczne nie kulturalne przesladujace czyjas wiare i moze ktos sie obrazi albo ja obraze jego uczucia religijne ale w dupie to mam(zwlaszcza ze jesli poczuja sie obrazone to osoby ktore nie szanuja wiary innych usilnie namawiajac do zmiany na ich wiare):

Jak to kurwa jest mozliwe ze jest jakis [zjazd sped zbor zlot* niepotrzebne skreslic] (czy jak to sie nazywa- nie mam pojecia) swiadkow Jehowy na stadionie i klub potrafi napisac pismo o przeniesienie pierwszego meczu na wyjazd a nie potrafia wybrac koszulki odpowiadajacej barwom klubu z 65letnia tradycja.
Spotkanie swiadkow spotkaniem niech bedzie nie przeszkadza mi ono tylko teraz poczulem sie tak ze ja kupujacy karnety bilety jezdzacy za druzyna jestem mniej wazny niz swiadkowie ktorych podejrzewam wiekszosc na Pogon nie chodzi...

Smolny kazdemu moglbys sprzedac jedną koszulke i pare tysi by zeszlo;)

P.S. i mecze wyjazdowe ustalac tylko na soboty bo w niedziele moja religia nakazuje mi swietowac i odwiedzic kosciol;)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 17:57
Moze gdyby w prasie pojawil sie artykul o bezmozgim smolnym i jego pomyslach to moze by do cepa cos dotarlo?Do kogo mozna napisac?Kurier,Glos?


,,Vi är överallt,,- POGON
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 18:30
Pisz wszędzie.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 19:04

  SKPS Portowcy napisał:  
Oświadczenie SKPS i grup kibicowskich w sprawie nowych koszulek meczowych

Z niedowierzaniem i zażenowaniem przyjęliśmy informację opublikowaną 7 czerwca przez Pogoń Szczecin S.A. o nowych strojach dla granatowo-bordowych na przyszły sezon. Nie rozumiemy jak „profesjonalny” klub nie potrafi uszanować świętości kibiców jakimi są barwy klubowe, w których występuje ukochana drużyna.
Chcemy przypomnieć że barwy wpisane są w historie i tradycje klubu. Stanowią nierozłączny element do którego przywiązane są pokolenia kibiców. Nie wyobrażamy sobie aby piłkarze grali w strojach o kolorystyce nie związanej z tradycją Dumy Pomorza.

Tłumaczenie prezesa Smolnego jest absurdalne i żenujące. Przedstawia jedynie lenistwo działaczy i brak woli dbania o tradycje klubowe i pozytywne relacje z kibicami, mało tego wypowiedź ta uświadamia każdego sympatyka o totalnym amatorstwie marketingu klubowego. Problem ze sprzedażą podstawowego gadżetu jakim jest koszulka meczowa może dotyczyć klubów z małych miasteczek ,lecz nie klubu z miasta w którym mieszka ponad 350 tysięcy ludzi !!!
Jako Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin wraz ze wszystkimi grupami kibiców apelujemy do włodarzy klubu o wycofanie się z tego „genialnego” pomysłu zarazem oświadczając że, jeśli Pogoń wybiegnie na murawę ubrana w barwy nie związane z naszym klubem, będziemy zmuszeni opuścić granatowo-bordowe sektory, bojkotując kupno i dystrybucje w/w strojów.

Oczekujemy natychmiastowej zmiany decyzji oraz przeproszenie fanów za fatalne nieporozumienie.



Brawo! Krótko, ale na temat. Oby poskutkowało!


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 19:32
Jeden błąd. Ponad 350 tysięcy ludzi to mieszka w Bydgoszczy, my jesteśmy ponad 400-tysięcznym miastem.

Tak patrzę na stroje innych klubów, Zawisza stroje firmy Jako, pasiak w ich barwach i chyba nikt tam nie narzeka. Chojniczanka Chojnice, mieli pasiak Nike, mają pasiak Adidasa, oczywiście w ich barwach. W Rybniku stroje Adidasa, też zgodne z barwami. Arka stroje Adidasa, eleganckie, barwy się zgadzają. nożownicy pasiak Nike.

Nie wiem czy jest klub, który ma tak wyjebane na koszulki, nawet dwie klasy niżej dbają o to. Zauważyłem też, że stroje Adidasa są zdecydowanie ciekawsze niż Nike.


kopol79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 20:13

  Ka. napisał:  
Jeden błąd. Ponad 350 tysięcy ludzi to mieszka w Bydgoszczy, my jesteśmy ponad 400-tysięcznym miastem.



Miasto 400-tysięczne a na stadionie 2,5 tys. z czego 1/4 jest z okolicznych miejscowości.


WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6590 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 20:17
Jeden błąd. Ponad 350 tysięcy ludzi to mieszka w Bydgoszczy, my jesteśmy ponad 400-tysięcznym miastem.


Mi też od razu rzucił się w oczy ten błąd.


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 20:23
Oświadczenie trafne, szkoda jednak kilku błędów interpunkcyjnych/składniowych.


P. S.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 20:26

  K. WWP 04 napisał:  

  Ka. napisał:  
Jeden błąd. Ponad 350 tysięcy ludzi to mieszka w Bydgoszczy, my jesteśmy ponad 400-tysięcznym miastem.

Tak patrzę na stroje innych klubów, Zawisza stroje firmy Jako, pasiak w ich barwach i chyba nikt tam nie narzeka. Chojniczanka Chojnice, mieli pasiak Nike, mają pasiak Adidasa, oczywiście w ich barwach. W Rybniku stroje Adidasa, też zgodne z barwami. Arka stroje Adidasa, eleganckie, barwy się zgadzają. nożownicy pasiak Nike.

Nie wiem czy jest klub, który ma tak wyjebane na koszulki, nawet dwie klasy niżej dbają o to. Zauważyłem też, że stroje Adidasa są zdecydowanie ciekawsze niż Nike.




Mi też od razu rzucił się w oczy ten błąd..



Napisali tak bo pewnie jeśli obecnie nie ma 400 tys. to będzie pretekst w ew.odpowiedzi do odwrócenia uwagi od sedna sprawy.Myśle że i w tym przypadku stanowisko mogłoby zając Miasto skoro daje pieniądze na promocje poprzez klub to dośc ważnym elementem jest oficjalna koszulka która będzie kojarzona z Pogonią S Z C Z E C I N a nie z jakimś nowym tworem o innych barwach.Jak to się zresztą ma do nie dawnej walki o herb Klubu by nie poszedł pod młotek skoro teraz bezcześci się z uśmiechem na twarzy historyczne barwy klubu.Panie Smolny- o ile w transferach można się pomylić i okazać mniej cwany od menażerów zawodników to już ignorowanie barw klubu pachnie jakąś chora dywersją w myśl zasady "..a ja im pokarze kto tu rządzi"


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 20:38
Ponad 350 tys to również ponad 400 więc tu błędu nie ma.


Better dead than red!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 20:41

  ktn napisał:  
Ponad 350 tys to również ponad 400 więc tu błędu nie ma.



a to ciekawe.Wg. mnie zawsze można się doczepić że Szczecin nie ma obecnie 400 tys. mieszkańców a tym samym sporo osob wyjeżdża etc. i rozmydlić temat by odwrócić uwagę od koszulki.Mroczek już nie raz radosną erudycją tworzył odpowiedzi które nic nie mówiły.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5467 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 20:57
Po spamować im trochę skrzynkę pocztową niech zobaczą ile nas jest !!! [email protected]


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 21:28

  ktn napisał:  
Ponad 350 tys to również ponad 400 więc tu błędu nie ma.



Tak, formalnie może to nie błąd, ale wg GUS w 2012 roku w Szczecinie mieszkało 409 tys. osób, więc bliżej nam do 450, niż 350. Ponad 400 tysięcy lepiej wygląda i odróżnia nas od takich miast jak Bydgoszcz, Lublin czy Katowice.

No ale nie to w oświadczeniu jest tak naprawdę ważne.


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5503 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 21:30
Chuj z ilością ludności, walczmy o stroje w barwach klubowych !


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 21:31
smolny pisze "żeby zachować tradycję i ciągłość" to mu się chyba tradycje popierdoliły. O jakiej tradycji on mówi, nike?!
Co nas to obchodzi TRADYCJA to barwy i herb, w jednym i drugim już próbowano maczać paluchy.

Jeśli oświadczenie SKPS nie da rezultatu, to może przemówić ich językiem jak dostaną po kieszeni to może otrzeźwieją. Zrobić bojkot zakupowania karnetów i tak na szeroką skalę z plakatami na mieście, żeby dotarło do jak największej ilości osób.
Skandal to mało powiedziane, przebrała się miarka.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005