Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8138 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 09:47

  loker napisał:  
Mam wrażenie że niestety Azoty ostro ingerują w kolorystykę tych strojów bo te wyjazdowe to jakaś kpina... biało granatowe... Stroje domowe gdyby były w odpowiednich barwach były by OK a tak to nie nasze barwy... Póki nie wymyślą czegoś konkretnego pozostałbym przy propozycji numer 2.



Te pierwsze jeszcze najlepsze, ale nie czaje skad ten bialy kolor i takie cisnienie od lat na niego, jak nie moga byc granatowe, bordowe to 3 komplet by mogl byc zolty...


MKS
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7307 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 10:08
Te pierwsze ? Naprawdę chciałbyś aby piłkarze biegali w czerwono granatowych koszulkach ? Przecież jesteśmy granatowo - bordowi a nie czerwono-granatowi i do tego te stroje wyjazdowe ... trochę słaby wybór jak dla mnie ale widzę że w ciągu 10 min zdobył prawie 300 głosów... widocznie mało kibiców przywiązuje wagę do barw :)


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 10:14
Heh, spryciarze...

Zaproponowali jakikolwiek nowy wzór (taki sobie, kolejność barw bym zmienił, ale przynajmniej nie jednolite), to z kolei wyjazdowe dali jakieś z dupy granatowo-białe

Druga opcja to pozostanie przy takich jakie są, tylko spodenki bordowe...
Ale co by nie było, to już mają argument na swoją obronę, że to przecież kibice wybierali !

Tak ciężko wymyślić pasiaka w barwach?

Takie pytanie mam, koszulki domowe granatowe i wyjazdowe bordowe nie mogą być? Tzn. te kolory za mało się różnią i przepisy nie pozwalają? Czy nie byłoby z tym problemu, a ten biały to tylko wymysł klubu?

edit: Już widać która opcja wygrała... ech... w demokracji zawsze rządzą głupcy

Ostatnio edytowany przez: Tasior, 9 grudnia 2013, 10:25 [2 raz(y)]


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 10:17
Zgadzam się z poprzednikami jak już zamawiać nowe stroje to powinny być w normalnych barwach: GRANAT i BORDO a nie odwrotnie. Druga sprawa to koszulki wyjazdowe. Uważam , że też powinny mieć barwy które są zawarte w herbie więc jeśli nie GRANAT czy BORDO to powinien to być kolor jakiego jest gryf.

Amen


PS 1948
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 10:37
Glosowac i juz.

Marketing nastrzelal glosow, ale wielu z nas jeszcze nie glosowalo.

GRANATOWO BORDOWI

a nie do chuja barwy Lecha, czy Polonii Bytom


Sami przeciw wszystkim!!!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 10:45

  Tasior napisał:  


Takie pytanie mam, koszulki domowe granatowe i wyjazdowe bordowe nie mogą być? Tzn. te kolory za mało się różnią i przepisy nie pozwalają? Czy nie byłoby z tym problemu, a ten biały to tylko wymysł klubu?

edit: Już widać która opcja wygrała... ech... w demokracji zawsze rządzą głupcy



Wg Regulaminu strojów meczowych w rozgrywkach Ekstraklasy SA na sezon
2013/2014 sprawa wygląda tak:
"4.4. Stroje pierwszego i drugiego wyboru (rezerwowe) muszą być wizualnie różne i kontrastujące
ze sobą. "

Tym, którzy chcą nas w całkowicie żółtych barwach... czy my kiedykolwiek mieliśmy żółte stroje??? Bardziej byśmy przypominali Arkę Gdynia czy Elanę Toruń...

Nie wiem w czym mają problem... nikt by nie miał pretensji o biały kolor w drugim komplecie, gdyby jakieś nawiązanie do naszych barw by było... wilk syty i owca cała.

Kiedyś prosiłem kogoś(3 lata temu) żeby stworzył wzór na podstawie wzoru wyjazdowego PSV. Wyszło tak:

  mjnz48 napisał:  
Taki projekcik na szybko.
Obrazek png wstawiony na forum



Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7664 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 10:51
Czy by mógł ktoś, kto zna sie na grafice przerobić tę koszulkę na NASZE barwy?

http://ambersport.pl/nike-inter-stripe-iii=game-jersey


POGOŃ SZCZECIN MKS
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6593 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 11:05
Co roku to samo. Albo dziesiąty sezon z rzędu ta sama koszulka albo coś zupełnie z dupy, nie w naszych barwach.

Panowie z marketingu, przecież dostajecie co roku informację, jakiego stroju chcą kibice. Niedawno dostaliście nawet ściągę, korzystajcie:

Obrazek jpg wstawiony na forum


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 11:15

  Ambasador napisał:  

  Tasior napisał:  


Takie pytanie mam, koszulki domowe granatowe i wyjazdowe bordowe nie mogą być? Tzn. te kolory za mało się różnią i przepisy nie pozwalają? Czy nie byłoby z tym problemu, a ten biały to tylko wymysł klubu?

edit: Już widać która opcja wygrała... ech... w demokracji zawsze rządzą głupcy



Wg Regulaminu strojów meczowych w rozgrywkach Ekstraklasy SA na sezon
2013/2014 sprawa wygląda tak:
"4.4. Stroje pierwszego i drugiego wyboru (rezerwowe) muszą być wizualnie różne i kontrastujące
ze sobą. "

Tym, którzy chcą nas w całkowicie żółtych barwach... czy my kiedykolwiek mieliśmy żółte stroje??? Bardziej byśmy przypominali Arkę Gdynia czy Elanę Toruń...




Może nie do końca żółte ale były takie:


Obrazek jpg wstawiony na forum


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3965 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 11:29
Woda powoli drąży skałę - i tak dobrze że się w te nowe projekty w końcu wdarł kolor bordowy (a raczej: ciemny czerwony). Myślę jednak, że kiedyś uda nam się to wywalczyć i że gdy Pogoń będzie mocniejsza od strony marketingowej to zniknie argument "nie stać nas na indywidualne projekty" w ustach zarządu, pojawi się pasiak i swoją liczną sprzedażą udowodni swoją opłacalność.


wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8155 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 11:48
Skoro w dwie godziny w nie reklamowanej nigdzie sondzie padło ponad tysiąc głosów to widać jakie nieprzebrane rzesze fanów rusza do sklepu kupić tą koszulkę gdy tylko pojawi się w sprzedaży. W takim tempie w jeden dzień uzyskamy poparcie równe poparciu dla nowego stadionu zdobytemu przez rok.

Wiwat dział marketingu. To pisałem ja.


kto z nas przegrał to pokaże czas...
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 12:24
Oni pasiaka nie zrobia.Golym okiem widac ze im zalezy tylko na tym aby logo azotow bylo na niebieskim tle.Mam wrazenie ze wszystko rozchodzi sie o te logo...


,,Vi är överallt,,- POGON
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 12:28
O pasiakach zapomnijcie. Logo sponsora musi by dobrze widoczne i taki jest warunek. Gdyby jeszcze barwy były odpowiednie to zagłosowałbym na propozycje 1, bo wzór nie jest zły (jest nawet oryginalny).


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5448 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 12:56
I znów ta sama dyskusja.
1. Klub nie weźmie strojów dla nas tylko, bo za mało ich zejdzie i nikt nie będzie do biznesu dokładał - to chyba logiczne.
2. Z tego samego powodu nikt nie zerwie obowiązującej umowy z Nike - chyba, że ktoś dołoży do kary.
3. Teraz stroje:
O ile w tym pierwszym wzorze strój domowy da się przetrawić (oczywiście w odpowiednich barwach - chodzi o wzór), o tyle wyjazd to totalne dno. Wiadomo czemu chcą odpuścić 2 wzór - koszulek nikt by nie kupił (bo prawie każdy je ma). Dlatego moim zdaniem można iść na kompromis by dom był z 1 a wyjazd z 2.
Inna opcja to mobilizacja na głosowanie i wybór opcji 2.
Jest 3 opcja, o której pisać nie będę.

Ilość głosów na 1 opcje jest zdumiewająca.

Nie ma co się oszukiwać. Jesteśmy niewolnikami Nike. Drużyna 3 sortu, jak nie niżej, więc mają ją gdzieś. Ten 1 wzór to bodajże stroje Bordeaux chyba z 3 sezonu temu.

Znalezione przeze mnie stroje sportowe Nike:
- Z oficjalnej strony: http://store.nike.com/pl/en_gb/pd/inter-iii-stripe-long-sleeve-football-shirt/pid-807847/pgid-807846

- Ze stronki nieoficjalnej, więc nie wiem, czy Nike jeszcze daje:
http://www.prodirectsoccer.com/Products/Nike-Inter-III-Stripe-Short-Sleeve-Jersey-Mens-Football-Teamwear-Varsity-RedRoyal-Blue-47077.aspx
http://www.prodirectsoccer.com/Products/Nike-Teamwear-Football-Shirts-Nike-Energy-Long-Sleeve-Jersey-Team-Kits-Royal-BlueVarsity-Red-33623.aspx
http://www.prodirectsoccer.com/Products/Nike-Teamwear-Boys-Harlequin-III-Game-Jersey-Long-Sleeve-Football-Shirt-Atlantic-BlueDeep-RedWhite-18218.aspx (w takich już chyba graliśmy)
http://www.prodirectsoccer.com/Products/Nike-Inter-III-Stripe-Short-Sleeve-Jersey-Mens-Football-Teamwear-University-RedRoyal-Blue-61805.aspx
http://www.prodirectsoccer.com/Products/Nike-Boys-Inter-III-Stripe-Long-Sleeve-Jersey-Junior-Football-Teamwear-University-RedRoyal-Blue-61816.aspx

Oczywiście żadne nie są dokładnie w naszych barwach, chodzi o wzór. Być może barwy dałoby się zrobić.

Co do pasiaków i loga Azotów. Żaden problem na środku pasiaka zrobić granatowy kwadrat i tam walnąć logo.

NIE MA CO SIĘ OPIER*** TRZRBA GŁOSOWAĆ NA 2 OPCJĘ.


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5782 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 13:30
Moim zdaniem, również ważny jest tutaj interes Azotów, których logo musi być białe na granatowym tle (lub odwrotnie).
W związku z tym, że Azoty dają naprawdę duży zastrzyk gotówki (za co należy im się uznanie), musi być wypracowany jakiś kompromis.
Jak widać na obrazkach, propozycje idą właśnie w tym kierunku aby wilk był systy i manczester sity, z tym że moim zdaniem znowu nieudolnie.

Stroje domowe powinny być w pasiaki, w który z przodu jest wkomponowany granatowy kwadrat z logo Azoty.
Wyjazdowe jak dla mnie mogą pozostać po staremu - nowy wzór wyjazdówek nie do przyjęcia, bardzie z obecnymi barwami Amiki mi się kojarzy.


Schm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7667 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 14:11
Skoro "Nike zaprojektował dla Pogoni specjalny wzór" jak podaje oficjalka, to co za problem zmodyfikować jeszcze ten projekt tak by każdy był zadowolony. Niech już będzie sobie ten nowy wzór, tylko w opcji domowej z bordo zamiast czerwieni, a w wyjazdowej zmienić biały pasek na bordowy...


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 16:02
Meh, nowy wzór może i fajny ale wymagałby kilku poprawek, dużo lepiej nadaje się na wyjazdowy. Biała/żółta koszulka i granatowo-bordowy pas.
Napisałem im na FB coś takiego, ciekawe czy ktoś to przeczyta?

Sorry ale wy jako klub od sezonu 08/09 nie potraficie zamówić odpowiednich strojów i nie uczycie się na błędach. Nie znam żadnego innego profesjonalnego klubu który przez tyle lat kompletnie olewa kwestię strojów. To jest śmieszne. 3 lata w I lidze w brzydkich strojach, teraz kolejne 2 lata w Ekstraklasie i dalej brzydkie stroje.
W proponowanym drugiem wzorze stroju domowego (stara granatowa koszulka i bordowe spodenki) powinniśmy grać przez ostatnie 2 lata skoro już takie koszulki mieliśmy. Taka drobna zmiana w następnym sezonie nic już nie da to raz, dwa to że zdaje się był problem z zamówieniem konkretnego wzoru od Nike z powodu zbyt wysokich kosztów i trzeba było brać coś z katalogu, a teraz nagle Nike coś specjalnie dla was zaprojektowało? Na jakiej niby zasadzie? Tak samo z siebie? Skoro doszliśmy to tego, że Nike specjalnie projektuje dla was stroje i przygotowuje specjalny wzór, to czy klub nie mógł jasno im powiedzieć, że to mają być pasiaki? Pasiaki są w ofercie Nike od zawsze, wystarczyłoby tylko zmienić trochę barwy z ich katalogów i już stroje są gotowe. Babranie się z projektowaniem jakiegoś nowego wzoru ze ZŁYMI BARWAMI to strata czasu. Ale najpierw przejdźmy do samego wzoru, ten jest w miarę ok ale nie zarówno dla strojów domowych jak i wyjazdowych. Ten wzór jak dla mnie byłby idealny na stroje wyjazdowe (nie te super granatowo-białe barwy Azotów znowu (!!)) tylko dajmy na to koszulki całe białe/żółte (!!) z granatowo-bordowym pasem na piersiach i do tego bordowe spodenki. O i wtedy to byłyby super stroje wyjazdowe. Teraz domowe... z tego wzoru niestety nic sensownego nie da się zrobić. Odwrócenie głównych barw sprawi, że pasek na piersiach wtapiałby się i także trzeba by było go odwrócić ale to znowu będą złe barwy. Chociaż... odwrócić główne barwy na prawidłowe, zmienić ton tego czegoś czerwonego na bordowy i na piersiach wtedy jeden żółty pasek. Jedyne wyjście, żeby z tego stroju coś było. Ale po co ja się męczę, przecież nikt z klubu nawet tego nie przeczyta...


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 16:31
Nie pamiętam teraz jaki klub w Europie ale jeden z dobrze znanych, miał właśnie jakiś pasiak, a w środku pasiaka na brzuchu "wciśnięty" ciemny kolor nie kojarzący się z barwami klubu i tam reklama swojego sponsora. Nie wyglądało to kiczowato a nawet było w miarę schludnie. Nie wiem czy czasem nie jakiś portugalski klub. Przyjąłbym np. biały drugi strój, gdyby pierwszy był pasiakiem właśnie z reklamą azotów na ciemnym tle, jeśli o to się rozchodzi...


Portowcu noś ze sobą barwy...
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 16:52
Grafik ze mnie żaden ale zrobiłem sobie coś tak na szybko, poglądowo jako uzupełnienie mojego postu wyżej...
Obrazek jpg wstawiony na forum


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/12/2013 16:54

  Cin napisał:  
Nie pamiętam teraz jaki klub w Europie ale jeden z dobrze znanych, miał właśnie jakiś pasiak, a w środku pasiaka na brzuchu "wciśnięty" ciemny kolor nie kojarzący się z barwami klubu i tam reklama swojego sponsora. Nie wyglądało to kiczowato a nawet było w miarę schludnie. Nie wiem czy czasem nie jakiś portugalski klub. Przyjąłbym np. biały drugi strój, gdyby pierwszy był pasiakiem właśnie z reklamą azotów na ciemnym tle, jeśli o to się rozchodzi...



Z tego opisu wychodzi mi koszulki FC Porto sprzed paru sezonów:
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Nie wygląda to najgorzej jeśli już to logo sponsora ma być i na pewno byłaby to lepsza propozycja niż te co mamy od jakiegoś czasu...


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005