Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5136 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:32

  PoGo napisał:  

  TylkoPogoń napisał:  
Po co w wyjściowej 11 Vuk Sotirovic?


Pomijając ostatnie wydarzenia, Vuk zaliczył dzisiaj dobry występ.



To ja chyba oglądałem inny mecz, Frączczak nie trafia z 5 m do bramki to chyba tez o czymś świaczy. Po interwencji Nolla i bramce Drozdowicza, Hernani złapał się za głowę i sobie chyba pomyślał CO JA TU KURWA ROBIE. Wybitnie kopali się dziś po czole, podobnie jak z Sandecją....ciekawe jak bedzie dalej.


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
TylkoPogoń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:32

  Junior napisał:  
slaby to jest Noll, co mecz to asystuje rywalom, zenada


Ale Sasal stawia na nazwiska


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:37
Ile to juz czasu mowimy, ze Noll sie nie nadaje, a Sasal go wystawia? Lepiej podziekowac solidnemu Matuszczykowi. Ciekawy mecz jak na I lige. Poprzeczki, slupek, nie uznany prawidlowy gol. Nieciecza nas wypunktowala i na farcie dowiezli. W drugiej polowie nie istnieli w ofensywie, ale madrze sie bronili i mieli Nowaka w bramce.
Sytuacja w tabeli zrobila sie nie ciekawa. Przy remisach calej czolowki, dzis remis bylby zajebistym wynikiem, ale nawet to sie nie udalo. Zobaczymy czy kopacze udzwigna presje.
Jak widze Nieciecze na miejscu premiowanym awansem, to ciezko mi sie z tym pogodzic.

A MY SWOJE - SASAL SLABY TRENER !


1948
leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:37
widziałem mecz, tragedia..... "tylko Pogoń: coś ma do Vuka ... człowieku czep się całej drużynie..chyba nie widziałeś meczu, dobrze ,że w innych meczach były remisy. Sasal nie ma żadnej koncepcji, jednak to słaby trener. Pogoń wywalczy awans ale sasal jest do wymiany, jedyne co osiągnął to dobre wyniki w dolcanie ale Szczecin go przerasta....ciężko to przeboleć ...porażka z niecieczą, która nawet jak wygra tę ligę to nie ma gdzie grać. Pozdrowienia z Tarnowa


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5426 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:40
To jest kurwa KPINA! Nie pamiętam kiedy ostatnio jak wróciłem z meczu siedziałem w domu taki wkurwiony. Golla kurwa wszedł na 15 min i zrobił więcej niż Szałek kurwa przez 3 mecze. Niech mi ktoś jeszcze powie, że Sasal to dobry trener to mu chyba wyjebie... Vuk kurwa przezwoicie ale to co reszta odwalała, jak się epicko w czoło kopali to jest jakiś SKANDAL!!! Dziękuję, do widzenia. Dopóki ten pseudo trener siedzi na ławce, w garniaku trzymając łapy w kieszeni udając jebanego fachowca nie przyjdę więcej na ten stadion. Pogoda też zajebista była...


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:41
Zacznijmy od tego że nie gramy nic kompletnie nic. Zastanawiam się jak Piast tutaj przegrał??W teraźniejszej Pogoni nie ma nic z drużyny z zeszłej rundy, więc wniosek jest prosty, mianowicie przygotowanie do rundy..wiele osób miało obawy o ten aspekt jeśli chodzi o Sasala i wychodzi na to iż mieli rację..Nie mam pojęcia jak to teraz naprawić, ale trzeba coś zrobić bo z taką grą awans przejdzie nam między palcami. Najbardziej brak przygotowania widać po Edim który jest cieniem samego siebie. PozdRo


No One Like Us....We don't Care...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:43
Sędziowanie dramatyczne - liniowy z pod krytej 80% złych interwencji.

Frączczak - dno, ledwo wszedł już człapał po boisku - sety z 10 metrów do pustaka nie komentuje, już nawet abstrahując od tego czy była bramka czy nie takie sytuacje powinno się wykorzystywać na tym poziomie z zamkniętymi oczyma, dobra minuta na bramkę Pogoń by pewnie siadła na rywalu i wynik oscylowałby w okolicach remisu, a tak sraczka

Noll - beznadziejnie, drewniany i nieporadny jak junior, czemu Sasal nie wystawia pary stoperów Radler-Hernani? Radler wydaje się postokroć lepszym wyborem od Nolla-niedojdy

Rogalski - masakra, o ile pierwsze 10 minut jakoś tam zwiastowało ok to im dalej tym gorzej, nieporadny, chaotyczny, durne straty - mecz katastrofa

Nie wiem kogo na plus ocenić niby Edi otworzył parę fajnych akcji, ale z drugiej strony czasami miewał momenty, że notował 4-5 strat/bardzo niecelnych zagrań z rzędu, z drugiej strony Aka albo masakrycznie spowalniał akcję albo zaczynał się bawić i albo tracił w głupi sposób piłkę, albo jakoś dziwnie ją rozgrywał. Chyba jedynie na plus Kolendowicz (zasuwał na skrzydle jak zwykle, to on wypracował ze 2-3 dobre sytuacje, w tym tą Frączczaka) no i wejście Golla - zasuwał po wejściu ambitnie aż miło.

Dla mnie wciąż nieporozumieniem jest gra 1 napastnikiem na meczach u siebie, do tego wiedząc że przeciwnicy będą się prawdopodobnie bronić w 5-7-iu co taki Vuk czy Djousse mają sami zrobić kiedy dostają w 90% przypadków lagę na 2-3 czy nawet większą ilość obrońców. Wiem, że z zasady taka taktyka polega na fajnym rozegraniu piłki w środku i rozrzuceniu gry na skrzydła, ale w momencie kiedy w środku od jakiegoś czasu gramy kupę to nie działa. Inna sprawa, że obojętnie jaka drużyna jak podejdzie wyżej pressingiem (tak jak dziś Nieciecza) to wszyscy w defensywnie Pogoni graja na nogach z waty i nawet wykopać na pałę porządnie nie potrafią.

Nie wygląda to dobrze póki co...


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4872 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:44
Wakacje w Turcji dały znac o sobie...


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5703 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:49
O ile PIast gniotl nas do 60 minuty, a potem Pogon wygrywala kondycja to dzis Termalica stosowala pressing do 94 minuty

Do naszego potrafilo 3 startowac

Brak Hricki- masakra, Rogalski dzis to jedno wielkie nieporozumienie,tracil pilki i bawil sie pilka na 30 metrze, tracil i stwarzal niebezpieczne sytuacje

Pierwszy gol to brak Hricki i nieudolnosc Rogala

Drugi Noll, ktory nie potrafil a nawet bal sie odebrac pilke.

Obejrze powtorki z tym nieuznanym golem, bo na 80% byl,

Pierwsza sytuacja tez raczej byl

A wtedy mecz ulozylby sie inaczej


Majkel_MkS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:51
muszę to napisać! jestem mega WKURW...
koledzy z młyna! dzisiaj to WY pokazaliście kto jest KIBICEM SUKCESU!!!!!
jak można śpiewać na swoją drużynę, której fakt NIE IDZIE w ostatnich meczach, że hańbią Pogoń? Hańbili to czarnoskórzy kelnerzy co z ligi spadali...!!!!!!!!!!
co by nie było nadal mamy 1 miejsce w lidze! za sobą już drużyny z czołówki, teraz będzie z górki, BALON PĘKŁ! mam nadzieje
zostańcie w domu,BO TO WY dzisiaj się ZHAŃBILIŚCIE! (zapewne to nie tylko moje zdanie!)
POGOŃ! na dobre i na złe!


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4450 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:53
to jest kurwa skandal.


Sasal słaby trener


Edi - dno
Vuk - solidnie
Noll - co ten debil robi w Pogoni ?
Rogalski - brak mi słów do tego gościa - to co dzisiaj grał to nie jest poziom nawet okręgówki.


poza tym: sędzia CH**


z taką grą nie wejdziemy do ekstraklasy - nie wiem czy znajdziemy się nawet w pierwszej piątce .....



SKANDAL !! DNO !!


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:53
KURWAAAAAAAAA Panowie nigdy na poście nie napisałem SASAL SŁABY TRENER ale teraz pisze .Brak pomysłu na gre w trzecim meczu już (wygląda na to że leciał na jesień na Płatku ) Ja pierdole jak można rozwalć i TAKĄ drużyne która powinna każdego w 1 lidze ogrywać jak chce .Młody Gollll pokazał jak walczyć o piłke .Oni w turcji se wakacje chyba zrobili a nie kurwa ćwiczyli stałe fragmenty gry .Edi dzisiaj bezproduktywny ,widzewiak roku to samo ,Noll szkoda słów Heranani jako tako , Rogal pożal sie boże ,Szałek jakby miał dalej biegunke ,Na plus jeżeli mozna tak powiedzieć Aka za walke +Vuk za to samo ,Kolenda bo niekiedy mu dobrze podali ,Pietrucha(Marchewka) jak ciebie nie moge ale na +.Smolny albo Ty siię pierdolnełęś przy transferach albo Sasal źle podpowiadał ? Na dzisiaj w tym śnieżnym Szczecinie dziękuje dobranoc ps.smacznego Bosmana


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Prezes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:53
A idź pan w chuj...
Co to było?
Zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim? Ochłońcie i sami przyznajcie co się działo na młynie... młynku. 0:2, kurwa 0:2 a na młynie hasło "Bawimy się"?! No kurwa... Litości!
Nie oszukujmy się, czasami nie ma miejsca na kulturalny doping. Jeżeli nawet na krytej rzucają kurwami to trzeba iść za ciosem i też tak krzyczeć! Właśnie KRZYCZEĆ! A nie spiewać... Co to kurwa chór?! Prawie 90. minuta a tam... "Wczoraj obiecałaś mi..."
Ja pierdole...
To już Sandał przez chwile lepiej prowadził doping na 13.
Jesteśmy kibolami kurwa, KIBOLAMI! Mamy na meczu drzeć morde, napierdalać z całych sił, zapierdalać!

A Sasal? Kurwa... KTO MI WYTŁUMACZY DLACZEGO ON DO KURWY NĘDZY GRA JEDNYM NAPASTNIKIEM? I CZTEROMA OBROŃCAMI? PRZEZ CAŁY MECZ! Wynik w plecy a ten debil broni wyniku... Żenada... Vuk był niesamowicie osamotniony. Co on mógł sam zrobić... Jak się gra jednym napastnikiem to skrzydła powinny zajebiście funkcjonować a do tego napastnik powinien mieć za sobą pomoc w postaci ofensywnego, ale to zajebiście ofensywnego pomocnika.
Rogalski? Dno... Noll? Dno... Szałek? Dno...

Co mnie boli? Mamy nazwiska, indywidualności... ale nie mamy drużyny.

A i jeszcze jedno... "Co wy robicie? Wy naszą Pogoń hańbicie!" Darujcie sobie...


Tylko Pogoń!
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6188 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 21:58
chuj z sasalami Pogoń jesteśmy z Wami!!!! To był pierwszy krok do ekstraklasy..! Jutro sasal out! Wszyscy do Elbląga!!!!!!!!!!!


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 22:01
wstyd i żenada w chuj. ale tę kolejkę warto wziąć ogólnie pod lupe.

a my zacznijmy sie zastanawiać, czy te wyniki to przypadek, a moze awans jest niechciany i czas sobie to jednak uswiadomoć. i tu nie są problemem ani trenerzy ani grajkowie...

odnosnie Sasala, postawił Ławe na ławie? Grajki trzymaja razem, wyciągnijcie wniski wiec sami. Cos co Chelsea zrobiła z villasem boasem.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 22:05
Mecz przegrany, choć można go było wygrać. Jednak kilka świetnych sytuacji mieliśmy. Zadecydowała nieudolność i pech - 3 poprzeczki w meczu rzadko się zdarzają, a tu jednak.

Najlepsi:

Kolendowicz - większość groźnych akcji Pogoni szła z jego strony i po jego zagraniach.

Sotirović - Dawał radę. Na pewno lepiej niż Donald w ostatnich meczach. Przede wszystkim widać u niego tą rutynę, że wie jak się zastawić i utrzymać piłkę. Wiele i tak nie zdziałał, ale nie oszukujmy się. W stylu w jakim obecnie Pogoń gra, nasz wysunięty napastnik jest skazany na ciągłe przepychanki i walkę z trzema obrońcami na plecach.

Golla - Wszedł i pokazał to, czego brakuje Szałkowi, a przede wszystkim Ławie i Akahoshiemu. WALKA! Walka o każdą piłkę. Jak rywal ma piłkę to podchodził i atakował go zamiast krążyć dwa metry od niego i przyglądać się. Golla sam przerwał w te 15 minut więcej akcji Niecieczy niż cała reszta środka pola przez wcześniejsze 75.

Najgorsi:

Aka, Aka i jeszcze raz Aka - występ beznadziejny i katastrofalny. Chamska i bezczelna gra na alibi - chyba tylko raz lub dwa w całym meczu podał do przodu. Reszta to podania do tyłu. Jak szliśmy z kontrą to zwalniał. Jak rozgrywaliśmy, to holował i zagrywał do tyłu. Jak się broniliśmy to spacerował. Jak on ma tak grać jak dzisiaj to lepiej niech sobie kopie na Orliku.

Noll - kawał nieostruganego drewna. Po raz kolejny dał tego dowód.

Frączczak - to głównie za tą sytuację. Po czymś takim powinien dobrowolnie zrobić samobiczowanie i oddać miesięczną pensję na cele charytatywne.



Ogólnie to wynik mógł być spokojnie inny niż jest, nawet mimo słabej gry naszego zespołu. W pierwszej połowie Nieciecza miała prosty sposób na zneutralizowanie wszystkich akcji Pogoni. Wystarczyło, że dwóch rywali było blisko Ediego, a jak ten dostawał piłkę, natychmiast siadali mu na plecy. I było po naszych akcjach, bo wszystkie piłki zawsze szły do Ediego - nawet jak inni koledzy byli ustawieni dużo lepiej.

Znamienna była jeszcze sytuacja około 60 minuty. Ruszamy z kontrą, Budka na prawym skrzydle biegnie spokojnie, wyraźnie czekając na wsparcie.Obok niego ruszali Edi i Aka. Budka dobiegł w okolice pola karnego rywali, przy nim już było dwóch obrońców. W polu karnym samotny Vuk przy którym dwóch kolejnych obrońców. Edi jakieś 20 metrów z tyłu, Aka jeszcze dalej. Reszta na własnej połowie.
I to kur** ma być wyprowadzanie kontr?
To ma być kur** odrabianie strat?

Póki co wygląda na to, że człapiemy do tej ekstraklasy tak jak Legia czy Śląsk człapią do tytułu mistrzowskiego. Obyśmy się na koniec nie obudzili z ręką w nocniku.


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5426 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 22:09
Zamiast do Turcji na zwiedzanie i opalanie powinni zapierdalać przez las w takich warunkach jakie było pod koniec I połowy i podczas przerwy.

Radek - Ok. Nic spektakularnie nie spierdolił.
Rogal - Dno.
Hernani - Ujdzie.
Noll - Dno to za słabe określanie. To parodia piłkarza. Czemu nie grał Radler niech mi ktoś powie?
Pietrucha - No ten to akurat dobrze grał.
Budka - Widzewiak kurwa roku... u nas to chyba wtopa roku...
Szałek - Nie wiem co on robi na boisku? Gdzie jest Szałek z zeszłej rundy? No gdzie kurwa ja się pytam?
Aka - Bez rewelacji.
Edi - No sorry ale poziom prawie taki sam jak Nolla i Szałka. Na drugą połowę powinien wejść za niego od razu Mosnikov. Jestem w 70% przekonany, że by razem z Aką rozjebał kostkę brukową.
Koledna - To jest mój miszcz. Zapierdala po tym skrzydle aż miło.
Vuk - nawet kurwa względnie poprawnie, nawet mógł bramkę strzelić.
Frączczak - On w ogóle piłkę dotknął?
Donald - To on był na boisku?
Golla - Dawać go do pierwszego składu!


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4450 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 22:10

  Majkel_MkS napisał:  
muszę to napisać! jestem mega WKURW...
koledzy z młyna! dzisiaj to WY pokazaliście kto jest KIBICEM SUKCESU!!!!!
jak można śpiewać na swoją drużynę, której fakt NIE IDZIE w ostatnich meczach, że hańbią Pogoń? Hańbili to czarnoskórzy kelnerzy co z ligi spadali...!!!!!!!!!!
co by nie było nadal mamy 1 miejsce w lidze! za sobą już drużyny z czołówki, teraz będzie z górki, BALON PĘKŁ! mam nadzieje
zostańcie w domu,BO TO WY dzisiaj się ZHAŃBILIŚCIE! (zapewne to nie tylko moje zdanie!)
POGOŃ! na dobre i na złe!




zapomniałem dopisać o poziomie kibicowania bo....w zasadzie to nie ma o czym pisać. Zastanawiam się czy wszyscy wiedzą po co tam są i dlaczego tam są.



A ja kur*a karnet kupiłem....i sie czuje oszukany..


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Prezes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 22:15

  reclaimenn napisał:  

  Majkel_MkS napisał:  
muszę to napisać! jestem mega WKURW...
koledzy z młyna! dzisiaj to WY pokazaliście kto jest KIBICEM SUKCESU!!!!!
jak można śpiewać na swoją drużynę, której fakt NIE IDZIE w ostatnich meczach, że hańbią Pogoń? Hańbili to czarnoskórzy kelnerzy co z ligi spadali...!!!!!!!!!!
co by nie było nadal mamy 1 miejsce w lidze! za sobą już drużyny z czołówki, teraz będzie z górki, BALON PĘKŁ! mam nadzieje
zostańcie w domu,BO TO WY dzisiaj się ZHAŃBILIŚCIE! (zapewne to nie tylko moje zdanie!)
POGOŃ! na dobre i na złe!




zapomniałem dopisać o poziomie kibicowania bo....w zasadzie to nie ma o czym pisać. Zastanawiam się czy wszyscy wiedzą po co tam są i dlaczego tam są.



A ja kur*a karnet kupiłem....i sie czuje oszukany..



No ogólnie to się Pan Dyrygent dzisiaj popisał... Jakiś wyjebany z rzeczywistości.

A reszta "młyna" ślepo zapatrzona w niewiadomo co poszła z nim...


Tylko Pogoń!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 31/03/2012 22:15
Wychodzi szydło z worka. W zeszłej rundzie Sasal spijał śmietankę po Płatku, chłopaki byli wytrenowani i zgrani, to był gotowy materiał na 120 minut zapierdolu do upadłego. Po zimie drużyna gra bez koncepcji, wydaje się ociężała, powolna, masakrycznie przetrenowana (/lub niedotrenowana), a taktyka oparta na 1 napastnku przy stanie 0:2 to jakaś katastrofa.

KURWA MAĆ, przecież 0:2 czy 0:3 nie robiłoby i tak już różnicy, tymczasem Sasal parówa nawet nie zaryzykował. Nie przesunął do przodu ani jednego zawodnika. Wymienił tylko Donka za Vuka i to było wszystko jeśli chodzi o trenerską wirtuozerię. Jedynym plusikiem było właściwie wejście Golli, który nie bał się powalczyć o piłkę na trudnej murawie. Wypadł znacznie lepiej od Szałka. Występ Nolla czy Rogalskiego przemilczę bo to był primaaprilisowy sabotaż.

RUSZYĆ DUPY - o to misja na następne mecze.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005