Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 20/08/2011 23:34
wg mnie BOSMAN zawsze powinien być z przodu a Calbud po numerami zawodników nad którymi jest NAZWISKO To moje skromne zdanie :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/08/2011 23:57

  DeszczH napisał:  
Wg. mnie bardzo fajne,przede wszystkim prosta bez zbednych banerów i reklam!



bez reklam na podobieństwo Barcelony, bogactwo musi być ogromne :] bo skoro nie zależy też zarządowi na ilości kibiców na stadionie i wpływów z biletów (kolejki spowodowane małą ilością otwartych kas, brak możliwości wyrobienia karty kibica w dniu meczu, miał ruszyć serwis z kupnem biletów przez net i też dupa, dodatkowo slaby marketing zlewany od dłuższego czasu na czele którego niekompetentne osoby, spory z kibicami, zapyziały stadion, ODSTRASZA SIĘ KIBICÓW JAK TYLKO MOŻNA)

Ostatnio edytowany przez: ArP, 21 sierpnia 2011, 00:03 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7730 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 09:38
Nowych koszulek dla bramkarza zabrakło, że Janukiewicz ma reklamę Bosmana na koszulce?


Pogoń to My
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 10:24
A tak naprawdę to czym różnią się te koszulki od poprzednich oprócz tego że nie ma reklamy Bosmana to nie widzę jakiś zmian no chyba że już mi padło na oczy i te koszulki są całkowicie inne hehe :)


PS 1948
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 12:07

  mefisto1969 napisał:  
wg mnie BOSMAN zawsze powinien być z przodu a Calbud po numerami zawodników nad którymi jest NAZWISKO To moje skromne zdanie :)


Myślę, że wszyscy wiemy, że to akurat nie jest kwestia zdania, ale konkretnej umowy i konkretnej kasy za odpowiednie miejsce i wielkość logotypu na koszulkach.

Czy ktoś zajmujący się wywiadami może przy najbliższej okazji zadać zarządowi pytanie dlaczego chociażby Janukiewicz miał reklamę Bosmana na koszulce? Lub jeśli jest to kwestia jeszcze nieprzedłużonej umowy to dlaczego na fotorelacji w tle widzę wielką butlę Bosmana stojącą za bramką?

Z góry dzięki.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5016 dni




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 15:20
Może dostali stroje i nie zdążyli jeszcze "nakleić"reklam.Byc może na kolejnym meczu Bosman wróci na swoje miejsce


SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5498 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 15:33
Raczej szybko nie wróci


Obrazek jpg wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 15:37

  SKPS Portowcy napisał:  
Raczej szybko nie wróci



Czyżby znów wszystko się rozbijało o kasę??? W sumie ciekawa sprawa, bo wg tego co można było wyczytać i posłuchać współpraca układała się dobrze... tutaj ciekawi mnie czy Calbud nie namieszał Zarządowi większą kasą i czy Calbud nie będzie na przodzie koszulek.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8250 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 15:40

  Ambasador napisał:  

  SKPS Portowcy napisał:  
Raczej szybko nie wróci



Czyżby znów wszystko się rozbijało o kasę??? W sumie ciekawa sprawa, bo wg tego co można było wyczytać i posłuchać współpraca układała się dobrze... tutaj ciekawi mnie czy Calbud nie namieszał Zarządowi większą kasą i czy Calbud nie będzie na przodzie koszulek.



Akurat CALBUD jest już na koszulkach - z tyłu.


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5498 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 15:49

  RAFek napisał:  

  Ambasador napisał:  

  SKPS Portowcy napisał:  
Raczej szybko nie wróci



Czyżby znów wszystko się rozbijało o kasę??? W sumie ciekawa sprawa, bo wg tego co można było wyczytać i posłuchać współpraca układała się dobrze... tutaj ciekawi mnie czy Calbud nie namieszał Zarządowi większą kasą i czy Calbud nie będzie na przodzie koszulek.



Akurat CALBUD jest już na koszulkach - z tyłu.



I nadal układa się dobrze, ale negocjację trwają. Logo na przodzie napewno jest najcenniejsze co może klub oferować w swojej ofercie marketingowej dlatego też nie ma co się dziwić że rozbiją się o kasę_ normalna rzecz w negocjacjach:) Pewnie też rozbiją się o ligę, bo miał być szybki awans a nadal jesteśmy w 1 lidze, co może być odbierane przez browar jako brak progresu reklamowego, szczególnie przy dość średniej frekwencji.

Co do CALBUDu to nie sądzę aby w najbliższym czasie jego zaangażowanie finansowe wzrosło diametralnie aby stać się głównym sponsorem Pogoni w tej lidze.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 21/08/2011 15:55

  RAFek napisał:  

  Ambasador napisał:  

  SKPS Portowcy napisał:  
Raczej szybko nie wróci



Czyżby znów wszystko się rozbijało o kasę??? W sumie ciekawa sprawa, bo wg tego co można było wyczytać i posłuchać współpraca układała się dobrze... tutaj ciekawi mnie czy Calbud nie namieszał Zarządowi większą kasą i czy Calbud nie będzie na przodzie koszulek.



Akurat CALBUD jest już na koszulkach - z tyłu.



Wiem, ale przecież to nie przeszkadza, by znaleźć się na przodzie.

Ps. no ale powyższy post rozwiał moje wątpliwości.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6591 dni




Odp: Nowe Stroje - 31/08/2011 14:22
Jak na razie nie będzie loga Bosmana na koszulkach. Nie mogą się dogadać co do umowy sponsorskiej..


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Nowe Stroje - 31/08/2011 14:25

  Konter napisał:  
Jak na razie nie będzie loga Bosmana na koszulkach. Nie mogą się dogadać co do umowy sponsorskiej..



Oby tam nie trafił znaczek firmy pana Mroczka, który swego czasu był na koszulkach juniorskich...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/06/2012 19:53
Dobrze pamiętam, że mieliśmy grać w tych samych strojach przez trzy lata i czeka nas jeszcze jeden sezon z tymi samymi koszulkami i spodenkami? A może po wejściu do Ekstraklasy coś się zmieni i doczekamy się pasiaka?


Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/06/2012 20:07

  Ka. napisał:  
Dobrze pamiętam, że mieliśmy grać w tych samych strojach przez trzy lata i czeka nas jeszcze jeden sezon z tymi samymi koszulkami i spodenkami? A może po wejściu do Ekstraklasy coś się zmieni i doczekamy się pasiaka?


No nawet nie żartuj, że dalej będziemy grać w koszulkach, które wyglądają jak stroje treningowe. Myślę, że wchodząc do ekstraklasy pozyskamy sponsora technicznego, który dostarczy nam cały sprzęt od piłek po stroje, a nie będziemy wybierać z katalogów.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 03/06/2012 20:25

  Ka. napisał:  
Dobrze pamiętam, że mieliśmy grać w tych samych strojach przez trzy lata i czeka nas jeszcze jeden sezon z tymi samymi koszulkami i spodenkami? A może po wejściu do Ekstraklasy coś się zmieni i doczekamy się pasiaka?



Umowa była podpisana w wakacje 2009 roku, tak więc teoretycznie powinna wygasnąć w te wakacje, natomiast była to umowa "3 letnia z opcją przedłużenia na rok". Oby nikt nie wpadł na pomysł przedłużyć tej współpracy, bo to żenada....

Fajnie jakby zrobili koszulki z kołnierzykiem... inną sprawą jest fakt, że taki Liverpool zaprezentował nowe koszulki już w maju !!! My mamy czerwiec, a nic nie wiadomo heh... Po przykładzie z Liverpoolem widać, że nie ważne czy to będzie nike, adidas czy puma(podpisali umowę z amerykańską firmą Warrior), ważne by firma podeszła do nas indywidualnie, a można mieć na prawdę zajebiste koszulki.

Ps.
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/06/2012 20:32
tęsknię za pasiakami :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/06/2012 20:47
Pozostawienie tych samych strojów na następny sezon byłoby marketingowym strzałem w stopę. Tak się nawet zastanawiałem, że chętnie kupiłbym koszulkę Pogoni, jednak nie taką, w jakiej grali w ostatnim czasie. Gdybyśmy dostali w tym sezonie ładny pasiak z kołnierzykiem, to myślę, że sporo osób by go kupiło. Teraz jest na to doskonały moment. Z drugiej strony marketing w klubie już dawno stopy sobie odstrzelili i nie zdziwię się jak zostaniemy z tymi koszulkami na następny sezon.


Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/06/2012 21:22

  Ambasador napisał:  

  Ka. napisał:  
Dobrze pamiętam, że mieliśmy grać w tych samych strojach przez trzy lata i czeka nas jeszcze jeden sezon z tymi samymi koszulkami i spodenkami? A może po wejściu do Ekstraklasy coś się zmieni i doczekamy się pasiaka?



Umowa była podpisana w wakacje 2009 roku, tak więc teoretycznie powinna wygasnąć w te wakacje, natomiast była to umowa "3 letnia z opcją przedłużenia na rok". Oby nikt nie wpadł na pomysł przedłużyć tej współpracy, bo to żenada....

Fajnie jakby zrobili koszulki z kołnierzykiem... inną sprawą jest fakt, że taki Liverpool zaprezentował nowe koszulki już w maju !!! My mamy czerwiec, a nic nie wiadomo heh... Po przykładzie z Liverpoolem widać, że nie ważne czy to będzie nike, adidas czy puma(podpisali umowę z amerykańską firmą Warrior), ważne by firma podeszła do nas indywidualnie, a można mieć na prawdę zajebiste koszulki.

Ps.
Obrazek jpg wstawiony na forum


No nie wiem czy chciałbym koszulkę bez herbu...


Obrazek jpg wstawiony na forum
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5625 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/06/2012 21:44
Tylko pasiaki, jednak osobiście kołnierzyki nie przypadają mi do gustu. Szczerze mówiąc to wątpie, że pasiaki wrócą, pewnie znowu wybiorą coś z katalogu, na dodatek przez przypadek pojebią kolejność kolorów... mam nadzieję że już potrafią odróżnić bordowy od czerwonego i granatowy od niebieskiego. Licze że ekstraklase zobaczymy nie tylko na boiskach, ale także jeżeli chodzi o klubowy marketing, organizacje i całą tą otoczkę.


JLB !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005