Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5950 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 08:56

  Cortez napisał:  
Juz kiedys pisalem ze Sasal trenerem jest przecietnym . Znowu calej winy zwalac na trenera tez nie ma co bo to wkoncu nasze gwiazdeczki biegaja po boisku a nie on.
W Elblagu mecz prawdy bo jak nie znimi to z kim ??.



No, ale ktoś w końcu ustala skład. Czemu nie grali Matuszczyk i Radler zamiast Nolla i Rogalskiego a z przodu był jeden napastnik w MECZU U SIEBIE, przy którym gdy tylko miał piłkę od razu było kilku obrońców ? Z jednym napastnikiem można grać na wyjazdach, ale nie u siebie !

Sasal BARDZO SŁABY TRENER !!!


PS
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8145 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 10:02

  miau ! napisał:  

  Cortez napisał:  
Juz kiedys pisalem ze Sasal trenerem jest przecietnym . Znowu calej winy zwalac na trenera tez nie ma co bo to wkoncu nasze gwiazdeczki biegaja po boisku a nie on.
W Elblagu mecz prawdy bo jak nie znimi to z kim ??.



No, ale ktoś w końcu ustala skład. Czemu nie grali Matuszczyk i Radler zamiast Nolla i Rogalskiego a z przodu był jeden napastnik w MECZU U SIEBIE, przy którym gdy tylko miał piłkę od razu było kilku obrońców ? Z jednym napastnikiem można grać na wyjazdach, ale nie u siebie !

Sasal BARDZO SŁABY TRENER !!!



Skonczcie juz te zale. Podwinela sie noga i tyle.
Afera, czemu grali 1 napastnikiem (cala tamta runde grali 1 napastnikiem, wygrywali i nikomu to nie przeszkadzalo). Przegrqali to juz najlepiej caly pierwszy sklad do wymiany i trener tez.
Prawda taka, ze oni jak by sie zmobilizowali to powinni wygrac mecze z kazdym nawet bez trenera i specjalnej taktyki.
Czemu gral ten a nie ten...bo widocznie lepiej sie prezentowal w poprzednim sezonie, sparingach i na treningach.

Nic tylko narzekanie.


MKS
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5950 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 11:30

  Vega napisał:  

  miau ! napisał:  

  Cortez napisał:  
Juz kiedys pisalem ze Sasal trenerem jest przecietnym . Znowu calej winy zwalac na trenera tez nie ma co bo to wkoncu nasze gwiazdeczki biegaja po boisku a nie on.
W Elblagu mecz prawdy bo jak nie znimi to z kim ??.



No, ale ktoś w końcu ustala skład. Czemu nie grali Matuszczyk i Radler zamiast Nolla i Rogalskiego a z przodu był jeden napastnik w MECZU U SIEBIE, przy którym gdy tylko miał piłkę od razu było kilku obrońców ? Z jednym napastnikiem można grać na wyjazdach, ale nie u siebie !

Sasal BARDZO SŁABY TRENER !!!



Skonczcie juz te zale. Podwinela sie noga i tyle.
Afera, czemu grali 1 napastnikiem (cala tamta runde grali 1 napastnikiem, wygrywali i nikomu to nie przeszkadzalo). Przegrqali to juz najlepiej caly pierwszy sklad do wymiany i trener tez.
Prawda taka, ze oni jak by sie zmobilizowali to powinni wygrac mecze z kazdym nawet bez trenera i specjalnej taktyki.
Czemu gral ten a nie ten...bo widocznie lepiej sie prezentowal w poprzednim sezonie, sparingach i na treningach.

Nic tylko narzekanie.



1. Noga powinęła się drugi raz z rzędu
2. Zaczęli wygrywać w poprzedniej rundzie, kiedy na boisku zaczął pojawiać się Frączczak (od 7 kolejki), który według Sasala nie jest napastnikiem, natomiast ja uważam inaczej ;) - w ostatnim meczu wszedł w 60 minucie i wtedy Pogoń zaczęła grać.
3. A może grał ten nie dlatego, że się lepiej prezentuje, tylko odpala Sasalowi działkę - to już mieliśmy kiedyś w przeszłości.
4. "Nic się nie stało Portowcy nic się nie stało"
5.A trener oczywiście do wymiany !


PS
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5492 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 13:23

  Vega napisał:  

  miau ! napisał:  

  Cortez napisał:  
Juz kiedys pisalem ze Sasal trenerem jest przecietnym . Znowu calej winy zwalac na trenera tez nie ma co bo to wkoncu nasze gwiazdeczki biegaja po boisku a nie on.
W Elblagu mecz prawdy bo jak nie znimi to z kim ??.



No, ale ktoś w końcu ustala skład. Czemu nie grali Matuszczyk i Radler zamiast Nolla i Rogalskiego a z przodu był jeden napastnik w MECZU U SIEBIE, przy którym gdy tylko miał piłkę od razu było kilku obrońców ? Z jednym napastnikiem można grać na wyjazdach, ale nie u siebie !

Sasal BARDZO SŁABY TRENER !!!



Skonczcie juz te zale. Podwinela sie noga i tyle.
Afera, czemu grali 1 napastnikiem (cala tamta runde grali 1 napastnikiem, wygrywali i nikomu to nie przeszkadzalo). Przegrqali to juz najlepiej caly pierwszy sklad do wymiany i trener tez.
Prawda taka, ze oni jak by sie zmobilizowali to powinni wygrac mecze z kazdym nawet bez trenera i specjalnej taktyki.
Czemu gral ten a nie ten...bo widocznie lepiej sie prezentowal w poprzednim sezonie, sparingach i na treningach.

Nic tylko narzekanie.



Zabawny jesteś - kiedy Noll się dobrze prezentował? Trzeci mecz z rzędu chujowy a ty pierdolisz o podwinięciu nogi...


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 15:35
Na początku zimowych przygotowań młodzieżowcem numer 1 w środku pola był Mateusz Szałek. O miejsce nr 2 walczyli Wojtek Golla i właśnie Sebek Rudol. Teraz, skoro Sebastian jedzie na kadrę, jak ja mogę na niego liczyć? W tej chwili on nie zna dobrze naszej taktyki. Tym bardziej, że gra na nieco innej pozycji w reprezentacji , ma tam inne obowiązki, niż u mnie. Szałek jest w słabszej dyspozycji i Sebastian miałby szanse walczyć o debiut. Jest równorzędnym zawodnikiem, ale mniej doświadczonym.- mówi trener Pogoni.


Dziwny jest ten Sasal. W tamtej rundzie płakał na to że musi wystawiać młodzieżowca w podstawowej jedynastce, że te wymogi zabierają miejsce lepszym zawodnikom. Teraz narzeka że chłopak dostaje powołanie do kadry młodzieżowej i nie może z niego korzystać w lidze. Sam nie wie czego chce.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 15:57
[/cytat]
2. Zaczęli wygrywać w poprzedniej rundzie, kiedy na boisku zaczął pojawiać się Frączczak (od 7 kolejki), który według Sasala nie jest napastnikiem, natomiast ja uważam inaczej ;) - w ostatnim meczu wszedł w 60 minucie i wtedy Pogoń zaczęła grać.
[/cytat]

Proszę, proszę tylko bez takich. Policz jego straty chociażby z Piastem i Termalicą - niedobory w technicznej piłce, gra jak czołg nic nie przynosi oprócz właśnie strat. Nie mów, że właśnie od niego zależy postawa Zespołu bo to mało poważne. Co do wejścia w wspomnianej 60 minucie, grą niestety nie zachwycił ot co. Mamy Zespół i nie budujmy mitologii wokół jakiegokolwiek gracza.


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5950 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 16:22

  ARO napisał:  
[/cytat]
2. Zaczęli wygrywać w poprzedniej rundzie, kiedy na boisku zaczął pojawiać się Frączczak (od 7 kolejki), który według Sasala nie jest napastnikiem, natomiast ja uważam inaczej ;) - w ostatnim meczu wszedł w 60 minucie i wtedy Pogoń zaczęła grać.



cyt: Proszę, proszę tylko bez takich. Policz jego straty chociażby z Piastem i Termalicą - niedobory w technicznej piłce, gra jak czołg nic nie przynosi oprócz właśnie strat. Nie mów, że właśnie od niego zależy postawa Zespołu bo to mało poważne. Co do wejścia w wspomnianej 60 minucie, grą niestety nie zachwycił ot co. Mamy Zespół i nie budujmy mitologii wokół jakiegokolwiek gracza.[/cytat]

Heh nie o to mi chodziło. Raczej o to, że gdy pojawia się na boisku to absorbuje obrońców przez co "sasalowy jedyny napastnik" ma więcej miejsca i nie muszą grać na aferę, tym bardziej że nasza II linia jest aktualnie bez formy - z Edim i Ławą na czele.


PS
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 16:36

  spagetti napisał:  
Zmiana trenera nic nie da,poprostu juz jest za pozno.Niech sobie tasmy video z poprzedniej rundy przejrza jesli zapomnieli jak maja grac.Zagescic srodek i jeszcze raz srodek,bo pokryja Kolendowicza i w ogole nie bedzie niczego:)



Mam nadzieję, że Pogoń wygra w Elblągu, ale jeżeli nie to nie ma sensu tkwić w marazmie pod wodzą Sasala i powinien przyjść nowy trener (oczywiście nie typu Bakero). :)
Co do gry jednym napastnikiem, to od początku meczu z Termaliką było to bardzo rażące jego osamotnienie. Jakby do Szczecina przynajmniej mistrz Polski przyjechał przeciw Pogoni grać.
We wcześniejszych meczach jakoś inni zawodnicy bardziej go wspierali w akcjach ofensywnych i nie było tak wyraznie widać, że napastnik jest tylko jeden.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 16:47
gra jednym napastnikiem jest pożyteczna jak jets gra piłką. piłką graliśmy drugą połowę poprzedniej rundy, no może troszkę prędzej i były efekty. a teraz?długa pizda do przodu i co ma się dziać? jeszcze vuk umie się jakoś tak zastawić że przyjmie tą piłkę albo zgra. ale taką grą to nawet 4 napastników nie pomorze. jeśli chodzi o Sasala. to trenera rozliczają wyniki. jest będzie porażka, a nawet remis to może być różnie. może miłość Smolnego nie jest aż tak ślepa i już się nawet rozgląda, jakby się noga podwinęła (tak było z Płatkiem, gdy już trener był gotowy, ale przyszła wygrana z Dolcanem no i głupio było zwalniać). trener czemu nie. nowa miotła nawet samą osobą pomaga(patrz. Michniewicz, którego nie uważam za super fachowca). Może i piłkarze grają przeciw Sasalowi, nie wiem ale gra nie wygląda dobrze i wyniki też nie. mamy teraz czwarty mecz i zobaczymy. może się obudzą i będzie dobrze. ale boję się w to, że Sasal po raz kolejny na wiosnę źle przygotował zespół. poczekajmy do soboty


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/04/2012 17:18
Tomasz Kwiatkowski sędzią meczu Pogoń - Olimpia Elbląg

W tamtej rundzie sędziował Nam dwa razy i to były zwycięzkie mecze (4:0 Łęczna, 2:1 Warta). "Przyjaciel" Sasala, posłał go na trybuny :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/04/2012 04:17

  KAM napisał:  
gra jednym napastnikiem jest pożyteczna jak jets gra piłką. piłką graliśmy drugą połowę poprzedniej rundy, no może troszkę prędzej i były efekty. a teraz?długa pizda do przodu i co ma się dziać? jeszcze vuk umie się jakoś tak zastawić że przyjmie tą piłkę albo zgra. ale taką grą to nawet 4 napastników nie pomorze. jeśli chodzi o Sasala. to trenera rozliczają wyniki. jest będzie porażka, a nawet remis to może być różnie. może miłość Smolnego nie jest aż tak ślepa i już się nawet rozgląda, jakby się noga podwinęła (tak było z Płatkiem, gdy już trener był gotowy, ale przyszła wygrana z Dolcanem no i głupio było zwalniać). trener czemu nie. nowa miotła nawet samą osobą pomaga(patrz. Michniewicz, którego nie uważam za super fachowca). Może i piłkarze grają przeciw Sasalowi, nie wiem ale gra nie wygląda dobrze i wyniki też nie. mamy teraz czwarty mecz i zobaczymy. może się obudzą i będzie dobrze. ale boję się w to, że Sasal po raz kolejny na wiosnę źle przygotował zespół. poczekajmy do soboty



Dokładnie tak jak piszesz. Sasal w poprzedniej rundzie twierdził, że Pogoń będzie grała piłką. Taki styl zamierzał jej wpoić. Dużo dokładnych podań, zero kopania piłki na oślep do przodu. Tak nawet tłumaczył błąd obrońcy przy wyprowadzaniu piłki, że to wina trenera, bo zawodnik musiał podać. Nie miał prawa wywalić byle do przodu. Ponoć Pogoń miała być na tyle dobrą drużyną, że miało ją być stać na taką grę.
Więc teraz coś nie tak dzieje się z tą taktyką skoro coraz więcej jest bezproduktywnych długich górnych piłek gdzieś w okolice osamotnionego napastnika.
Pora powrócić do poprzedniej koncepcji gry. :)


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/04/2012 14:43
Olimpia Elbląg grubo się wzięła za porządki w drużynie przed meczem z Pogonią:

Olimpia Elbląg rozwiązała kontrakty z Krzysztofem Kaczmarczykiem, Adrianem Sulimą i Mateuszem Kołodziejskim. W drużynie rezerw nadal pozostanie Grzegorz Szamotulski.

Ponadto PZPN anulował czerwoną kartkę Adama Banasiaka, którą zawodnik zobaczył w meczu ligowym z Polonią Bytom.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/04/2012 20:06
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/I-Liga/awa-pogo-zacznie-gra-jak-jesieni.html

Pod linkiem wypowiedź Bartka Ławy, którą powinien naprawdę przemyśleć. Mam nadzieję, że zdaje sobie sprawę, że jadą do outsidera I Ligi ???!!! Co on gada, chłopie opamiętaj się z tymi prognozami i marketingiem. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i do roboty. Jak każda ciężka praca to nie pstryknięcie i w tydzień wszystkie problemy znikają w takim kalibrze jak są zafundowane. Weryfikacja z o wiele silniejszymi rywalami jest jedyną obiektywną.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5016 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/04/2012 11:21
Mam nadzieję że wygramy i to co napiszę będzie można puścic w zapomnienie.Ale szczerze,obawiam się o wynik w Elblagu i wogóle awans.Po ewentualnych niepowodzeniach do odstrzału pójdzie pewnie Sasal.Ale ja bym się również skupił na "paru" zawodnikach którzy "trzymają" szatnię.I czy oni tak naprawdę chcą awansowac?Tzn. jak oni na tym wyjdą.....Nie pisze o tym bez przyczyny, bo w sumie przerabiamy to już 3 sezon. Są zawodnicy,ale zawsze winny jest trener. Nasza piłka jest przesłaba,a w środowisku panuje patologia do której zaliczają się przedewszystim zawodnicy.Dlatego tylko niewielu z nich robi kariery (np.Lewandowski,Błaszczykowski).Teraz liczy się tylko przelicznik na $, a nie przywiązanie do barw klubowych i dążenie do wyznaczonych celów.Teraz jak nie wyjdzie, Sasal znów będzie tłumaczył że chłopcy nie wytrzymują presji,a to jak opowiadanie dziecku bajki.Wiekszośc z nich ze stażem w ekstraklasie,a oni nie wytrzymują ciśnienia.Kurwa,proszę Was....Sasal będzie winny, a kopaczom się znowu upiecze.Nie chodzi o to aby tylko i wyłącznie karac zawodników,ale w Pogoni za "gastro" nigdy nie ukarano kopacza za "słabe" wykonywanie obowiązków albo za złe prowadzenie się. Jeśli dalej bedzie lipa, zwolnią Sasala to przyjście nowego trenera nic moim zdaniem nie da.Bo zaraz bedzie gadanie,że trzeba wszystko zaczynac odnowa czyli kolejny sezon i kolejna egzystencja niektórych zawodników po 30 za niezłe siano.......


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/04/2012 11:32
"Trener Pogoni: To bzdury!"

- Tylko ktoś wyjątkowo złośliwy może twierdzić, że zimą nie potrafię przygotować zespołu do rewanżowej rundy. Prawdą jest, że wiosną ubiegłego roku Korona pod moją opieką grała źle. Ale wpływ miały na to pozasportowe czynniki. W poprzednich latach prowadzone przeze mnie zespoły wiosnę miały lepszą od jesieni – mówi Marcin Sasal, trener Pogoni Szczecn.

Pogoń w trzech tegorocznych meczach zdobyła zaledwie trzy punkty. To dorobek rozczarowujący, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę zimowe wzmocnienia i fakt, że po 20 meczach rozegranych jesienią Portowcy byli zdecydowanymi liderami. (...) Szczecińscy kibice, którzy kilka razy dali już wyraz niechęci wobec trenera Sasala, natychmiast wypomnieli mu fatalną ubiegłoroczną wiosnę Korony. Kielczanie pod jego wodzą w jedenastu meczach zdobyli zaledwie sześć punktów. – Akurat z tym nie ma co dyskutować. W czerwcu po awansie Pogoni, którego jestem pewny, powiem, co było przyczyną kiepskiej gry Korony. Obiecałem, że pewne sprawy ujrzą światło dzienne dopiero po zakończeniu tego sezonu. Teraz skończę na tym, że niektórzy zawodnicy chcieli się mnie z Kielc pozbyć. Nawet kosztem zespołu – ujawnia szkoleniowiec Portowców.

Sasala w Szczecinie krytykuje się nie tylko za słabe tegoroczne wyniki, ale przede wszystkim za styl Pogoni. Portowcy grają wolno, jednostajnie, stwarzanie sytuacji bramkowych przychodzi im z wielkim trudem. Słowem – ruszają się jak muchy w smole. Czyżby drużyna wykazywała braki kondycyjne? – Bzdura! Jak można po zaledwie trzech meczach wysuwać takie wnioski? To nie znajduje potwierdzenia na boisku. W końcowych fragmentach każdego z tych meczów zdecydowanie przeważaliśmy. Kondycyjnie byliśmy lepsi od każdego z naszych rywali. Zresztą w całych rozgrywkach po 65. minucie nie straciliśmy ani jednej bramki – przypomina.

źródło: przegladsportowy.pl


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/04/2012 12:35

  kosa1749 napisał:  
.Nie chodzi o to aby tylko i wyłącznie karac zawodników,ale w Pogoni za "gastro" nigdy nie ukarano kopacza za "słabe" wykonywanie obowiązków albo za złe prowadzenie się.


Były kary za trenera Płatka


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/04/2012 12:53

  Cywil napisał:  

  kosa1749 napisał:  
.Nie chodzi o to aby tylko i wyłącznie karac zawodników,ale w Pogoni za "gastro" nigdy nie ukarano kopacza za "słabe" wykonywanie obowiązków albo za złe prowadzenie się.


Były kary za trenera Płatka



Teraz też są, jedyna różnica, że teraz nie mówi się o tym publicznie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4451 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/04/2012 13:52

  Plm napisał:  

  Cywil napisał:  

  kosa1749 napisał:  
.Nie chodzi o to aby tylko i wyłącznie karac zawodników,ale w Pogoni za "gastro" nigdy nie ukarano kopacza za "słabe" wykonywanie obowiązków albo za złe prowadzenie się.


Były kary za trenera Płatka



Teraz też są, jedyna różnica, że teraz nie mówi się o tym publicznie.




Najlepszym przykładem kar dla piłkarzy jest ta po wywiadzie knura - czyli żadna.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
everton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4443 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/04/2012 14:36
Będzie jakaś transmisja na necie? Nigdzie nie spotkałem się z taką informacją, ale spytać nie zaszkodzi. Pzdr...


NSNO
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/04/2012 16:15
zaczniemy w składzie:
Radosław Janukiewicz, Hernani Jose da Rosa, Przemysław Pietruszka, Błażej Radler, Takafumi Akahoshi, Adrian Budka, Bartosz Ława, Edi Andradina, Robert Kolendowicz, Mateusz Lewandowski, Adam Frączczak, Łukasz Zwoliński

ławka:
Bartosz Fabiniak, Maksymilian Rogalski, Dawid Kucharski, Peter Hricko, Wojciech Golla, Vuk Sotirovic


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005