Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 06/06/2010 20:47
na tej jak i na dalszych stronach stroje nike na sezon 2010/11 klik


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5940 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 06/06/2010 21:16

  F. napisał:  
na tej jak i na dalszych stronach stroje nike na sezon 2010/11 klik



Można by wzór Atletico Madryt, albo Herthy Berlin przerobić na nasze barwy... W przypadku Atletico to wyjazdowe też niezłe.
Ale teraz przez geniusz Arika żaden taki wzór całkowicie nie zadowoli, pomysł na gryfa w tle fantastyczny! :D


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2010 20:01

  kijevo napisał:  
fajnie, fajnie ale Nike nie jest naszym sponsorem technicznym i nasz sponsor może co najwyżej kupić jakiś już gotowy standardowy zestaw strojów dla nas.
Mimo to projekty bardzo fajne, aż szkoda, że nierealne.



Dokładnie, pamiętam że w dniu w którym pokazali te "przepiękne" koszulki domówki wszedłem na stronkę Nike i tam był plik .pdf a w nim cała kolekcja: koszulki (tylko z łyżwą), spodenki czyli można było sobie cały komplet wybrać i zamówić. Teraz szukam na ich stronie pliku na najbliższy sezon ale jeszcze niema, albo ja już jestem taki ślepy... :|


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni




Odp: Nowe Stroje - 07/06/2010 23:34
Tutaj coś znalazłem, co prawda nie w PDF, ale też jest katalog stroi.

Osobiście, za takie domówki bym się nie obraził.
Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Co wy myślicie?
Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum

Takie wyjazdówki w sumie też fajne, ale gdyby te niebieskie elementy były bardziej pod granatowy, było by ekstra.

Ostatnio edytowany przez: mjnz48, 7 czerwca 2010, 23:47 [4 raz(y)]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 00:23
Moze ktos przytoczyc newsy z zeszlego roku? Jakas umowa jest podpisana z tym dostawca czy obowiazywala tylko przez ten rok? Ogolnie to jedna wielka lipa, po co pchac sie w takie gowno?Zeby grac z lyzwa? Stroje nie graja, a lepiej chyba grac we wlasnych barwach i zaplacic troche grosza.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 10:57

  Przema napisał:  
Moze ktos przytoczyc newsy z zeszlego roku? Jakas umowa jest podpisana z tym dostawca czy obowiazywala tylko przez ten rok? Ogolnie to jedna wielka lipa, po co pchac sie w takie gowno?Zeby grac z lyzwa? Stroje nie graja, a lepiej chyba grac we wlasnych barwach i zaplacic troche grosza.



Wcześniej już pisałem, że umowa jest na 3 lata z opcją przedłużenia na kolejny rok.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 16:00

  mjnz48 napisał:  
Tutaj coś znalazłem, co prawda nie w PDF, ale też jest katalog stroi.

Osobiście, za takie domówki bym się nie obraził.


Te jak najbardziej do tego spodenki (wg. mnie te z lewej):
Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum

Natomiast na wyjazdówkę mi najbardziej spodobała się ten komplet:
Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
tyle że tu łyżwa jest czarna a powinna być w tym kolorze co na koszulce.


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 16:06
Ew. stroje trzecie, wiele klubów tak ma, myślę, że problemu z pieniędzmi na coś takiego by nie było, ale jakoś nie przypominam sobie żeby były trzy stroje, tylko za ptaka były, bo były komplety całe granatowe, bordowe i białe, jednak mieszali je.


majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 16:17

  Porto napisał:  

  mjnz48 napisał:  
Tutaj coś znalazłem, co prawda nie w PDF, ale też jest katalog stroi.

Osobiście, za takie domówki bym się nie obraził.


Te jak najbardziej do tego spodenki (wg. mnie te z lewej):
Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum

Natomiast na wyjazdówkę mi najbardziej spodobała się ten komplet:
Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
tyle że tu łyżwa jest czarna a powinna być w tym kolorze co na koszulce.



ja pierdole te zolte z niebieskim to jak barwy Arki...az mnie oczy bola


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
pogoniarz1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 18:15
własnie ogarnijcie się z tą żółcią bo będzie oczojebnie jak jagieloni...


GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7636 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 19:34
Te zolto-niebieskie to Arka moze kupic;) Wg mnie najlepsze ostatnio stroje mielismy za Ptaka (lotto). Bordowe koszulki i granatowe spodenki. W tej prostocie bylo to cos co mi sie podobalo!


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 19:57

  pogoniarz1948 napisał:  
własnie ogarnijcie się z tą żółcią bo będzie oczojebnie jak jagieloni...



Nie wiem jak ty ale ja wolę drugi komplet żółty z granatowymi wstawkami, niż cały biały.
Bo jak widze naszych grających na biało to mnie krew zalewa :X mamy coś białego w herbie ???
Ale najważniejsze by pierwszy komplet był granatowo-bordowy a nie na odwrót.
Pozdrawiam ;)


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 20:43

  Porto napisał:  

  pogoniarz1948 napisał:  
własnie ogarnijcie się z tą żółcią bo będzie oczojebnie jak jagieloni...



Nie wiem jak ty ale ja wolę drugi komplet żółty z granatowymi wstawkami, niż cały biały.
Bo jak widze naszych grających na biało to mnie krew zalewa :X mamy coś białego w herbie ???
Ale najważniejsze by pierwszy komplet był granatowo-bordowy a nie na odwrót.
Pozdrawiam ;)



Wiele jest jednak klubów, które mają tak jak my z wyjazdówkami. Przykładem jest np. Zagłębie Lubin. Czarne wyjazdówki, aby się po prostu jak najbardziej odróżniały. Mają coś czarnego w herbie? No, ale to temat stroi Pogoni, więc nie będę offtopował.
Moim zdaniem najlepiej by było, gdyby zrobić jeden komplet granatowo-bordowy, jeden biały z granatowymi wstawkami oraz jeden żółty/złoty.


pogoniarz1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 21:19

  mjnz48 napisał:  

  Porto napisał:  

  pogoniarz1948 napisał:  
własnie ogarnijcie się z tą żółcią bo będzie oczojebnie jak jagieloni...



Nie wiem jak ty ale ja wolę drugi komplet żółty z granatowymi wstawkami, niż cały biały.
Bo jak widze naszych grających na biało to mnie krew zalewa :X mamy coś białego w herbie ???
Ale najważniejsze by pierwszy komplet był granatowo-bordowy a nie na odwrót.
Pozdrawiam ;)



Wiele jest jednak klubów, które mają tak jak my z wyjazdówkami. Przykładem jest np. Zagłębie Lubin. Czarne wyjazdówki, aby się po prostu jak najbardziej odróżniały. Mają coś czarnego w herbie? No, ale to temat stroi Pogoni, więc nie będę offtopował.
Moim zdaniem najlepiej by było, gdyby zrobić jeden komplet granatowo-bordowy, jeden biały z granatowymi wstawkami oraz jeden żółty/złoty.



A moim zdaniem najlepsze były te białe z granatowo-bordowym paskiem ;p i te granatowo-bordowe na styl Barcy z żółtymi dodatkami ;)


pogoniarz1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 21:21
ale w sumie te żółte jak by przerobić z takim paskiem granatowo-bordowym to też ciekawa przeróbka , i właśnie żółć bardziej pasuje niż biel bo mamy w herbie żółtego gryfa


majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 21:42
ja pierdole,mamy zoltego gryfa ale ta zolc za cholere nie pasuje,ja wole juz te biale.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 21:51
Pomijając fakt, że w kwestii wyboru ciuchów na nowy sezon mamy gówno do gadania, to wiadome jest jedno. Podstawowy komplet powinien być obowiązkowo w barwach klubowych (żaden tam czerwony ani niebieski). Jako alternatywę pierwszego zestawu chętnie widziałbym coś na ten kolor lub zbliżone (na sztandarze Gryf złotem się mieni...). Bo ten żółty wygląda zbyt arkowato. Ewentualnie może być biel z granatowo-bordowymi akcentami.

Obrazek JPG wstawiony na forum


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 22:43

  Sampaio napisał:  
w kwestii wyboru ciuchów na nowy sezon mamy gówno do gadania


Więc najlepiej idźmy się powiesić. Mamy gówno do gadania więc trzeba to zmienić. Taka jest idea nie?
Sorry ale denerwuje mnie takie podejście. Jest źle więc nic z tym nie róbmy tylko sobie ponarzekajmy że jest źle.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 22:57

  Muzzy napisał:  

  Sampaio napisał:  
w kwestii wyboru ciuchów na nowy sezon mamy gówno do gadania


Więc najlepiej idźmy się powiesić. Mamy gówno do gadania więc trzeba to zmienić. Taka jest idea nie?
Sorry ale denerwuje mnie takie podejście. Jest źle więc nic z tym nie róbmy tylko sobie ponarzekajmy że jest źle.



Słuszna uwaga. Jest źle i trzeba to zmienić. Co więc zamierzasz zrobić w tej sprawie?


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 23:25

  Sampaio napisał:  

  Muzzy napisał:  

  Sampaio napisał:  
w kwestii wyboru ciuchów na nowy sezon mamy gówno do gadania


Więc najlepiej idźmy się powiesić. Mamy gówno do gadania więc trzeba to zmienić. Taka jest idea nie?
Sorry ale denerwuje mnie takie podejście. Jest źle więc nic z tym nie róbmy tylko sobie ponarzekajmy że jest źle.



Słuszna uwaga. Jest źle i trzeba to zmienić. Co więc zamierzasz zrobić w tej sprawie?


Nie zamierzam zrobić nic ciekawego bo jestem zbyt daleko od Szczecina by mieć osobiście na to jakiś realny wpływ. I właśnie dlatego, że mam tak mały wpływ, rozpocząłem odpowiednio wcześniej temat żeby potem się nie okazało, że jest za późno na jakiekolwiek działania. Mam nadzieję, że wystarczy. Teraz Ty możesz wyrównać na 1:1 i też coś zrobić. I nie dyskutujmy już o tym bo rozmawiamy o niczym.

Wracając do tematu: myślę, że skoro jest firma, która te stroje dla nas kupuje, to można po prostu mieć wpływ na wybór. Dobrze rozumiem?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005