Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3009 dni




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 16:05

  Charry1948 napisał:  
@up

A jak wygląda sprawa z przepuszczeniem powietrza przez materiał? Mi w obecnym pasiaku podoba sie to, że w zasadzie nie absorbuje potu w materiał. Bo często piłkarskie koszulki zakładasz na mecz czy na wyjście z domu i po jednym wyjściu, nadaje się już do prania z uwagi na zapach potu. Właśnie dlatego życzę nam by Zina podołała zadaniu i dala taka samą albo i lepszą jakość.



Nike jest w technologii ClimaCool czyli jak najbardziej jest to technologia przepuszczająca powietrze, a ZINA też ma swoją technologię. Odzież ma być oddychająca i przepuszczająca powietrze .

Co do kolorystyki i wzorów , ja nie posiadam informacji . Widziałem 3 zdjęcia , ale nie chcę tutaj nic więcej o tym pisać.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6409 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 16:11

  Charry1948 napisał:  
A jak wygląda sprawa z przepuszczeniem powietrza przez materiał? Mi w obecnym pasiaku podoba sie to, że w zasadzie nie absorbuje potu w materiał. Bo często piłkarskie koszulki zakładasz na mecz czy na wyjście z domu i po jednym wyjściu, nadaje się już do prania z uwagi na zapach potu. Właśnie dlatego życzę nam by Zina podołała zadaniu i dala taka samą albo i lepszą jakość.


Powiem Ci szczerze, że nigdy nie zwracałem jakoś szczególnie uwagi na ten aspekt, aczkolwiek jakbym miał się zastanowić to większych różnic w zachowaniu się tych koszulek nie wyczuwam.


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3198 dni




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 17:06
Też nie dajmy się oszukać, że Nike ma jakąś technologię z kosmosu. Każdy producent koszulek umie to zrobić. Pytanie czy Zinie chce się dajmy na to wydać z 5% więcej na koszulkę. Podejrzewam, że będzie dobrze, bo po prostu kluby by nie brały ich sprzętu.


Pozdrawiam.
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3428 dni




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 17:59

  Gryfita_Szczeciński napisał:  

  Charry1948 napisał:  
@up

A jak wygląda sprawa z przepuszczeniem powietrza przez materiał? Mi w obecnym pasiaku podoba sie to, że w zasadzie nie absorbuje potu w materiał. Bo często piłkarskie koszulki zakładasz na mecz czy na wyjście z domu i po jednym wyjściu, nadaje się już do prania z uwagi na zapach potu. Właśnie dlatego życzę nam by Zina podołała zadaniu i dala taka samą albo i lepszą jakość.



Nike jest w technologii ClimaCool czyli jak najbardziej jest to technologia przepuszczająca powietrze, a ZINA też ma swoją technologię. Odzież ma być oddychająca i przepuszczająca powietrze .

Co do kolorystyki i wzorów , ja nie posiadam informacji . Widziałem 3 zdjęcia , ale nie chcę tutaj nic więcej o tym pisać.



Nawet średnio ogarnięty uczeń szkoły podstawiwej wie, że Climacool to Adidas, a Nike to Dry Fit. Nie róbmy więc z siebie dyletantów i nie wypowiadajmy się tu bez fachowej wiedzy lub odpowiedniego przygotowania.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 20:10

  Gryfita_Szczeciński napisał:  
Widziałem 3 zdjęcia , ale nie chcę tutaj nic więcej o tym pisać.


Zastanawia mnie jedno, mianowicie co Ty chcesz osiągnąć takimi wpisami? Szukasz poklasku? Chcesz przed kimś zaszpanować, że wiesz ale nie powiesz? Ogarnij się, bo zaczynasz być forumowym Miłoszem Przybeckim, zapierdalasz ale nie wiesz dlaczego i dokąd :D

Piszesz wszędzie, jednocześnie pisząc o niczym. Chcesz być drugim Przemkiem Both'em, który notabene ma Cię już dosyć bo męczysz bułę niemiłosiernie? Widziałem więcej niż 3 Twoje wpisy i nie chcę widzieć więcej, bo nic nie wnoszą.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3009 dni




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 21:46

  Boris napisał:  

  Gryfita_Szczeciński napisał:  

  Charry1948 napisał:  
@up

A jak wygląda sprawa z przepuszczeniem powietrza przez materiał? Mi w obecnym pasiaku podoba sie to, że w zasadzie nie absorbuje potu w materiał. Bo często piłkarskie koszulki zakładasz na mecz czy na wyjście z domu i po jednym wyjściu, nadaje się już do prania z uwagi na zapach potu. Właśnie dlatego życzę nam by Zina podołała zadaniu i dala taka samą albo i lepszą jakość.



Nike jest w technologii ClimaCool czyli jak najbardziej jest to technologia przepuszczająca powietrze, a ZINA też ma swoją technologię. Odzież ma być oddychająca i przepuszczająca powietrze .

Co do kolorystyki i wzorów , ja nie posiadam informacji . Widziałem 3 zdjęcia , ale nie chcę tutaj nic więcej o tym pisać.



Nawet średnio ogarnięty uczeń szkoły podstawiwej wie, że Climacool to Adidas, a Nike to Dry Fit. Nie róbmy więc z siebie dyletantów i nie wypowiadajmy się tu bez fachowej wiedzy lub odpowiedniego przygotowania.



Przepraszam za pomyłkę. Zgadza się Nike DryFit. ClimaCool to system Adidasa.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 22:19
Jest tu jakiś psycholog, który mógłby zdiagnozować przypadłość na którą cierpi Gryfus Szczeciński?

Warto byłoby pomóc chłopakowi. Boje się o jego zdrowie, kiedy zakończy sie okienko transferowe.

PS.szacunek za forumowego Miłosza.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3009 dni




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 23:19
Jeśli nowe stroje mają być zaprezentowane w środę/czwartek to już w Goleniowie na sparingu z Chojniczanką, piłkarze powinni być ubrani właśnie w nowe trykoty .


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2016 01:18
158 dni na forumce i taka ranga, to chyba rekord ?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2016 06:34
Najgorsze, że gość nie wyciąga żadnych wniosków z uwag forumowiczów.Jakby brakowało mu jakieś części układu nerwowego lub mózgu i pewne sprawy nie docierały gdzie trzeba


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2016 12:54
Może to kret Michniewicza, który chce rozwalić forum?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3971 dni




Odp: Nowe Stroje - 05/07/2016 13:27
A w czym niby Wy jesteście lepsi, pisząc nie na temat?


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7021 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2016 11:17
Pasiaki domowe bardzo ładne... do bialych wyjazdówek z akcentami w barwach też nie ma sie do czego przyczepic


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2016 11:30
Biała koszulka no fantastyczna!


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2016 11:34
Można jakieś zdjęcia, niestety nie mam możliwości oglądać relacji live.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2016 11:35
Obrazek jpg wstawiony na forum
fot. Pogoń Szczecin SA

cena: 169 zł, opcja domowa i wyjazdowa w sprzedaży. Nadruk 30 zł.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2016 11:37
Dzięki Ambasador.
Wyjazdówki, petarda!
Domowe dużo się nie różnia, ale też niczego sobie.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2016 11:48
Pierwszy raz w historii wyjazdówki będą się lepiej sprzedawać niż pasiaki, które też wyglądają swoją drogą swietnie.

Klasa. Kawał dobrej roboty. Petarda. Shut up and take my money. Jaram się.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2016 11:51

  Radziu napisał:  
Pierwszy raz w historii wyjazdówki będą się lepiej sprzedawać niż pasiaki, które też wyglądają swoją drogą swietnie.

Klasa. Kawał dobrej roboty. Petarda. Shut up and take my money. Jaram się.



Pamiętam kiedyś na forumce tutaj projekt białej koszuliny wyjazdowej z granatowo-bordowym pasem... :)
Pasiak różni się rozmieszczeniem reklamy - widziałem, że reklama "miasto Szczecin" z tyłu pod numerem jest usytuowana.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2016 12:19
wyjazdówka petarda !! a domową mam na długi rękaw z meczu z Unią Janikowo :-)


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005