Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 22:17

  P. napisał:  
hhehe, a ja podejrzewam , ze klub nie zdecyduje sie na sprzedaz tych strojow.Po pierwsze musialby wylozyc na to pieniadze, a po komentarzach kibicow chociazby tutaj nie wyglada to na ineteres zycia:)
ps.nie mowmy o szmatach, bo badz co badz ale sa to stroje Pogonki.



a ja zadaje sobie jedno pytanie: ze jak maja kurwa jakiegos glaba w tym marketingu i nie potrwfia sobie zakodowac w glowie Naszych barw i ich kolejnosci to czemu nie mogli zapytac sie np: Stowarzyszenia -nwet powiem ze to by bylo moim zdaniem wskazane pytac reprezentantow kibicow o jakas opinie na temat strojow bo wkoncu chodzi tez o to by je pozniej sprzedawac a jak zrobia taka kupe to kto to teraz kupi?

Ale to chuj skoro ci gastrycy to Szczecinianie i ponoc kibice to jakim chujem moga taki walek zrobic? co to za kibic co barw nie zna? Nic sie nie ucza ciagle szkolne bledy. żenada.

no i na koniec Czy w jakikolwiek sposob Stowarzyszenie zwrocilo uwage wladza klubu na to zalasna sprawe?


Fanatycy ze stolicy
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 22:24

  MKS 78 napisał:  


a ja zadaje sobie jedno pytanie: ze jak maja kurwa jakiegos glaba w tym marketingu i nie potrwfia sobie zakodowac w glowie Naszych barw i ich kolejnosci to czemu nie mogli zapytac sie np: Stowarzyszenia -nwet powiem ze to by bylo moim zdaniem wskazane pytac reprezentantow kibicow o jakas opinie na temat strojow bo wkoncu chodzi tez o to by je pozniej sprzedawac a jak zrobia taka kupe to kto to teraz kupi?

Ale to chuj skoro ci gastrycy to Szczecinianie i ponoc kibice to jakim chujem moga taki walek zrobic? co to za kibic co barw nie zna? Nic sie nie ucza ciagle szkolne bledy. żenada.

no i na koniec Czy w jakikolwiek sposob Stowarzyszenie zwrocilo uwage wladza klubu na to zalasna sprawe?



Wina leży głównie po stronie firmy, która sponsorowała stroje (ja ich winie najbardziej bo to Oni wybierali dokładny krój/kolory i zamawiali) a dopiero później jest klub- dostali stroje takie a nie inne i co mieli zrobić? Mogli powiedzieć "dziękuję" i 2 tyg. przed startem szukać kto im dostarczy wszystkie stroje albo mogli wziąć tak jak jest tym bardziej jakąś umowę musiał klub podpisać z tymi co nam dali te stroje...


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 22:27
Chlopakow ze stowarzyszenia nikt nie pytal.A zwrocona uwaga bedzie na pewno.Tylko co to da.Zenada....
To ja powiem w tajemnicy , ze niedlugo, jeszcze w wakacje nikt nie bedzie sie przejmowal, ze nie bedzie mial nowej koszulki, w ktorej graja pilkarze.Kibice sami sobie poradza ;).Obiecuje:D


Sami przeciw wszystkim!!!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6902 dni




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 23:18

  P. napisał:  
Chlopakow ze stowarzyszenia nikt nie pytal.A zwrocona uwaga bedzie na pewno.Tylko co to da.Zenada....
To ja powiem w tajemnicy , ze niedlugo, jeszcze w wakacje nikt nie bedzie sie przejmowal, ze nie bedzie mial nowej koszulki, w ktorej graja pilkarze.Kibice sami sobie poradza ;).Obiecuje:D



Czekam z niecierpliwoscia:D Ile by nie kosztowaly i tak kupie :)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 16/07/2009 23:20

  RodowityPolak napisał:  

  P. napisał:  
Chlopakow ze stowarzyszenia nikt nie pytal.A zwrocona uwaga bedzie na pewno.Tylko co to da.Zenada....
To ja powiem w tajemnicy , ze niedlugo, jeszcze w wakacje nikt nie bedzie sie przejmowal, ze nie bedzie mial nowej koszulki, w ktorej graja pilkarze.Kibice sami sobie poradza ;).Obiecuje:D



Czekam z niecierpliwoscia:D Ile by nie kosztowaly i tak kupie :)



i właśnie takimi działaniami jakimi wykazuje sie Stowarzyszenie zdobywa sie stałych i pewnych nabywców :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 17/07/2009 00:13

  P. napisał:  
Chlopakow ze stowarzyszenia nikt nie pytal.A zwrocona uwaga bedzie na pewno.Tylko co to da.Zenada....
To ja powiem w tajemnicy , ze niedlugo, jeszcze w wakacje nikt nie bedzie sie przejmowal, ze nie bedzie mial nowej koszulki, w ktorej graja pilkarze.Kibice sami sobie poradza ;).Obiecuje:D



Ta obietnica poprawi mi humor na resztę wakacji ;)


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 17/07/2009 12:19

  PL napisał:  

  Jeran napisał:  
Od jakiegoś czasu naciskała na mnie taka chęć, ażeby poinformować panią Martę Barańską o mojej, zupełnie subiektywnej ocenie jej pracy. Dzisiaj gdy zobaczyłem wygląd i jakość koszulek to czara goryczy w moim GRANATOWO-BORDOWYM sercu się przelała.

Postanowiłem wyskrobać na klawiaturze e-mail zaadresowany do pani Marty. Nie wiem czy go przeczyta, czy odpowie. Nie obchodzi mnie to. Po prostu mi w jakiś sposób ulżyło gdy nacisnąłem przycisk "wyślij".

Jest mi cholernie przykro, bo organizacyjnie - nie oszukujmy się jesteśmy bardzo nisko.... Nie wnikam w to czy mail, który napisałem jest poprawny składniowo etc. bo nie o to tu chodzi. Jest mi po prostu lżej, po tym jak go napisałem...

I jeszcze jedno - szacunek dla ludzi ze Stowarzyszenia za to jakie gadżety wydają - wielkie dzięki, bo wierze, że w końcu panowie Kałużny i Smolny zmądrzeją i skreślą panią Barańską i zasugerują się właśnie pomysłami Stowarzyszenia.

Pozdrawiam i życze dobrej nocy.
Jeran

- A dla zainteresowanych o to treść maila -

Szanowna Pani Marto!

Niniejszy list, nie ma na celu obrażenia pani osoby, ani znieważenia kogokolwiek kto zajmuje się w Pogoni Szczecin SA marketingiem oraz współpracą z kibicami. Jest jedynie wyrazem frustracji spowodowanej działaniami pewnych osób związanych z Morskim Klubem Sportowym. Działania te szkodzą wizerunkowi "Dumy Pomorza" w oczach jej własnych kibiców, mieszkańców miasta, oraz kibiców rozsianych po całej Polsce.
Po pierwsze jako wierny sympatyk portowej jedenastki jestem zszokowany brakiem inicjatywy wyjścia do kibiców ze strony klubu. Przykładami braku współpracy na linii klub-kibice jest brak zaplanowanej jakiejkolwiek fety po meczu z Unią Janikowo, który Naszemu kochanemu klubowi zapewnił awans, czy braku promocji na sztandarowej Szczecińskiej Imprezie - "DNIACH MORZA".
Równie frustrujący jest brak pomysłów na gadżety z których potencjalny kibic Pogoni byłby zadowolony. Chodzi mi tu o różnorodność i jakość oferowanych przez państwa produktów. Nie musi się pani wstydzić czerpać od najlepszych - pójdźmy szlakiem wytyczonym przez najmocniejsze europejskie kluby i ligi, spójrzmy jak tam wygląda współpraca z kibicami. Niech budowanie silnej drużyny idzie w parze z budową silnego organizacyjnie klubu.
Jeśli narzeka pani na brak pomysłów - to proszę - i piszę to zupełnie bez celu obrażenia pani - powinna pan odejść! Okres pani pracy, jest oceniany przez społeczność kibicowską na szkolną "jedynkę" i to z gigantycznym minusem. Mieszkańcy tego regionu przyzwyczajeni są do nieodpowiedzialnej i słabej władzy, ale doświadczeni losem są silni w dążeniu do celu. Pani praca, zdaje mi się, nie ma celu, a pani działalność to kpina z sympatyków klubu.
Proszę spojrzeć na pracę jaką wykonują ludzie ze Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin i na gadżety jakie już stworzyli. Mimo braku funduszy jakoś sobie radzą i dzięki nim można bez jakiegokolwiek wstydu pokazać się z gadżetami "Dumy Pomorza" na mieście.
Ostatnią kwestią jaką pragnę poruszyć to sprawa nowych koszulek wyprodukowanych przez NIKE. Nie chcę obwiniać pani za to jak one wyglądają, ale jako osoba odpowiedzialna za klubowy marketing mogła pani poinformować artystów którzy projektowali trykoty dla "Portowców" o tym, że barwy Naszego ukochanego klubu są GRANATOWO-BORDOWE, a herb leżeć winien na sercu.

Dlatego też jako osoba, której leżą na sercu sprawy Pogoni Szczecin zwracam się do pani z prośbą o ustąpienie z piastowanego stanowiska i przyznanie się do wielkiej życiowej porażki, jaką była pani działalność w Morskim Klubie Sportowym.

Serdecznie dziękuje, pozdrawiam, życzę zdrowia i powodzenia w dalszej zawodowej karierze.

Jędrzej Gryko
Sympatyk Pogoni Szczecin

PS> Gryf leżąc na sercu, patrzy w prawą stronę...


---------------------------------




Popieram. Macie uwagi do marketingu, swoje przemyslenia pisac do nich maile moze kiedys sie uda zmienic albo caly ten dzial personalnie albo ich podejscie i profesjonalizm.



Proponuję zrobić jakąś mailową ofensywę :)Osobiście będę wysyłał maila z PSem, że dopóki nie odpiszę to będzie ich dostawała dzięsiątki dziennie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5497 dni




Odp: Nowe Stroje - 17/07/2009 12:34
Jestem ZA !!


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7982 dni




Odp: Nowe Stroje - 17/07/2009 12:47

  PogońFaN napisał:  

Popieram. Macie uwagi do marketingu, swoje przemyslenia pisac do nich maile moze kiedys sie uda zmienic albo caly ten dzial personalnie albo ich podejscie i profesjonalizm.

Proponuję zrobić jakąś mailową ofensywę :)Osobiście będę wysyłał maila z PSem, że dopóki nie odpiszę to będzie ich dostawała dzięsiątki dziennie.



Musisz wysyłać z różnych adresów maile, bo inaczej ustawi w programie pocztowym Twój adres jako spam i nie będzie odbierać maili wcale :( . Tak więc tylko w ilości osób siła !


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 17/07/2009 13:37

  kingaps napisał:  

  PogońFaN napisał:  

Popieram. Macie uwagi do marketingu, swoje przemyslenia pisac do nich maile moze kiedys sie uda zmienic albo caly ten dzial personalnie albo ich podejscie i profesjonalizm.

Proponuję zrobić jakąś mailową ofensywę :)Osobiście będę wysyłał maila z PSem, że dopóki nie odpiszę to będzie ich dostawała dzięsiątki dziennie.



Musisz wysyłać z różnych adresów maile, bo inaczej ustawi w programie pocztowym Twój adres jako spam i nie będzie odbierać maili wcale :( . Tak więc tylko w ilości osób siła !



Nie martw się : ) jak była akcja Szczecin w Monopoly to zrobił sobie ze 100 adresów mailowych, więc na tą akcję idealnie będą się nadawać;)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 17/07/2009 15:16
Sama ilość tego spamu nic nam nie da, a tylko zostanie zignorowana jako zabawa nudzących się w wakacje dzieciaków. Tu raczej potrzebne kilka lub kilkanaście konkretnych listów - każdy z mocnymi słowami "prosto z serca", żeby wiedzieli że piszą do nich dorośli kibice


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Lucas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5643 dni




Odp: Nowe Stroje - 17/07/2009 15:37
jak by nie patrzec,barwy miasta,wystarczy zwrócić uwaga na wymalowani na tramwajach.. itp..


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/07/2009 00:08

  Doktor napisał:  

  MKS 78 napisał:  


a ja zadaje sobie jedno pytanie: ze jak maja kurwa jakiegos glaba w tym marketingu i nie potrwfia sobie zakodowac w glowie Naszych barw i ich kolejnosci to czemu nie mogli zapytac sie np: Stowarzyszenia -nwet powiem ze to by bylo moim zdaniem wskazane pytac reprezentantow kibicow o jakas opinie na temat strojow bo wkoncu chodzi tez o to by je pozniej sprzedawac a jak zrobia taka kupe to kto to teraz kupi?

Ale to chuj skoro ci gastrycy to Szczecinianie i ponoc kibice to jakim chujem moga taki walek zrobic? co to za kibic co barw nie zna? Nic sie nie ucza ciagle szkolne bledy. żenada.

no i na koniec Czy w jakikolwiek sposob Stowarzyszenie zwrocilo uwage wladza klubu na to zalasna sprawe?



Wina leży głównie po stronie firmy, która sponsorowała stroje (ja ich winie najbardziej bo to Oni wybierali dokładny krój/kolory i zamawiali) a dopiero później jest klub- dostali stroje takie a nie inne i co mieli zrobić? Mogli powiedzieć "dziękuję" i 2 tyg. przed startem szukać kto im dostarczy wszystkie stroje albo mogli wziąć tak jak jest tym bardziej jakąś umowę musiał klub podpisać z tymi co nam dali te stroje...



Tu sie nie zgodze z Toba jezeli stroje sa inne niz zamawiane dostawca powinien poniesc kare za nie zrealizowanie zamowienia chyba ze na gebe zalatwiaja takie sprawy. Jak maja umowe i zapisane co i jak ma byc to sprawa jasna. Jak moze dostawca wybierac kolor? Dobrze ze bialo niebieskich nie dali. W sumie tez podobne. Co z tego ze 2 tygonie sa do ligi? Moga grac w starych stojach ,a jak nie kupic i w miedzyczasie zalatwiac sprawe. Nie mozna dawac soba kurwa pomiatac i brac co ci daja. Jak tak myslisz to pozycz mi 1 mln oddam ci polowe i bedzie tez dobrze. Koniec z partactwem i robieniem z ludzi durnia. Nieraz lepiej nie brac za darmo niz brac gowno.


Kolega P napisal ze kibice sobie poradza w to nikt nie watpi:) ale zgodzicie sie ze nie mozemy marnowac czasu na prostowanie i tlumaczenie podstawowych rzeczy.Jest wiele innych spraw na ktore trzeba poswiecac cenny czas. Dobrze ze Stowarzyszenie dziala w temacie bo ciemnogrod komplety by zapanowal

Duzo sie mowi ze organizacja to my juz jak kluby ekstraklasy jestesmy- no to wlasnie mamy dowod!

Z wlasnego doswiadczenia jak to jest z zamowieniem: prowadze firme i teraz wykonujemy gadzety dla TP.SA na ok 30tys zl, chodzi o nadruk ich logo na naszym produkcie i zanim cokolwiek uruchomimy 10 razy pokazujemy im wzor gotowego produktu nie ma mowy o innch kolorach o jakis niezgodnosciach, a zeby nie bylo umowa na to ma doslownie 5 zdan.

Firma, ktora ma dostarczyc nam stroje kompletnie sie skompromitowala i jak wyjdziemy na jakikolwiek mecz w tych strojach to klub zrobi to samo.
Dla nie ktorych to blachostka i pewnie kupia stroje bo im pewnie wszystko jedno.


Fanatycy ze stolicy
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

***




Odp: Nowe Stroje - 18/07/2009 13:11
Dokładnie!!! Przecież ktoś z klubu musiał robić odbiór tych strojów. Nie wziął ich w worku i nie powiedział dzięki tylko sprawdzenie, podpisanie papierów o odbiorze (tak bynajmniej powinno to wyglądać wg mnie). Nasze barwy jak i herb są z tego co wiem precyzyjnie określony co do wymiarów i kolorów tak jak to jest w większości firm gdzie logo firmy jest dokładnie określone co do koloru, trzcionki, rozmieszczenia znaków co do milimetra, a te stroje to... już zostało wiele razy powiedziane jakie są.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/07/2009 14:32
wie z was ktos moze czy Pogon bedzie grala w nowym sezonie z nazwiskami na plechach, koszulkach ??


abstrakcja!
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6539 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/07/2009 15:46

  BerlinGroup napisał:  
wie z was ktos moze czy Pogon bedzie grala w nowym sezonie z nazwiskami na plechach, koszulkach ??


Tak ale nazwiska beda napisane na getrach...

  P. napisał:  
hhehe, a ja podejrzewam , ze klub nie zdecyduje sie na sprzedaz tych strojow.Po pierwsze musialby wylozyc na to pieniadze, a po komentarzach kibicow chociazby tutaj nie wyglada to na ineteres zycia:)
ps.nie mowmy o szmatach, bo badz co badz ale sa to stroje Pogonki.


Sory kolego ale dla mnie ta SZMATA nie zasługuje na miano koszulki Pogoni...
I mam nadzieje ze kiedyś doczekam sie zwyklego pasiaka (w starym stylu) z normalnym herbem, bez reklam, w normalnych barwach... Nawet gdybym miał kupić za 200zl...
Najlepiej od stowarzyszenia bo od tej patologii już nic nie kupie...


Amat victoria curam
grzesiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5810 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/07/2009 17:07
Też mam nadzieję, że Stowarzyszenie jakieś fajne koszulki przygotuje. Dla przykładu -replika meczowego trykotu GKS Katowice jest sprzedawana za 25 zł przez ich stowarzyszenia...
Ponadto spójrzcie na oficjalny sklep Lecha:
http://sklep.lechpoznan.pl/katalog/?groupID=51

dosłownie szok - koszulki po 50-100 zł i w dodatku oryginalne pumy i bez zbednych reklam! Kiedy nasz klub pójdzie ich tropem???!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7570 dni




Odp: Nowe Stroje - 19/07/2009 17:50
Też jestem zdziwiony cenami w Lechu. Na serio bardzo przyzwoicie. Jeśli chodzi o koszulki Pogoni to liczę na to, że to są jakieś tymczasowe do zdjęcia bo to umiejsciowienie herbu może być kwestia rozmiaru. Gdzie jest w ogóle trykot wyjazdowy?


God, I'm glad I'm not me.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 19/07/2009 18:29

  M@ZUR napisał:  
Też jestem zdziwiony cenami w Lechu. Na serio bardzo przyzwoicie. Jeśli chodzi o koszulki Pogoni to liczę na to, że to są jakieś tymczasowe do zdjęcia bo to umiejsciowienie herbu może być kwestia rozmiaru. Gdzie jest w ogóle trykot wyjazdowy?



No strój wyjazdowy pewnie kompletują z Nike'ów z całej Polski i dopiero herby będą przyszywać... a jak wiadomo by prawidłowo to zrobić to trzeba mieć czas i pewnie na rundę wiosenną może będą:)

Ps. Najbliższa modyfikacja strojów możliwa jest w przyszłym sezonie...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 19/07/2009 19:12

  PogońFaN napisał:  

  M@ZUR napisał:  
Też jestem zdziwiony cenami w Lechu. Na serio bardzo przyzwoicie. Jeśli chodzi o koszulki Pogoni to liczę na to, że to są jakieś tymczasowe do zdjęcia bo to umiejsciowienie herbu może być kwestia rozmiaru. Gdzie jest w ogóle trykot wyjazdowy?



No strój wyjazdowy pewnie kompletują z Nike'ów z całej Polski i dopiero herby będą przyszywać... a jak wiadomo by prawidłowo to zrobić to trzeba mieć czas i pewnie na rundę wiosenną może będą:)

Ps. Najbliższa modyfikacja strojów możliwa jest w przyszłym sezonie...



pewną rękę też muszą mieć żeby tym razem dobrze herb naszyć ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.52 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005