Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5363 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 23:26

  pogoniarz1948 napisał:  

  mjnz48 napisał:  

  Porto napisał:  

  pogoniarz1948 napisał:  
własnie ogarnijcie się z tą żółcią bo będzie oczojebnie jak jagieloni...



Nie wiem jak ty ale ja wolę drugi komplet żółty z granatowymi wstawkami, niż cały biały.
Bo jak widze naszych grających na biało to mnie krew zalewa :X mamy coś białego w herbie ???
Ale najważniejsze by pierwszy komplet był granatowo-bordowy a nie na odwrót.
Pozdrawiam ;)



Wiele jest jednak klubów, które mają tak jak my z wyjazdówkami. Przykładem jest np. Zagłębie Lubin. Czarne wyjazdówki, aby się po prostu jak najbardziej odróżniały. Mają coś czarnego w herbie? No, ale to temat stroi Pogoni, więc nie będę offtopował.
Moim zdaniem najlepiej by było, gdyby zrobić jeden komplet granatowo-bordowy, jeden biały z granatowymi wstawkami oraz jeden żółty/złoty.



A moim zdaniem najlepsze były te białe z granatowo-bordowym paskiem ;p i te granatowo-bordowe na styl Barcy z żółtymi dodatkami ;)



Owszem, ale Nike nie jest naszym sponsorem technicznym, a stroje z tego typu katalogów są jak bardzo realne, bo nie mamy robionych stroi dla nas, jakiś unikalnych wzorów, tylko te, które są dostępne dla wszystkich.


  Muzzy napisał:  

  Sampaio napisał:  

  Muzzy napisał:  

  Sampaio napisał:  
w kwestii wyboru ciuchów na nowy sezon mamy gówno do gadania


Więc najlepiej idźmy się powiesić. Mamy gówno do gadania więc trzeba to zmienić. Taka jest idea nie?
Sorry ale denerwuje mnie takie podejście. Jest źle więc nic z tym nie róbmy tylko sobie ponarzekajmy że jest źle.



Słuszna uwaga. Jest źle i trzeba to zmienić. Co więc zamierzasz zrobić w tej sprawie?


Nie zamierzam zrobić nic ciekawego bo jestem zbyt daleko od Szczecina by mieć osobiście na to jakiś realny wpływ. I właśnie dlatego, że mam tak mały wpływ, rozpocząłem odpowiednio wcześniej temat żeby potem się nie okazało, że jest za późno na jakiekolwiek działania. Mam nadzieję, że wystarczy. Teraz Ty możesz wyrównać na 1:1 i też coś zrobić. I nie dyskutujmy już o tym bo rozmawiamy o niczym.

Wracając do tematu: myślę, że skoro jest firma, która te stroje dla nas kupuje, to można po prostu mieć wpływ na wybór. Dobrze rozumiem?



Natomiast w tej sprawie, myślę, że można coś zorganizować, żeby dogadać się w sprawie nowych stroi. Wiadomo, że stroje nie grają, ale nawet taka rzecz jak stroje, pokazuje profesjonalizm klubu.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 08/06/2010 23:40
Musimy sobie najpierw odpowiedzieć na proste pytania:
- jaki wpływ na wybór nowych strojów ma klub i kto podejmuje ostateczną decyzję w tej kwestii?
- czy umowa z Genz GGR oznacza kupowanie ciuchów wyłącznie od NIKE? (może inne marki oferują lepsza kolorystykę?)

I chyba najważniejsze:
- czy po dziesiątkach zignorowanych maili, wielu fajnych propozycjach na forum (również zignorowanych), a także kilku własnych nonsensownych zagrywkach klub zacznie się w końcu liczyć ze zdaniem swoich wiernych kibiców? (ciekawe...)

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 8 czerwca 2010, 23:49 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Gawron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7082 dni




Odp: Nowe Stroje - 09/06/2010 18:48
Obrazek png wstawiony na forum[/cytat]

ta koszulka jest świetna :O:O :D:D


Pogoń !!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 21:42
Nasi włodarze uważają jednak inaczej i jeżeli informacje, które ostatnio były przekazywane się potwierdzą, to w nowym sezonie gramy w tym :
Obrazek jpg wstawiony na forum


MW'03
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5784 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 21:46
czyja reklama jest na trykocie ??


CWKS & MKS
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 21:47
Kurwa. Nawet nie muszą myśleć nad wzorami tyle tutaj ich jest. Wystarczy wybrać jeden z forumowych pomysłów i zlecić wyprodukowanie takich.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5816 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 21:49

  L. napisał:  

Obrazek jpg wstawiony na forum



O_o mam nadzieję, że to stroje drużyny rezerw, bo w takich grali wczesniej juniorzy

Obrazek JPG wstawiony na forum


Obrazek png wstawiony na forum
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 21:52
Dokładnie , bez reklamy miasta, Bosmana etc. To są zapewne stroje tylko na sparingi. Pamiętacie jak w IV lidze na początku sparingi w lotto tych bordowych czystych też grali, a potem ziny trykotach. Mam nadzieję, że w końcu będą pasiaki jak lotto bądź uhlsporta...A reklama to jest tej całej firmy co jest sponsorem strojów nike jak dobrze pamiętam...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 21:52
Mieszanka Odry i Piasta po strojach . Czy oni nie wiedzą jaki MY mamy BARWY ? I jeszcze wzór jak stroje na 6 lige ...


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5765 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 21:57
nie zdaje mi sie ze to "garnitur" na nowy sezon, to sa stroje treningowe lub sparingowe, glównym sponsorem jest Bosman i on musi byc na koszulce. A GenzGGR zafundowala przeciez te trykoty sie mi zdaje


abstrakcja!
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7052 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 22:08
to są stroje juniorów/rezerw.Grali w tym pewnie dla tego,że oddali wszystkie koszulki kibicom a pozostałe komplety wzieli dla siebie a nowych stroji jeszcze nie maja


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 22:36
Napisałem, że JAK informacje się potwierdzą.
Najnowszy wymysł to wzór taki jak grali juniorzy, a druga sprawa, Bosman wcale tak dobrze w hierarchii nie stoi.
Klr weź może opisz sprawę.


MW'03
arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5816 dni




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 22:51

  L. napisał:  
Napisałem, że JAK informacje się potwierdzą.



Mam nadzieję, że się nie potwierdzą, byłaby to kompromitacja, prawie taka jak różowe stroje Bordeaux na następny sezon. Po prostu wzór jest jak ktoś wcześniej napisał jak dla 6 ligi trampkarzy.


Obrazek png wstawiony na forum
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7384 dni

***




Odp: Nowe Stroje - 01/07/2010 23:03

  Bengoro napisał:  
Dokładnie , bez reklamy miasta, Bosmana etc. To są zapewne stroje tylko na sparingi. Pamiętacie jak w IV lidze na początku sparingi w lotto tych bordowych czystych też grali, a potem ziny trykotach. Mam nadzieję, że w końcu będą pasiaki jak lotto bądź uhlsporta...A reklama to jest tej całej firmy co jest sponsorem strojów nike jak dobrze pamiętam...



Zrobić prasowanki, doszyć naszywkę albo walnąć sitodruk nie jest problem.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 02/07/2010 00:52
Nie czaje tych ludzi... przecież koszulka meczowa obok szala to jest najwłaściwszy gadżet klubowy, który powinien posiadać każdy kibic, czyli kupić, a takiego gówna co oni serwują to nikt nie weźmie...

W sumie bardzo dobrze, że miasto zakręca kurek z kasa, bo tak to mają wywalone na różne działania, jak będą musieli sami zdobyć, to zastanowią się 3 razy zanim podejmą jakieś ruchy z dupy...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5363 dni




Odp: Nowe Stroje - 02/07/2010 02:17
Marzeń ciąg dalszy. Co o tym sądzicie? :)
Obrazek png wstawiony na forum


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5084 dni




Odp: Nowe Stroje - 02/07/2010 09:47
Od razu bym kupił :D


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Nowe Stroje - 02/07/2010 09:56
Ja także. Przypomina mi koszulkę tico z sezonu co awans za ptaszora był...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 02/07/2010 09:59
a mi się nie podoba, bo jest niebiesko czerwona... :P


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni




Odp: Nowe Stroje - 02/07/2010 15:15
Super ;) A można zobaczyć z bardziej ciemnym czerwonym , i żółtym logo nike i paski pod rękawami też złote ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005