Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5724 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2013 19:27
bzdura jakiej naprawde dawno nie slyszałem co to oznaczy ze sie nie sprzedadza??? chciec to móc i tyle no chyba zeby taka replika kosztowala za duzo dla normalnego kibica... jest naprawde duzo mozliwosci promowania takich produktow pomysl pierwszy paczka kibica karnet + koszulka replika pomysl drugi tydzień kibica (znizki w fan shopie i punktach zaprzyjaznionych przez tydzien przed startem rozgrywek) sprzedaz sporej parti do Warszawy itd itp oczywiscie warunek jest jeden musza byc w oryginalnych barwach a nie jakas chujnia ale skoro jest jak jest to nie dziwie sie ze koszulki to mega wyzwanie a tak z innej beczki mamy w koncu dzial marketingu w tym klubie czy nie (nawet jesli z nazwy tylko istnieje)?


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2013 20:09
U nas rzeczy proste staja sie trudnymi. Ile to juz trabimy, ze porzadny pasiak gwarantuje duza sprzedaz produktu, o ile oczywiscie byl by w normalnej cenie, a to przy Nike pewnie nie bylo by tak oczywiste.


1948
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2013 20:09
U nas nigdy nie będzie normalnie...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2013 20:45
Ten klub i jego zarzad to jakas totalna amatorka i kompromitacja. To nawet ptak dla brazylijczykow juz lepsze Garmany ogarnal niz to cos co beda nosic teraz. Nawet nie bede sie zastanawial czy warto to kupowac, bo z gory wiadomo,ze z Pogonia wiele wspolnego to nie ma.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2013 21:11
Inne kluby potrafią zrobić stroje w barwach...Jestem pewien, że żaden inny ekstraklasowy klub nie odjebie takiej lipy.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4234 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2013 22:17
Totalna masakra.Jakaś firma "Nike" dyktuje warunki klubowi który ich firme co tydzień będzie reklamował w TV ,na stadionie,w prasie i gdzie się tylko pojawi obraz piłkarza w stroju.
Jest cała masa firm która się rozwija i z chęcią zrobi nawet za darmo koszulki by promować swoja nazwę.Ja nie rozumiem zupełnie kto tu stawia warunki ale dla mnie to jakiś kabaret.Kibice powinni zbojkotować te nowe Twory bardziej pewnie podobne do barw Lecha niż naszych i kupić dokładne "O" szt.Może Pan S. zrozumiał czym są barwy klubu i czym jest wartość marketingowa Pogoni.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5767 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2013 22:31
kolejny sezon bez koszulki klubowej - ja pierdole - nie kupie za nic w swiecie takiego bzdeta


abstrakcja!
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4864 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2013 22:40
Gówna nosić nie będę! Smolny w dupe sobie wsadź tą koszulkę to nie jest koszulka Pogoni!! znając Grzesia to na 10 lat podpisał kontrakt ;]

http://ofsajd.onet.pl/newsy/kibice-liverpoolu-zadaja-wycofania-strojow-wyjazdowych/09feh?utm_source=onetlink&utm_medium=cpc&utm_campaign=ofsajd&utm_term=www.pogon.v.pl może stowarzyszenie wyrazi swój sprzeciw?!

Ostatnio edytowany przez: kubełek, 7 czerwca 2013, 22:46 [1 raz(y)]


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5136 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 00:00
Może jakaś akcja na fb "Nie dla koszulek klubowych, które nie są w naszych barwach" myślę, że więcej by sie dało zdziałać tam jakby zobaczyli, że ludzie chcą koszulki w barwach niż pisząc na forum


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 00:05
Akcja na fb da jeszcze mniej. Teraz to obawiam się, że nic już nie da poza wyrażeniem niezadowolenia przez SKPS, które i tak pewnie nic nie zmieni, ale może uświadomi tęgie głowy żeby w takich sprawach się skonsultowali na przyszłosć.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 00:21
Ja pierdziele to jest hańba dla nas kibiców że Pogoń ma grać w barwach które nie widnieją na herbie klubowym czyli w granacie i bordo. Może by tak zmusić gamoni a raczej głównego debila Smolnego do zmiany decyzji bojkotem meczów? A na pewno brakiem dopingu na Twardowskiego. To taka moja luźna sugestia a wiadomo decyzje co i jak podejmie SKPS i decyzyjni.


PS 1948
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4512 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 00:34
Smolny:
  Cytat:  
Wydaje mi się, że [nowa] koszulka jest bardzo fajna



Ja pierdole... Niech ten człowiek już odejdzie.Czerwona kartka


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5021 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 01:34
Moim zdaniem jedyną sensowną odpowiedzią na bezsensowne pomysły zarządu, to przygotowanie pasiaka meczowego przez GBstyl i zakup tam koszulek przez kibiców. Może to otworzy oczy niektórym zadufanym w sobie menago na potencjał marketingowy i sprzedażowy odpowiedniej koszulki meczowej


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 02:47
kpina z kibica i prowokacja. czemu Lecha nikt nie ubiera na zielono a Legii na niebiesko? kurwa mać. oni biorą nas pod włos i potem sie dziwią, ze jest taka a nie inna reakcja kibica, potem wychodzi taki mroczek i ma "ale" do kibiców, ze nie daje walić się w rzyć i nie łyka bez refleksji wszystkiego co mu sie serwuje.

masakra jakaś.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5724 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 03:20

  londoner napisał:  
Moim zdaniem jedyną sensowną odpowiedzią na bezsensowne pomysły zarządu, to przygotowanie pasiaka meczowego przez GBstyl i zakup tam koszulek przez kibiców. Może to otworzy oczy niektórym zadufanym w sobie menago na potencjał marketingowy i sprzedażowy odpowiedniej koszulki meczowej



Najlepiej z jakimś napisem z tylu typu "nasze barwy nasz klub" taka luźna propozycja która nasunela się w związku z koszulka szczecinska albo żadna jakby 1/5 stadionu tak zrobiła to grzesko by ogarnęł ze w tysiącach to oni stracili kurwa 5 zł marży razy tysiąc koszulek daje 5 koła razy trzy tysiące karnetowiczow daje 15 ale jak' się nię rozumie pewnych rzeczy to się ich nie przeskoczy... Tragedia... Jąkby zrobili dobry projekt i grali w nim 2-3 lata ( myślę że nikt by nię tesknil za innowacjami katalogowymi) to lekkim chujem 10 tysięcy takich replik by opylili... zwłaszcza przed rundą dodatkową po zajęciu miejsca1-8 które zapowiadają... Brak sensu logiki chęci pomysłu ....a później marudzenie o zeszłorocznym śniegu...


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 03:28

  Cytat:  
bo Nike w ogóle nie stosuje bordowego koloru i mamy tylko granat do wyboru.



Faktycznie wcale nie stosuje bordowego:

Obrazek jpg wstawiony na forum


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6031 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 08:56

  Woro napisał:  
1/5 stadionu tak zrobiła to grzesko by ogarnęł ze w tysiącach


On coś ogarnia? On nawet kolorów nie rozróżnia. Dla mnie to co robi to działania na szkodę spółki.
I moim zdaniem kazdy pomysł protestu byłby dobry, nawet maile. Niech wiedzą, że nam się to nie podoba.
Właśnie wysłalem im maila co o tym sądzę.

Ostatnio edytowany przez: Rauliki, 8 czerwca 2013, 09:19 [2 raz(y)]


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5797 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 10:43
Bordowy sie znajdzie jak nasz prezesinio zamowi pare tys. sztuk koszulek a oni pewnie z 200 zamowia a potem sa takie efekty PAJACE!!!


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 11:02
Mogę się zapytać ile kosztowałby pasiak granatowo-bordowy z herbem Pogoni z Colo.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4511 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2013 11:56

  Rauliki napisał:  

  Woro napisał:  
1/5 stadionu tak zrobiła to grzesko by ogarnęł ze w tysiącach


On coś ogarnia? On nawet kolorów nie rozróżnia. Dla mnie to co robi to działania na szkodę spółki.
I moim zdaniem kazdy pomysł protestu byłby dobry, nawet maile. Niech wiedzą, że nam się to nie podoba.
Właśnie wysłalem im maila co o tym sądzę.



Pisalem maila do naszego cudownego rzecznika odnosnie strojow ze 2 tygodnie temu, jak kazda wiadomosc ktora do niego trafia zostala bez odzewu do dnia dzisiejszego.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005