Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 15:51
Odnośnie "pasiaków" nowa akcja marketingowa :

Kupisz „;Pasiaka”, na Łęczną wchodzisz za darmo!


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:05
plus pasiakow to po prostu to, że są. Ale 200 zł za koszulke i to jeszcze z prymitywnie wtłoczonym herbem to jest przesada.


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3951 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:06

  Icar napisał:  
Odnośnie "pasiaków" nowa akcja marketingowa :

Kupisz „;Pasiaka”, na Łęczną wchodzisz za darmo!



Wg. mnie debilny pomysł.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:22
Ustalmy odgórnie, że wszystko co robi klub to idiotyzm, debilizm, tandeta.
W sumie ... powiedzmy sobie szczerze, po co wam klub w ekstraklasie ? Nie lepiej 4 liga ? nie będziecie mieli debilnym akcji marketingowych, gównianych"pasiaków" i ogólnie problemów z brakiem stadionu :)

Ostatnio edytowany przez: Icar, 10 lutego 2015, 16:29 [2 raz(y)]


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:30
Ja pierdole widzisz i nie grzmisz Pomocy


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3951 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:30

  Icar napisał:  
Ustalmy odgórnie, że wszystko co robi klub to idiotyzm, debilizm, tandeta.



Bo dla klubu liczy się kasa, a nie kibice, dotarło?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5133 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:33
Co jest chujowego w tym, że dając 200 zł dostajesz fajną meczówke na którą czekaliśmy tak długo i do tego wchodzisz za darmo na mecz?


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5501 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:37

  Homer Jay napisał:  
Czytam i nie wierzę w to co widzę. Koszulki jeszcze się nie pojawiły, a tu od kilku stron narzekania, a to na herb, a to na cenę, a mistrzostwem świata jest już narzekanie na METKĘ! A pisanie o tym, że kupując koszulkę z metką nie szanuję siebie i swoich pieniędzy pozostawię już bez komentarza....

Ja tam cieszę się, że po kilku latach znów będziemy grali w barwach (czyli to o co od dawna walczyliśmy), i na pewno takową koszulkę zakupię.



Typowi Polacy - pada źle, słońce - źle, pasiaki - źle, cena - chujowa, bilety za 5zł - za drogo/za tanio. Kurwa były lamenty jakie to chujowe koszulki, była akcja przeciwko koszulkom ala pyry, dostaliśmy w końcu pasiaki - źle, źle, źle. Weźcie kurwa się ogarnijcie bo tego czytać się nie da.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:38

  Evil69 napisał:  

  Icar napisał:  
Ustalmy odgórnie, że wszystko co robi klub to idiotyzm, debilizm, tandeta.



Bo dla klubu liczy się kasa, a nie kibice, dotarło?



Do mnie z waszego marudzenia DOSŁOWNIE na wszystko, dotarło jedynie tyle, że niezależnie co klub zrobi to tutaj będzie marudzenie i krytykowanie ich działań. Jakby zrobili naszywany herb to zaraz by się coś innego znalazło itd.
Waszemu marudzeniu, wymaganiom nie sprostały by takie kluby jak Legia czy Barcelona czy Real ... zawsze coś byście znaleźli do czego można się dopierdolić.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3679 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:38

  Boris napisał:  
Wyraziłem swój pogląd, czekałem na tego pasiaka wiele lat, ale jeśli będzie tak jak przypuszczam, to poczekam jeszcze kilka nosząc swoją starą Zinę. Do czasu, aż ten co bierze poważne pieniądze za trykot zacznie traktować mnie w ten sam, poważny sposób. I to nie chodzi o to czy metkę można uciąć, czy nie. Chodzi o to, że ta metka odróżnia profesjonalny sprzęt za kilkaset złotych od tego, co można kupić za 50 złotych w katalogu. A z tego co widziałem to nawet piłkarze Pogoni grają w koszulkach z metkami. Szanujmy siebie i swoje pieniądze.



Taaaa, tylko zapomniałeś dodać, że przy zakupie Ziny, herb dawali luzem, samemu trzeba było sobie przyszyć. To dopiero była profeska. Skończ już te żale.


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3951 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:47

  Owczarek napisał:  
Co jest chujowego w tym, że dając 200 zł dostajesz fajną meczówke na którą czekaliśmy tak długo i do tego wchodzisz za darmo na mecz?



Chujowe jest to ,że dzisiaj musicie coś dostać żeby iść na następny mecz.

Pozdro dla gimbazy :)


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6407 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:50

  Maxymalny napisał:  

  Boris napisał:  
Wyraziłem swój pogląd, czekałem na tego pasiaka wiele lat, ale jeśli będzie tak jak przypuszczam, to poczekam jeszcze kilka nosząc swoją starą Zinę. Do czasu, aż ten co bierze poważne pieniądze za trykot zacznie traktować mnie w ten sam, poważny sposób. I to nie chodzi o to czy metkę można uciąć, czy nie. Chodzi o to, że ta metka odróżnia profesjonalny sprzęt za kilkaset złotych od tego, co można kupić za 50 złotych w katalogu. A z tego co widziałem to nawet piłkarze Pogoni grają w koszulkach z metkami. Szanujmy siebie i swoje pieniądze.



Taaaa, tylko zapomniałeś dodać, że przy zakupie Ziny, herb dawali luzem, samemu trzeba było sobie przyszyć. To dopiero była profeska. Skończ już te żale.



O czym Ty w ogóle mówisz? Nie wiem co Ty za egzemplarz kupowałeś, ale w moim było wszystko na miejscu. Co do promocji pasiak+mecz gratis jak najbardziej mi się podoba, fajnie że jest cokolwiek robione aby zachęcić do kupowania meczówek. Szkoda tylko, że jak zwykle pomija się karnetowiczów w tego typu akcjach.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 16:53
Ta kuźwa, już to widzę . Kogoś skusi kupienie specjalnie meczówki za 200 zł aby dostać za darmo bilet warty kilkanaście złoty. To raczej jest "nagroda" dla osób które zdecydują się zakupić w dzień premiery "pasiaka". A także ewentualnie przekona do wcześniejszego kupna tych którzy planowali "pasiaka" zakupić trochę później.

Tak jak mówiłem, dają coś - źle. Nie dają - jeszcze gorzej :D

Żal mi takich ludzi jak Evil69 i paru innych. Wieczny płacz.


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3951 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 17:05

  Icar napisał:  
Ta kuźwa, już to widzę . Kogoś skusi kupienie specjalnie meczówki za 200 zł aby dostać za darmo bilet warty kilkanaście złoty. To raczej jest "nagroda" dla osób które zdecydują się zakupić w dzień premiery "pasiaka". A także ewentualnie przekona do wcześniejszego kupna tych którzy planowali "pasiaka" zakupić trochę później.

Tak jak mówiłem, dają coś - źle. Nie dają - jeszcze gorzej :D

Żal mi takich ludzi jak Evil69 i paru innych. Wieczny płacz.



Żal to mi Ciebie ,i podobnych do Ciebie .


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6445 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 17:26
Czekajcie skocze po popcorn... Bin Laden


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 17:32

  Evil69 napisał:  

  Icar napisał:  
Odnośnie "pasiaków" nowa akcja marketingowa :

Kupisz „;Pasiaka”, na Łęczną wchodzisz za darmo!



Wg. mnie debilny pomysł.


Taaa bo ludzie z Twoje epoki woleliby przyjść na mecz i dostać pasiaka :]


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 17:36
Wg, mnie zamiast promować koszulki które i tak kto bedzie chcial kupic to ją kupi, zajeliby sie promocją meczu z Lechem - frekwencja sie marna zapowiada.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6445 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 17:51

  DP napisał:  
Wg, mnie zamiast promować koszulki które i tak kto bedzie chcial kupic to ją kupi, zajeliby sie promocją meczu z Lechem - frekwencja sie marna zapowiada.



Jestem Twoim fanem. Ty jakbyś był właścicielem tego klubu i nim zarządzał, to i tak byś na niego narzekał...

biskup


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3951 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 17:52

  PoGo napisał:  

  Evil69 napisał:  

  Icar napisał:  
Odnośnie "pasiaków" nowa akcja marketingowa :

Kupisz „;Pasiaka”, na Łęczną wchodzisz za darmo!



Wg. mnie debilny pomysł.


Taaa bo ludzie z Twoje epoki woleliby przyjść na mecz i dostać pasiaka :]



Dzięki Bogu że nie załapałem się w Twojej "epoce"... "Kinder młyn" , czy jakoś tak :)


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Nowe Stroje - 10/02/2015 17:57

  Radziu napisał:  

  DP napisał:  
Wg, mnie zamiast promować koszulki które i tak kto bedzie chcial kupic to ją kupi, zajeliby sie promocją meczu z Lechem - frekwencja sie marna zapowiada.



Jestem Twoim fanem. Ty jakbyś był właścicielem tego klubu i nim zarządzał, to i tak byś na niego narzekał...

biskup



czyli co nie mozna wyrazic juz opnii ? promują koszulki ktore kazdy moze kupic w kazdej chwili, w dodatku z chujowo wszytym herbem i za dużą sumę... za to ci ktorzy nie chodza na Pogoń pewnie nie wiedzą że jest jakis mecz w sobote i jak bede szedl na stadion w szalu to bedzie milion pytan od przechodniow, ekspedientow w sklepie ; czy to jakis mecz jest ?! i frekwencja na poziomie 6 tysiecy

no ale mamy nowe koszulki ! hurra !


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005