Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6047 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 12:19
Napisałem maila do SKPS w sprawie zrobienia koszulek replik sublimowanych. Niech grajki kopią z łyżwą, a kibice mają pasiaki


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 12:51
Pisanie maili do kasprzyka nic nie da, bo i tak na żadne nie odpowie a wyglądu strojów już nie zmienią...
Najlepsza opcja to zrobienie pasiaków przez GBStyl. Założe się, żę sprzedaliby dużo więcej koszulek niż klub.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 13:09
Jak to nie ma możliwości dogadania się z taką firmą jak Nike, aby zrobili koszulki w barwach Pogoni... wątpię...


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5496 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 13:15
Po prostu im się nie chce dupy ruszyć, dobry pomysł to produkcja pasiaków przez GB Styl, na pewno świetnie by się sprzedawały.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6023 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 13:23

  netoper napisał:  

Pisalem maila do naszego cudownego rzecznika odnosnie strojow ze 2 tygodnie temu, jak kazda wiadomosc ktora do niego trafia zostala bez odzewu do dnia dzisiejszego.


Wosik mi zawsze odpisywal, moze po paru dniach ale zawsze. Napisalem do marketningu.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6023 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 13:24

  Czo się dzieje napisał:  
Po prostu im się nie chce dupy ruszyć, dobry pomysł to produkcja pasiaków przez GB Styl, na pewno świetnie by się sprzedawały.


Pytanie czy w umowie z Pogonią nie ma jakiegoś obwarowania co do strojów (np. Pogoń musi sie zgodzić na sprzedaż).


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5308 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 14:18

  Goalkeeper napisał:  
Jak to nie ma możliwości dogadania się z taką firmą jak Nike, aby zrobili koszulki w barwach Pogoni... wątpię...



Było pisane wcześniej. Da się dogadać tylko, że klub musiał by zakupić kilka tysięcy sztuk a najlepszy dyrektor sportowy w Polsce mówi, że boją się iż tyle nie sprzedadzą więc wolą wziąć jakieś gówno, którego mają pewność, że nie sprzedadzą wcale.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Seba549
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 15:50
A czy nikt z was nie zastanawiał się pod którego sponsora jest robiona ta farsa z tymi koszulkami?:]

Ostatnio edytowany przez: Seba549, 8 czerwca 2013, 16:00 [1 raz(y)]


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 16:30

  Seba549 napisał:  
A czy nikt z was nie zastanawiał się pod którego sponsora jest robiona ta farsa z tymi koszulkami?:]



Grupa Azoty będzie zadowolona jak kibice nie będą przeklinać ;D Ale skoro siatkarskiemu chemikowi zmienili barwy z żółto-zielonych na niebiesko-białe, więc z takich koszulek Pogoni też się ucieszą.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4500 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 16:31
Te granat-białe koszulki wyglądają jak kolejarskie ścierwo.Niech smolny (celowo z małej litery) sprzedaje je w Poznaniu ,tam na pewno sprzeda parę tyś.sztuk.Granatowe jeszcze jako tako mogłem zdzierżyć,natomiast te z białym to ......rzygać mi się chce.Transfery robione na złość kibicom a teraz te skandaliczne koszulki.Odejdz smolny wstydu oszczędz.


Seba549
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 16:43

  Plum napisał:  

  Seba549 napisał:  
A czy nikt z was nie zastanawiał się pod którego sponsora jest robiona ta farsa z tymi koszulkami?:]



Grupa Azoty będzie zadowolona jak kibice nie będą przeklinać ;D Ale skoro siatkarskiemu chemikowi zmienili barwy z żółto-zielonych na niebiesko-białe, więc z takich koszulek Pogoni też się ucieszą.



Ich logo teraz będzie świetnie wyglądać na nowych koszuleczkach:] po prostu będą zadowoleni może smolny z mroczkiem pomyślą o jakiś szaliczkach takich jak wcisnęli chemikowi:]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5901 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 16:53
Pomysl z tym, aby SKPS rozprowadzalo konkurencyjne stroje rzeczywiscie dobry ;)

Magistrat teraz ma pole do popisu. Skoro Pogon ma reprezentowac region i miasto w kraju, to moze faktycznie fajnie byloby gdyby mieli cos szczecinskiego i historycznego poza nazwa, wlasnie m.in. barwy.


Seba549
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 17:06
To wbijać na dział GBStyle i podrzucać pomysły na koszulkę moim zdaniem najlepszy byłby pasiak a cenowo powinno się zmieścić tak w granicach 50zł jak koszulki Replika i Pasiak żeby w jak największej ilości się rozeszły wiadome że te nowe badziewne będą chodzić po 140zł jak obecne, to robić im antyreklamę żeby jak najmniej osób je kupiło


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5932 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 17:36
Obecna sytuacja to jest skandal! Jak to k*** możliwe, że grając w 2 lidze mieliśmy naprawdę zajebiste koszulki, a w Ekstraklasie takie gówno...

Wątpię czy jakikolwiek szanujący się kibic kupi koszulke bardziej kojarzącą się z Lechem niż z Pogonią...
To już musiałby być totalny debil, nieogarniający niczego, któremu bardziej niż na herbie i barwach zależy na łyżwę. Więc przynajmniej jeden plus - będzie dokładnie widać na stadionie kto jest takim niemyślącym debilem.

smolny - obyś tego gorzko pożałował


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 18:14
nowe stroje ewidentnie pod Grupę Azoty. Ciekawe, co na to Miasto, które jest jednym z głównych sponsorów Klubu, a od którego to Prezesi coraz więcej wymagają pod względem finansowym...
Kabaret na całego. Nie spodziewałem się...


INDIOS BRAVOS
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6705 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 18:44
Mało się udzielam, tym razem też nie miałem. Stroje działają nam na nerwy dłuższy czas. Chciałby się wiele, jednak tego białego ścierwa to chyba nie powinniśmy przepuszczać. Czuje, że ktoś o to dba, może nie ma wyjebane, bo nie może. Mieliśmy zryw, żeby nam nie zabierać herbu, i co spoko dało radę. Jak przełkniemy to granatowo białe gówno, to też będą zadowoleni. Dla mnie osobiście, zająć się tym zrobic strajk, prostest, dać tym kurwom do myślenia. Umowa z nike mają. Jebać. Skoro maja to chujowo im rozwiązać. Ale cos zastąpić. Wymyśleć cokolwiek.

Skoro My im to puścimy to zawsze będą mieli nas w dupie. Nie problemem jest iść na trening, zjebać piłkarzy do lepszej gry, to się nam uda. To dlaczegoby kurwa, nie zrobic tego na zarząd, lub odpowiedzialnych ludzi?

Zróbmy zryw, strone, kurwa to są barwy. Ja mam wyjebane w pilke, tego powinnismy pilnować jak ognia. Chcecie chodzic w koszulkach. okej, każdy chce, jednak My jesteśmy kibicami, ale to te pajace będą biegali w tym ścierwie..

GB pewnie się nie podejmie, bo z tego co wiadomo, chyba sklep idzie w odstawke. Nie sensem, jest cos robic dla nas. Niech te pajace, które reprezentują Pogoń maja w czym biegać. Historia, barwy, Boze podstawowe sprawy, a My lecimy z tym w chuja.

Moze duzo się nie da. Postawią na swoim, ale okej jebać, Jak walczyć to walczyć. pokazać chociaż naszą dezaprobate.

Jak dla mnie ważniejsze jest to, niż nowy stadion dla Szczecina. Tamto będzie trwało, a póki sezon nie ruszy, to jeszcze może sie coś uda.

A potem co liga, i chore pionki, gdzie biorą kase, mają jeszcze grać w tęczowych koszulkach ?

Dla mnie te barwy to priorytet. Czasami nerwy robia swoje, ale kurwa jesteśmy silną grupą, jak dla mnie taki odzew, ze nam to nie pasuje to podstawa. PODSTAWA ..


FCB
waski247
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5535 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 11:40
Wiele osób tutaj pisze że mamy umowę z Nike. To oczywiście nieprawda, nie mamy żadnej umowy, stroje zamawiamy poprzez sklep Amber Sport ze zwykłego katalogu. Amber Sport nie jest naszym sponsorem, to nie oni nam płacą a my im za pośredniczenie w kupnie sprzętu. Nike też nie jest naszym sponsorem technicznym, gdyby takim było to zrobiłoby wzór koszulek specjalnie dla nas. Nie musimy więc rozwiązywać żadnej umowy. A sponsora technicznego spokojnie byśmy znaleźli, z tym że niekoniecznie Nike czy Adidasa a jakieś Vigo czy Under Armour. Nie wiem, może Smolny z Mroczkiem myślą że to że gramy Nike czyni nas nowoczesnym klubem i przeciwnicy w koszulkach mniej znanych firm mają miękkie nogi wychodząc przeciw nam na boisko? To co się dzieje z koszulkami to jedna wielka kpina z nas wszystkich.


everton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4435 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 12:35

  waski247 napisał:  
Wiele osób tutaj pisze że mamy umowę z Nike. To oczywiście nieprawda, nie mamy żadnej umowy, stroje zamawiamy poprzez sklep Amber Sport ze zwykłego katalogu. Amber Sport nie jest naszym sponsorem, to nie oni nam płacą a my im za pośredniczenie w kupnie sprzętu. Nike też nie jest naszym sponsorem technicznym, gdyby takim było to zrobiłoby wzór koszulek specjalnie dla nas. Nie musimy więc rozwiązywać żadnej umowy. A sponsora technicznego spokojnie byśmy znaleźli, z tym że niekoniecznie Nike czy Adidasa a jakieś Vigo czy Under Armour. Nie wiem, może Smolny z Mroczkiem myślą że to że gramy Nike czyni nas nowoczesnym klubem i przeciwnicy w koszulkach mniej znanych firm mają miękkie nogi wychodząc przeciw nam na boisko? To co się dzieje z koszulkami to jedna wielka kpina z nas wszystkich.


A widzi. W takim razie jest to kryminał i hańba.

Nie dość, że tworzą tu zespół pieśni i tańca, to jeszcze cyrk z barwami. Gorzej być, kurwa, nie może.


NSNO
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6047 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 14:49
A propos nowych koszulek. Akcja na fb
NIE dla nowych koszulek !


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2013 15:08
Kurwa dokąd w Pogoni za sznurki pociągać będzie smolny, dopóty będziemy pośmiewiskiem w całym kraju! Ten ignorant jebany myśli że jest pępkiem świata i zawsze robi na przekór rzeczywistości czyli nam! W ekstraklasie w strojach Nike gra : Pogoń i Zagłębie. W pierwszej lidze w strojach Nike gra : GKS Tychy, TBB Nieciecza, Warta Poznań, Cracovia, Kolejarz Stróże, Olimpia Grudziądz. I na te 8 zespołów 7 gra w absolutnie swoich barwach, jedyna drużyna która nie gra w swoich macierzystych barwach jest folwark pana smolnego - Pogoń. GRATULACJE! W ekstraklasie w Adidasie gra : 9 zespołów, wszystkie barwy się zgadzają, 2 w pumie również ok, Polonia w hummel również ok, i Jaga w Under Armour i Widzew w vigo. Ja osobiście chętniej kupiłbym jakąś koszulkę Jako czy nawet Vigo za 100 zł ale w zajebistych barwach niż tego gniota za 170 zł w barwach Bordeaux! On się dziwi , że kibice nie kupują koszulek dlatego nie można zamówić strojów dedykowanych. Ale jak by zamówił dedykowane i byłby porządne granatowo bordowe to by się sprzedawał jak ciepłe bułeczki, ale po co lepiej produkować jakieś gówno.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005