Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 18:27
Mi tam sie pierwszy projekt podoba. Projekt projektem, moze nie oddaje pelni palety barw. Ponarzekac bedzie mozna jak faktycznie wyprodukuja czerwone. Jest i tak lepiej, jakis progres i nadzieja na przyszlosc, ze w koncu doczekamy sie pasiaka.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6899 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 19:13
Zrobiłem takie coś na szybko:

Obrazek jpg wstawiony na forum


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4418 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 21:01

  Doktor napisał:  
Zrobiłem takie coś na szybko:

Obrazek jpg wstawiony na forum



to najlepsza koszulka tylko,ze dla wladz klubu i nike jest niemozliwe do zrealizowania .... niestety :( bo to jest takie trudne,zeby zrobic takie koszulki,ze szok.musieliby zebrac sie najlepsi projektanci z firmy nike i w zyciu by nie wpadli na taki pomysl.


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5755 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 21:45
No to jest ideał, nie wiem co to jest za problem zrobić taki wzór... lepiej walnąć wyjazdówki jak dla Lecha, masakra.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3905 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 21:46
Fakt, wygląda bardzo dobrze, ale te białe plamy jakoś mnie rażą po oczach.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6899 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 22:04

  Seth_ napisał:  
Fakt, wygląda bardzo dobrze, ale te białe plamy jakoś mnie rażą po oczach.



Niestety sponsorzy często tak psują wygląd koszulek.


  Cytat:  

to najlepsza koszulka tylko,ze dla wladz klubu i nike jest niemozliwe do zrealizowania .... niestety :( bo to jest takie trudne,zeby zrobic takie koszulki,ze szok.musieliby zebrac sie najlepsi projektanci z firmy nike i w zyciu by nie wpadli na taki pomysl.



A właśnie, że takie koszulki są możliwe do zrealizowania! Jest to wzór koszulek FC Porto 2013/2014 tylko ze zmienionymi kolorami więc dla chcącego nic trudnego...


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4183 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 22:40
dla wszystkich placzacych ,ze nie mozna!!!!!!!!!!! z tego co sie orientuje to kontrakt z nikiem czyli z( amberem bo przeciez przedstawiciele nie przyjezdzaja do nas zeby pytac albo prosic nas zebysmy sobie wybrali) trwa jeszcze rok . wiec musimy sie dostosowac do tego co nam zaproponuja. a napewno nie ma zadnych pasiakow a jak sa to pewnie nie ma naszych barw, bo jakby byly to napewno smolne by wziely to pod uwage.skoro wychodza z inicjatywa wyboru to wiadomo ,ze chca w koncu!!! jak najlepiej .wiadomo jaka byla akcja wiec maja juz doswiadczenie w tych sprawach. tak wiec nie ma co sie spinac trzeba wypelnic kontrakt do konca i liczyc albo podrzucuc gotowe modele firm ,z ktorymi mozna dogadac sie jak z ludzmi.


condzix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5322 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 23:54
Takie cos z adidasa
Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 07:48

  Ambasador napisał:  
Kiedyś prosiłem kogoś(3 lata temu) żeby stworzył wzór na podstawie wzoru wyjazdowego PSV. Wyszło tak:


Kiedyś w którymś PES edytowałem sobie drużynę Pogoni i dokładnie taki strój wyjazdowy zrobiłem. Wzór prosty jak konstrukcja cepa. I ładny dla oka.


Co do strojów:

Nie oszukujmy się. Przy takiej ilości log i znaczków jakie nawalili na te koszulki, każdy strój będzie wyglądał brzydko.

Wielkie jak stodoła logo grupy Azoty oraz paskudne białe tło dla loga Szczecina spaskudzą każdy, nawet najlepszy strój.


Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 09:46
Chyba ja tej całej sprawy z Nike nie ogarniam bo chociażby podczas meczu Steaua - Legia można było zauważyć,że Rumuni mają pasiaka, co prawda czerwono/niebieski, od Nike więc wzór taki jak chcemy istnieje. Czemu więc Nike nie może nam zrobić tego właśnie wzoru tyle,że granatowo/bordowy ? Mamy jakiś inny pakiet modeli koszulek wykupiony czy jak ?
Zresztą nawet w sklepie Nike w Outlecie jest pasiak taki jaki ma Steaua.
takie coś Obrazek jpg wstawiony na forum


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5399 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 10:26

  Dandi napisał:  
Chyba ja tej całej sprawy z Nike nie ogarniam bo chociażby podczas meczu Steaua - Legia można było zauważyć,że Rumuni mają pasiaka, co prawda czerwono/niebieski, od Nike więc wzór taki jak chcemy istnieje. Czemu więc Nike nie może nam zrobić tego właśnie wzoru tyle,że granatowo/bordowy ? Mamy jakiś inny pakiet modeli koszulek wykupiony czy jak ?



Oczywiście, że Nike ma w swoich wzorach pasiaki. ale oni nie są naszym sponsorem technicznym tylko Amber. Klub może tylko wybierać sobie coś z katalogu, a tam nie ma pasiaka w naszych barwach. Było gadane, że można by im zlecić zrobienie stroju konkretnie pod Pogoń ale nie było na to forsy. No ale teraz nagle okazało się, że Nike zaprojektowało coś specjalnie dla nas, bo takiego wzoru jaki nam klub proponuje nie ma w ich katalogach. Więc tutaj coś mi nie pasuje, skoro doszliśmy do tego że Nike projektuje coś specjalnie dla nas to znaczy, że forsa jest bo przecież Nike nie zrobiło tego ot tak sobie. Tutaj już nie widzę problemu aby klub nie mógł im powiedzieć że mają zaprojektować pasiaki, no chyba że klub zaświecił im forsą, i powiedzieli "zaprojektujcie nam stroje"... To plus Azoty, które w przypadku pasiaku musieliby mieć swojego logo na granatowo-bordowej powierzchni a jak się wydaje to jest dla nich nie do pomyślenia. Ale to też da się obejść dając te Azoty w granatowym kwadracie na pasiaku. Dla chcącego nic trudnego, ale klub ewidentnie nie chce.

PS. Sonda na oficjalce jest do kitu, jeżeli ktoś ma zmienne IP to może głosować milion razy. Jak sam sobie zmieni IP to też.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 10:44
Steaua miała model nike inter stripes. Nie przewiduje on barw granatowo-bordowych. Skoro tak bardzo musi być firmowo ,czyli ZINA, AMBER, COLO, VIGO odpadają, to czemu Adidasa nie wezmą. Już ktoś na forum dał link do stroju.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 11:08
Smolny się uparł na nike. Prestiż. A te koszulki nie są specjalnie robione pod Nas. To jest nowa koszulka Nike Victory która wchodzi do nowego katalogu na nowy sezon...


Podjuszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 11:24

  kęsik napisał:  


PS. Sonda na oficjalce jest do kitu, jeżeli ktoś ma zmienne IP to może głosować milion razy. Jak sam sobie zmieni IP to też.


A myślisz jak to możliwe ze w takim tempie rosną im głosy :) Grzesiu z Marta i innymi wynalazkami pewnie resetuje sobie neostrada i napierdalaja głosy w ten swój szajs. Ale kto ma dać radę jak nie my :p Napierdalac głosy . Sami zgina od swojej broni ;D


Dla Was To Tylko Gra dla Nas całe Życie !!!!!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 11:50

  On jest cienki! napisał:  
Smolny się uparł na nike. Prestiż. A te koszulki nie są specjalnie robione pod Nas. To jest nowa koszulka Nike Victory która wchodzi do nowego katalogu na nowy sezon...



Znaczy wersja nr 2, bo w tej pierwszej gra np Zagłębie Lubin lub GKS Tychy


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
kint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 12:29
Ten kontrakt z Nike/Amber obowiązuje do końca sezonu czy końca roku kalendarzowego bo się pogubiłem ? Projekt koszulki z Adidasa , który ktoś tu wrzucił mega wypas , myślę że nikt by nie narzekał co do koloru barw , pasków i nawet lego sponsora jakoś się prezentuje także pewnie ze sprzedażą nie byłoby problemów. Tyle co pomysł świetny to tyle niestety na razie nierealny.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4069 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 12:38

  condzix napisał:  
Takie cos z adidasa
Obrazek jpg wstawiony na forum



Ideał.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 13:00
Obrazek jpg wstawiony na forum
Ten też fajny ;)


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 13:04

  Bengoro napisał:  

  On jest cienki! napisał:  
Smolny się uparł na nike. Prestiż. A te koszulki nie są specjalnie robione pod Nas. To jest nowa koszulka Nike Victory która wchodzi do nowego katalogu na nowy sezon...



Znaczy wersja nr 2, bo w tej pierwszej gra np Zagłębie Lubin lub GKS Tychy



Tak to jest wersja nr 2 i będzie tylko ona dostępna na sezon 2014/2015.


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/12/2013 13:11

  Cytat:  
Władze klubu oczywiście rozważały również zamówienie specjalne, czyli wykonanie strojów naszych piłkarzy dokładnie według naszego życzenia. Oznaczałoby to jednak kilkukrotnie wyższą cenę pojedynczego egzemplarza (cena byłaby bliska 400 zł) oraz konieczność zamówienia minimum 5000 sztuk replik. Oznacza to, jak łatwo policzyć, wydatek około 2 mln zł bez jakiejkolwiek gwarancji, że poniesione koszty wrócą do klubu jako przychody ze sprzedaży tych koszulek



Nie wiem co wy rozkminiacie. Ze wszystkich firm jest JEDNA która posiada w katalogu pasiastą koszulkę granatowo-bordową tyle ze to poliester... Jest to adidas.
Jesteśmy skazani na katalog i tego nie zmienicie. Inne kluby maja łatwiej bo mają typowe barwy które są dostępne w katalogach. No chyba że jest sie bardzo medialnym klubem jak Legia więc firmie opłaca się zrobić coś niestandardowego. Firmie nie opłaca się projektować w tak niestandardowych kolorach jak nasze bo jest mniejszy zbyt na takie barwy. Mówicie że klub x ma "nietypowe" koszulki mniej znanej firmy. Ok. Tylko że taka firma nie da tyle pieniędzy za wykorzystanie ich sprzętu jak Nike itp. A z tego utrzymuje się klub. Koło zamknięte.

Najlepsze jest wklejanie koszulek o podobnych kolorach ja Steaua. Równie dobrze możecie wrzucać pasiaki niebiesko-białe lub zielono-różowe. To żaden argument ze są podobne bo zmiana koloru to zmiana koloru nawet jak są podobne. Wasze rozkminy "bo Smolny się uparł" są śmieszne.

Troche rozumu dla niektórych bo są i tacy na sparingi na mieście się ustawiają...

Ostatnio edytowany przez: WM, 10 grudnia 2013, 13:35 [1 raz(y)]


Amat victoria curam
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005