Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:12

  Jeran napisał:  
Od jakiegoś czasu naciskała na mnie taka chęć, ażeby poinformować panią Martę Barańską o mojej, zupełnie subiektywnej ocenie jej pracy. Dzisiaj gdy zobaczyłem wygląd i jakość koszulek to czara goryczy w moim GRANATOWO-BORDOWYM sercu się przelała.

Postanowiłem wyskrobać na klawiaturze e-mail zaadresowany do pani Marty. Nie wiem czy go przeczyta, czy odpowie. Nie obchodzi mnie to. Po prostu mi w jakiś sposób ulżyło gdy nacisnąłem przycisk "wyślij".

Jest mi cholernie przykro, bo organizacyjnie - nie oszukujmy się jesteśmy bardzo nisko.... Nie wnikam w to czy mail, który napisałem jest poprawny składniowo etc. bo nie o to tu chodzi. Jest mi po prostu lżej, po tym jak go napisałem...

I jeszcze jedno - szacunek dla ludzi ze Stowarzyszenia za to jakie gadżety wydają - wielkie dzięki, bo wierze, że w końcu panowie Kałużny i Smolny zmądrzeją i skreślą panią Barańską i zasugerują się właśnie pomysłami Stowarzyszenia.

Pozdrawiam i życze dobrej nocy.
Jeran

- A dla zainteresowanych o to treść maila -

Szanowna Pani Marto!

Niniejszy list, nie ma na celu obrażenia pani osoby, ani znieważenia kogokolwiek kto zajmuje się w Pogoni Szczecin SA marketingiem oraz współpracą z kibicami. Jest jedynie wyrazem frustracji spowodowanej działaniami pewnych osób związanych z Morskim Klubem Sportowym. Działania te szkodzą wizerunkowi "Dumy Pomorza" w oczach jej własnych kibiców, mieszkańców miasta, oraz kibiców rozsianych po całej Polsce.
Po pierwsze jako wierny sympatyk portowej jedenastki jestem zszokowany brakiem inicjatywy wyjścia do kibiców ze strony klubu. Przykładami braku współpracy na linii klub-kibice jest brak zaplanowanej jakiejkolwiek fety po meczu z Unią Janikowo, który Naszemu kochanemu klubowi zapewnił awans, czy braku promocji na sztandarowej Szczecińskiej Imprezie - "DNIACH MORZA".
Równie frustrujący jest brak pomysłów na gadżety z których potencjalny kibic Pogoni byłby zadowolony. Chodzi mi tu o różnorodność i jakość oferowanych przez państwa produktów. Nie musi się pani wstydzić czerpać od najlepszych - pójdźmy szlakiem wytyczonym przez najmocniejsze europejskie kluby i ligi, spójrzmy jak tam wygląda współpraca z kibicami. Niech budowanie silnej drużyny idzie w parze z budową silnego organizacyjnie klubu.
Jeśli narzeka pani na brak pomysłów - to proszę - i piszę to zupełnie bez celu obrażenia pani - powinna pan odejść! Okres pani pracy, jest oceniany przez społeczność kibicowską na szkolną "jedynkę" i to z gigantycznym minusem. Mieszkańcy tego regionu przyzwyczajeni są do nieodpowiedzialnej i słabej władzy, ale doświadczeni losem są silni w dążeniu do celu. Pani praca, zdaje mi się, nie ma celu, a pani działalność to kpina z sympatyków klubu.
Proszę spojrzeć na pracę jaką wykonują ludzie ze Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin i na gadżety jakie już stworzyli. Mimo braku funduszy jakoś sobie radzą i dzięki nim można bez jakiegokolwiek wstydu pokazać się z gadżetami "Dumy Pomorza" na mieście.
Ostatnią kwestią jaką pragnę poruszyć to sprawa nowych koszulek wyprodukowanych przez NIKE. Nie chcę obwiniać pani za to jak one wyglądają, ale jako osoba odpowiedzialna za klubowy marketing mogła pani poinformować artystów którzy projektowali trykoty dla "Portowców" o tym, że barwy Naszego ukochanego klubu są GRANATOWO-BORDOWE, a herb leżeć winien na sercu.

Dlatego też jako osoba, której leżą na sercu sprawy Pogoni Szczecin zwracam się do pani z prośbą o ustąpienie z piastowanego stanowiska i przyznanie się do wielkiej życiowej porażki, jaką była pani działalność w Morskim Klubie Sportowym.

Serdecznie dziękuje, pozdrawiam, życzę zdrowia i powodzenia w dalszej zawodowej karierze.

Jędrzej Gryko
Sympatyk Pogoni Szczecin

PS> Gryf leżąc na sercu, patrzy w prawą stronę...


---------------------------------




Popieram. Macie uwagi do marketingu, swoje przemyslenia pisac do nich maile moze kiedys sie uda zmienic albo caly ten dzial personalnie albo ich podejscie i profesjonalizm.


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5398 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:20
http://sport.baler.pl/images/nike/nike_269162.jpg


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:26

  kęsik napisał:  
http://sport.baler.pl/images/nike/nike_269162.jpg



No kurwa KPINA, nawet się nie wysilili aby swój krój, model wymyślić bezmyślnie wzięli ten ze złymi barwami i złą ich kolejnością.Teraz takie pytanie, dlaczego w takim wypadku nie została wybrana ta pierwsza koszulka, dużo bardziej to przypomina bordo niż ten rażący czerwień.

To jest chyba kurwa jakiś zły sen, takie rzeczy mogły się dziać za ptaka, gondora ale teraz?! gdy wydawało się, że wychodzimy na prostą?!

Ostatnio edytowany przez: eF^, 16 lipca 2009, 14:33 [1 raz(y)]


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:28

  kęsik napisał:  
http://sport.baler.pl/images/nike/nike_269162.jpg



teraz wiadomo czemu takie barwy sa, bo takie byly w katalogu, kupili koszulki, spodenki getry co byly, i mniej wiecej pasowaly

doszyli sami te naszywki sponsorow i HERB na pod rekawami,

ZENADA


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5398 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:32
I jeszcze to: http://sport.baler.pl/product_info.php/products_id/3329 spoko


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:38
A nie zauważyli, że ten w lewym:) górnym rogu kolorystycznie 'bardziej' pasuje ? ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:42
@malcoolm

Chyba w lewym górnym ;)

Jeśli wierzyć "oficjalnemu" katalogowi Nike to plecy tak mniej więcej będą wyglądać:

Obrazek jpg wstawiony na forum


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5398 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:47
Już lepsze chyba byłyby te pasiaki drugie od lewej w dolnym rzędzie... http://fut.baler.pl/images/nike/nike_217260.jpg


tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6179 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 14:59
Oficjalna strona Nkie z koszulkami piłkarskimi.
http://inside.nike.com/blogs/nikefootball-pl_PL/tags/clubreplicas


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 15:31

  .Krzysiek napisał:  
@malcoolm

Chyba w lewym górnym ;)

Jeśli wierzyć "oficjalnemu" katalogowi Nike to plecy tak mniej więcej będą wyglądać:

Obrazek jpg wstawiony na forum




I tak też właśnie wyglądają.


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 15:41
HAHAHAAHHAAHAHAHAHAA KURWA LEZE I PLACZE, NIE CHCE DOCHODZIC DO SIEBIE, BO JAK ZROZUMIEM TO, ZE BEDE CO TYDZIEN-2 OGLADAL TE KOSZULKI, TO MI JESZCZE ZYLKA PEKNIE


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 15:50
ja nie rozumiem skad to wielkie oburzenie przeciez wiele klubow zamawia w ten sposob koszulki :o


kibol83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7232 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 16:06

  Mks-2009 napisał:  
ja nie rozumiem skad to wielkie oburzenie przeciez wiele klubow zamawia w ten sposob koszulki :o



Krótko: słaba jakość i źle dobrane kolory o kolejności już nie wspominając flaga1


TYLKO Pogoń w Sercu Mym !!!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6419 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 18:15
Podobno u kobiet daltonizm zdarza się bardzo rzadko, a wywalili nam tutaj koszulki Piasta Gliwice ze znaczkiem NIKE. Rzygać się chce. Bardzo mnie ciekawi kto kupi taką koszulkę. Przecież to lichwa jakaś jest.


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5822 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 20:04

  Radziu napisał:  
Podobno u kobiet daltonizm zdarza się bardzo rzadko, a wywalili nam tutaj koszulki Piasta Gliwice ze znaczkiem NIKE. Rzygać się chce. Bardzo mnie ciekawi kto kupi taką koszulkę. Przecież to lichwa jakaś jest.



Ja jestem bardzo ciekaw ceny tej szmaty, koszulki Górnika kosztują 170 ale wyglądają o wiele lepiej. Największe jaja by były gdyby koszulki kosztowały by tyle samo co Górnika.


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7466 dni

*****




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 20:59
hhehe, a ja podejrzewam , ze klub nie zdecyduje sie na sprzedaz tych strojow.Po pierwsze musialby wylozyc na to pieniadze, a po komentarzach kibicow chociazby tutaj nie wyglada to na ineteres zycia:)
ps.nie mowmy o szmatach, bo badz co badz ale sa to stroje Pogonki.


Sami przeciw wszystkim!!!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 20:59
Cena oryginalnej koszulki, którą będzie można kupić już na pierwszym meczu, to 159 zł.

za Gazetą Wyborczą


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 21:08
A ja proponuje zakupić z zeszłego roku- mimo swojej niezbyt super jakości (materiał "nie oddycha" :/) to teraz za 99zł jak znalazł :) A i nawet barwy są w porządku takie jakie powinny być ;)

Swoją drogą- przejadą się trochę ze sprzedażą tych koszulek bo bardzo mało osób je kupi. Po drugie- ten wzór u góry z katalogu z lewej strony Nike wygląda 5 razy lepiej niż ten wybrany (nie wspomnę o pasiakach granatowo-bordowych) i założę się, że nie byłoby tutaj wtedy takich zarzutów wobec tych koszulek.

Pzdr.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 22:09
Za Wyborcza:

[...] Nowe koszulki wykonane są z dobrego materiału, jednak kolorystycznie prezentują się gorzej niż stroje Ziny, w których granatowo-bordowi występowali przez trzy sezony (zaczęła Pogoń Nowa). Kolor ciemnoniebieski i czerwony nasuwa skojarzenia z Piastem Gliwice i Odrą Wodzisław. Na sesji fotograficznej rzucały się w oczy niesymetryczne nadruki, ale wszystko ma zostać poprawione. Modyfikacja kolorów, by bardziej przypominały klubowe barwy, możliwa jest w kolejnym sezonie. Rezerwowe stroje są białe. Cena oryginalnej koszulki, którą będzie można kupić już na pierwszym meczu, to 159 zł [...]


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 22:16
będzie tak, że większość meczów będą grali na biało pewnie.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005