Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 18:02
Nie było pasiaków: Co to za zjebane stroje?! Dajcie pasiaki.
Są pasiaki: Metka do dupy, herb naklejany, cena za wysoka.


Chrumson123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 18:04
Taka mentalność Polaków cebulaków. Zawsze będą narzekać :(


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3955 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 18:07

  Radziu napisał:  

  DP napisał:  
Wg, mnie zamiast promować koszulki które i tak kto bedzie chcial kupic to ją kupi, zajeliby sie promocją meczu z Lechem - frekwencja sie marna zapowiada.



Jestem Twoim fanem. Ty jakbyś był właścicielem tego klubu i nim zarządzał, to i tak byś na niego narzekał...

biskup



Wyliżesz mu rowa , i będzie ok...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 18:10
Moderator do dzieła, banować tych typów co w praktycznie każdym temacie robią rozpierdol i sieczkę, której nie da się czytać ...


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 18:18
W sumie dla mnie 200 za ta koszulkę to chuj nie cena i może wyjdę na jakiegoś bogacza, ale za byle szmatę czy buty wydaje 2x więcej. A to, że ktoś narzeka na cenę. Polecam wziąć się do roboty, a nie pierdolic farmazony o jakimś wydatku nie wiadomo jakim. Ile szlugów i browarów poszło w tym miesiącu i za jaki hajs. To policzcie.

A odnośnie Ciebie DP to zastanów się nad tym, ze koszulki wychodzą 14 Lutego. Dziwnym zbiegiem okoliczności w dniu meczu z Lechem. Cała promocja jest nastawiona na sprzedaż koszulek w dniu meczowym. Kibic przychodzi. Idzie na mecz i kupuje koszulkę, szalik. I tak marketing jest nastawiony. W mediach społecznościowych, na głównej stronie oficjalnej. Nie chce nawet poruszać tematu odnośnie tego co klubowi bardziej się opłaci i jaki maja przychód z jednej koszulki, a jaki z meczu. Może przyjęli strategie, że przyjdą i tak Ci najbardziej pierdolnięci (mówię tu o każdym z Nas, bo mecz 14 Lutego w tej temperaturze to jakaś granda absolutna) i trzeba im opierdolic koszulkę. Serio...

Evil69 serio? Nie wiedziałem, że na tym forum mamy fanów takich zabaw męsko-męskich... Pozdrawiam :)


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3955 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 18:24
[cytat=Radziu]W sumie dla mnie 200 za ta koszulkę to chuj nie cena i może wyjdę na jakiegoś bogacza, ale za byle szmatę czy buty wydaje 2x więcej. A to, że ktoś narzeka na cenę. Polecam wziąć się do roboty, a nie pierdolic farmazony o jakimś wydatku nie wiadomo jakim. Ile szlugów i browarów poszło w tym miesiącu i za jaki hajs. To policzcie.

A odnośnie Ciebie DP to zastanów się nad tym, ze koszulki wychodzą 14 Lutego. Dziwnym zbiegiem okoliczności w dniu meczu z Lechem. Cała promocja jest nastawiona na sprzedaż koszulek w dniu meczowym. Kibic przychodzi. Idzie na mecz i kupuje koszulkę, szalik. I tak marketing jest nastawiony. W mediach społecznościowych, na głównej stronie oficjalnej. Nie chce nawet poruszać tematu odnośnie tego co klubowi bardziej się opłaci i jaki maja przychód z jednej koszulki, a jaki z meczu. Może przyjęli strategie, że przyjdą i tak Ci najbardziej pierdolnięci (mówię tu o każdym z Nas, bo mecz 14 Lutego w tej temperaturze to jakaś granda absolutna) i trzeba im opierdolic koszulkę. Serio...

Pięknie powiedziane.


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3955 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 18:57

  eF^ napisał:  
Moderator do dzieła, banować tych typów co w praktycznie każdym temacie robią rozpierdol i sieczkę, której nie da się czytać ...



Wszędzie się tak udzielasz?


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 19:01

  Evil69 napisał:  

  eF^ napisał:  
Moderator do dzieła, banować tych typów co w praktycznie każdym temacie robią rozpierdol i sieczkę, której nie da się czytać ...



Wszędzie się tak udzielasz?

Ma rację. To co ostatnio dzieje się na forum to makabra. Żenująco niski poziom zniechęca stałych bywalców do pisania, oddając pole szczekaczom i napinaczom. Trochę jak z Naszym młynem...


P. S.
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 19:58




"Brak Hernaniego spowodowany przebywaniem na badaniach. Powyższe zdjęcie będzie w Skarbie Kibica Przeglądu Sportowego i to właśnie przede wszystkim dla PS-u zostało zrobione. Skarb będzie można kupić prawdopodobnie wraz z piątkową gazetą.

Klub planuje specjalną sesję zdjęciową już na swoje potrzeby i na niej cały zespół będzie już ubrany w kultowe „pasiaki”. Dodatkowo zdjęcie drużyny w formie plakatu, tradycyjnie trafi w ręce sympatyków Dumy Pomorza."


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 21:15

  Sz. napisał:  

  Evil69 napisał:  

  eF^ napisał:  
Moderator do dzieła, banować tych typów co w praktycznie każdym temacie robią rozpierdol i sieczkę, której nie da się czytać ...



Wszędzie się tak udzielasz?

Ma rację. To co ostatnio dzieje się na forum to makabra. Żenująco niski poziom zniechęca stałych bywalców do pisania, oddając pole szczekaczom i napinaczom.



Niestety trudno się nie zgodzić.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7561 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 22:17
a jakie będą nasz stroje wyjazdowe?
te same co w poprzedniej rundzie cale białe
czy może jakiś nowy model z granatowo-bordowymi dodatkami


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 22:37
Junior Ty cos jeszcze tutaj dzialasz? Serio pytanie. Pozdrawiam.


Hold skladam temu miastu...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 22:56
Za obrażanie brata po szalu powinien być ban np. miesięczny w ramach ostrzeżenia , recydywa = dożywotni ban. Jak się jeden z drugim nie umie zachować na forum klubu którego jest kibicem to niech wylewa swoje żale na onecie czy pudelku , a nie psuje opinię kibicom Pogoni Szczecin i temu forum.


PS 1948
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7245 dni




Odp: Nowe Stroje - 11/02/2015 00:22

  DP napisał:  

  Radziu napisał:  

  DP napisał:  
Wg, mnie zamiast promować koszulki które i tak kto bedzie chcial kupic to ją kupi, zajeliby sie promocją meczu z Lechem - frekwencja sie marna zapowiada.



Jestem Twoim fanem. Ty jakbyś był właścicielem tego klubu i nim zarządzał, to i tak byś na niego narzekał...

biskup



czyli co nie mozna wyrazic juz opnii ? promują koszulki ktore kazdy moze kupic w kazdej chwili, w dodatku z chujowo wszytym herbem i za dużą sumę... za to ci ktorzy nie chodza na Pogoń pewnie nie wiedzą że jest jakis mecz w sobote i jak bede szedl na stadion w szalu to bedzie milion pytan od przechodniow, ekspedientow w sklepie ; czy to jakis mecz jest ?! i frekwencja na poziomie 6 tysiecy

no ale mamy nowe koszulki ! hurra !



Jeżeli dla ciebie kolego dwie stówy to duża suma za koszulkę to nie wiem w jakim świecie ty żyjesz. Ile ty myślisz, że kosztują koszulki w innych profesjonalnych klubach europejskich? Nie stać cie to nie kupuj i nie siej fermentu lub odpuść piwo na dwa miesiące to sobie uzbierasz.

A to źle, tamto nie tak jak chcesz. Miałem się nie wypowiadać ale takiej kupy co ty piszesz już nie mogłem zdzierżyć.
Osobiście od wielu lat czekam na profesjonalną firmową, w naszych barwach i klasycznym kroju (pasy) koszulkę. Mam nadzieje jedynie, że nie spierdolą sprawy z logo azotów i nie będzie wyglądała jak ich chodząca reklama. Osobiście kupuję jak tylko będzie dostępna.

Moim zdaniem ktoś kto otwarcie krytykuje koszulkę od lat wyczekiwaną w środowisku po zobaczeniu kilku jej fragmentów nawet nie całości jest zwykłym trollem lub osobą z kompleksami i za dużym dostępem do internetu.
Tekstów o tym, że źle że dają darmo wejściówki na mecz nie ma nawet co komentować.

Nie zapominajmy, że to jest nasz klub i to my powinniśmy go wspierać a nie krytykować bo tak, bez wyraźnego powodu.
Klub wspiera się m.in. poprzez zakup klubowych koszulek a nie tylko śpiewy na stadionie. Chcecie silnej Pogoni? to niestety trzeba też dać coś od siebie z własnej kieszeni - poprzez zakup klubowych gadżetów/pamiątek. Tak teraz wygląda piłkarski świat. Śmiać mi się chce z ziomków, którzy chcieliby silnego klubu ale sami nie dołożą kilku groszy a na dodatek zniechęcają innych!

Wszystkie największe kluby żyją ze sprzedaży koszulek i innych tego typu rzeczy związanych z klubem, dlatego mają odpowiednio duże budżety na transfery itp.. Z resztą co ja będę się produkować, ten co inteligentny wie o czym pisze.

W ogóle wydaje mi się, że niektóre (dobrze znane) typy, które promują wszech obecny kryty kantyzm, próbują życiowe niepowodzenia przelewać na Pogoń i to forum. Nie odpowiadajcie na ich zaczepne posty a za jakiś czas przeniosą się gdzie indziej.

Pozdro dla Normalnych kibiców Pogoni.

PS. @DP Nie wiem ile masz lat kolego ale bez jaj twoje marudzenie brzmi jak płacz jakiegoś gimbusa. Ogarnij się trochę i zacznij trochę pozytywniej myśleć o Naszej Pogoni.

Ostatnio edytowany przez: Bonio, 11 lutego 2015, 00:29 [3 raz(y)]


Chrumson123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni




Odp: Nowe Stroje - 11/02/2015 01:25
Tak narzekacie na ceny koszulek a popatrzcie na inne polskie kluby, które maja specjalnie dla siebie stworzone koszulki. Legia 250, Śląsk 260 a wy narzekacie na 200 zł. :(


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni




Odp: Nowe Stroje - 11/02/2015 07:34

  Chrumson123 napisał:  
Tak narzekacie na ceny koszulek a popatrzcie na inne polskie kluby, które maja specjalnie dla siebie stworzone koszulki. Legia 250, Śląsk 260 a wy narzekacie na 200 zł. :(



Poza tym wiadomo, że wszystko drożeje. Nie ma co porównywać cen koszulki do tej sprzed np. kilku lat, bo ceny ogólnie idą w górę niemal w każdym aspekcie życia. Skończcie się mazać jak jakieś małe dziewczynki, bo jak czytam te wasze posty to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Jak nie chcesz kupować koszulki to nie kupuj, ale na chuj pisać o tym 10 postów. To jaki śmietnik się zrobił z tego forum to nawet nie da się tego ogarnąć. Jeszcze nawet runda nie ruszyła, a już zebrało się grono malkontentów, którzy robią rozpierdol w każdym temacie. Ciekawe co tu się będzie działo jak przyjdą porażki. Chyba trzeba będzie zamknąć to forum...żałość...


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 11/02/2015 09:36

  Evil69 napisał:  

  PoGo napisał:  

  Evil69 napisał:  

  Icar napisał:  
Odnośnie "pasiaków" nowa akcja marketingowa :

Kupisz „;Pasiaka”, na Łęczną wchodzisz za darmo!



Wg. mnie debilny pomysł.


Taaa bo ludzie z Twoje epoki woleliby przyjść na mecz i dostać pasiaka :]



Dzięki Bogu że nie załapałem się w Twojej "epoce"... "Kinder młyn" , czy jakoś tak :)



a co, jesteś już zbyt wielką głową, żeby przyjść na piekło i dopingować dla Pogoni??? a może jesteś tak wielką głową, że to dla ciebie powinny być chwalebne pieśni?


CZY ZOSTŁ TU JAKIŚ MODERATOR!?!?!?!?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni




Odp: Nowe Stroje - 11/02/2015 10:09

  TeHaCe napisał:  
CZY ZOSTŁ TU JAKIŚ MODERATOR!?!?!?!?


Jak wiadomo nie od dziś...takiego stanowiska to forum nie ma :/

A co do Herbu - jak już tak narzekacie to można za grosze naszyć taki herb. Nic trudnego! Osobiście też wolałbym aby herb był naszywany ale, że by z tego powodu pieprzyć farmazony od kilku stron...Weźcie się do roboty/nauki itp i spędzajcie mniej czasu w "sieci". WSZYSTKIM TO WYJDZIE NA DOBRE!


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni

***




Odp: Nowe Stroje - 11/02/2015 12:21
Ogarnijmy się sami, to nie będzie syfu. Koszulka pokazana w 20%, ale już narzekamy. Mniej jadu.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Nowe Stroje - 12/02/2015 14:21
Dla marudnickich fragment wywiadu z wiceprezesem Legii

  Cytat:  
By doczekać się koszulki w całości wykonanej na potrzeby klubu, trzeba się wykazać sprzedażą na poziomie 100 tys. na sezon, bo Adidas nie złamie tych zasad na potrzeby Polski. Ale doszliśmy do kompromisu.


I pytanie (pozwalające docenić nasze pasiaki): ile klub sprzeda pasiaków do końca sezonu? 300, 500?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005