Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4992 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 09/05/2012 23:24
byłem zaskoczony że Taraś sciąga Hernaniego a nie Williamsa..ma na koncie żółtą i nie jest pewny(Hernani też nie, ale chyba z dwóch jest lepszy).może liczył ze na środku obrony nie bedzie tak narażony na żółć, ale było inaczej. to wg. mnie był błąd Rycha.no ale dobrze się skończyło. myślę że gra była ok, ale gra była ale sytuacji groźnych jak na lekarstwo..nie było, że bramkarz musiał wyciągać się i wysilać. oby Null został na ławie albo na trybuny i skład tak jak koledzy wyżej pisali.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 09/05/2012 23:27

  Durex1985 napisał:  

  anathema napisał:  
dziwna rzecz, wygrali i nagle zaczęli sie udzielac ci co są od kilkudziesięciu dni na forum i nawołują do, no własnie czego? koleżki piłkarzyn?



To że się udzielam jest efektem tego że kibicuje Pogoni od paru lat i mam chyba prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Nie namawiam do klepania ich po plecach ale też jebanie po wygranym meczu to chyba będzie szczyt idiotyzmu....



Masz nicka Durex i ciagle nawijasz o tym jebaniu, znajdz sobie kobiete czlowieku.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 09/05/2012 23:28

  Tadzik napisał:  
Nie zmienia to faktu, że jesteśmy rażąco nieskuteczni i do połowy powinniśmy ten mecz wygrać



Jak to? To już nie jesteśmy "piekielnie skuteczni"?


BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 09/05/2012 23:32
Mam wielką nadzieje że po meczu z Wisłą będziemy się cieszyć z awansu do ekstraklasy kurwa należy się nam ile można czekać. Piłkarze muszą wziąć się w garść i wygrać 4 mecze. Pokażmy w sobotę że My kibice z młyna jesteśmy przygotowani na ekstraklasę i rozjebmy system.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 09/05/2012 23:33

  Durex1985 napisał:  

  ArP napisał:  

  Durex1985 napisał:  

  RC napisał:  
Podziękować im? Jeśli wygrają resztę meczy i awansują to moooooże wtedy... Chociaż dalej są to pajace



Sam jesteś pajac jak nie jesteś z drużyną.



To ty Emil? Jest info od Długosza, że to ty :D



Nie Emil....



to może jego kumpel?


Pogoń Szczecin MKS!
Międzyzdroje
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 09/05/2012 23:33
Tak jak pisali koledzy powyżej - można już skończyć spuszczać się nad tym meczem bo wszystko zostało już powiedziane, są 3pkt. i jest ok, ale przed nami mecz z Gieksą a łatwy pewnie nie będzie bo oni ciągle grają o utrzymanie! Poza tym jeśli chodzi o wyjazdy to pamiętajcie, że przed Gdynią już za tydzień gramy w Bydgoszczy, moim zdaniem to będzie dla nas najważniejszy mecz jeśli chodzi o awans, mimo środy chciałbym aby cała pula biletów na ten wyjazd została wykorzystana, więc nakręcanie w sprawie wyjazdu do Bydgoszczy można by było już zacząć.


Zaczęło się 28 sierpnia 1993 i tak jest do dzisiaj!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 09/05/2012 23:53

  Durex1985 napisał:  

  anathema napisał:  
dziwna rzecz, wygrali i nagle zaczęli sie udzielac ci co są od kilkudziesięciu dni na forum i nawołują do, no własnie czego? koleżki piłkarzyn?



To że się udzielam jest efektem tego że kibicuje Pogoni od paru lat i mam chyba prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Nie namawiam do klepania ich po plecach ale też jebanie po wygranym meczu to chyba będzie szczyt idiotyzmu....



jeśli dobrze zinterpretowałem przesłanie, kibice mieli iść im pogratulować i dodać otuchy na treningu, no ale mniejsza o to. za to co wyczyniali do tej pory, to są zobligowani zapierdalać do końca sezonu i gryźć trawę, łachy nie robią. ale nawet to może być łabędzi śpiew, bo juz, jak widać w tabeli nie zależymy od siebie, i zakładając że nawet jak zaczniemy w końcu cyklicznie wygrywać (w co osobiście wątpię) na koniec rozgrywek możemy sie okazać frajerami sezonu. teraz to dopiero chłopaki sobie strwożyli presje na włąsne życzenie, nie dość ze nie ma juz marginesu błędu, rywale ci rzekomo najmocniejsi to jeszcze musimy czekać na potkniecie rywali.

jeszcze odnośnie chwalenia za ten mecz , dziś na forum zaważyłem jakaś masakryczna faza ekscytacji, od skrajnego dekadentyzmu do euforie, bez fazy przejściowej. właśnie brak konsekwencji w percepcji postrzegania pewnych kwestii to jest problem, bo ten wynik tylko zamazuje faktyczny stan rzecz, ze nadal jest chujnia z patatajnia i jedna jaskółka wiosny nie czyni. dzis chcemy chwalić, po po Gieksie znów chcieć ich wycinać w pień. Trochę logiki w stawianiu diagnozy oraz sankcjonowania tegoż.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 09/05/2012 23:56

  Dostojny kocur napisał:  

  pogonifan napisał:  

  Pms. napisał:  
Jesli sezon zakonczylby sie tak; 1.Nieciecza a Pogon i Piast na drugim miejscu z ta sama iloscia pkt. ale statystyki bramkowe Pogon 50;28, a Piast 53;36, to kto wchodzi?



Pogoń. Kolejność jest następująca. 1. Punkty, 2. Bezpośrednie mecze, 3. Bilans bramek

W tym wypadku my mamy bilans 22, a oni 17 więc to Pogoń awansuje. Dlatego też dobrze, że Dolcan strzelił na 3:2 przez co bilans po tej kolejce nie uległ zmianie.



bylo juz na forum jesli ma decydowac o awansie to dodatkowy mecz na neutralnym terenie.



Tu masz regulamin rozgrywek. Paragraf 16 mówi:

  Cytat:  
4. W rozgrywkach, o ile przepisy szczególne nie stanowią inaczej, kolejność zespołów w tabeli ustala się według ilości zdobytych punktów.
W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:
1) przy dwóch zespołach:
a. Ilość zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b. przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są podwójnie, korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
d. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
e. przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
f. w przypadku, gdy dwoma zespołami o jednakowej ilości punktów są zespoły zajmujące pierwsze i drugie miejsce w tabeli, a także zespoły których kolejność decyduje o spadku, stosuje się wyłącznie zasady określone w punktach a, b i c, a jeżeli one nie rozstrzygną o kolejności, zarządza się spotkanie barażowe na neutralnym boisku wyznaczonym przez PZPN lub właściwy związek piłki nożnej.


Tak więc chyba jednak awansujemy my. Ja przynajmniej tak to rozumiem. Aby zastosować podpunkt "f" Piast i Pogoń musiałby być odpowiednio na 1 i 2 miejscu, a nie na 2 i 3 (jak jest teraz). Podpunkt "f" odnosi się do walki o mistrzostwo, nie zaś do walki o awans.

Ostatnio edytowany przez: pogonifan, 10 maja 2012, 00:13 [1 raz(y)]


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 00:15

  pogonifan napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  

  pogonifan napisał:  

  Pms. napisał:  
Jesli sezon zakonczylby sie tak; 1.Nieciecza a Pogon i Piast na drugim miejscu z ta sama iloscia pkt. ale statystyki bramkowe Pogon 50;28, a Piast 53;36, to kto wchodzi?



Pogoń. Kolejność jest następująca. 1. Punkty, 2. Bezpośrednie mecze, 3. Bilans bramek

W tym wypadku my mamy bilans 22, a oni 17 więc to Pogoń awansuje. Dlatego też dobrze, że Dolcan strzelił na 3:2 przez co bilans po tej kolejce nie uległ zmianie.



bylo juz na forum jesli ma decydowac o awansie to dodatkowy mecz na neutralnym terenie.



Tu masz regulamin rozgrywek. Paragraf 16 mówi:

  Cytat:  
4. W rozgrywkach, o ile przepisy szczególne nie stanowią inaczej, kolejność zespołów w tabeli ustala się według ilości zdobytych punktów.
W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:
1) przy dwóch zespołach:
a. Ilość zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b. przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są podwójnie, korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
d. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
e. przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
f. w przypadku, gdy dwoma zespołami o jednakowej ilości punktów są zespoły zajmujące pierwsze i drugie miejsce w tabeli, a także zespoły których kolejność decyduje o spadku, stosuje się wyłącznie zasady określone w punktach a, b i c, a jeżeli one nie rozstrzygną o kolejności, zarządza się spotkanie barażowe na neutralnym boisku wyznaczonym przez PZPN lub właściwy związek piłki nożnej.


Tak więc chyba jednak awansujemy my. Ja przynajmniej tak to rozumiem. Aby zastosować podpunkt "f" Piast i Pogoń musiałby być odpowiednio na 1 i 2 miejscu, a nie na 2 i 3 (jak jest teraz). Podpunkt "f" odnosi się do walki o mistrzostwo, nie zaś do walki o awans.





To jest regulamin ekstraklasy a nie pierwszej ligi.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 00:31
Podsumowując. Tracimy przez żałosną, beznadziejną grę na wiosnę obecnie 3 punkty do lidera, mamy również trudny terminarz. Piłkarze zmarnowali całą przewagę. Na razie jesteśmy w dupie.

Na ocenę ostateczną poczekajmy do końca sezonu, aczkolwiek tajemnicą nie jest, ze dzisiejszy mecz to był poziom 3 ligi Burundi. Kompletna antyreklama piłki nożnej. Tortury niczym oglądanie Anny Grodzkiej w stroju kąpielowym. Jeżeli tak wygląda Nasza gra w 1-lidze to ten skład nadaje się do tarcia chrzanu, a nie na Ekstraklase.


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 01:05

  pckjtn napisał:  

  pogonifan napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  

  pogonifan napisał:  

  Pms. napisał:  
Jesli sezon zakonczylby sie tak; 1.Nieciecza a Pogon i Piast na drugim miejscu z ta sama iloscia pkt. ale statystyki bramkowe Pogon 50;28, a Piast 53;36, to kto wchodzi?



Pogoń. Kolejność jest następująca. 1. Punkty, 2. Bezpośrednie mecze, 3. Bilans bramek

W tym wypadku my mamy bilans 22, a oni 17 więc to Pogoń awansuje. Dlatego też dobrze, że Dolcan strzelił na 3:2 przez co bilans po tej kolejce nie uległ zmianie.



bylo juz na forum jesli ma decydowac o awansie to dodatkowy mecz na neutralnym terenie.



Tu masz regulamin rozgrywek. Paragraf 16 mówi:

  Cytat:  
4. W rozgrywkach, o ile przepisy szczególne nie stanowią inaczej, kolejność zespołów w tabeli ustala się według ilości zdobytych punktów.
W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:
1) przy dwóch zespołach:
a. Ilość zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b. przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są podwójnie, korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
d. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
e. przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
f. w przypadku, gdy dwoma zespołami o jednakowej ilości punktów są zespoły zajmujące pierwsze i drugie miejsce w tabeli, a także zespoły których kolejność decyduje o spadku, stosuje się wyłącznie zasady określone w punktach a, b i c, a jeżeli one nie rozstrzygną o kolejności, zarządza się spotkanie barażowe na neutralnym boisku wyznaczonym przez PZPN lub właściwy związek piłki nożnej.


Tak więc chyba jednak awansujemy my. Ja przynajmniej tak to rozumiem. Aby zastosować podpunkt "f" Piast i Pogoń musiałby być odpowiednio na 1 i 2 miejscu, a nie na 2 i 3 (jak jest teraz). Podpunkt "f" odnosi się do walki o mistrzostwo, nie zaś do walki o awans.





To jest regulamin ekstraklasy a nie pierwszej ligi.



Na stronie PZPN jest tylko taki. Dla ekstraklasy regulamin ustala Ekstraklasa S.A. w oparciu o przepisy PZPN i FIFA.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 01:19
Pierwszy cud się wydarzył i Pogoń wygrała. Z tego co słyszałem, bo oglądać nie mogłem, grając w 10 praktycznie nie stwarzali zagrożenia pod bramką rywali, a jednak jakimś fartem wygrać im się udało.
Nie oszukujmy się. Faworytem do awansu w obecnych okolicznościach Pogoń nie jest. Żeby awansowali jeszcze kilka takich cudów musiałoby się wydarzyć. Szczerze wątpie, żeby Pogoń mogła mieć aż tyle farta, żeby nadrobić straty i awansować. Teraz i tak są na niemal straconej pozycji, to wygrali. Jak pojawi się realna szansa na awans pewnie znowu piłkarze zadbają o to, żeby jednak jej nie wykorzystać.
Przecież w tej drużynie wcale nie ma atmosfery na awans. Moim zdaniem, to jest nie możliwe żeby wbrew woli piłkarzy Pogoń jednak awansowała.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 02:02

  Janek80 napisał:  
Pierwszy cud się wydarzył i Pogoń wygrała. Z tego co słyszałem, bo oglądać nie mogłem, grając w 10 praktycznie nie stwarzali zagrożenia pod bramką rywali, a jednak jakimś fartem wygrać im się udało.
Nie oszukujmy się. Faworytem do awansu w obecnych okolicznościach Pogoń nie jest. Żeby awansowali jeszcze kilka takich cudów musiałoby się wydarzyć. Szczerze wątpie, żeby Pogoń mogła mieć aż tyle farta, żeby nadrobić straty i awansować. Teraz i tak są na niemal straconej pozycji, to wygrali. Jak pojawi się realna szansa na awans pewnie znowu piłkarze zadbają o to, żeby jednak jej nie wykorzystać.
Przecież w tej drużynie wcale nie ma atmosfery na awans. Moim zdaniem, to jest nie możliwe żeby wbrew woli piłkarzy Pogoń jednak awansowała.



Abstrahując od dzisiejszej wygranej, zwykle nie radziliśmy sobie w roli faworyta. Tylko w takim razie co z tą mityczną presją? Czy teraz jest ona mniejsza, gdzie już teraz o gubieniu punktów nie ma mowy, a i od nas niewiele już zależy? Chłopaki komfortową sytuacje spartolili po mistrzowsku,to niech sie teraz martwią. Dla mnie ta dzisiejsza wygrana niewiele zmieniła, poza tym, je tworzy iluzje i daje nadzieje , no i jakieś tam emocje.

Paradoksalnie mecze u siebie z GKSem i Wisłą będą trudniejsze, zresztą nic odkrywczego tu nie wymyśliłem. Arka już gra o nic (noo, o prestiż i "niuanse" z tym powiązane) a z Zawisza możemy potoczyć taki bój że...na placu pozostaną dwie ranne drużyny, obie ze spuszczonymi głowami. Niestety, obie prowadzące ekipy maja komfortową sytuacje i mocno zdziwię sie jak cos sie zmieni do konca sezonu (Nieciecza ma jeszcze jeden margines błędu).


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 03:42
Ja właśnie nie wierzę, że i Piast i Termalica już do samego końca nie zgubią punktów.

Piast:
31 kolejka - mecz Kolejarzem który obecnie jest najlepszej formie w lidze (5 ostatnich meczy), do tego jest zdecydowanie najlepszą drużyną w tej lidze na wyjazdach. Piast natomiast, który jest obecnie w podobnej formie punktowej co Kolejarz u siebie jest dopiero 3 ekipą ligi, choć już ma tylko mecz mniej u siebie niż my.
32 kolejka - Wyjazd do Łęcznej, która tylko nam ustępuję w zdobytych punktach na własnym boisku. Piast tymczasem na wyjeździe ostatnio notował porażkę, remis, porażkę choć na wiosnę tak naprawdę grali tylko u nas, co moim zdaniem jeszcze bardziej umniejsza ich możliwości, bo my wtedy już byliśmy słabi.
33 kolejka - Derby Śląska z GKS-em. Jak wiadomo rządzą się swoimi prawami, ale tu raczej na niespodziankę nie ma co liczyć.
34 kolejka - Mecz, który może być dla Zawiszy o nic, albo o wszystko.
Tak więc na 4 ostatnie kolejki w 3 Piast nie ma łatwo.

Termalica:
31 kolejka - Flota. Na tą chwilę pewniak, chyba że się zmieni trener i zadziała "nowa miotła".
32 kolejka - Wyjazd do Ząbek, gdzie Dolcan może coś gryźć albo już nie musi. Ogólnie 2.
33 kolejka - Mecz u siebie z Kolejarzem silnym na wyjazdach, gdzie u siebie Nieciecza gubi punkty. Do tego są to derby regionu.
34 kolejka - Wyjazd do Łęcznej, o której już mówiłem.
Ogólnie 2 mecze z pozostałych 4 są trudne

Zawisza:
31 kolejka - Wyjazd od walczącego o utrzymanie Bytomia, jednak bez niespodzianek myślę.
32 kolejka - Mecz z nami. Można powiedzieć wygrany bierze wszystko.
33 kolejka - Wyjazd na Wartę, która nie gra o nic.
34 kolejka - Wyjazd do Gliwic, gdzie wszystko może się zdarzyć.
Na 4 mecze, 2 trudne

No i my:
31 kolejka - GKS z którym w I lidze gra nam się dobrze. Stawiam na nas.
32 kolejka - Wspomniane wyżej
33 kolejka - Wisła Płock u nas. Mogą gryźć trawę, albo spokojnie już zostać w lidze.
34 kolejka - Wyjazd do Gdyni. Spotkanie dla gospodarzy o nic.
Na 4 mecze, 1 trudny

Oczywiście wiadomo, że to wszystko może licho strzelić już w następnej kolejce, ale patrząc na czołówkę nasz terminarz nie jest najgorszy.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4480 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 06:48
Ja wierzę do końca .Wiedziałem że wygrają z Bogdanką .Gks zawsze nam leżał i jak pomożemy na trybunach to będą 3 pkt.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6074 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 08:37
a Termalica i Piast na pewno zgubią punkty, i to nie jedne.. nie wierzę, żeby oba te zespoły 4 mecze z rzędu wygrały, jest to bardzo mało prawdopodobne. Wczoraj Termalica przegrała, Piast prowadząc 3-0 dał sobie strzelić 2 bramki Dolcanowi. Wiem, że o nas można jeszcze gorzej napisać patrząc na ostatnie wyniki nie licząc wczorajszego, ale jednak to my mamy teoretyczną przewagę personalną i jeśli ma ktoś wygrać 4 mecze z rzędu to tych zawodników najbardziej na to stać. A widać, że chcą (widać to było po minach piłkarzy i po euforii po strzeleniu bramki ;) ), wczoraj gra trochę wychodziła, w końcu nie straciliśmy głupio bramki. Wydaje mi się, że do czerwonej kartki zagraliśmy znacznie lepiej niż z Flotą i to teoretycznie z lepszą drużyną. Musi się kurwa udać.


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 08:39
Jedna jaskółka wiosny nie czyni chodz te 3 pkt. sa cenne i nawet jesli jakims cudem uda sie awansowac do extra to ja tam nie widze naszych z taka gra .


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 09:17

  pogonifan napisał:  

Oczywiście wiadomo, że to wszystko może licho strzelić już w następnej kolejce, ale patrząc na czołówkę nasz terminarz nie jest najgorszy.



Ale latwy tez nie jest . Zawisza nadal moze byc w grze o awans , Wisla moze byc w strefie spadkowej lub walczyc o unikniecie jej. Nemec ze swoja Flota ma cos do udowodnienia .Sezon maja do d... ale jak ewentualnie zabiora Pogoni awans to oslodzi im to rozczarowania sezonem . Od GKS mniej porazek na wyjazdach maja tylko Stroze a tyle samo Nieciecza . Jak sie zamuruja i szybko nie strzelimy to z kazda minuta bedzie coraz trudniej.
No i podstawowe pytanie czy w Lecznej mielismy chwilowy przeblysk formy i odrobine szczescia czy powoli zaczynamy cos grac.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 09:25
Najtrudniejszy terminarz ma Piast. Zawisza teraz jest na fali i oprocz Nas i Piasta rywali nie ma zbyt wymagajacych. Teoretycznie najlatwiejsze mecze ma Nieciecza. Jesli wygramy z Gks a pozniej jakims cudem z Zawisza to juz bedzie baaardzo blisko awansu:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/05/2012 09:30

  forza! napisał:  
Wierzycie w to, że kfc strzelił bo dla niego dobro zespołu jest najważniejsze? On nie zapomniał jak się gra, gdyby tylko chciał to spokojnie dałby rade strzelić na wiosnę te kilka bramek więcej. Kończy mu się kontrakt, raczej z nim nie przedłużą, więc musi się jakoś pokazać i sprzedać, a nóż widelec Barcelona go upatrzy bartsimpson_pogon



Wy co 5 minut macie jakieś nowe teorie spiskowe :D Straszna beke mam z tego. Vuk nie przedluzy kontraktu? Oczywiscie, ze przedluzy, bo to pupil Smolnego, ale odchodzac od tego tematu - to co by o Vuku nie mowic, jak go nie lubie to byc moze strzelil najwazniejsza bramke dla nas w perpektywie awansu. Zrobił co mial zrobic, po chuj roztrzasacie?

Ja osobiscie w chuju mam to jak zagrali. Przywiezli de facto trzy punkty z trudnego terenu i to w najmniej oczekiwanym momencie. To pokazuje dobitnie jaka ta liga jest przyjebana. Wygrała druzyna, ktora nie wygrala w tym roku zadnego meczu wyjazdowego, a przegrala ta, która u siebie w tym roku zgarnela komplet punktów. Czy walczyli? Gdyby nie waliczyli to upierdolili by ten mecz jak kazdy inny w tej rundzie. Tego im nie odmowie.



A tak w ogole to nie pierdolcie tylko polecam przeczytac jeszcze raz post nizej ;)


  MOBILIZACJA napisał:  
Dobra kończyć płacze i lamenty i inne zachwyty ! To był ich PIERDOLONY OBOWIĄZEK wygrać z jakąś kurwa Łęczną !!
Dziękować nie ma za co, na trening nikt nie pójdzie im dziękować bo nie ma za co !!
Tak walczyć powinni od początku wiosny, zdobywać punkty, bo nie o piękną, techniczną grę chodzi w tej lidze !!
Nad vukiem też nie ma się co spuszczać, wystarczyło go kurwa wziąć w ryzy po meczu z Kolejarzem i dzisiaj zapierdalał aż strzelił - w końcu jest napadziorem.

TERAZ KOŃCZYMY TEMAT Łęcznej i WSZYSCY KURWA W SOBOTĘ NA MŁYN !!!!!!!!!!!!
WIDZIMY SIĘ O 16 !!

DO KOŃCA WALCZYCIE NA ŚMIERĆ I ŻYCIE !!!!!!
FUCK EURO !!



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005