Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6408 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2016 13:33
Info żadne tylko domysł, któremu Ufland już zaprzeczył. Choć nie powiem, po cichu liczę że ściemnia w tym temacie. Zdjęcie pojawiło się na fejsbukowej stronie Ziny.


ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3995 dni




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2016 15:47
Także liczę na to, że Ufland ściemnia. Koszulka wyjazdowa byłaby konkretna :)


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2016 16:08
Byłaby absolutnym sztosem. Naprawdę smaka mi narobili na taki model. Zwłaszcza, że po pasiaku Nike w którego praktycznie każdy już jest zaopatrzony byłaby to świetna odmiana i szansa na zakup wyjazdówki.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3931 dni




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2016 18:54
Świetna wyjazdówka.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Nowe Stroje - 23/06/2016 22:42
Z profilu Ziny

  Cytat:  
To jeden z naszych prototypowych modeli zaprojektowany z myślą o najnowszej kolekcji.



Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3931 dni




Odp: Nowe Stroje - 24/06/2016 09:18
Nie widzę absolutnie żadnego problemu, żeby ten prototyp stał się naszą wyjazdówką.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Nowe Stroje - 24/06/2016 10:36

  Seth_ napisał:  
Nie widzę absolutnie żadnego problemu, żeby ten prototyp stał się naszą wyjazdówką.



Ale nie będzie naszą wyjazdówką :)


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni




Odp: Nowe Stroje - 24/06/2016 15:44
szkoda


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3008 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/06/2016 14:19
Stroje zapowiadają się bardzo dobrze. Nie będzie dużej różnicy w domowych. Zmienią się wyjazdowe. Z tego co wiem to stroje są już od jakiegoś czasu w klubie i sporo osób już je oglądało. Ja na żywo nie widziałem , tylko na zdjęciach.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 26/06/2016 16:33

  Gryfita_Szczeciński napisał:  
Stroje zapowiadają się bardzo dobrze. Nie będzie dużej różnicy w domowych. Zmienią się wyjazdowe. Z tego co wiem to stroje są już od jakiegoś czasu w klubie i sporo osób już je oglądało. Ja na żywo nie widziałem , tylko na zdjęciach.



Skoro widziałeś, zatem pasiak domowy będzie, a wyjazdowe jak wyglądają???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Michu87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3012 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/06/2016 16:40
Jakieś foto? Szkoda ze kibice nie maja wpływu na wybór koszulek, np klub wychodzi z propozycja 3 modeli a kibice glosują.


POGOŃ SZCZECIN
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/06/2016 17:17

  Ambasador napisał:  

  Gryfita_Szczeciński napisał:  
Stroje zapowiadają się bardzo dobrze. Nie będzie dużej różnicy w domowych. Zmienią się wyjazdowe. Z tego co wiem to stroje są już od jakiegoś czasu w klubie i sporo osób już je oglądało. Ja na żywo nie widziałem , tylko na zdjęciach.



Skoro widziałeś, zatem pasiak domowy będzie, a wyjazdowe jak wyglądają???



Ambasador nie dostałeś odpowiedzi, bo pewnie zostałeś uznany za trzepaczke do białka....

Widzę w każdym temacie nasz nowy ekspert się udziela w podobny sposób. Wszystko na zasadzie plotek i domysłów.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3008 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/06/2016 19:08

  Michu1948 napisał:  
Jakieś foto? Szkoda ze kibice nie maja wpływu na wybór koszulek, np klub wychodzi z propozycja 3 modeli a kibice glosują.



Nie dysponuję zdjęciami osobiście. Dostałem na TT od jednego z chłopaków , który prowadzi pewną stronę dla fanów Pogoni ;) Była prośba żeby nie udostępniać. Wiem, że parę osób "spoza" klubu widziało na żywo i byli bardzo pozytywnie zaskoczeni.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3008 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/06/2016 19:09

  Ambasador napisał:  

  Gryfita_Szczeciński napisał:  
Stroje zapowiadają się bardzo dobrze. Nie będzie dużej różnicy w domowych. Zmienią się wyjazdowe. Z tego co wiem to stroje są już od jakiegoś czasu w klubie i sporo osób już je oglądało. Ja na żywo nie widziałem , tylko na zdjęciach.



Skoro widziałeś, zatem pasiak domowy będzie, a wyjazdowe jak wyglądają???



Wyjazdowe również nawiązują do barw klubowych. Dominacja oczywiście białego.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3197 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/06/2016 19:14
I pewnie wszystkie stroje mają na plecach napisane "Przemek"?
Beka z gryfity trwa. Chłopakowi tak gul skacze, że na Twitterze żali się jakiemuś sprzedawcy wahaczy. Ale chyba można byłoby to zakończyć, bo przez dzieciaka z delikatnym kompleksem mniejszości, troszkę się forum rozmywa i prawie każdy temat schodzi nań, ku wielkiej jego uciesze. Może pok prostu warto go zbanować i nie bawić się w ostrzeżenia?

A co do strojów to jestem dziwnie spokojny. Czuję że i cena i wzory będą dobre. Obecnego pierwszego kompletu pewnie nie przebija sprzedażą, ale wyjazdówek pójdzie pewnie bardzo dużo.

Edit do wypocin poniżej by już nie nabijać postów nie na temat: nie wiem gdzie jest tu u mnie brak czytania ze zrozumieniem, ale tekst faktycznie fajny i dość popularny wśród internetowych trolli. Czasami warto wyjść poza regulamin żeby wyciąć chwasta zanim faktycznie nabrudzi.

Ostatnio edytowany przez: JeżAłb, 26 czerwca 2016, 19:56 [1 raz(y)]


Pozdrawiam.
Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3008 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/06/2016 19:24

  JeżAłb napisał:  
I pewnie wszystkie stroje mają na plecach napisane "Przemek"?
Beka z gryfity trwa. Chłopakowi tak gul skacze, że na Twitterze żali się jakiemuś sprzedawcy wahaczy. Ale chyba można byłoby to zakończyć, bo przez dzieciaka z delikatnym kompleksem mniejszości, troszkę się forum rozmywa i prawie każdy temat schodzi nań, ku wielkiej jego uciesze. Może pok prostu warto go zbanować i nie bawić się w ostrzeżenia?

A co do strojów to jestem dziwnie spokojny. Czuję że i cena i wzory będą dobre. Obecnego pierwszego kompletu pewnie nie przebija sprzedażą, ale wyjazdówek pójdzie pewnie bardzo dużo.



Nie znam żadnego sprzedawcy wahaczy. Co do bana do jeszcze długa droga. Przeczytaj regulamin, choć widzę ,że czytanie ze zrozumieniem masz na poziomie Rowu Mariańskiego ;)

[Ambasador: Pierwsze ostrzeżenie. Skoro odwołujesz się do regulaminu wiesz co dalej. ]


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3995 dni




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 13:01
Konferencja odbędzie się w środę, o godzinie 11:00.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3566 dni




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 13:17
@Gryfita Wyjazdowe będą z przewagą białego?
Nie wiem czy operujemy tymi samymi materiałami, być może coś się zmieniło. Jeszcze 2 tygodnie temu wyglądało to tak że. Jeden zestaw koszulek to Pasiak, bardzo podobny do obecnego Nike, natomiast ten drugi zestaw to zbliżony to układu koszulek PSG. Trzy pasy, 2 x granat i bordo.
Osobiście nie chciałem kupować nowej koszuli, bo ten pasiak Nike naprawdę jest wykonany z dobrego materiału i wolałbym by nasi zawodnicy w grali takich przez kolejne sezony. Mam tylko nadzieje że Zina naprawdę użyje dobry gatunkowo materiał, bo jedyne co za tą firmą przemawia to fakt iż jest to Polska firma, a takie należy wspierać.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6408 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 15:06
O jakość specjalnie bym się nie martwił. Posiadam koszulkę ZINY z sezonu gdy graliśmy w drugiej lidze i trzyma się bardzo przyzwoicie, a technika pewnie poszła jeszcze do przodu.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3566 dni




Odp: Nowe Stroje - 04/07/2016 15:41
@up

A jak wygląda sprawa z przepuszczeniem powietrza przez materiał? Mi w obecnym pasiaku podoba sie to, że w zasadzie nie absorbuje potu w materiał. Bo często piłkarskie koszulki zakładasz na mecz czy na wyjście z domu i po jednym wyjściu, nadaje się już do prania z uwagi na zapach potu. Właśnie dlatego życzę nam by Zina podołała zadaniu i dala taka samą albo i lepszą jakość.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005