Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 08/11/2009 20:33

  mjnz48 napisał:  
Mi na rundę wiosenną marzy się coś takiego :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2a49541a53fe88a5.html



Zmiana trykotów będzie możliwa dopiero na przyszły sezon, także musisz jeszcze trochę poczekać ;)


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/11/2009 20:39
Pomieszało mi się :P Chodziło mi o następny sezon oczywiście :)


KaRoLeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/11/2009 22:38

  mjnz48 napisał:  
Mi na rundę wiosenną marzy się coś takiego :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2a49541a53fe88a5.html



To są stroje identyczne jak stroje Barcy w tym sezonie...
Teraz piłkarze POGONI biegają w takich strojach jak piłkarze FC BARCELONY w zeszłym sezonie.

Ja nie widze nic złego we wzorowaniu się na najlepszych, chciałbym tylko aby za strojami poszła organizacja, szkolenie młodzieży, marketing i poziom sportowy pierwszej drużyny. Takie moje marzenie :)


Całe życie na MELANŻU!!!! POGOŃ SZCZECIN & LEGIA WARSZAWA
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 13:59
Ok, podbijam temat, bo koniec sezonu blisko, a i przerwa letnia krótka.

W zeszłym sezonie pierwszy komplet wyszedł może nie tragicznie, ale niezbyt szczęśliwie. Zwłaszcza jeśli chodzi o pozamienianie stronami barw, itp. Każdy pamięta.

Było powiedziane (jeśli się nie mylę), że od tego sezonu Nike ma już się dostosować z wyglądem strojów do klubu. Myślę, że jako kibice powinniśmy mieć jakiś wpływ na ich wybór. Osobiście wydaje mi się, że nasze stroje domowe powinny się ustabilizować albo na klasycznych, dobrze wyglądających pasiakach, albo na jednolitych bordowych koszulkach i granatowych spodenkach (odwrotnie moim zdaniem jednak nie ma sensu - jakoś dziwnie to wygląda).
Fajnie też wyglądały poziome pasiaki z zeszłego sezonu. Ktoś tu kiedyś rzucił linka do podobnych strojów Arsenalu - też super wyglądały.

Jeszcze mały OT: nie rozumiem czemu graliśmy z Jagą na biało. Rozumiem, że to oni jako gospodarze mieli wybór, ale nie rozumiem dlaczego nie moglismy zagrać w naszych barwach, przecież kolory bardzo się różnią. Co do tych białych to w ogóle jakoś zbyt często w nich gramy. Jak Ptak nie wrzuci ich jako pierwszego kompletu, to zawodnicy mówią że niby szczęśliwe. Tym bardziej mi się to nie podoba, że dużo bliżej mi do Barcy niż do Realu ;)

Rozpoczynam dyskusję na temat strojów Pogoni na sezon 2010/2011.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 14:08
Ktos tam sie wypowiadal z pilkarzy na temat bialych strojow. Po ktoryms meczu uznali je za szczesliwe i postanowili nie zmieniac tego stanu rzeczy.


kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 15:33
Ja liczę na pasiaka!


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 16:19

  kln napisał:  
Ja liczę na pasiaka!



pasiak musi byc!


Amat victoria curam
xrone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5399 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 18:53

  Cytat:  
Było powiedziane (jeśli się nie mylę), że od tego sezonu Nike ma już się dostosować z wyglądem strojów do klubu.



Raczej nie było powiedziane. Chciałbym tylko przypomnieć, że Nike nie jest naszym sponsorem technicznym, a stroje są dobrane z katalogu dostępnego do ogólnej sprzedaży. zapłaciła za nie firma sprzatajaca z berlina.
moim zdaniem to bezsensowne posuniecie, bo jak chcieli wesprzec Pogoń (komplety sprzetu nie tylko dla pierwszego zespolu Pogońi to spory wydatek) to mogli poprostu dofinansować klub. Mam nadzieje, że od przyszlego sezonu Pogoń bedzie miala normalnego sponsora technicznego który pokusi sie o unikalny wzór trykotów.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 18:57
Jeśli byłaby taka możliwość to ja bym skorzystał z tych prac arika z tematu o grafikach, wszystkie są ekstra.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 19:15
z postu powyzej pasiak pionowy jest zajebisty, do tego drugi komplet z ostatniego obrazka tez calkiem spoko


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
xrone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5399 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 19:19
Pierwszy i ostatni naprawde zajebisty, ale...

1.Czy Arik jest designerem Nike'a?
2.Czy Nike jest naszym sponsorem technicznym?
...
Zatem można tylko o takich pomarzyć... Oby tylko znowu (P) nie miała strojów GARMANA :D


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 19:30

  xrone napisał:  
Mam nadzieje, że od przyszlego sezonu Pogoń bedzie miala normalnego sponsora technicznego który pokusi sie o unikalny wzór trykotów.



z tego co pamiętam, to umowa klubu z tą firmą sprzątającą była podpisana na 3 lata(z opcją przedłużenia), czyli przez kolejne dwa sezony, firma sprzątająca będzie "fundować" trykoty dla Pogoni.

Skoro Dymkowski mówił, że będą łudzącą podobne do strojów Barcelony(obecne koszulki to są koszulki Barcy z zeszłego sezonu, to jak teraz będziemy mieć tak jak Barca w tym sezonie, czyli pasiak to się nie obrażę). Tylko żeby barwy odpowiadały... :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 20:11
W bialych strojach wyjazdowych bardzo brakuje granatowo bordowych elementow. Dobry jest ten projekt, nalezalo by go podsunac w klubie.


1948
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 20:20
Mi się marzy ten pionowy pasiak. Zajebisty jest. Za taką koszulkę to bym mógł wydać te 200 zł bo jest tego warta.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 20:20
Co do strojów wyjazdowych, to może nie mam zdolności graficznych, ale pewną wizję mam:)
Obrazek jpg wstawiony na forum

Oczywiście biała koszulka z herbem Pogoni, Bosmanem i Szczecinem. Zamiast barw PSV widziałbym szachownicę w naszych barwach bądź zamiast szachownicy, dwa paski(granatowy i bordowy).

Mógłby ktoś zrobić taki projekcik???:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5778 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 20:24
ten poziomy pasiak podobny do tych z zeszłego sezonu, natomiast pionowy zacny ;)
nie wiem czy obecne białe stroje nie są lepsze od tych.. aczkolwiek również fajnnie rzucają się w oko :)


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 20:45
Taki projekcik na szybko.
Obrazek png wstawiony na forum


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 20:49
A no taka wyjazdówka bardzo mi się podoba :)


Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 20:51
^^ Dobry jest.
Powinno być tak, że np. klub daje dwie lub trzy opcje strojów domowych i wyjazdowych do wyboru i organizowane jest głosowanie na stronie oficjalnej. Gdyby puścić linka do głosowania dalej, na pewno wiele osób by się zainteresowało i oddało głos. Byłby to jakiś mały ruch popularyzujący Pogoń. Każdy głosujący czułby, że ma jakiś tam wpływ na klub, a w efekcie ludzie coraz bardziej się z nim utożsamiali. Takie akcje - nawet jeśli chodzi tylko o model strojów - zawsze przyczyniają się do promocji klubu.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 25/05/2010 20:56
Zajebisty wzór ten, który wkleił mjnz48 - tylko te znaczki nike na rękawach do wyjebania.


  Cytat:  
Powinno być tak, że np. klub daje dwie lub trzy opcje strojów domowych i wyjazdowych do wyboru i organizowane jest głosowanie na stronie oficjalnej. Gdyby puścić linka do głosowania dalej, na pewno wiele osób by się zainteresowało i oddało głos. Byłby to jakiś mały ruch popularyzujący Pogoń. Każdy głosujący czułby, że ma jakiś tam wpływ na klub, a w efekcie ludzie coraz bardziej się z nim utożsamiali. Takie akcje - nawet jeśli chodzi tylko o model strojów - zawsze przyczyniają się do promocji klubu.



Dokładnie, a do tego na pewno większy odsetek kupujących oryginalne koszulki by był.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 25 maja 2010, 21:06 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005