Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Mrc.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7654 dni




Odp: Nowe Stroje - 02/07/2009 23:02
a propos firmy Nike , cena koszulki meczowej Górnika Zabrze - 179 zł


Pogoń Legia!
zPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5679 dni




Odp: Nowe Stroje - 02/07/2009 23:50
Podali przykład, że nasze stroje bd wyglądały jak FCB... I czego tu się czepiać? To jest tylko przykład...


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6943 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/07/2009 00:02

  Maxvell napisał:  
lepsze nike, niż ziny bo od razu widac lepsza marke. Jednak porownywanie do sracelony, ktora mam w du** to mankament.



idiota :)


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/07/2009 17:02

  kaktus napisał:  

  Maxvell napisał:  
lepsze nike, niż ziny bo od razu widac lepsza marke. Jednak porownywanie do sracelony, ktora mam w du** to mankament.



idiota :)



zabolało ? Pukni jsie


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5943 dni




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2009 17:48
Ma ktos moze pojecie kiedy pojawia sie nowe koszulki meczowe? Nie moge sie doczekac! I czy w ogole to juz jest przesadzone ze Bosman nadal bedzie sponsorem strategicznym? Z tego co pamietam na poczatku IV. ligi podpisywali umowe na 2 lata. Dzieki z gory!


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6925 dni




Odp: Nowe Stroje - 06/07/2009 23:27
Już powoli robi się tutaj syf...

Kibicuje Realowi ale też Pogoni więc trochę szacunku a nie teksty rzucacie w siebie...

Co do koszulek- cieszę się, że to będzie teraz Nike. Powiedzcie- ilu z was ma koszulkę Pogoni Ziny? Przyznać się? Ja mam i kwestia jest jedna- bardzo fajna ale z tak gów... materiału, że to się w pale nie mieści a Nike jako firma nie robi z takich syntetyków koszulek. W Zinie skóra w ogóle nie oddycha i nie dziwne jest to, że normalnie w niej można chodzić/grać/biegać tylko wtedy jeśli pod spodem mamy jakiś t-shirt. Jedyne co to mam nadzieję, że to będzie model 2009/2010 bo ten wygląda kapitalnie w porównaniu do modelu z poprzedniego sezonu.

Pzdr.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8248 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2009 09:23
Bo masz koszulkę Ziny z serii FAN, a nie Pro. Każda firma tak robi, Nike też. Aktualna koszulka reprezentacji Polski w wersji Fan kosztuje 79zł, w wersji Pro 4 x więcej - ot i cała tajemnica.


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2009 15:57

  Portowiec z Berlina napisał:  
Ma ktos moze pojecie kiedy pojawia sie nowe koszulki meczowe? Nie moge sie doczekac! I czy w ogole to juz jest przesadzone ze Bosman nadal bedzie sponsorem strategicznym? Z tego co pamietam na poczatku IV. ligi podpisywali umowe na 2 lata. Dzieki z gory!



Wedle strony to:

  Cytat:  
Niestety rzecznik prasowy klubu nie chce ujawniać więcej informacji. – Wszystkiego dowiecie się 20. lipca. Odbędzie się w tej sprawie specjalna konferencja prasowa. Do tego czasu wstrzymujemy się z komentarzami – mówi Adam Wosik.



Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6925 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2009 20:49

  RAFek napisał:  
Bo masz koszulkę Ziny z serii FAN, a nie Pro. Każda firma tak robi, Nike też. Aktualna koszulka reprezentacji Polski w wersji Fan kosztuje 79zł, w wersji Pro 4 x więcej - ot i cała tajemnica.



RAFek- a wyobraź sobie, że mam też koszulkę Nike w wersji takiej jak mówisz "FAN"/"Replika" czy inna często używana nazwa i wyobraź sobie, że jakościowo koszulki są 50 razy lepsze niż koszulka Ziny i o to mi tak naprawdę chodziło więc cieszę się ze zmiany producenta.

Pzdr.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni

***




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2009 22:42
heheh... tak przy okazji wspomnę, że koszulki meczowe lotto też był całkiem w porządku - przewieiwne i bez problemu można było w nich grać... no moze tylko nadrukowany numer grzał w plecy [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2009 22:49

  Plum napisał:  
heheh... tak przy okazji wspomnę, że koszulki meczowe lotto też był całkiem w porządku - przewieiwne i bez problemu można było w nich grać... no moze tylko nadrukowany numer grzał w plecy [:


Mówisz o pasiakach? Bo sam ma taką i jestem zadowolony, tylko herb trzeba było przyszyć, bo się odpruł :P
Tylko do 20 czekać. Oby nie dali za koszulkę ceny 220zł


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8248 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2009 22:51

  Doktor napisał:  

  RAFek napisał:  
Bo masz koszulkę Ziny z serii FAN, a nie Pro. Każda firma tak robi, Nike też. Aktualna koszulka reprezentacji Polski w wersji Fan kosztuje 79zł, w wersji Pro 4 x więcej - ot i cała tajemnica.



RAFek- a wyobraź sobie, że mam też koszulkę Nike w wersji takiej jak mówisz "FAN"/"Replika" czy inna często używana nazwa i wyobraź sobie, że jakościowo koszulki są 50 razy lepsze niż koszulka Ziny i o to mi tak naprawdę chodziło więc cieszę się ze zmiany producenta.

Pzdr.



wyobrażam sobie, bo mam też koszulki fan i pro innych firm i klubów - no i co? 50 razy lepsze?? Aż strach mi sobie wyobrazić, w czym biega Barcelona...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7987 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2009 09:42

  Bengoro napisał:  
Oby nie dali za koszulkę ceny 220zł



Wczoraj Real gonił koszulki Ronaldo za 85 Euro. W 2 godziny poszło 2.000 :). Wychodzi ok. 375 PLN. Przy naszych koszulkach trzeba się liczyć wydatkiem ok. 150-200 PLN + koszt nadruku numeru, nicka :) A że trzeba by kupić dwie - domową i wyjazdową ;) + karnet na rundę... Czas udać się do booka.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni

***




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2009 10:27

  Bengoro napisał:  

  Plum napisał:  
heheh... tak przy okazji wspomnę, że koszulki meczowe lotto też był całkiem w porządku - przewieiwne i bez problemu można było w nich grać... no moze tylko nadrukowany numer grzał w plecy [:


Mówisz o pasiakach? Bo sam ma taką i jestem zadowolony, tylko herb trzeba było przyszyć, bo się odpruł :P
Tylko do 20 czekać. Oby nie dali za koszulkę ceny 220zł



Akurat mówię o ówczesnych wyjazdowych koszulkach meczowych czyli białych, ale pasiaki pod tym względem pewnie się nie róznią. U mnie herb się trzyma bez problemu :p


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2009 10:37

  kingaps napisał:  

  Bengoro napisał:  
Oby nie dali za koszulkę ceny 220zł



Wczoraj Real gonił koszulki Ronaldo za 85 Euro. W 2 godziny poszło 2.000 :). Wychodzi ok. 375 PLN. Przy naszych koszulkach trzeba się liczyć wydatkiem ok. 150-200 PLN + koszt nadruku numeru, nicka :) A że trzeba by kupić dwie - domową i wyjazdową ;) + karnet na rundę... Czas udać się do booka.



Ty to chyba musisz jeszcze kupic sobie abonament na kielbaski na kazdy mecz. no i specjalne miejsce parkingowe, tylko dla Ciebie. w koncu kasy masz wystarczajaco ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8188 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2009 18:24

  avelyn napisał:  

  kingaps napisał:  

  Bengoro napisał:  
Oby nie dali za koszulkę ceny 220zł



Wczoraj Real gonił koszulki Ronaldo za 85 Euro. W 2 godziny poszło 2.000 :). Wychodzi ok. 375 PLN. Przy naszych koszulkach trzeba się liczyć wydatkiem ok. 150-200 PLN + koszt nadruku numeru, nicka :) A że trzeba by kupić dwie - domową i wyjazdową ;) + karnet na rundę... Czas udać się do booka.



Ty to chyba musisz jeszcze kupic sobie abonament na kielbaski na kazdy mecz. no i specjalne miejsce parkingowe, tylko dla Ciebie. w koncu kasy masz wystarczajaco ;]



Hehe Avelyn :) Ciesze sie ze napisales, bo jak by to byla moja wypowiedz, to by wyszlo ze znow ja sie czepiam Kingapsa, tak jak w sprawie biletow :)


1948
Dal..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/07/2009 00:11
Jeżeli mamy Nike, to powinny być na koszulkach nazwiska zawodników :)
było by miło :)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Nowe Stroje - 15/07/2009 16:36
Obrazek JPG wstawiony na forum


Ikcero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Nowe Stroje - 15/07/2009 16:38
Zaprezentowano nowe stroje http://pogonszczecin.info/Zaprezentowano_nowe_stroje_Pogoni_Szczecin_-ab722-722-2332.html ... Jak dla mnie to dno, dno, dno. Poprzednie były 100 razy lepsze. Te nie dosyć, że kolory odwrotnie to jeszcze te koszulki są czerwono-niebieskie, a nie granatowo-bordowe ... Wykonanie jak dla mnie trochę tandetne, wyglądają jak jakieś podróbki z Turzynu ... Może takie zdjęcie, ale na prawdę wyglądają jakoś tandetnie ...
Nie wiem, może ja jakiś dzisiaj nie w humorze ale jak dla mnie to jakiś żart te stroje...


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7131 dni




Odp: Nowe Stroje - 15/07/2009 16:39
Czemu mnie to nie dziwi, że barwy są odwrócone? Poza tym koszulka jest w barwach Odry Opole tudzież Odry Wodzisław a nie Pogoni Szczecin...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005