Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
chicago
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/06/2009 20:50
A znaczek UNICEFU będzie? ;P


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 18/06/2009 20:51
Nikt z Was nie zauważył, że kolejność barw jest źle podana.... powinno być GRANATOWO - BORDOWE ...

co do newsa to wreszcie!!! od dłuższego czasu marzyły mi się koszulki Pogoni w wersji Nike... :) choć te obecne Ziny tez niczego sobie były.

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 18 czerwca 2009, 20:56 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/06/2009 22:18

  ZetPe napisał:  
Wkurwia mnie to przyrównywanie Pogoni do Barcelony co do to chuja jest Barcelona?
Najlepsza jest i będzie dla mnie zawsze Pogoń! :)



Dobrze to ująłeś kolego. Mnie wkurwia jak widzę kogoś na Legii w koszulce Barcy Realu Liverpoolu czy innego gówna.
Pozdrawiam


CWKS & MKS
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5619 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/06/2009 22:41

  Spokrewniony napisał:  

  ZetPe napisał:  
Wkurwia mnie to przyrównywanie Pogoni do Barcelony co do to chuja jest Barcelona?
Najlepsza jest i będzie dla mnie zawsze Pogoń! :)



Dobrze to ująłeś kolego. Mnie wkurwia jak widzę kogoś na Legii w koszulce Barcy Realu Liverpoolu czy innego gówna.
Pozdrawiam



Nie tylko was to wkurwia.

Jarają się tą FCB że masakra.
Szkoda że nie możemy mieć własnego 'stylu'.


JLB !
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 01:10

  Spokrewniony napisał:  

  ZetPe napisał:  
Wkurwia mnie to przyrównywanie Pogoni do Barcelony co do to chuja jest Barcelona?
Najlepsza jest i będzie dla mnie zawsze Pogoń! :)



Dobrze to ująłeś kolego. Mnie wkurwia jak widzę kogoś na Legii w koszulce Barcy Realu Liverpoolu czy innego gówna.
Pozdrawiam



A zagranicznym klubom nie można kibicować? :)


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6577 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 01:15

  eF^ napisał:  
Nie ma chyba nic złego w czerpaniu z jednego z najbardziej medialnych klubów świata, jeśli to ma uzdrowić nasz chory marketing to jestem jak najbardziej na tak.



Benchmarking oprocz zalet ma takze wady. Marketing sam sie uzdrowi, jezeli beda tam pracowali ludzie kreatywni czy profesjonalni, znajacy sie na marketingu i sporcie.

P.S Moze by tak wyslac Martuchne na praktyki albo staż do FCB:)


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5438 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 01:23

  PL napisał:  


P.S Moze by tak wyslac Martuchne na praktyki albo staż do FCB:)




Bardzo madry pomysl. Niech pozna jakiegos goracego Hiszpana i juz nie wraca do nas.
Martucha, nie wstyd Ci?


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 01:30

  PL napisał:  

  eF^ napisał:  
Nie ma chyba nic złego w czerpaniu z jednego z najbardziej medialnych klubów świata, jeśli to ma uzdrowić nasz chory marketing to jestem jak najbardziej na tak.



Benchmarking oprocz zalet ma takze wady. Marketing sam sie uzdrowi, jezeli beda tam pracowali ludzie kreatywni czy profesjonalni, znajacy sie na marketingu i sporcie.

P.S Moze by tak wyslac Martuchne na praktyki albo staż do FCB:)



co wy jej jakimś marketingiem gitarę zawracacie? teraz kiedy sezon w pełni ona inne sprawy ma na głowie... np. dobra pogoda na żaglówkę jest


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 01:36
To nie trzeba patrzyć na Barcelone, wystarczy mieć mózg, że potrafić wypromować klub który już sam w sobie ma dużą renome.


A Marta to nie potrafiła by chyba sprzedać butelki wody na środku pustyni.


Z daleka nie będzie widać.
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 07:33

  Arathorn napisał:  

  Spokrewniony napisał:  

  ZetPe napisał:  
Wkurwia mnie to przyrównywanie Pogoni do Barcelony co do to chuja jest Barcelona?
Najlepsza jest i będzie dla mnie zawsze Pogoń! :)



Dobrze to ująłeś kolego. Mnie wkurwia jak widzę kogoś na Legii w koszulce Barcy Realu Liverpoolu czy innego gówna.
Pozdrawiam



A zagranicznym klubom nie można kibicować? :)



Ja mam wyjebane na zagraniczne kluby, zajmuję się własnym podwórkiem. Jeśli chcesz to sobie kibicuj komu chcesz tylko nie chodz na mecze Pogoni w koszulce Barcy bo przyszedłeś wspierać Dumę Pomorza a nie jakąś tak drużynę.


CWKS & MKS
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6539 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 13:18

  Husker napisał:  

  PL napisał:  


P.S Moze by tak wyslac Martuchne na praktyki albo staż do FCB:)




Bardzo madry pomysl. Niech pozna jakiegos goracego Hiszpana i juz nie wraca do nas.
Martucha, nie wstyd Ci?



Bawi mnie to co mowicie...
Moze innaczej bo cisniecie po niej strasznie.
Gdybyś był szefem marketingu w Pogoni i byś pracował dla kogoś kto daje psie/minimalne "pieniądze" na "marketing" to co byś zrobił?
Wystarczy na plakaty i tyle. I teraz co jezeli kasy nie ma? Ciastka upiec i rozdawac? Jak sie wykazać?

Nie mowie ze ona jest swietna ale wedlug mnie jest baaardzo krępowana przez to ze właściciele na Pogoń wydają pieniądze tak aby tylko funkcjonowała. A sprawy typu marketing czy transfery nie ma co liczyć...

Tak samo stroje. Dziwicie sie ze bedzie podobnie do Barcy. No i co z tego............
Jaki by model nie zrobili koszulek to i tak bedzie do kogoś podobny(jakiegoś klubu)
W czym problem?

Nie wiem czy mowimy o koszulce barcy z sezonu obecnego czy o tej co beda grali w przyszłym. Ale chyba dobrze ze wzoruje sie na najlepszych? Tym bardziej ze granatowo bordowe pasy sa wpisane w historie Pogoni...
Ale wiecznie problemy, wiecznie zle.
Co cieszy? Ze bedzie stały strój przez 3 sezony a nie co sezon nowy twór. Byle tylko zrobili to raz a porzadnie. Bo zaklejając koszulke tonami naklejek ze sponsorami to raczej watpie zeby sie dobrze sprzedawały...


Amat victoria curam
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6577 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 14:19

  WM napisał:  

  Husker napisał:  

  PL napisał:  


P.S Moze by tak wyslac Martuchne na praktyki albo staż do FCB:)




Bardzo madry pomysl. Niech pozna jakiegos goracego Hiszpana i juz nie wraca do nas.
Martucha, nie wstyd Ci?



Bawi mnie to co mowicie...
Moze innaczej bo cisniecie po niej strasznie.
Gdybyś był szefem marketingu w Pogoni i byś pracował dla kogoś kto daje psie/minimalne "pieniądze" na "marketing" to co byś zrobił?
Wystarczy na plakaty i tyle. I teraz co jezeli kasy nie ma? Ciastka upiec i rozdawac? Jak sie wykazać?

Nie mowie ze ona jest swietna ale wedlug mnie jest baaardzo krępowana przez to ze właściciele na Pogoń wydają pieniądze tak aby tylko funkcjonowała. A sprawy typu marketing czy transfery nie ma co liczyć...



A nie ma powodów zeby cisnac? Zreszta nie nazwał bym tego "cisnieniema po niej strasznie" tylko konstruktywna krytyka.

Gdybym był szefem marketingu to byłbym pierwsza osoba w tym dziale z wykształceniem marketingowym , z doświadczeniem i zaangazowaniem. Powiadasz ze psie/minimalne "pieniadze" ok być moze - tego nie wiem bo nie mam takich danych, ale sadzisz ze o rozbijało sie o pieniadze w przypadku (tak na szybko z pamieci): skopiowania strony z innego klubu, która zaakceptowała pani dyrektor,bilbordów światecznych, które wisiały pół roku po świetach a któych sciagniecie kosztowało bagatela 70 zł, zenującego konkursu kanapkowy z nagrodami za 10 zł ktory sciagneli po 2 dniach, pomylenia barw klubowych na czapkach zimowych, pomylenia barwa na prezentacji klubowej, nagminne kopiowanie działan innych( strona, pamiatki, konkurs Uchwyceni), błedach na plakatach, czy chocby drukowanie plakatów w srode jak mecz jest w piatek badz sobote. Ta są działania za które dostaje sie Martuchnie jako pani Dyrektor, a które bez nakładów srodków pienieznych mozna zrobic lepiej lub uniknac takich błedów. Takie moje zdanie.

Naprawde mozna zrobic wiele rzeczy nie posiadajac duzego budzetu marketingowego- ost ktos pisal na forum odnosnie Dni Morza i braku promocji ze strony klubu, dodatkowo Bosman jest sponsorem klubu- mozna to wykorzystac, ale trzeba chciec. Ponoc ost klub dostał propozycje od innej drukarni drukowania materiałów znacznie taniej niż Zapol, niestety na układy nie ma rady.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Nowe Stroje - 19/06/2009 14:33

  WM napisał:  

  Husker napisał:  

  PL napisał:  


P.S Moze by tak wyslac Martuchne na praktyki albo staż do FCB:)




Bardzo madry pomysl. Niech pozna jakiegos goracego Hiszpana i juz nie wraca do nas.
Martucha, nie wstyd Ci?



Bawi mnie to co mowicie...
Moze innaczej bo cisniecie po niej strasznie.
Gdybyś był szefem marketingu w Pogoni i byś pracował dla kogoś kto daje psie/minimalne "pieniądze" na "marketing" to co byś zrobił?
Wystarczy na plakaty i tyle. I teraz co jezeli kasy nie ma? Ciastka upiec i rozdawac? Jak sie wykazać?




Akurat strojów nie krytykuje. Ale pomysłu typu: konurs na bułkę już tak. Powiedz mi jakie to są te minimalne pieniądze? Konkretnie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2009 00:52

  Spokrewniony napisał:  

  Arathorn napisał:  

  Spokrewniony napisał:  

  ZetPe napisał:  
Wkurwia mnie to przyrównywanie Pogoni do Barcelony co do to chuja jest Barcelona?
Najlepsza jest i będzie dla mnie zawsze Pogoń! :)



Dobrze to ująłeś kolego. Mnie wkurwia jak widzę kogoś na Legii w koszulce Barcy Realu Liverpoolu czy innego gówna.
Pozdrawiam



A zagranicznym klubom nie można kibicować? :)



Ja mam wyjebane na zagraniczne kluby, zajmuję się własnym podwórkiem. Jeśli chcesz to sobie kibicuj komu chcesz tylko nie chodz na mecze Pogoni w koszulce Barcy bo przyszedłeś wspierać Dumę Pomorza a nie jakąś tak drużynę.


A przychodzenie na Pogoń w koszulce Legii? :)


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2009 01:09

  WM napisał:  

  Husker napisał:  

  PL napisał:  


P.S Moze by tak wyslac Martuchne na praktyki albo staż do FCB:)




Bardzo madry pomysl. Niech pozna jakiegos goracego Hiszpana i juz nie wraca do nas.
Martucha, nie wstyd Ci?



Bawi mnie to co mowicie...
Moze innaczej bo cisniecie po niej strasznie.
Gdybyś był szefem marketingu w Pogoni i byś pracował dla kogoś kto daje psie/minimalne "pieniądze" na "marketing" to co byś zrobił?
Wystarczy na plakaty i tyle. I teraz co jezeli kasy nie ma? Ciastka upiec i rozdawac? Jak sie wykazać?




pule przeznaczoną na marketing inwestowac w porządne gadźety, po rozsądnych cenach i w ten sposób powiększać budżet na ten cel.
to tylko najbanalniejszy z pomysłów, ale w klubie to nawet inicjatywy brak niestety:/


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2009 01:19

  WM napisał:  

Bawi mnie to co mowicie...
Moze innaczej bo cisniecie po niej strasznie



Kto tu po kimś cisnie? Mnie tez bawi Martuchna bo jak można traktować powaznie
p dyrektor od spraw marketingu która zamiast pracować cięzko nad dobrym
wizerunkiem klubu loguje sie na forum pod nickiem Tinky Winky i pisze farmazony?

Jak "szefowa" ma za mało pieniędzy i nie potrafi sobie poradzić to niech ustapi miejsca chłopakom ze
Stowarzyszenia, jestem pewien ze przy tym samym budżecie o niebo lepiej zadbają o klubowy marketing,
bez wzrowania sie na jakieś FC BARCELONIE!

Tu jest Pogoń Szczecin! Tu trzeba pracy , własnej inicjatywy, oryginalnosci , pomysłów, kreatywnosci
a nie kserowania tandety z zachodu! ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 21 czerwca 2009, 02:11 [7 raz(y)]


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2009 01:34
Loguje się pewnie bo "jest ambitna do przesady" :D


Pogoń Szczecin MKS!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2009 16:39
A jak ją traktować poważnie, kiedy nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania. Do tego działanie klubowego marketingu w sposób ajne przez poufne. Myślę, że jak by ktoś napisał o tych ich mocarnych, stalowych funduszach to nie którzy by sie za czapki połapali. Nie tak kolorowo jest jak Wam mówią prezesi czy Martuchna.
Co do nowych koszulek to tak jak napisał PogońFan i podał prezes w wywiadzie. Barwy koszulek będą bordowo-granatowe więc cyrku ciąg dalszy.


  PogońFaN napisał:  
Nikt z Was nie zauważył, że kolejność barw jest źle podana.... powinno być GRANATOWO - BORDOWE ...

co do newsa to wreszcie!!! od dłuższego czasu marzyły mi się koszulki Pogoni w wersji Nike... :) choć te obecne Ziny tez niczego sobie były.



MW'03
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 21/06/2009 21:59
To chyba taka szczecińska przypadłość. jak barwy nie niebiesko czerwone to szafirowo jakieśtam. jak herb nie taki to taki jak kura no i umiejscowienie stadiony jak nie Twardowskiego to Karłowicza.
Cyrk, Arena, Klawn szkoda tylkoże kibice nie są w tym wszystkim Dżokerem :)


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Nowe Stroje - 23/06/2009 02:10
lepsze nike, niż ziny bo od razu widac lepsza marke. Jednak porownywanie do sracelony, ktora mam w du** to mankament.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005