Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jonny90
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Nowe Stroje - 29/06/2012 19:06
moim zdaniem moga byc ale tylko i wylaczniez pasem Bordowym a nie zoltym .. Zdjecie te wstawione przedstawia kroj stroju bordoux Gratowo bialy tak durni chyba juz nie sa zeby takie stroje nam zalatwic:)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 29/06/2012 19:13

  jonny90 napisał:  
moim zdaniem moga byc ale tylko i wylaczniez pasem Bordowym a nie zoltym .. Zdjecie te wstawione przedstawia kroj stroju bordoux Gratowo bialy tak durni chyba juz nie sa zeby takie stroje nam zalatwic:)



Bordeaux ma trochę inne - Pumy
Obrazek jpg wstawiony na forum


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5901 dni




Odp: Nowe Stroje - 29/06/2012 21:22

  kęsik napisał:  
Dobra, koszulki Bordeaux mogą być ale tylko pod warunkiem pierdolnięcia na ten biały pas, żółtej farby...



dałem bordową (na szybko).

Obrazek jpg wstawiony na forum

żółta źle wyglądała (tutaj też rewelacji nie ma)


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Nowe Stroje - 30/06/2012 11:39

  RC napisał:  
Jak na razie to nie wiadomo jakie to będą koszulki, i co będzie na tych koszulkach. Z tego co wiem, na 99%
będą to koszulki takie, jakie ma Zagłębie Lubin tzn. Nike Victory, granatowe z białym pasem przechodzącym od ramienia do
ramienia.

ZDJĘCIE



Przecież to jest skandal, czy w naszym herbie jest choćby biała kropka? NIE.
Przez tyle lat chodzenia na mecze wkurwiało mnie niemiłosiernie gdy widziałem naszych grających w białych koszulkach, myślałem że w końcu po tylu latach znajdzie się ktoś kumaty i zmieni tą debilną tradycję.


  Bengoro napisał:  
W międzyczasie Jaga podpisała umowę z Under Armour i będą mieli pasiaki, ciężko widzę naszym włodarzom rozejrzeć się na rynku...



Widzisz ty i my wszyscy o tym wiemy ale nie Smolny który w klubie jest chyba od wszystkich spraw. Jest:
1. Menagierem
2. bawi się w trenera (przynajmniej wszystko na to wskazuje)
3. wybiera koszulki
4. pewnie coś jeszcze ale zapomniałem z tych nerwów, niech zrobi sobie kurs masażysty to się Stasia zwolni i zaoszczędzi się kolejne pieniądze.

Zamiast pójsc przykładem Jagi i wziąć mniej znaną firmę która zgodzi się uszyć specjalny model koszulek tylko dla naszego klubu (nie znam się ale taki Amber chyba szyje stroje) to wolą wziąć koszulki z katalogu najka jakby to ze grają z łyżwą dawało im przed każdym meczem 2 bramki przewagi.

Od kilku lat licze że w końcu doczekam się domowego kompletu koszulek w granatowo-bordową szachownice.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Nowe Stroje - 30/06/2012 16:45

  Porto napisał:  
Zamiast pójsc przykładem Jagi i wziąć mniej znaną firmę która zgodzi się uszyć specjalny model koszulek tylko dla naszego klubu (nie znam się ale taki Amber chyba szyje stroje) to wolą wziąć koszulki z katalogu najka jakby to ze grają z łyżwą dawało im przed każdym meczem 2 bramki przewagi.
Od kilku lat licze że w końcu doczekam się domowego kompletu koszulek w granatowo-bordową szachownice.


Amber szyje jak najbardziej, patrz model celtic dla Pogoni 04, Zinę już mieliśmy. Colo robi stroje sublimowane, pasiaki jakie sę chce. Ale przecież menago woli stroje z katalogu, bo łyżwą...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2012 19:01
Model koszulek bez zmian. Całe granatowe i białe.


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2012 19:08

  Kacper1985 napisał:  
Model koszulek bez zmian. Całe granatowe i białe.



WTF?!


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2012 19:38

  Kacper1985 napisał:  
Model koszulek bez zmian. Całe granatowe i białe.



Niech mi ktoś pokaże mecz gdzie graliśmy w granatowych koszulkach, bo jakoś sobie nie przypominam. A na oficjalnej jest tak samo granatowa koszulka oznaczona jako 'domowa', a bordowa jako 'wyjazdowa'. ;)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2012 19:56

  Bengoro napisał:  

  Porto napisał:  
Zamiast pójsc przykładem Jagi i wziąć mniej znaną firmę która zgodzi się uszyć specjalny model koszulek tylko dla naszego klubu (nie znam się ale taki Amber chyba szyje stroje) to wolą wziąć koszulki z katalogu najka jakby to ze grają z łyżwą dawało im przed każdym meczem 2 bramki przewagi.
Od kilku lat licze że w końcu doczekam się domowego kompletu koszulek w granatowo-bordową szachownice.


Amber szyje jak najbardziej, patrz model celtic dla Pogoni 04, Zinę już mieliśmy. Colo robi stroje sublimowane, pasiaki jakie sę chce. Ale przecież menago woli stroje z katalogu, bo łyżwą...



Też tego nie rozumiem. Za pozostaniem strojów Nike'a nie przemawia żaden argument. Ta firma ani nie jest naszym sponsorem technicznym (tym samym nie traktują nas indywidualnie tylko jako zwykłego klienta, zakup ograniczony do oferty z katalogu), ich produkty jakoś kosmicznie nie odjeżdżają jakościowo (w tej cenie inne mniej renomowane marki potrafią szyć z równie dobrych materiałów), fajna koszulka dla pierwszego składu to fajny kibicowski gadżet w fanshopie (stroje z łyżwą ani swym wyglądem ani tym bardziej ceną nie zachęcają do zakupu, sami powiedzcie - ilu w ogóle kibiców Pogoni w zeszłym sezonie nabyło taki gadżet?). Podejrzewam, że sponsorem sprzętu sportowego dalej będzie niemiecka firma Genz GGR (fajnie, że znajdują się jeszcze przedsiębiorcy wspierający szczeciński sport) i dlatego klub mógłby trochę bardziej zadbać o swój wizerunek i przy przedłużaniu umowy wyznaczyć pewne ramy tej współpracy. Bo to na razie wygląda tak, jakby Pogoń w ogóle nie miała wpływu na wybór strojów.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2012 20:20

  pckjtn napisał:  
Niech mi ktoś pokaże mecz gdzie graliśmy w granatowych koszulkach, bo jakoś sobie nie przypominam.



Sezon 2010/2011 szczególnie jesień...


Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2012 21:28

  kęsik napisał:  

  pckjtn napisał:  
Niech mi ktoś pokaże mecz gdzie graliśmy w granatowych koszulkach, bo jakoś sobie nie przypominam.



Sezon 2010/2011 szczególnie jesień...



Obrazek jpg wstawiony na forum


A tak komentarzem do tego, to powiem, że taki układ (góra granat, spodenki i getry bordowe) był by w tym marazmie chyba najlepszym rozwiązaniem..

Ostatnio edytowany przez: Drk, 5 lipca 2012, 21:40 [1 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2012 22:30
też tak uważam jednak ostatnimi czasy najczęściej grali w bordowych koszulkach, które jakoś mniej mi się podobają


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5940 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 18/07/2012 22:47
Bosman znika z koszulek Pogoni!
Wielka szkoda :(


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/07/2012 14:45
Nowe koszulki Pogoni są bordowe, białe jako wyjazdowe. Tradycja jak widać na pierwszym miejscu. Czyli bez zmian, trzeci sezon w tym samym modelu nike park IV... (49.99 zł sama koszulka)...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6189 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/07/2012 14:53

  Bengoro napisał:  
Nowe koszulki Pogoni są bordowe, białe jako wyjazdowe. Tradycja jak widać na pierwszym miejscu. Czyli bez zmian, trzeci sezon w tym samym modelu nike park IV... (49.99 zł sama koszulka)...



..to niech sobie teraz sami w nich zapierdalają...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/07/2012 14:59
Z tego co obliczyłem na jednej meczówce mają 110 zł zysku...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/07/2012 15:27
Co za kretyni. Kolejny sezon w tej same koszulce. Załamać się idzie na jakim poziomie mamy marketing.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/07/2012 15:34

  Drk napisał:  

  kęsik napisał:  
[cytat=pckjtn]Niech mi ktoś pokaże mecz gdzie graliśmy w granatowych koszulkach, bo jakoś sobie nie przypominam.



Sezon 2010/2011 szczególnie jesień...



Obrazek jpg wstawiony na forum


Czyli tak ma wyglądać komplet domowy? Może ktoś zrobić wizualizacje jak te zielone logo ZCH Police będzie wyglądać na granatowej koszulce?


PS 1948
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/07/2012 15:42

  Bengoro napisał:  
Nowe koszulki Pogoni są bordowe, białe jako wyjazdowe.



  Cytat:  
Szef szczecińskiego klubu zdradził, że Pogoń w nowym sezonie będzie występować w dwóch kolorach strojów, jeden komplet będzie biały a drugi granatowy.



No to w końcu bordowe czy granatowe?


  zach-pom napisał:  
Czyli tak ma wyglądać komplet domowy? Może ktoś zrobić wizualizacje jak te zielone logo ZCH Police będzie wyglądać na granatowej koszulce?



Wygląda na to, że komplet domowy będzie cały w jednym kolorze...

edit. Wyjebali nareszcie logos Szczecina z koszulki :)
koszulka

Ostatnio edytowany przez: kęsik, 20 lipca 2012, 15:52 [1 raz(y)]


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/07/2012 15:52
Na konfie pokazali bordową koszulkę z logiem ZCH, a na kartce miał granatową wersję... Mój błąd... Ale i
tak daleko im do zachowania tradycji... Najlepiej gotowca z katalogu...

Może na meczowych już będzie. Tym bardziej prawy rękawek i na ZCH dla T-Mobile jest...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005