Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/07/2009 13:00
Kurcze gdyby barwy byly takie jak prawy rekaw Moskalewicza to bylyby zajebiste stroje.A tak przyjdzie czakac na nowa runde.


Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/07/2009 14:35
Jedyne, co mi się podoba w tych strojach w porównaniu do poprzednich, to właśnie żółte numery i nazwiska z tyłu. Czyli takie jakie moim zdaniem powinny być zawsze.


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5625 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/07/2009 14:46

  grzesiek napisał:  
gdyby jeszcze barwy poprawili i zabrali logo firmy sprzątającej ze spodenek to byłoby całkiem ok:)

tak, poprawili herby

ciekawe jeszcze jak wygląda biały komplet.. ciekawe co tam zepsuli - pewnie nazwiska i numerki są koloru żółtego :D



albo co gorsza, białego.
wydaje mi się ze w białych raczej nic nie można zepsuć, chociaż znając możliwości 'naszych ludzi' wszystkiego możemy się spodziewać Boks3


JLB !
arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5817 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/07/2009 15:30

  PIH napisał:  

  grzesiek napisał:  
gdyby jeszcze barwy poprawili i zabrali logo firmy sprzątającej ze spodenek to byłoby całkiem ok:)

tak, poprawili herby

ciekawe jeszcze jak wygląda biały komplet.. ciekawe co tam zepsuli - pewnie nazwiska i numerki są koloru żółtego :D



albo co gorsza, białego.
wydaje mi się ze w białych raczej nic nie można zepsuć, chociaż znając możliwości 'naszych ludzi' wszystkiego możemy się spodziewać Boks3



Nie przesadzajcie z tym narzekaniem :) Trzeba być optymistą, ja mam nadzieję na niebieskie, a raczej granatowe numerki i nazwiska :) względnie bordowe, chociaz bialo-granatowe stroje według mnie lepsze, niż biało-bordowe.


Obrazek png wstawiony na forum
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5625 dni




Odp: Nowe Stroje - 26/07/2009 20:28

  arik napisał:  

  PIH napisał:  

  grzesiek napisał:  
gdyby jeszcze barwy poprawili i zabrali logo firmy sprzątającej ze spodenek to byłoby całkiem ok:)

tak, poprawili herby

ciekawe jeszcze jak wygląda biały komplet.. ciekawe co tam zepsuli - pewnie nazwiska i numerki są koloru żółtego :D



albo co gorsza, białego.
wydaje mi się ze w białych raczej nic nie można zepsuć, chociaż znając możliwości 'naszych ludzi' wszystkiego możemy się spodziewać Boks3



Nie przesadzajcie z tym narzekaniem :) Trzeba być optymistą, ja mam nadzieję na niebieskie, a raczej granatowe numerki i nazwiska :) względnie bordowe, chociaz bialo-granatowe stroje według mnie lepsze, niż biało-bordowe.




jak tu nie narzekać skoro nigdy niema tego czego byśmy się spodziewali ;)
numerki pewnie będą czarne :)
pozdrówki


JLB !
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 28/07/2009 00:00
dziś będąc w klubie spytałem jednej damy jak wyglądają wyjazdowe koszulki. W odp usłyszałem "Za koszulki wyjazdowe odpowiadaja kibice i nie mam pojęcia jak wyglądają.." :| po naprowadzeniu na tak mało oczywistą rzecz jaka miałem na myśli usłyszałem "Nie też nie mam pojęcia" Pozdrawiam pania Agatke :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Nowe Stroje - 28/07/2009 00:29
Ta sama pani Agatka, do której się trzeba zgłaszać po plakaty? W takim razie też pozdrawiam :* Mówie kobiecie, żeby mi dała 30 plakatów bo chce je wysłać do Wałcza to ta do mnie z wyrzutem, że "i wy po takie ilosci do mnie przychodzicie? Może dam ci 300?". Widać na pierwszych zajęciach uczyli, że trzeba zawsze frontem do klienta hihi Tak się nie robi...

A co do wyjazdowych koszulek to wydaje mi się, że już w tym wypadku trzeba by było być niezwykle utalentowanym żeby zjebać taką sprawę. Chociaż jakość pracy działu marketingu nauczyła mnie ostrożności w takich sprawach hihi


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 28/07/2009 00:45

  .Krzysiek napisał:  
Ta sama pani Agatka, do której się trzeba zgłaszać po plakaty? W takim razie też pozdrawiam :* Mówie kobiecie, żeby mi dała 30 plakatów bo chce je wysłać do Wałcza to ta do mnie z wyrzutem, że "i wy po takie ilosci do mnie przychodzicie? Może dam ci 300?". Widać na pierwszych zajęciach uczyli, że trzeba zawsze frontem do klienta hihi Tak się nie robi...



taaa dokładnie ta sama. I widze że ma identyczne metody do każdego zainteresowanego..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
grzesiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5816 dni




Odp: Nowe Stroje - 31/07/2009 15:32

  .Krzysiek napisał:  
Ta sama pani Agatka, do której się trzeba zgłaszać po plakaty? W takim razie też pozdrawiam :* Mówie kobiecie, żeby mi dała 30 plakatów bo chce je wysłać do Wałcza to ta do mnie z wyrzutem, że "i wy po takie ilosci do mnie przychodzicie? Może dam ci 300?". Widać na pierwszych zajęciach uczyli, że trzeba zawsze frontem do klienta hihi Tak się nie robi...

A co do wyjazdowych koszulek to wydaje mi się, że już w tym wypadku trzeba by było być niezwykle utalentowanym żeby zjebać taką sprawę. Chociaż jakość pracy działu marketingu nauczyła mnie ostrożności w takich sprawach hihi



W białych koszulkach zagrali z Olimpią Elbląg. Ciuchy są fajowe. W tym przypadku nie skopali sprawy. Chociaż można by się czepiać odcieniu bieli :P


Obrazek jpg wstawiony na forum
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5625 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/08/2009 18:28

  grzesiek napisał:  

  .Krzysiek napisał:  
Ta sama pani Agatka, do której się trzeba zgłaszać po plakaty? W takim razie też pozdrawiam :* Mówie kobiecie, żeby mi dała 30 plakatów bo chce je wysłać do Wałcza to ta do mnie z wyrzutem, że "i wy po takie ilosci do mnie przychodzicie? Może dam ci 300?". Widać na pierwszych zajęciach uczyli, że trzeba zawsze frontem do klienta hihi Tak się nie robi...

A co do wyjazdowych koszulek to wydaje mi się, że już w tym wypadku trzeba by było być niezwykle utalentowanym żeby zjebać taką sprawę. Chociaż jakość pracy działu marketingu nauczyła mnie ostrożności w takich sprawach hihi



W białych koszulkach zagrali z Olimpią Elbląg. Ciuchy są fajowe. W tym przypadku nie skopali sprawy. Chociaż można by się czepiać odcieniu bieli :P



albo do czcionki numerków na plecach . evilgrin np Olimpia ma fajne :D
hehe :P


JLB !
grzesiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5816 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/08/2009 23:42
okazuje się , że chyba jednak kolor na koszulkach jest granatowy, nieco przyciemniony w stosunku do tego z prezentacji strojów :)

no i jest tak jak ktoś pisał -> ładne czy brzydkie to i tak to kupi wiele osób :P cena chyba 145 lub 149 zł (nie pamietam dokladnie) , widzialem przynajmniej ze 30 osob w tych koszulkach

Oby przyniosly nam szczescie!!!!!!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5651 dni




Odp: Nowe Stroje - 03/08/2009 11:40
Kibice pytają...- odpowiada Olgierd Moskalewicz

Jak Ci się podobają nowe stroje?


  Cytat:  
- Są fajne. Nike to bardzo dobra firma. Nie wiem jak kibice je postrzegają, jak to widać z trybun, ale myślę, że im też się podobają.



Mi tez sie zdawalo ze pod czas meczu jakos lepiej wygladaja:]


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
arol93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/08/2009 15:44
gdzie mozna kupic taka koszulke??


Już od rana pod kasami tłumy się zbierają
Każdy pyta co się dzieje to portowcy grają
Idź Pogonio w górę bierz trzy punkty naraz
Mistrzem Polski musisz być i zagrać w pucharach.
Ekipa Szczecina w Polsce dobrze znana
A brygada chuliganów wciąż nie pokonana
gizmo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/08/2009 16:06

  arol93 napisał:  
gdzie mozna kupic taka koszulke??



napewno podczas meczu na Twardowskiego w sklepku z pamiatkami


Fazi1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/08/2009 02:28

  gizmo napisał:  

  arol93 napisał:  
gdzie mozna kupic taka koszulke??



napewno podczas meczu na Twardowskiego w sklepku z pamiatkami



w galaxy są też


arol93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/08/2009 10:36
dzieki:)
a cana taka jaką podaje Grzesiek??


Już od rana pod kasami tłumy się zbierają
Każdy pyta co się dzieje to portowcy grają
Idź Pogonio w górę bierz trzy punkty naraz
Mistrzem Polski musisz być i zagrać w pucharach.
Ekipa Szczecina w Polsce dobrze znana
A brygada chuliganów wciąż nie pokonana
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/08/2009 10:39

  arol93 napisał:  
dzieki:)
a cana taka jaką podaje Grzesiek??



149 zł


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Nowe Stroje - 14/08/2009 08:23

  bny napisał:  

  arol93 napisał:  
dzieki:)
a cana taka jaką podaje Grzesiek??



149 zł



a spodenki nike tez sa dostepne? tez maja logo PS? jakie koszta?


abstrakcja!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Nowe Stroje - 14/08/2009 13:35

  BerlinGroup napisał:  

  bny napisał:  

  arol93 napisał:  
dzieki:)
a cana taka jaką podaje Grzesiek??



149 zł



a spodenki nike tez sa dostepne? tez maja logo PS? jakie koszta?


Co mają? Logo jest ale firmy sprzątającej... Nie umiesz rozpoznać Herbu klubu od loga? Nie ma czegoś takiego jak logo klubu - masakra skąd Wy się bierzecie....


Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni




Odp: Nowe Stroje - 14/08/2009 13:38
logo = herb przeciez


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005