Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3430 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/02/2015 21:14
Jeśli to prawda z herbem to niestety, ale ja zostanę przy Zinie. Ta mała stosunkowo firma miała więcej szacunku dla naszego klubu niż Nike. Nie może być tak, że płacimy pieniądze zbliżone do tych, które płacą kibice w Anglii (na przykład), a dostajemy jakąś koszulkę z katalogu, wartą z 60-70 złotych, z naklejonym na odczepnego herbem. Chociaż jak patrzę teraz na sklep Liverpoolu to widzę, ze obecne (jeszcze) modele sprzedawane są za 25 funtów. Na wyprzedaży co prawda, ale ja nie przypominam sobie, by w trakcie sezonu u nas można było kupić bieżące koszulki za pół ceny. Nie tędy droga, płacimy europejskie pieniądze za półprodukt, za coś co wygląda jak podróba z bazaru. SKPS nie zarobiło na mnie, bo nie naszywali herbu na pasiaka, nie zarobi Pogoń. Szacunek musi być.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Boris, 9 lutego 2015, 21:22 [2 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 09/02/2015 21:37
Jeszcze nikt nawet nie widział tych koszulek na żywo, a już jakieś teorie spiskowe.
Poza tym klub podkreślał już parokrotnie, że koszulki są robione na zamówienie i takich w katalogu obecnie nie ma (co jest prawdą bo katalogi te były tutaj przytaczane parokrotnie).
Cena 200 zł. za koszulkę, na którą oczekiwało się lata i prawdopodobnie będzie służyła (przez dobrą jakość, z której słynie Nike) przez kolejne lata to według mnie żaden wydatek.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3430 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/02/2015 21:54
Oczywiście, że 200 złotych za koszulkę, która będzie służyła wiele lat, to nie jest aż tak duży wydatek. Ta, której zdjęcie wkleiłem, pochodzi z sezonu 2009/10, meczowa, z numerem na plecach, podpisami i służy mi wiernie do dziś. Zapłaciłem za nią trochę więcej, bo wylicytowałem na jakiejś aukcji charytatywnej. Nie żałuję ani grosza w nią włożonego, bo jakościowo absolutnie nic nie mogę jej zarzucić. Absolutnie, choć to nie Nike czy Adidas. . Teorie spiskowe biorą się z tego wklejonego zdjęcia z Robakiem na którym ewidentnie widać, że herb jest naklejony. Dla mnie jest to NIEDOPUSZCZALNE i jeśli tak będzie, to ta koszulka jest dla mnie po prostu bezwartościowa i nie wydałbym na nią nawet 50 złotych. Ale to moje prywatne zdanie do którego mam prawo, inny kibic będzie pewnie sądził inaczej i bardzo dobrze.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/02/2015 22:25
Cóż ja pamiętam czasy szalików robionych na drutach, potem były pasiaki robione maszynowo. Więc nie chce mi się z wami gadać. Banda dzieciaków nie potrafiących się wysrać bez instrukcji ze srajfona, ajfona.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3430 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/02/2015 23:03

  Maxymalny napisał:  
Cóż ja pamiętam czasy szalików robionych na drutach, potem były pasiaki robione maszynowo. Więc nie chce mi się z wami gadać. Banda dzieciaków nie potrafiących się wysrać bez instrukcji ze srajfona, ajfona.



To się nie odzywaj jełopie, jak nie chce ci się gadać. Przywykłem do tego, że ekstraklasowe grajki są w stanie zaprezentować ułamek tego co profesjonalni kopacze w normalnych ligach, rozumiem też, że zarabiają ułamek tego co ci grający na Zachodzie. Godzę się z tym, dlatego płacę za bilet 1/8 tego co tam. Ale jednego nie rozumiem. Jeśli wydatki na naszą ligę stanowią znikomy procent tego co jest wydawane w Anglii, Niemczech, czy Hiszpanii to dlaczego mam płacić za trykot polskiego klubu podobne pieniądze co tam, zwłaszcza, jeśli ten trykot jest gatunkowo gorszy i gorzej obrandowany od tamtejszych?


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/02/2015 23:13

  Boris napisał:  
to dlaczego mam płacić za trykot polskiego klubu podobne pieniądze co tam, zwłaszcza, jeśli ten trykot jest gatunkowo gorszy i gorzej obrandowany od tamtejszych?


Poniewaz koszulka Arsenalu, Barcelony czy innego Milanu jest produkowana za grosze u tych samych chinczykow co koszulka Pogoni ?


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/02/2015 23:41
Już zaczyna się marudzenie na koszulkę a jeszcze nie zdążyli jej pokazać w całości ...


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4513 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 00:04

  Icar napisał:  
Już zaczyna się marudzenie na koszulkę a jeszcze nie zdążyli jej pokazać w całości ...



no ale ze herb jest naklejony to juz raczej widac


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 00:27
A ja kupie, dwa stare wyslluzone pasiaki wreszcie beda mogly odpoczac. Stare jeszcze z logiem C+ i Lotto zostana jaka pamiatki, a z checia po latach kupie taka nowosc. Jak zwykle komus musi sie cos nie podobac, tutaj to zadna nowosc.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 00:45

  hejpogongol napisał:  

  Icar napisał:  
Już zaczyna się marudzenie na koszulkę a jeszcze nie zdążyli jej pokazać w całości ...



no ale ze herb jest naklejony to juz raczej widac



Bo w ostatnich latach to było naszym największym problemem w koszulkach .... Zamiast docenić, że w końcu klub się postarał bo inaczej tego nazwać nie można, zwłaszcza jeśli popatrzy się jaką wcześniejszą wersję proponowali to się krytykuje i już mówi się, że nie kupi ....

Lud chciał pasiaków ? dostał ale nieee... bo znaleźli jeden szczegół i już bee. Uważajcie bo następnym razem szybko doczekacie się pasiaków jak sprzedaż marna będzie ;) Zamiast pokazać choćby Azotom, że warto inwestować w nasze barwy, to się wypina na tak oczekiwane koszulki z pierwszego lepszego powodu.

PS Kieruje tego posta do osób już marudzących, że nie kupią a nie do Ciebie @hejpogongol.


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 09:50
Ja zdecydowanie kupuje bo jak widze narzekanie co po niektorych to widze ze na kolejna fajna koszulke w slusznych barwach znowu bedziemy czekac kilkanascie lat ...Ja jedyne co moglbym sie przyczepic to cena ...liczylem po cichu na to ze zostana przy cenie poprzedniej koszulki meczowej czyli 170 zl...


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3430 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 11:14

  goral1982 napisał:  

  Boris napisał:  
to dlaczego mam płacić za trykot polskiego klubu podobne pieniądze co tam, zwłaszcza, jeśli ten trykot jest gatunkowo gorszy i gorzej obrandowany od tamtejszych?


Poniewaz koszulka Arsenalu, Barcelony czy innego Milanu jest produkowana za grosze u tych samych chinczykow co koszulka Pogoni ?



OK. I wszystkie te kluby mają herb wyszywany, więc jeśli ja mam zapłacić tyle samo co kibice tamtych drużyn, to po prostu wymagam takich samych standardów. Herby naklejane w Anglii zaczęły znikać na początku lat osiemdziesiątych, później przez krótki czas były robione z takiej jakby sztywnej pianki, przełom lat 80 i 90 to nadejście emblematów wyszywanych i taka technologia panuje do dziś. Praktycznie na całym świecie. Nie mówcie mi, że jest to jakiś rarytas, że oczekuję czegoś absolutnie ekskluzywnego, bo jeśli ZINA potrafiła to zrobić, to ja oczekuję tego samego od potentata jakim jest NIKE. Poza tym miałem w ręku kilka koszulek Pogoni z tego sezonu i każda z nich miała materiałową metkę na karku. Profesjonalny trykot sprzedawany kibicom powinien mieć metkę naprasowaną, nike zaczęło to robić bodajże od 1998 roku, oczywiście nie we wszystkich modelach, ale już ta technologia zaczęła się pojawiać. Adidas wdrożył to kilka lat później, od 2006 roku praktycznie nie ma już koszulek z materiałowymi metkami na karku, wszywane są wewnątrz, po lewej stronie. Ale tylko na tych sprzedawanych fanom, piłkarze grają z naprasowaniem u boku takim samym jak na karku. Dodatkowo Liverpool ma z tyłu u góry wyszywany emblemat z symbolem ważnym dla klubu, oczywiście nie oczekuję, że Nike wyszyje nam "1948" na przykład, bo nie jesteśmy tym rozmiarem kapelusza co Liverpool. W latach dziewięćdziesiątych firma UMBRO robila koszulki specjalnie dla danego klubu, przeważnie na całej powierzchni widać było symbole dla niego dużo znaczące, teraz od tego się odchodzi, idzie się na masówkę, ale wyszywany herb być musi i tu nawet nie mam zamiaru dyskutować w tym temacie jeśli koszulka ma kosztować 200 złotych.


Obrazek jpg wstawiony na forum

1992 rok, 23 lata temu, wyszywany herb, a na całej powierzchni AVFC i to nie jest jakiś tam wyjątek. Nie dajcie sobie wmówić, że herb może być naklejony, bo to zwykła profanacja.

Reasumując. jeśli zobaczę naklejony herb i metkę z materiału wszytą na karku, będzie to znaczyć tyle, że ktoś chce sprzedać nam za europejskie pieniądze technologię, która była używana w poprzednim wieku, a więc ponad 15 lat temu. I ja w tym brać udziału nie zamierzam.

Jeszcze jedno. Jeśli macie koszulkę Pogoni z tego sezonu to spójrzcie czy otrzymaliście to, co Zina dała nam pięć lat wcześniej. Czy macie prasowankę na karku, czy coś tak się majta przy szyi. Sorry, ale ja mam gdzieś łyżwę, z ZINY jestem absolutnie zadowolony i jestem przekonany, że gdyby firma tego pokroju nas ubierała, to od paru lat mielibyśmy pasiaki za 3/4, a może i połowę tego co oferuje NIKE. A jakościowo to naprawdę nie ma się czego przyczepić i na dodatek polska firma, jak widać na obrazku.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Boris, 10 lutego 2015, 11:40 [3 raz(y)]


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 13:01
Co jeden, to lepszy :)


INDIOS BRAVOS
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6056 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 13:05
Ad.1 Co do metki, która wystaje zawsze można ją uciąć.
Ad. 2 Herb jest Pogoni, ważne że mamy herb i barwy, o to walczyliśmy, a nie o haft czy flock, ew. termonadruk.
W sobotę o 16:00 na stronie ambersport.pl będzie cała koszulka. Wtedy ponarzekamy.
Ja ją kupuje, ważne że pasiak. ;)


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 13:07
Problemy pierwszego świata...


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3430 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 13:17
Wyraziłem swój pogląd, czekałem na tego pasiaka wiele lat, ale jeśli będzie tak jak przypuszczam, to poczekam jeszcze kilka nosząc swoją starą Zinę. Do czasu, aż ten co bierze poważne pieniądze za trykot zacznie traktować mnie w ten sam, poważny sposób. I to nie chodzi o to czy metkę można uciąć, czy nie. Chodzi o to, że ta metka odróżnia profesjonalny sprzęt za kilkaset złotych od tego, co można kupić za 50 złotych w katalogu. A z tego co widziałem to nawet piłkarze Pogoni grają w koszulkach z metkami. Szanujmy siebie i swoje pieniądze.


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4212 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 13:20
jak widac co by sie nie zrobilo dla jankow cale zycie bedzie zle!! klub wykazal inicjatywe postaral sie o to co wiekszosc z nas juz dawno chciala miec.ale co??? herb naklejony , z tylu jakis pusty kwadrat,pasiaki powinny byc o 2cm szersze nie moze wezsze,herb za maly,cena ja pi e ..le jaka ona wygorowana powinni dawac te koszulki za darmo do biletu na mecz!!!!! w zwiazku z tym ze janki juz marudza chociaz jeszcze zaden nie widzial nie dotknal nie przymierzyl pozwole sobie zakupic ich 2 razy wiecej niz zamierzalem . osobiscie jestem wdzieczny ,ze klub postaral sie o specjalne koszulki nie katalogowe dla swoich kibicow i cene adekwatna do produktu. koszulki takie maja rowniez Legia slask i gornik ale ceny sa duzo powyzej 2 pak.POGON-LECH 3:1


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3698 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 13:57
Ja chyba ślepy jestem... Herb jest z materiału? bo tak to wygląda... O co jest ta gównoburza? Poważnie pytam, bez spiny.

Chodzi o to, że Herb nie jest naszyty? Że nie jest przytwierdzony nićmi? Bo sam materiał z jakiego wykonano Herb wygląda dobrze...

Wyjaśnijcie mi proszę. Jeszcze nie widziałem koszulki z bliska i nie miałem możliwości przymierzyć, a z fragmentu fotografii trudno mi ocenić... ;)


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 15:11
Wczoraj na meczu Polska - Rosja spiker przeprowadzający konkurs o pasiak poinformował, że wreszcie wraca: pasiak niebiesko-czerwony... Poza nielicznym gwizdami z widowni nikt nie zareagował, nawet trzech piłkarzy stojących koło niego... A tu rozkminka koszulki, której żaden z nas na oczy na żywo nie widział? Może trochę spokojniej panowie?


Homer Jay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 15:31
Czytam i nie wierzę w to co widzę. Koszulki jeszcze się nie pojawiły, a tu od kilku stron narzekania, a to na herb, a to na cenę, a mistrzostwem świata jest już narzekanie na METKĘ! A pisanie o tym, że kupując koszulkę z metką nie szanuję siebie i swoich pieniędzy pozostawię już bez komentarza....

Ja tam cieszę się, że po kilku latach znów będziemy grali w barwach (czyli to o co od dawna walczyliśmy), i na pewno takową koszulkę zakupię.


"Poranek w zażenowaniu, jest lepszy od nocy spędzonej w samotności."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005