Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowe Stroje << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5476 dni




Odp: Nowe Stroje - 14/08/2009 13:40

  Mks-2009 napisał:  
logo = herb przeciez



Jak wychodzisz z założenia, że to to samo - powodzenia.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Nowe Stroje - 14/08/2009 13:44

  Mks-2009 napisał:  
logo = herb przeciez


Mks-2009 = debil przecież
Gościu nie kompromituj się już....


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni

****




Odp: Nowe Stroje - 14/08/2009 14:05

  Mks-2009 napisał:  
logo = herb przeciez




Logo - graficzny znak towarowy spełniający rolę marketingową a jednocześnie informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane przedstawienie symbolu firmy, instytucji, organizacji, lub też (np. flaga europejska) jakiejś idei, pomysłu, ale także mogące spełniać rolę jako charakterystyczne oznaczenie czegoś, czyli spełniające rolę znaku informacyjnego.


Herb (nazwa przyjęta z niem. Erbe) – znak rozpoznawczo-bojowy, wywodzący się z symboliki heroicznej lub znaków własnościowych, od XII w. ustalany według ścisłych reguł heraldycznych, pełniący funkcję wyróżnika osoby stanu rycerskiego, później szlacheckiego, także rodziny, rodu, organizacji kościelnej, mieszczańskiej bądź cechu rzemieślniczego, korporacji, miasta, jednostki podziału terytorialnego lub państwa.


Herb zbudowany jest m.in. z tarczy i godła, jesli umiesz wskazac te dwie rzeczy na naszym herbie to nie moze to byc logo ;)


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni




Odp: Nowe Stroje - 14/08/2009 14:10

  oczko82 napisał:  

  BerlinGroup napisał:  

  bny napisał:  

  arol93 napisał:  
dzieki:)
a cana taka jaką podaje Grzesiek??



149 zł



a spodenki nike tez sa dostepne? tez maja logo PS? jakie koszta?


Co mają? Logo jest ale firmy sprzątającej... Nie umiesz rozpoznać Herbu klubu od loga? Nie ma czegoś takiego jak logo klubu - masakra skąd Wy się bierzecie....



sory, masz racje, chodzi mi o herb PS, mieszkam od ponad 20 lat za granica, i dlatego mi sie to pomylilo, ale ciesze sie ze tu sie odrazu wyprostowalo pojecie. nie jezczcie sie odrazu na takie cos. to tez kibice.

to sa takie spodenki czy nie? bo o to mi w sumie chodzilo...


abstrakcja!
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni

***




Odp: Nowe Stroje - 14/08/2009 23:15
Nie wiem co ma mieszkanie za granicą do mylenia herbu z logo. Poza tym widzę, że interesujesz się historią więc tym bardziej powinieneś wiedzieć co to jest herb a co to jest logo. Bez odbioru.


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5357 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/08/2009 17:24
Czy będzie możliwość dorobienia bosmana i innych sponsorów na koszulce? Jeżeli tak, to może mi to ktoś dokładni wytłumaczyć, gdzie i jak to zrobić? Jestem zielony w tych sprawach ;P
Proszę o szybką odpowiedź PILNE :>

Ostatnio edytowany przez: mjnz48, 18 sierpnia 2009, 18:11 [1 raz(y)]


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6639 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/08/2009 18:35

  mjnz48 napisał:  
Czy będzie możliwość dorobienia bosmana i innych sponsorów na koszulce? Jeżeli tak, to może mi to ktoś dokładni wytłumaczyć, gdzie i jak to zrobić? Jestem zielony w tych sprawach ;P
Proszę o szybką odpowiedź PILNE :>


właśnie jakby ktoś coś wiedział na temat tej prasowanki bosmana na koszulce to też bym prosił o info bo mam koszulkę ale tą prasowanke mi sprało reszta jest tego nie ma i lipnie wygląda


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5357 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/08/2009 22:57
To przy kupnie koszulki wszyscy sponsorzy już są naprasowani/doszyci? Jeżeli tak to moja pytanie nie ważne. znikam


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6639 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/08/2009 23:32

  mjnz48 napisał:  
To przy kupnie koszulki wszyscy sponsorzy już są naprasowani/doszyci? Jeżeli tak to moja pytanie nie ważne. znikam



mi chodziło i koszulki ziny z tamtego sezonu


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5357 dni




Odp: Nowe Stroje - 18/08/2009 23:47
A wiesz może jak z tymi Nike'a?

Ok, koszulki nike'a są czyste (bez reklam) ale nie znalazlem dobrego rozmiaru -.-' Koszulki byly tylko w galaxy o rozmiarze M bodajze.. poza galaxy gdzie mozna znalezc jeszcze ta koszulke w wiekszym rozmiarze?

Ostatnio edytowany przez: mjnz48, 19 sierpnia 2009, 21:06 [1 raz(y)]


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6316 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/08/2009 00:10

  mjnz48 napisał:  
A wiesz może jak z tymi Nike'a?

Ok, koszulki nike'a są czyste (bez reklam) ale nie znalazlem dobrego rozmiaru -.-' Koszulki byly tylko w galaxy o rozmiarze M bodajze.. poza galaxy gdzie mozna znalezc jeszcze ta koszulke w wiekszym rozmiarze?



Powinny być w naszym zajebistym sklepie internetowym, który od paru dni ponownie nie funkcjonuje ;)


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/08/2009 00:14

  -Misiek. napisał:  

  mjnz48 napisał:  
A wiesz może jak z tymi Nike'a?

Ok, koszulki nike'a są czyste (bez reklam) ale nie znalazlem dobrego rozmiaru -.-' Koszulki byly tylko w galaxy o rozmiarze M bodajze.. poza galaxy gdzie mozna znalezc jeszcze ta koszulke w wiekszym rozmiarze?



Powinny być w naszym zajebistym sklepie internetowym, który od paru dni ponownie nie funkcjonuje ;)


Haha, poczułem się rozjebany. :D


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6078 dni




Odp: Nowe Stroje - 20/08/2009 12:09

  mjnz48 napisał:  
A wiesz może jak z tymi Nike'a?

Ok, koszulki nike'a są czyste (bez reklam) ale nie znalazlem dobrego rozmiaru -.-' Koszulki byly tylko w galaxy o rozmiarze M bodajze.. poza galaxy gdzie mozna znalezc jeszcze ta koszulke w wiekszym rozmiarze?



W czasie meczów Pogoni w Szczecinie w budkach z rzeczami klubowymi można kupić rozmiar XL, przynajmniej można było dwa mecze temu


adas|MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7653 dni




Odp: Nowe Stroje - 27/08/2009 17:07
http://www.iss-sport.pl/shop,show,4171 <- tutaj sa koszulki =) ale moim zdaniem bez bosmana nie powinny byc sprzedawane albo, zeby byla mozliwosc zamowienia z logiem Boskiego. Jakie sa ceny w sklepach w galxy czy tym interenetowym na głównej bo tam nie chodze, a strona nie otwiera sie. =/


Jestem paprykarzem i się tego nie wstydzę!!
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5932 dni

*




Odp: Nowe Stroje - 27/08/2009 21:58
A wiadomo czy obecne stroje będą dłużej niż jeden sezon? Bo nie wiem czy kupić to co jest, czy lepiej wstrzymać się z zakupem i poczekać roczek na stroje z porządnymi barwami? :D


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6802 dni




Odp: Nowe Stroje - 28/08/2009 00:11
Za sezon będą nowe, ponoć żółto-granatowe z bordowym gryfem na piersi.


P. S.
ARCADIUS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5376 dni




Odp: Nowe Stroje - 28/08/2009 08:57

  adas|MKS napisał:  
http://www.iss-sport.pl/shop,show,4171 <- tutaj sa koszulki =) ale moim zdaniem bez bosmana nie powinny byc sprzedawane albo, zeby byla mozliwosc zamowienia z logiem Boskiego. Jakie sa ceny w sklepach w galxy czy tym interenetowym na głównej bo tam nie chodze, a strona nie otwiera sie. =/



199 zł to chyba przesada, powinno być taniej i myślę, że w Szczecinie spokojnie cena jest niższa. Kłopot i paranoja polega na tym, że mając jaką kolwiek kasę nie można koszulki kupić. Może kotoś wie gdzie najpewniej można dokonać zakupu ?


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6440 dni




Odp: Nowe Stroje - 28/08/2009 09:02

  Z. o Marną napisał:  
Za sezon będą nowe, ponoć żółto-granatowe z bordowym gryfem na piersi.



OJ Masz błędne informacje, mają być biało-niebieskie z zielonym herbem, bo Martuchna wymyśliła, że trzeba połączyć "projekt" Pogoń Szczecin i Floating Garden :P


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6047 dni




Odp: Nowe Stroje - 28/08/2009 09:29

  ARCADIUS napisał:  

  adas|MKS napisał:  
http://www.iss-sport.pl/shop,show,4171 <- tutaj sa koszulki =) ale moim zdaniem bez bosmana nie powinny byc sprzedawane albo, zeby byla mozliwosc zamowienia z logiem Boskiego. Jakie sa ceny w sklepach w galxy czy tym interenetowym na głównej bo tam nie chodze, a strona nie otwiera sie. =/



199 zł to chyba przesada, powinno być taniej i myślę, że w Szczecinie spokojnie cena jest niższa. Kłopot i paranoja polega na tym, że mając jaką kolwiek kasę nie można koszulki kupić. Może kotoś wie gdzie najpewniej można dokonać zakupu ?



W galaxy za 149zł koszulka meczowa jest


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5357 dni




Odp: Nowe Stroje - 08/11/2009 20:22
Mi na rundę wiosenną marzy się coś takiego :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2a49541a53fe88a5.html


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005