Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6376 dni

*
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 10:10
Kpina...

  Cytat:  
Stroje drużyn występujących w różnych klasach rozgrywkowych w Polsce i w Europie nie zawsze są kopią barw klubu. Przykładów jest aż nadto i wiemy, że każdy kibic interesujący się piłką nożną, ma tego świadomość. Profesjonalny klub jakim jest Pogoń Szczecin S.A. szanuje barwy klubowe, czemu daje wyraz w wielu działaniach zarówno tych codziennych jak i długofalowych.


Co to za pierniczenie - niech daje przykłady, np. z Premier League. Były w tym temacie nawet przytaczane przykłady klubów z niższych lig, które nie mają takich trywialnych problemów.

  Cytat:  
Cały sezon 2012/2013 drużyna Pogoni występowała w dwóch rodzajach strojów, których kolorystyka nie budziła żadnych emocji i sprzeciwów. Niezrozumiałym jest więc dlaczego w sezonie 2013/2014 ta sama kolorystyka ma być zdradą barw klubowych. Jeśli kolor granatowy – bo tego koloru zdaje się dotyczyć święte oburzenie zarządu SKPS – to nie jest barwa klubu, to zapraszam na spotkanie, by przedstawić oficjalne dokumenty mówiące, co jest, a co nie jest barwą klubu Pogoń Szczecin.


Chciał pokazać kibiców w złym świetle, a tym zdaniem sam wyszedł na ignoranta i niezbyt zaznajomionego w temacie. Tak, to wszystko się rozchodzi o ten granatowy kolor ...

  Cytat:  
Absurdalną i żenującą jest awantura rozpętywana przez SKPS, która nie wiadomo czemu ma służyć. Na pewno nie wzmacnianiu wizerunku Pogoni Szczecin. Oceny formułowane w oświadczeniu są obraźliwe dla ludzi zatrudnionych w Pogoni Szczecin S.A., którzy poświęcają nie tylko swoja wiedzę i umiejętności, ale i serce dla działań na rzecz klubu. Skoro wiedza osób z Zarządu SKPS jest tak rozległa w dziedzinie marketingu, a jednocześnie w przeciwieństwie do Zarządu Pogoni Szczecin S.A. pracują oni wyjątkowo wydajnie (tzn. nie są leniami) , zapraszamy do codziennej współpracy, by sprawy marketingu, wizerunku klubu były kuźnią jego jakości.


Absurdalna i żenująca to jest cała ta sytuacja ze strojami i przytaczana tutaj odpowiedź prezesa Mroczka. Pluje nam na twarz, a my mamy udawać, że to deszcz pada.

Portalne ogólnopolskie (Weszło) już podłapały temat - oni też są absurdalni i żenujący bo stoją po naszej stronie?

  Cytat:  
Ostatni akapit oświadczenia pozostawiam bez komentarza, bo są granice, których nigdy staram się nie przekraczać, które są poniżej mojej godności.


Brak argumentów?


  Cytat:  
Warunki handlowe jakie udało się nam uzyskać z tą firmą, gwarantują nam zarówno stroje o odpowiedniej jakości (co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku innych producentów), jak również akceptowalną cenę dla tzw. replik kupowanych przez kibiców.


- jakie warunki? Takie, że bierzemy pierwsze lepsze stroje, które nieco przypominają te w jakich powinniśmy występować?
- nie jest oczywiste w przypadku innych producentów? No tak, uznane firmy z Premier League, Primera Division, Serie A pewnie mają umowy z Pumą, Adidasem, Ziną etc. ale nie są pewne co do jakości przekazywanych przez nich strojów ...
- replik kupowanych przez kibiców - a ile tych replik zostało sprzedanych? Czy ktoś wykonał badania i zrobił rekonesans jak sprzedają się syfiaste koszulki, które są nam oferowane przez ostatnich X sezonów, a jak wyglądała by sprzedaż AKCEPTOWALNYCH przez zaznajomionych z barwami kibiców? Prosta sprawa, dać parę projektów do oceny Stowarzyszenia, zrobić sondę która koszulka byłaby najlepsza i sprzedaż idzie w górę - nie kończyłem żadnego marketingu, ani niczego podobnego, a sam wpadłem na ten pomysł, który najwidoczniej klubowy marketing przerasta ...  Cytat:  
Władze klubu oczywiście rozważały również zamówienie specjalne, czyli wykonanie strojów naszych piłkarzy dokładnie według naszego życzenia. Oznaczałoby to jednak kilkukrotnie wyższą cenę pojedynczego egzemplarza (cena byłaby bliska 400 zł) oraz konieczność zamówienia minimum 5000 sztuk replik.


Kto podpisuje taką umowę?! Co to za pierdolenie?!
ORYGINALNE koszulki zagranicznych drużyn w ich firmowych sklepach kosztują 350-400 zł. i tak samo prezentowała by się cena w naszym przypadku? Śmiem wątpić.


  Cytat:  
Koszulka, która zamówiliśmy na sezon 2013/2014 jest produktem, co do którego udało nam się wynegocjować zastrzeżenie, iż może być tylko dostarczona do Pogoni Szczecin. Jest zresztą produktem nieco innym niż ten prezentowany przez SKPS na zdjęciu (może warto było się pokusić o telefon – w ramach naturalnego braku lenistwa – by dowiedzieć się dokładnie jaki model został zakontraktowany)


- lejemy dalej pomyje na Stowarzyszenie. Czemu ktokolwiek do kurwy nędzy ma jeszcze dzwonić po prezesach i zarządzie i dowiadywać się czy OFICJALNIE zaprezentowana koszulka jest naprawdę tą oficjalną czy to jakaś próbka? Chyba, że ktoś tutaj wykazał się lenistwem i na prezentacji przed tygodniem nie dał rady przedstawić tej realnej, która będzie w użytku ...
- NEGOCJACJE na poziomie, naprawdę czapki z głów - udało się załatwić to, że będziemy grać w UNIKALNYCH koszulkach nie używanych przez inny klub - hahaha, chyba największa bomba z całej tej grafomanii prezesa ...


  Cytat:  
Mogę również zadeklarować, że nie czekając na rok przyszły, już dzisiaj podejmiemy wszelkie działania, by stroje naszej drużyny w sezonie 2014/2015 mogły pełniej odpowiadać palecie barw klubowych, choć trzeba mieć świadomość, że zawsze będzie to kompromis pomiędzy oczekiwaniami, a kosztami.


Co stało na przeszkodzie, żeby teraz tak zrobić? Paleta barw będzie za sezon inna?

Ogólnie ta odpowiedź na oświadczenie SKPS to jeden wielki śmiech na sali, mam nadzieję że nie będzie to ostatnia odpowiedź środowiska kibiców, bo to co stara się zrobić Mroczek to jawna kpina z nas i wszystkich którym zależy na dobru Pogoni.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 10 czerwca 2013, 10:16 [1 raz(y)]


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3470 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 10:11
Jebiemy kopaczy bez ambicji - źle, za bluzgi na stadionie to by nas wysłał na krzesło elektryczne, podnosimy dym z powodu tych śmiesznych pseudo strojów - jesteśmy najgorsi.

Wielki Prezesie - jeżeli czytasz, a na pewno z klubu ktoś czyta Nasze forum, radzę się wybrać na kurs zarządzania i marketingu.
Jeżeli w taki sposób i w takim tonie wypowiedzi chcecie zapełnić trybuny to tylko pogratulować wyobraźni.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6376 dni

*
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 10:33
Fan Page tygodnika Piłka Nożna również podłapał temat :) Dobrze, może po zobaczeniu, że nie tylko lokalni kibice uznają tą sytuację za absurdalną ktoś w klubie pójdzie po rozum do głowy i uderzy się w pierś.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4275 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 10:36
Ciekawe czy np weszło odniesie się do tego "oświadczenia" tęgiej głowy, która jest kolejnym przykładem na to jaki profesjonalizm panuje w zarządzie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6175 dni

**
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 10:42
Po prostu cycki opadają jak się czyta oświadczenie Mroczka. Brakuje tylko podpisu "Jesteśmy zajebiści".


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 4386 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 11:15
O mój Boże. Wiedziałem że w tym klubie "się nie da" no ale aż takiej beznadziejnej odpowiedzi się nie spodziewałem. Mam nadzieję, że SKPS nie odpuści i nie dopuści, żebyśmy grali w takich strojach.
Smolny to jest potęga, Grzegorz najlepszy jest, Smolnego trzeba szanować, Smolny Szczecin FC :D


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4585 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 11:17
Szkurwa az sie odechciewa... Wstyd na caly kraj co tutaj sie wyprawia, co za ofiary losu w tym klubie pracuja? To im ponoc zalezy na dobrym wizerunku Pogoni? Smiech na sali...


JLB !
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 5381 dni

**
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 11:21

  Cytat:  
Odpowiedz na oświadczenie zarządu Pogoni Szczecin S.A.

1. Rozumiemy ,że zarząd Pogoni Szczecin S.A. podjął taką a nie inną decyzję, bo inne profesjonalne kluby postępują podobnie. Dlaczego musimy być jak wszyscy? Dlaczego chcemy powielać błędy innych? Skoro szanują Państwo barwy klubowe, pokazując to w działaniach krótkotrwałych jak i długofalowych, to dlaczego nasze koszulki nie przypominają w żaden sposób tych właściwych?

2. Koszulki z ubiegłego sezonu jak sam Pan Prezes napisał, były granatowe. Zgadzamy się z tym stwierdzeniem i w żaden sposób go nie podważamy, ale prosimy spojrzeć jeszcze raz na nowy projekt i odszukać te elementy, które sprawiają oburzenie kibiców.

3. Wzmacnianiu wizerunku Pogoni Szczecin na pewno nie służy sytuacja, gdzie piłkarze wybiegają na boisko w „gruntowo-białych” strojach. Dla przypomnienia Pogoń Szczecin ma „granatowo-bordowe” barwy. Dlaczego zapraszają nas Państwo do współpracy w tej kwestii, skoro wszystko robicie oddając serce dla Pogoni? Ciężko byłoby zrobić kilka projektów i zaprezentować je kibicom pod głosowanie? Czy taka akcja nie miałaby lepszego wydźwięku? Czy kibice nie czuliby się, wtedy docenieniu przez władze klubu? Jesteśmy w pełni przekonani, że szczecińska widownia podjęłaby odpowiednią decyzję.

4. Nie każdy jest nieomylny, a przeprosiny są rzeczą naturalną.Z każdej strony słyszymy, że władze klubu działają w stronę budowania mocnej marki Pogoni Szczecin w regionie, że kibice są najważniejsi bo to dla nich ten klub istnieje. Zadajemy sobie pytanie, dlaczego zdanie kibiców nie jest brane pod uwagę? Dlaczego w czasach wszechobecnego dostępu do Internetu, nie można był poddać tych koszulek pod głosowanie? Zarząd SKPS „;Portowcy” zawsze przed produkcją pamiątek dla kibiców, pyta się kibiców, czego oczekują, a potem czy stworzone przez nas projekty przypadły im do gustu. Nikt kibiców nie podważa, technologii stosowniej przez firmę Nike, bo nie w tym tkwi problem. Według Państwa koszulka jest bardzo ładna, a do tego wykonana z najlepszych materiałów itd. itd. Zastanawiamy się dlaczego ogólnopolskie serwisy sportowe śmieją się z tej decyzji?

Dlaczego po raz kolejny nasz zespół musi być obiektem drwin? Zarząd SKPS „;Portowcy” podejmie się wiarygodnej gwarancji, że „nowej” koszulki nikt nie kupi. Będziemy bojkotować ją tak długo jak będzie ona na naszym stadionie. Dla przykładu prosimy spojrzeć na sondy w Internecie ws. Nowej koszulki. Raczej nie jest to oczekiwany wynik marketingowy, z Państwa strony. Skoro mówimy już o kosztach to prosimy o zastanowienie się nad renegocjacją kontraktów piłkarzy, bo są one niewspółmierne to niektórych umiejętności.Aby nie było, że jesteśmy gołosłowni poniżej zamieszczamy „bardzo przychylne opinię” o nowych, jak Państwo twierdzą bardzo ładnych „granatowo-białych” koszulkach:1. Wydarzenie na portalu społecznościowym pt: "NIE - dla nowych koszulek.

Obrazek png wstawiony na forum

2. Komentarze na temat nowej koszulki meczowej. Źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=605990109419884&set=a.144118222273744.22724.124656194219947&type=1&theater

Obrazek png wstawiony na forum

3. Zadaliśmy pytanie czy nowe "granatowo-białe" koszulki podobają się kibicom, i czy zakupiliby taką koszulkę. Odpowiedzi muszą dać do myślenia...

Obrazek png wstawiony na forum

4. A na koniec prezentujemy sondę przeprowadzoną przez PogonOnLine.pl, w której pytali się, czy kibice kupiliby koszulkę meczową gdyby była ona w GRANATOWO-BORDOWYCH barwach.

Obrazek png wstawiony na forumEPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3193 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 12:39
Pan Prezes dał popis godny Kim Dzong Una.Jeśli poziom tej reakcji na merytoryczne zarzuty odnośnie
wyglądu nowych koszulek oraz szeroko pojętego odbicia marketingowego takiego wyboru wygląda w ten sposób to ja na dzień dzisiejszy przestaje się dziwić że rośnie grono przeciwników Pogonii w tym mieście.
Nie wątpię że ta sytuacja zostanie zgrabnie wykorzystana przez niektórych Radnych w kwestii kolejnego dofinansowania klubu celem promocji miasta która będzie dyskutowana niebawem.Rozumiem że duet Panów prezesów odeprze argumenty oponentów którzy wprost powiedzą że reklama miasta na koszulkach o barwach nie związanych ani z Pogonią ani ze Szczecinem to wątpliwa promocja...stwierdzeniem że są "ładne".
Zachwyty nad jedną firma z dziesiątek istniejących na rynku które produkują sportowe stroje dla wielu bardziej znaczących klubów sportowych od Pogoni to również marketingowy efekt umowy za którą negocjatorzy firmy NIKE zapłacili sporo by obniżyć koszt zaproponowanej koszulki na promocyjna cenę ok.400zł!!!
Drogi Prezesie.Jeśli jest się takim beztalenciem w kwestiach negocjacyjnych zarówno z menadżerami przepłaconych i słabych zawodników jak również na polu wizerunku klubu .Używa się tak banalnej i bzdurnej wręcz argumentacji na logiczne zarzuty SKPS oraz wielu postronnych kibiców (czytaj sponsorów klubu zasilających kasę spółki kupując bilety) którzy nadal nie potrafią zrozumieć jak można zdeprecjonować wartość barw klubowych w tak ważnym elemencie jak strój piłkarski który jest nośnikiem reklamy i bezwzględnie kojarzony z określonym produktem to proszę skorzystać z wiedzy innych Prezesów klubów ekstraklasy czy pierwszej ligi.Na pewno Panu pomogą.

Na koniec jeśli Pan Prezes składa ofertę współuczestnictwa w tworzeniu obrazu Pogoni to proszę określić warunki tej współpracy bo rozumiem że osoby z grona kibiców na dzień dzisiejszy mają pracować na pensje osób zatrudnionych w klubie i odpowiedzialnych za swoja indolencje która dla postronnych jest pośmiewiskiem a dla nas kibiców powodem do wstydu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3463 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 12:56
Kolejne dodbre pismo Stowarzyszenia. Teraz czekamy na kolejną kompromitującą prezesa odpowiedź.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 13:48
Jak ktoś ma ochotę może sobie projektować koszulkę dzięki temu - konfigurator JAKO

jeśli chodzi o domowe koszulki to fajnie wygląda wersja w barwach Udinese i Rotterdam
jeśli chodzi o wyjazdowe to Frankfurt albo Manchester – wersja biała lub żółta jak kto woli


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5559 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 14:52
Bezczelna, gruba świnia.

Ludzkie pojęcie przechodzi ignorancja tych durni z klubu. Oczywisty błąd, śmieją się z wszyscy dookoła, to pasibrzuch jeszcze ma czelność na takie słowa. Co za buta i prostactwo.

To coś w stylu afery z orzełkiem. Wtedy też były głosy, że logo jest dynamiczne, nowoczesne, zbliżamy się do Europy. Nie na długo.
Tak samo jakby Real Madryt pierwszy komplet strojów miał biało-czarny. Jest biel, czego się czepiacie.

Jakie to są przykłady klubów, które nie grają w barwach? Borussia i Bayern grają, Real i Barcelona też. Chelsea, Liverpool, Manchester, Aston Villa, PSG, Juventus, Inter, Milan, Arsenal? Naprawdę nie widzę. W Ekstraklasie może jakiś?


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3467 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 15:10
Pogoń to MY a nie kolejny zarząd nieudaczników.To MY płacimy za bilety i to dla Nas grają piłkarze.Tak jest na całym świecie !!!Chcecie grać bez dopingu i przy prawie pustych trybunach? na pewno nie.Szanować zdanie kibiców,liczyć się z nami!! Już kolejny sezon prosimy o koszulki w barwach.Nawet taki Ptak i chociaż chuj mu na imię ,to zadbał o takowe.Mam ten pasiak Lotto do tej pory.Nie odpuśćmy wam tej kolejnej impertynencji.Chcecie mieć więcej kasy w budżecie? to Pogońcie na 4 wiatry paru "piłkarzy" zakontraktowanych przez niejakiego G.Smolnego podobno najlepszego dyrektora sportowego w Polsce.Robicie pośmiewisko z nas i z klubu fundując nam koszulki w barwach poznańskiego ścierwa.Granatowe jeszcze jakoś przełkneliśmy (chociaż wolałem bordowe) .Granatowo-białe nie przejdą .....przynajmiej u mnie ,a chodzę na Pogoń już 40 lat ,a na pierwszym wyjezdzie byłem w 1976 roku w .....Poznaniu i nie zapomnę do końca życia tej nienawiści poznańskiej publiki ziejącej z trybun z flagami i ubranej w granatowo białe barwy.Nie ma mojej zgody na tą profanację !!!Jeżeli Mroczek i Smolny twierdzą inaczej to wypierdalać na Bułgarską.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4868 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 15:29
Czy 5 tys. koszulek to tak duzo? Moze i dla kogos kto nie ma pojecia jak sciagnac 5 tys .ludzi na stadion to i tak, ale to chyba powinno sie szukac rozwiazania problemu gdzie indziej, a nie isc na latwizne. Nie maja pewnosci, ze sprzeda sie 5 tys. koszulek, ale za to moga miec pewnosc, ze wiecej niz 100 szt. obecnego chlamu tez sie nie sprzeda.


Majkel_MkS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 15:57
i jak ktoś taki może być prezesem klubu, skoro tak podstawowej kwestii nie rozumie...
kurwa jest tyle rożnych firm a my jakieś barachło z katalogu nike bierzemy,
to już może należało przejrzeć wszystkie katalogi i wybrać granatowo - bordowe?


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5148 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 16:43
Na forum jest kilka osób ogarniajacych programy graficzne, może chciało by się komuś zmienić w tej koszulce nowej ten biały na bordowy.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4990 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 16:45
Udało im się zjednoczyć kibiców w jednej sprawie. Szkoda tylko, że nie jest to pozytywne a tylko wymaganie normalności.
Oni naprawdę myślą, że wygrają z kibicami? Zamiast przeprosić i swoją energię poświęcić renegocjacji umowy, zmianie na inne koszulki o właściwych barwach to będą w prasie udowadniać, że nic a nic nie rozumieją. I dziwią się, że w Fan Shopie pustki?

PS. Pod newsami na v-ce udzielaja sie marketingowcy Pogoni, jedyne co potrafia to pisac komentarze.

Ostatnio edytowany przez: Rauliki, 10 czerwca 2013, 17:07 [1 raz(y)]


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5559 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 17:10
Mało osób, którym marzy się kupno ładnej koszulki Pogoni? Sam teraz pobiegłbym pierwszego dnia do sklepu, żeby kupić pasiak, nawet jeżeli kosztowałaby sporo ponad 200 zł. Teraz kosztuje 140, ale nie podoba mi się, cała granatowa lub cała biała. To i tak lepiej niż to co będziemy mieli w przyszłym sezonie, a na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby, które widziałem w obecnym trykocie. Przy tej akcji, przy tym proteście, przy tym wyśmiewaniu w mediach o bardzo szerokim zasięgu, to chyba nikt nie zdecyduje się na zakup. To jest opłacalne, panie mroczek.

Idealny moment na wprowadzenia pasiaka był rok temu, awans do ekstraklasy, odpowiednia promocja i do tego sporo chętnych na w końcu normalną koszulkę. Pamiętam jak za dzieciaka większość chłopaków na boisku lub wfie latała w koszulkach Pogoni. Teraz, patrząc na orliki i inne boiska, to widzę Manchester, Barcelonę, Real. Naszych w ogóle. Odpowiednia koszulka dla młodszych mogłaby być super prezentem dla dzieciaków z rodziny. Przecież większość z nas, mając kilka lat, dostawało od taty lub wujka strój Pogoni, w którym dumnie chodziło. Oczywiście to były najczęściej repliki, ale te klub też może sprzedawać. To też był jakiś impuls, który sprawił, że MKS zagościł w naszym sercu. Teraz wstydziłbym się dać synowi czy chrześniakowi taką koszulkę. Biało-granatowi... Hańba.


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3832 dni
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 17:28
Mogliby powiedziec wreszcie szczerze, ze Azoty chca taka kolorystyke, a nie kreca, ze w katologu nie ma takich koszulek w jakich gralismy w ostatnim sezonie.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5184 dni

*
Odp: Nowe Stroje - 10/06/2013 17:37
To co wyprawia się w tym pseudo zarządzie to są jakieś jaja. My nigdy nie doczekamy się piłki na dobrym chociażby krajowym! poziomie. Jak nie stadion, to zmanierowane panienki na boisku albo amatorzy w zarządzie. Inaczej tego nazwać nie można. Bo albo to zwykła ignorancja albo po prostu amatorszczyzna. Może ta "wiedza i zaangażowanie" wystarczyły na max 1 lige. W e-klasie trzeba niestety/stety trochę więcej niż bandy skrzykniętych ze sobą na hura pseudo biznesmenów którzy chcą się pobawić w prowadzenie klubu piłkarskiego. Wychodzi właśnie brak wiedzy albo prak szacunków dla kibiców i tradycji. Nie wiem co gorsze dla tych "prezesów" ale efekt jest taki że kolejny raz jesteśmy pośmiewiskiem całej Polski. Trzeba być debilem żeby tego nie widzieć i nie rozumieć. Dziwie sie tylko Mroczkowi i Smolnemu ze maja taką beznadziejną wiedzę o podstawach zarządzania i marketingu... Kiepsko wróże innym ich inwestycjom w takim przypadku i niestety Naszej Pogoni również....


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005