Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 00:19

  Przema napisał:  
Dysponuje ktos moze fotkami strojow Gornka? Oni tez maja miec stroje firmy NIKE. ciekawe czy tak samo niechlujne.



clik

jak widac tylko my mamy takie "szczęście" ale jaka cena 179... ale widze że Górnik sie ceni bo za głupie polo w sklepiku trzeba wyłozyc ponad stówe.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 00:20
Aż chce się zacytować Łonę:

Proszę dziadka, mam pytanie, dziadek pozwoli, powiedz jak ty mogłeś wszystko tak spierdolić?!

Brak słów...

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 16 lipca 2009, 00:55 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 00:21
Nie no korwaaaa tylko tyle napisze:/

Trzeba bedzie przed kazdym sezonem przypoimnac w klubie jakie mamy barwy..


,,Vi är överallt,,- POGON
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5844 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 00:22
Wyglądają o wiele lepiej od naszych...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 00:30
Bo pewnie maja bezposrednio od producenta, stad ta cena. A u nas tanim kosztem chca zarobic na kibicach. Zamowili takie cos za posrednictwem niewiadomo czego, ale wazne ze jest lyzwa i bedzie mozna czerpac kase.


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6184 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 00:47
oj martucha widac nooooocami pracowala z naszywaniem hebrow ... po tym zdjeciu to ja nie wiem czy plakac czy sie smiac , paranoja, kpina jakas ! Jakby przypadkiem na du**e zrobila herba to wcale bym sie nie zdziwil... Porazka az sie plakac chce
Obrazek JPG wstawiony na forum


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 01:33
szkoda, że logo nie jest na pępku ! ktoś ma talent i to zaje*** Czerwona kartka


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7126 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 02:03
Rysiu Mizak ostatnio na klate przypierdolił i się efekt końcowy "nieco" rozjechał na boki hihi


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 02:08
Weźcie już nie wklejajcie fotek nowych strojów, bo tylko ludzi wkurwiacie niepotrzebnie... Ktoś w klubie próbował zabłysnąć sprytem - chciał żeby było dobrze i tanio, a wyszło tak jak widać


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5938 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 02:44

  pit26 napisał:  

  Pit. napisał:  

  kiko napisał:  
Jakby tego było mało....obejrzyjcie sesje na oficjalnej, w którym miejscu jest herb.... brak słów



te herby pewnie są dobrze naszyte, tylko piłkarze trochę niewymiarowi:D Widać, że np Dymek ma jakiś mały rozmiar,a przykładowo Mysiakowi to rzuci chyba XXL.
Polówki tak samo, chociaż u Mizaka wygląda tragicznie;) ale to sprawa postury pewnie.



Tez odnioslem takie wrazenie, ze te herby sa dobrze naszyte, tylko czesc pilkarzy ma po prostu zdecydowanie za duze rozmiary na sobie na tych zdjeciach i wtedy maja herb pod pacha...
O barwach nie wspominam , bo szkoda slow...



Niestety to nie tak zobacz sobie gdzie jest herb w porownaniu do znaku Nike na koszulkach

Nowak
http://pogonszczecin.info/service_images/service/_9/kadra/DSC_0617_494x331.JPG

Olo
http://pogonszczecin.info/service_images/service/_9/kadra/DSC_0711_494x331.JPG

od razu widac nierownosci. Co to do jasnej dupy za stroje maja byc?!?!
A do tego te barwy! my nie jestesmy jakims kurwa FC Basel.
Dalej, nazwa tej firmy sprzatajacej ktora nam tak zalatwila jeszcze wisi na spodenkach. SKANDAL
Nikt nie bedzie kupowal tych strojow nawet nie za 50 zl zobaczycie. i klub tez nie zarobi tylko straci!
Treba koniecznie cos zdzialac i to szybko bo na stadionie bedzie juz za pozno!
To jest kpina, parodia, zenada i wstyd. nie wiem czy sie smiac czy plakac.

BOJKOTOWAC NOWE "STROJE" !!!! wkurwiony


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 02:52
Nie ukrywam, że miałem nadzieję, że tym razem zadanie jest tak łatwe, że nie mozna tego popsuć. Cały efekt marketingowy związany z Nike szlak trafił. Nie dość, że klub marketingowo nie zyskał, ale jestem pewien, że jeszcze stracił (odbije sie to na finansach) nie tylko klub, ale i Nike. Właśnie z takich powodów Nike szykuje nowe stroje 6-12 miesiący ( u nas zawsze sie wydaje, że wszystko można zrobić na jutro, byle jak i byle było) i nie wchodzi w sponsoring techniczny jak nie ma odpowiedniego czasu na profesjonalne przygotowanie.
Marketing zamiast kasę do klubu przynieśc to ja wyniósł . Będzie znowu zdziwienie, że zarabiamy mniej niż inni i już słyszę o Szczecińskim piekiełku. To nie piekiełko jest winne temu, że w tak prostej sprawie popełniono tyle błędów. To tak jakby Jaś napisał na dyktandzie gsienrzyc i się dziwił, że mówią mu, że nie zna Polskiego.
Błędy na koszulce to:
- barwy (podstawa marketingu nawet w najmniejszej firmie) nie jest wytłumaczeniem, że takie stroje ma Nike
- kolejnośc barw -są tacy którzy twierdzą, że nie ma różnicy, ale z flagi Polski można zrobić flagę Indonezji, a to chyba jest już różnica
- rozmieszczenie reklam - wystarczy przejśc się po ulicy w Berlinie i Szczecinie i popatrzyć na rozmieszczenie reklamy (zobaczyć gdzie mamy wrażenie porządku, a gdzie bajzlu)
- przyszycie herbu - błąd dzieciaka z 1 klasy. Mogę sie zalożyć, że harb jest przyszyty równo tzn. w równej odległąści od środka czy krawędzi (patrząc na wykonanie myślę, że od środka). Tylko, że ktoś nie wiedział, że przy różnej wielkości koszulek inna powinna być rownież odległość. Nike to wie i dlatego łyżwa jest tam gdzie trzeba.

Jest też pozytyw z tej sprawy. To, że znalazła się firma która te stroje ufundowała, tylko szkoda, że ktoś ją wpakował na taką minę.
Podsumowując to nie ma co płakać tylko trzeba marketingowi pokazać jak powinna wyglądać koszulka;)


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 10:11
Na każdej koszulce herb jest przyszyty w innym miejscu... taka prawda. Fuszerka, tandeta, skandal. Jeszcze w klubie beda nam wmawiac ze wszystko jest ok i ze sa bardzo ladne :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 10:27
Obrazek jpg wstawiony na forum

tak prezentuję się koszulka Barcelony na sezon 2009/2010...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 10:31
Za pasiaki,ale w odpowiednich barwach bym sie nie obrazil. Zina dawala ladne stroje, szkoda ze polasili sie na lyzwe i mamy takie g...


Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5444 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 11:09
a za ile beda te koszulki?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 11:27

  Przema napisał:  
Za pasiaki,ale w odpowiednich barwach bym sie nie obrazil. Zina dawala ladne stroje, szkoda ze polasili sie na lyzwe i mamy takie g...



Myślę, że gdyby sponsorem technicznym była sama firma Nike to nie było by takiej sytuacji jaka jest obecnie. Wychodzi na to, że niby ten przedstawiciel sprzętu sportowego to firma sprzątająca, zrobili koszulki dla Pogoni i... mają darmową reklamę !!! Wie ktoś czy firma ta płaci za miejsce na spodenkach ???!!! Bo jeśli jedynym kosztem było zakupienie koszulek i dosłowne chałupnictwo w kwestii doszycia na chybił trafił Herbu i innych spraw to firma ta nieźle wycyckała ZDOLNYCH I ZARADNYCH MARKETINGOWCÓW...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 12:11
Zawsze mogło być gorzej. Ktoś pamięta sławetne stroje Śląska Wrocław naszpikowane reklamami tak, że nie można było odróżnić herbu od nazwy sponsora?

Jaki marketing takie stroje - do pachy!


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 12:15
A wiadomo gdzie można będzie kupić tę koszulkę?


tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6201 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 12:48
Liczylem na to że nowe stroje będą w pionowe pasy,niestety.
Odnośnie nowych koszulek to totalna padaka,wzór jeszcze ujdzie ale cała reszta już nie.Szkoda bo byłem napalony na jej kupno zanim jej nie zobaczyłem.Ciekawe jak wygladaja komplety wyjazdowe.
Co jest, ostatnie stroje Zina bardzo udane ale koszulka replika meczowa sprzedawana bez logo bosmana nie prezentowała się już tak dobrze teraz klub zafundował nam to,ciekawe czy na tychnowych koszulkach Nike dostepnych w sprzedaży będzie logo bosmana?
Nke ma super polówki Barcelona,Arsenal czy Manchaster Und. ale co z tego jak znowu będa w barwach niebiesko-czerwonych oczywiście pod warunkiem że wogóle iż takie zostaną wyprodukowane.
Może trzebaby wysłać zdjęcia tych koszulek do firmy Nike bo to nie tylko Pogoń jest osmieszana ale i sama firma.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 13:43
Dziwi fakt, że nikogo poza tym forum te koszulki nie zaskoczyły. Przeglądałem serwisy www Kuriera, Głosu i ani słowa o kaszanie jaką wciska się piłkarzom, kibicom, a przede wszystkim klubowi, który nie zarobi na replikach oficjalnych strojów.

Pogoń Szczecin to poważna instytucja i łaszenie się na stroje NIKE "przystosowywane" chałupniczo przez firmę nie mającą nic wspólnego z akcesoriami sportowymi to zwykły OBCIACH, a finansowo strzelanie samobója. W czym była gorsza ZINA? Nie znam się na takich kontraktach, ale nie wierzę, że trzeba było wyłożyć jakąś gigantyczną kasę za ich stroje, a w konsekwencji zmiany dostawcy Pogoń będzie wyglądała gorzej niż w niższych ligach, z Pogonią Nową włącznie...


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005