Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3670 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 11:28
Polska... Janusze i malkontenci a dla mnie stroje wypas i w dupie mam Tur Turka (bez urazy dla nich).


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3674 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 11:47

  Ambasador napisał:  
T-mobile nie jest już sponsorem ligi i nie ma od zeszłej rundy bodajże tego znaczka.



faktycznie, nawet nie zauważyłem :)
Koszulki Nike też wyglądają lepiej bez T-Mobile...


Oddajcie mi moj stary login...
BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 12:35
Co wy gadacie? Wyjazdówki są w sklepie można spokojnie kupić :)


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 13:00

  badboy22 napisał:  

  dary napisał:  
Dla mnie wyjazdówki są totalnie skopane przez zakończenie rękawów. Na górze powinien być granatowy a na dole bordowy pasek, a jest odwrotnie !



szukasz afery nos lyzwe!!! zerknij tez na domowe tam tez rekawek zaczyna sie od bordo wiec obie skopali ajajjajajjj!!!!!




W domowych bordowy kolor jest na dole, czyli prawidłowo łyżwiarzu ;)
A to gdzie się zaczyna rękawek, to sprawa dyskusyjna. Na przykładzie koszulki Frączczaka, dla mnie zaczyna się na pasku gdzie jest "FR".


POGOŃ TO MY !
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 13:09
Jak ktoś tak lubi nike to Amber wyprzedaje cały asortyment. Oprócz meczówek (pasiaki za 99 pln) są też bluzy, polówki, torby itd.

http://www.ambersport.pl/pogon-szczecin


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3863 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 15:23
"W pierwszych momentach po prezentacji wywarły one na fanach niesamowite wrażenie. Jednak gdy okazało się, że w podobnych trykotach tej samej marki kilka spotkań rozegrał zespół Tura Turek żale kibiców były ogromne.

Większość fanów miała żal do klubu i nowego partnera technicznego, że mimo słów o wzorach dedykowanych Pogoni już wcześniej grał w nich inny klub."

Koszulkowe zamieszanie wyjaśnione


Trzeba przyznać, że profesjonalnie podeszli do tematu, o ile faktycznie tak było.


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 17:00
Zamulilem a tu nagle info o nowych strojach.... kupie meczowkę Pogoni te od Nike. Szukam XL

Nowe koszulki sa swietne. Szczegolnie wyjazdowa. Marudy i tak beda marudzic ze cos nie tak.


Amat victoria curam
dongrande
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2876 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 18:18

  WM napisał:  
Zamulilem a tu nagle info o nowych strojach.... kupie meczowkę Pogoni te od Nike. Szukam XL

Nowe koszulki sa swietne. Szczegolnie wyjazdowa. Marudy i tak beda marudzic ze cos nie tak.



Nie ma XL-ek od lutego. Sam musiałem swoją "wyszarpać" i oczekiwałem na nią 2 miechy. Jedyna możliwość to taka, że dostali dostawę, ale ekspedientka mówiła mi wtedy, że już raczej nie będzie.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3905 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/07/2016 19:31

  Icar napisał:  
"W pierwszych momentach po prezentacji wywarły one na fanach niesamowite wrażenie. Jednak gdy okazało się, że w podobnych trykotach tej samej marki kilka spotkań rozegrał zespół Tura Turek żale kibiców były ogromne.

Większość fanów miała żal do klubu i nowego partnera technicznego, że mimo słów o wzorach dedykowanych Pogoni już wcześniej grał w nich inny klub."

Koszulkowe zamieszanie wyjaśnione


Trzeba przyznać, że profesjonalnie podeszli do tematu, o ile faktycznie tak było.



Żeby nie było - nie szukam dziury w całym. Stroje bardzo mi się podobają.
Natomiast w poruszonej kwestii mam wątpliwości co do tego, czy jest profesjonalnie linka

  Cytat:  
Wszyscy kibice zauważyli, że zespół Tura grał w nowych strojach firmy ZINA, ufundowanych przez EVEX LOGISTIC Andrzeja Izydorczyka. (http://mkstur1921turek.futbolowo.pl)


Albo ich ktoś zrobił w konia, albo nas teraz robią.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3863 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 00:25
Nawet jeśli robią w konia, to wszystko jest już na takim etapie, że nikt się nie przyzna, jeśli prawda jest inna od oficjalnego stanowiska. Obie strony straciłyby na tym. Najważniejsze, że mamy fajne koszulki.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 03:25

  Icar napisał:  
Nawet jeśli robią w konia, to wszystko jest już na takim etapie, że nikt się nie przyzna, jeśli prawda jest inna od oficjalnego stanowiska. Obie strony straciłyby na tym. Najważniejsze, że mamy fajne koszulki.





Parada ma odmienne zdanie.. :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 13:59
Co Wy w ogóle rozkminiacie. Mamy bardzo fajne koszulki od Polskiej firmy która dzięki nam może się rozwijać (a nie od światowego koncernu) wyjazdówki najlepsze od lat a Wy sie przejmujecie jakis turem turek :)


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3668 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 17:45

  dary napisał:  
Dla mnie wyjazdówki są totalnie skopane przez zakończenie rękawów. Na górze powinien być granatowy a na dole bordowy pasek, a jest odwrotnie !



Zgadzam się. To tak jakby umieścić napis "Pogoń" do góry nogami, a jak gość podniesie rękę do góry to wtedy dopiero napis jest w prawidłowym położeniu. Barwy powinny być na odwrót. Dziwię się, że niektórym przeszkadza "niebiesko-czerwoni", a "bordowo-granatowi" jest już ok. Ciekawe jaki byłby odzew, jakby pionowy pas zrobili w odwrotnej kolejności.


Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2976 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 19:07

  Gonzalez13 napisał:  

  dary napisał:  
Dla mnie wyjazdówki są totalnie skopane przez zakończenie rękawów. Na górze powinien być granatowy a na dole bordowy pasek, a jest odwrotnie !



Zgadzam się. To tak jakby umieścić napis "Pogoń" do góry nogami, a jak gość podniesie rękę do góry to wtedy dopiero napis jest w prawidłowym położeniu. Barwy powinny być na odwrót. Dziwię się, że niektórym przeszkadza "niebiesko-czerwoni", a "bordowo-granatowi" jest już ok. Ciekawe jaki byłby odzew, jakby pionowy pas zrobili w odwrotnej kolejności.



Ale macie problemy poważnie. Straszne rzeczy się stały! Niech oddadzą je wpizdu i biegają na golasa bo dali bordowo - granatowe na rękawkach.
Ty uważaj jak kupisz auto to opony jak się pobrudzą to je oddaj bo to będzie koniec świata! Dobrze, że takie czasy nastały że mamy takie problemy. I szkoda ludzi którzy takie problemy mają.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 19:20
Barwy mamy granatowo - bordowe czy bordowo - granatowe, ze sie tak srasz?


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4183 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 19:56
masz na herbie u gory masz bordowy z lewej granatowy z prawej tez bedziecie krecic afere!!!!!???? zbierac podpisy moze zrobia nowe koszulki dla kazdego indywidualnie . dramat. a jak z kolnierzykiem na bialej wszystko ok???
a domowki to w koncu sa czerwone,rozowe,czy pomaranczowe prosze jakiegos EXPERTA o wyjasnienie dokladnej barwy tego koloru 1 miejsce

Ostatnio edytowany przez: badboy22, 8 lipca 2016, 20:03 [1 raz(y)]


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 20:09

  badboy22 napisał:  
a domowki to w koncu sa czerwone,rozowe,czy pomaranczowe prosze jakiegos EXPERTA o wyjasnienie dokladnej barwy tego koloru 1 miejsce


Właśnie najbardziej trzeba się czepiać o domowe stroje które dla mnie są Granatowo-Czereśniowe jednym słowem tragedia....


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3905 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 21:05

  Porto napisał:  

  badboy22 napisał:  
a domowki to w koncu sa czerwone,rozowe,czy pomaranczowe prosze jakiegos EXPERTA o wyjasnienie dokladnej barwy tego koloru 1 miejsce


Właśnie najbardziej trzeba się czepiać o domowe stroje które dla mnie są Granatowo-Czereśniowe jednym słowem tragedia....



Ten granat to też jakiś dyskusyjny szczerze mówiąc, bardziej podchodzi pod jagodowy, czyli niestety domowe stroje są Jagodowo-Czereśniowe.


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4183 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/07/2016 21:11
czyli juz wiemy wszystko!! co EXPERT to nowy kolor i wszystko jasne!!!


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/07/2016 00:28

  Seth_ napisał:  

  Porto napisał:  

  badboy22 napisał:  
a domowki to w koncu sa czerwone,rozowe,czy pomaranczowe prosze jakiegos EXPERTA o wyjasnienie dokladnej barwy tego koloru 1 miejsce


Właśnie najbardziej trzeba się czepiać o domowe stroje które dla mnie są Granatowo-Czereśniowe jednym słowem tragedia....



Ten granat to też jakiś dyskusyjny szczerze mówiąc, bardziej podchodzi pod jagodowy, czyli niestety domowe stroje są Jagodowo-Czereśniowe.



Faktycznie.

Obrazek jpg wstawiony na forum


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005