Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 20:18
Tutaj trzeba T R E N E R A !!!!!
Trenera, który po pierwsze ustawi to taktycznie, po drugie weźmie co niektórych ostro za gębę. W tej lidze wystarczy w większości meczy ostro biegać, pograć pressingiem - to jest połowa sukcesu, druga połowa do taktyka, w czym poraz kolejny Stolarczyk sie nie sprawdził.

W szerszym kontekście - polityka transferowa klubu jest niezrozumiała. Biorą zawodników z kartą na ręku i dają im niezłe zarobki - w związku z tym mamy kadrę szeroką i wyrównaną jak nikt w tej lidze, z naciskiem na wyrównaną - pozyskani gracze nie wnieśli nowej jakości do gry. Po co sprowadzano Dymkowskiego i Matuszczyka? Wystarczyło kasę która wydaje się na ich pensje wydać na zatrzymanie Komana, który dzisiaj czyścił absolutnie wszystko w środku w I połowie 100% akcji które szły przez środek kasował właśnie Piotrek).

Podsumowując: Zatrudnić trenera z charakterem (ja życzyłbym sobie Tarasiewicza) i zrobic przegląd kadr - nie marnować kariery Dziubie, Jarunowi, Hrymowiczowi, Woźniakowi itd. itp..... Czas rozbić kółko wzajemnej adoracji (Adamczuk, Dymkowski, Stolarczyk itd...... tu trzeba kogos z zewnątrz)

PS.
Tak poza tym wszystkim po co my sie ekscytujemy - bez stadionu nasz klub nie ma żadnej przyszłości


Benga
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 20:21
Po dzisiejszym meczu stwierdzilem ze caly skład jest do wymiany...Po co te transfery ,skoro nie mamy prawego obrońcy ,pomocnika , a o napastniku juz nie wspomne...Dziuba,Ropiejko,Prędota,Klatt = DREWNO Czas zacząć stawiać na naszych ,młodych wychowanków...Z całym szacunkiem dla Stolarczyka ale pan sie nie nadaje na Trenera...Zero ambicji zero mobilizacji...Trzeba zorganizowac ekipe ,która pojdzie na trening tych partaczy i im przemowi do rozumow bo oni naprawde nie wiedza dla kogo graja...Honor i ambicje sie licza w piłce ale nasi ''piłkarze'' tego nie rozumieja...


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 20:26
po Łęcznej - ale zajebiście z taką grą rozjebiemy wszystkich
po TSP - wyjebać wszystkich...
ach te wasze komentarze


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 20:36

  ManeS napisał:  
po Łęcznej - ale zajebiście z taką grą rozjebiemy wszystkich
po TSP - wyjebać wszystkich...
ach te wasze komentarze



Tu nie chodzi o wyniki - ja nie miałbym pretensji o porażkę, ale tylko wtedy gdyby grali przez 90 minut z takim zaangażowaniem jak w pierwszych 15 minutach po przerwie.
To opierdalanie się w pierwszej połowie to jest po prostu skandal i brak szacunku dla kibiców. My kibicujemy, oni mają ZAPI.RDALAĆ 90 minut - dawno tago nie było.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 20:45

  RJP. napisał:  
11 min. “Radni zacznijcie działać! Od 12 lat to samo. Nowy stadion dla Szczecina” – transparenty takiej treści wiszą na płotach stadionu. Przekaz słuszny, ale jak na razie nie mamy drużyny na nowy stadion.



Przede wszystkim nie mamy kibiców na nowy stadion. Czym my chcemy namówic pedałów z urzędu na nowy stadion? tą garstką ludzi, która była dzisiaj? Gdzie te 1,5 tysiąca, które we wtorek na legii spiewali czy wygrywasz czy nie?! Gratulacje dla tej garstki, która dziś przez cały mecz dopingowała na ile miała sił. Zanim zaczniemy wymagac nowego stadionu to pokażmy, że jest on niezmiernie potrzebny. Bo jeszcze trochę i mecze rozgrywac będziemy mogli na "dwójce".


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:01

  Beny bennasi napisał:  

  RJP. napisał:  
11 min. “Radni zacznijcie działać! Od 12 lat to samo. Nowy stadion dla Szczecina” – transparenty takiej treści wiszą na płotach stadionu. Przekaz słuszny, ale jak na razie nie mamy drużyny na nowy stadion.



Przede wszystkim nie mamy kibiców na nowy stadion. Czym my chcemy namówic pedałów z urzędu na nowy stadion? tą garstką ludzi, która była dzisiaj? Gdzie te 1,5 tysiąca, które we wtorek na legii spiewali czy wygrywasz czy nie?! Gratulacje dla tej garstki, która dziś przez cały mecz dopingowała na ile miała sił. Zanim zaczniemy wymagac nowego stadionu to pokażmy, że jest on niezmiernie potrzebny. Bo jeszcze trochę i mecze rozgrywac będziemy mogli na "dwójce".



Ale do czego masz pretensje? Kiedys była stała rzesza około 5 tys która sie pojawiała sie niezależnie od wyników. Skuteczna polityka Gondorów i Ptaków doprowadziła do tego, że nieformalnie Pogońiono tych ludzi i zniechęcono raz na zawsze by odwiedzać stadion.Osobiscie znam sporo ludzi po 30-tce którzy dali sobie spokój z meczami Pogoni. Nowych nie przybywa, bo byt i stan klubu nie zachęca "ambitnych" kibiców których przede wszystkim obchodzą wyniki a nie jakieś tam honory i tradycje. Ludzie chcą sie wyrwać na mecz w ramach hobby i jako odskocznia od szarej codzienności, a to co się dzieje czyli te utrudnienia z jakimiś peselami, traktowanie jak intruza, warunki na stadionie etc. Niestety-epoka stawia wymagania, wszyscy nam odjechali pod względem infrastrukturalnym a my pozostaliśmy daleko w tyle.

Ja sie wcale nie dziwie ludziom że po takim czymś jak dzis nas uraczyli kopacze na następnym meczu znów będzie garstka.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:03

  energ napisał:  

  ManeS napisał:  
po Łęcznej - ale zajebiście z taką grą rozjebiemy wszystkich
po TSP - wyjebać wszystkich...
ach te wasze komentarze



Tu nie chodzi o wyniki - ja nie miałbym pretensji o porażkę, ale tylko wtedy gdyby grali przez 90 minut z takim zaangażowaniem jak w pierwszych 15 minutach po przerwie.
To opierdalanie się w pierwszej połowie to jest po prostu skandal i brak szacunku dla kibiców. My kibicujemy, oni mają ZAPI.RDALAĆ 90 minut - dawno tago nie było.


ja to rozumiem bo też widziałem tą grę, ale takie gadanie żeby wszystkich wypierdalać jest bez sensu. mam nadzieję, że w Kluczborku będą grali a nie stali bo dzisiejszą grą to będzie ciężko nawet tam o 3 pkty


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6623 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:04
Najpierw brak biletów w kasach.. kolejny przyklad fatalnej organizacji.

Co do meczu. Parzy puscił oczko do tych ktorzy po meczu z Łęczna mowili, ze to on powinien grac anie Nowak. Teraz juz chyba wszyscy wiedza, ze jedyna opcja na prawa obrone aktualnie to Nowak.

Nie wiem czy ktos zauwazyl ale Olo w tym meczu przeszedl samego siebie. Istny zawodnik widmo. Piłka przechodzi obok niego z lewej z prawej, nad nim i pod nim. Czasami wydaje mi sie, ze nawet przelatuje przez niego. Miki albo Klatt na atak. Jego gra od dawna nei wzbudzala zachwytu ale poki strzelal mogl grac. w tym mecuz nei pokazal doslownie nic.

Nie chce wiecej strzepić jezyka bo to nie jestego warte. Jedyne co mi sie cisnie na usta po tym meczu to:
"Piwko, balety i nie ma formy niestety!"


olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:06
BOJARSKI MAN OF THE MACH 1 miejsce
Jak by tak cala druzyna grala od poczatku to by bylo 3-0 a nie 1-3 , nie wiem co chlopak wziol ale cala druzyna powinna na tym jechac :D


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:07

  ManeS napisał:  

  energ napisał:  

  ManeS napisał:  
po Łęcznej - ale zajebiście z taką grą rozjebiemy wszystkich
po TSP - wyjebać wszystkich...
ach te wasze komentarze



Tu nie chodzi o wyniki - ja nie miałbym pretensji o porażkę, ale tylko wtedy gdyby grali przez 90 minut z takim zaangażowaniem jak w pierwszych 15 minutach po przerwie.
To opierdalanie się w pierwszej połowie to jest po prostu skandal i brak szacunku dla kibiców. My kibicujemy, oni mają ZAPI.RDALAĆ 90 minut - dawno tago nie było.


ja to rozumiem bo też widziałem tą grę, ale takie gadanie żeby wszystkich wypierdalać jest bez sensu. mam nadzieję, że w Kluczborku będą grali a nie stali bo dzisiejszą grą to będzie ciężko nawet tam o 3 pkty



Akurat nie ja pisałem, żeby wszystkich wypierdalać... ale mniejsza o to, moim zdaniem nie piłkarze są tu problemem (w tej 30-tce znalazłoby się ambitnych i dobrych 11-tu), tylko polityka klubu: brak trenera (Stolarczyk naukę powinien pobierać na mniej odpowiedzialnym stołku) i dziwna polityka transferowa (oddanie Komana, ściąganie Dymkowskiego czy Matuszczyka, Bojarski czy Hrymo na ławce) - w tym klubie nikt nie panuje nad sytuacją


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:09

  grzela07 napisał:  
N

Nie wiem czy ktos zauwazyl ale Olo w tym meczu przeszedl samego siebie. Istny zawodnik widmo. Piłka przechodzi obok niego z lewej z prawej, nad nim i pod nim. Czasami wydaje mi sie, ze nawet przelatuje przez niego. Miki albo Klatt na atak. Jego gra od dawna nei wzbudzala zachwytu ale poki strzelal mogl grac. w tym mecuz nei pokazal doslownie nic.



Pisałem to już wiele razy... ale mogę sobie tylko pisać. Skoro u nas się gra za zasługi - to raczej kiepsko to wyglada. Olo bardzo pomógł nam, jest wychowankiem - fajnie, dziekuje z całego serca! Ale skoro juz sie ma swoje lata, z meczu na mecz sie gra coraz gorzej - czas usiasc i przemyslec sprawe.

Młodzi zawodnicy z Podbeskidzia dzisiaj (z meczu na mecz) przepychali Olka z mega łatwością...

Czas na cholernie istotne ZMIANY, dosc kolesiostwa i grania pelne 90 minut bo sie ma kumpla trenera.

Z całym szacunkiem rowniez dla Stolarczyka - ale chyba sie pogubil, musi to przyjsc trener z silna reka - jebnac w stol, poustawiac, wytlumaczyc, aby grali najlepsi i tak dalej, i tak dalej...

Brać młodzież, zapierdalaczy, chłopaków którzy wygryzą trawę... lepiej oglądać takie ewentualnie porażki, niż pląsające się nogi niektórych piłkarzyków


Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6112 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:14
To co dziś się działo to totalne dno.
Największy lol meczu to kibice które rzucają kurr...ami, chu...mi, wyklinają wszystkich a za 5 min po bramce ciesza sie i wychwalaja druzyne aby potem po bramce rywala wyjsc ze stadionu.

Nie znosze takich ludzi. Wielcy kibice sukcesu.

Co do meczu to coz, zagrali slabo i tyle. Kupa bledow, brak pomyslu na gre. Poczatek drugiej polowy, zupelna zmiana na + ale po nie strzelonym karnym druzyna znow opadla.

Nie wiem co o tym sadzic.

Aha jeszcze jedno spostrzezenie, z tego co obserwuje juz wiele lat na meczach to smiem twierdzic ze 1/3 kibicow powinna zostac albo pilkarzami albo trenerami, co 3 kibic najlepiej wie jak powinno sie zagrac, jak sie powinno strzelic itp.

Idzcie chlopaki na murawe i zobaczymy czy bedziecie tacy mądrzy.

Dla tych co zostali po ostatnie bramce i dopingowali druzyne WIELKI SZACUN i pozdrowienia. To ze dzis zagrali dno to nie oznacza ze mamy sie wypinac na nasza Pogon tylkiem.

Sorry musialem to wyrzucic z siebie


ZAWSZE Z POGONIĄ !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:15
największym problemem Ola jest to, że nie potrafi przyjąć piłki z obrońcą na plecach - tylko się przewraca, za szybki nie jest ani rewelacyjnego dryblingu też nie ma więc praktycznie nie wygrywa pojedynków 1 na 1 w efekcie pożytek z niego jest mizerny z przodu... dzięki doświadczeniu potrafi się znaleźć w polu karnym raz na jakiś czas ale to za mało jak na jedynego napastnika na boisku


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:18

  Yahoo napisał:  


Aha jeszcze jedno spostrzezenie, z tego co obserwuje juz wiele lat na meczach to smiem twierdzic ze 1/3 kibicow powinna zostac albo pilkarzami albo trenerami, co 3 kibic najlepiej wie jak powinno sie zagrac, jak sie powinno strzelic itp.

Idzcie chlopaki na murawe i zobaczymy czy bedziecie tacy mądrzy.



A to trzeba miec umiejetnosci Maradony, Messiego czy Platiniego zeby oceniac jakies zagranie pilkarza ?


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:20
Yahoo mam wrażenie że jestes z ekipy 5 sektora na samej gorze, ktora wypija litr wódki i zaczyna prowadzenie fantastycznego dopingu ?

jezeli sie myle to mnie popraw,


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:20

  Cytat:  
Aha jeszcze jedno spostrzezenie, z tego co obserwuje juz wiele lat na meczach to smiem twierdzic ze 1/3 kibicow powinna zostac albo pilkarzami albo trenerami, co 3 kibic najlepiej wie jak powinno sie zagrac, jak sie powinno strzelic itp.



Nie trzeba wielkich znawców futbolowych, żeby widzieć co się na boisku wyprawia - tym bardziej, jeśli Pogoń gra taką padakę, a piłkarze (dosłownie) potykają się o własne nogi.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6909 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:21

  Yahoo napisał:  
Aha jeszcze jedno spostrzezenie, z tego co obserwuje juz wiele lat na meczach to smiem twierdzic ze 1/3 kibicow powinna zostac albo pilkarzami albo trenerami, co 3 kibic najlepiej wie jak powinno sie zagrac, jak sie powinno strzelic itp.



Płacę - wymagam. Oni dostają za to grube pieniądze. Zepsuli mi zupełnie humor tym antyfutbolem.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
rdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:21
ja mam apel do zarzadu!!!
po chuj mecze w niedziele jak chlopaki nie moga sie odkrecic po weekendzie.moze w poniedzialki pogramy.jeszcze sugestia do kumatych:bierzemy sprzet do grania i na trening moze czegos ich nauczymy(chociaz ambicji).
aha
jezeli mozna to skladam cv/stolar moze to ja nie dam rady:) pozdro


FCh'92
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:36
Podbeskidzie wygrało na luzie. Po bramkach kontrolowali mecz, byli sprytniejsi, lepsi technicznie. Nasi tak jak w wielu ostatnich meczach grali bez pomysłu, praktycznie nie stworzyli prawie żadnej 100% sytuacji.
Wg.mnie na pochwałę zasłużył przede wszystkim Ława (walka, ambicja, mało strat, pomagał w obronie) oraz Bojarski (jakiś naładowany energią) i Kolendowicz (niezły ciąg do przodu). Pozostali to dno.
Z takim składem jaki mamy powinniśmy na pewno być w czubie tabeli. Czego więc brakuje? Motywacji.
Trzeba zmienić system wynagradzania. Płacić średnie pensje a dużą kasę zagwarantować za osiągnięcie konkretnego celu czyli awansu. Zdobywasz awans-masz dużą kasę. Nie awansujesz, to zaoszczędzone przez klub pieniądze przeznaczamy na transfery w kolejnym sezonie.

Co do budowy nowego stadionu. Niektórzy piszą, że po co stadion, jeśli nie awansujemy i będzie nadal przychodzić po kilka tys.ludzi. A co to ma do rzeczy? Stadion buduje się kilka lat więc skąd wiadomo co będzie za rok/dwa? Nowy stadion (lub gruntownie zmodernizowany obecny) powinien powstać niezależnie od tego w której lidze gra Pogoń bo szybciej czy później i tak awansujemy do ekstraklasy. Jedynie przy słabej grze Pogoni i małej frekwencji, trudniej będzie tę sprawę przepchnąć.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 26/09/2010 21:42

  s_portowiec napisał:  
Podbeskidzie wygrało na luzie. Po bramkach kontrolowali mecz, byli sprytniejsi, lepsi technicznie. Nasi tak jak w wielu ostatnich meczach grali bez pomysłu, praktycznie nie stworzyli prawie żadnej 100% sytuacji.
Wg.mnie na pochwałę zasłużył przede wszystkim Ława (walka, ambicja, mało strat, pomagał w obronie) oraz Bojarski (jakiś naładowany energią) i Kolendowicz (niezły ciąg do przodu). Pozostali to dno.
Z takim składem jaki mamy powinniśmy na pewno być w czubie tabeli. Czego więc brakuje? Motywacji.
Trzeba zmienić system wynagradzania. Płacić średnie pensje a dużą kasę zagwarantować za osiągnięcie konkretnego celu czyli awansu. Zdobywasz awans-masz dużą kasę. Nie awansujesz, to zaoszczędzone przez klub pieniądze przeznaczamy na transfery w kolejnym sezonie.



I to jest chyba jedyny sposób, żeby im się chciało.
Podobny system wynagrodzeń w tym sezonie wdrożył Piast Gliwice. Do stałych miesięcznych stawek (niewielkich) mają bonusy za remisy i zwycięstwa w każdym meczu oraz za ilość minut spędzonych na boisku.
Taki Zieliński mógł grać w Piaście i jeśli grałby w pierwszym składzie i zespół spisywałby się dobrze, mógł zarobić dużo więcej niż stałą stawkę jaką dostał w Katowicach. Jednak jak na typowego polskiego piłkarzyka przystało - wybrał ofertę GieKSy.

A u nas ładna kaska leci nie zależnie od wyników i zaangażowania.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005