Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 12:04
Ludzie, nie wymyślajcie, bo skład mamy niezły. Jedyne czego na ten moment brakuje to zgrania, i myślę, że to jest też czynnikiem wpływającym na grę poszczególnych piłkarzy jak Parzy czy Petasz. Obrona to samo, zero porozumienia, bo potrzebuje czasu. A to, że tacy zawodnicy jak Prędota, Dziuba, Lebedyński czy kontuzjowany jeszcze Kowal nadają się jak najbardziej do gry w 1 lidze nie mam wątpliwości, i chyba większość moje zdanie podzieli. To jest nowy skład i potrzeba im czasu na zgranie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 12:06

  Arturo napisał:  

  Cortez napisał:  
Nie ma co sie podniecac trzeba sie cieszyc ze gramy tu gdzie gramy , okiem optymisty to gorna strefa tabeli puki co , ale awans chyba jednak nie w tym sezonie. Trzeba zgrania a w przerwie dokupic 2-3 klasowych zawodnikow , ale z tym bedzie ciezko bez porzadnego sponsora chyba nie dyrydy.



porządny sponsor by się przydał bez dwóch zdań, z tego co było słychać to nawet grosza nie wydaliśmy na transfery (i tu pojawia się pytanie na co idzie kasa z miasta i od obecnych sponsorów? nie wliczając oczywiście bieżących wydatków...), a niestety klasowi gracze często trochę kosztują...



Dziuba - 100 tys. zl
Byla oferta dla Traore dopoki do gry nie wlaczylo sie m.in. Zaglebie, wiec bez przesady.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 12:27
Gdyby nie ten kartofel z 90min to wszyscy byliby uchachani i nie szukali dziury w całym. Skład jak RC napisał jak na I ligę mamy naprawdę dobry. Ktoś sobie życzy rozgrywającego....proszę pokaż który klub w I lidze ma rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia? ani Widzew ani Górnik ani nikt inny takowego nie posiada, grają tam rzemieślinicy typu Panka, Kuklis, Strąk, Przybylski, Kascelan i inni od których Koman, Przytuła czy Parzy w normalnej formie nie odstają.
Obrona gra też poprawnie (poza Woźniakiem, który popełnia mało błędów, ale zazwyczaj one kończą się bramką). Petrik powinien dostać szansę, już w meczu z Flotą.
Pomoc potrzebuje zgrania i powrotu do formy Parzego lub postawienie na Przytułę. Petasz nigdy nie będzie skrzydłowym z prawdziwego zdarzenia, ale warto go trzymać w składzie. Mam nadzieję, że Pietruszka wróci do składu i na prawej flance będzie grał tak jak w meczu z GieKSą. Rogalski również ma dobre przebłyski, ale narazie może być jedynie zawodnikiem wchodzącym na końcówki. Szkoda, że Wólkiewicz gdzieś zaginął, nie łapie się nawet do 18-stki.
W ataku jest również dobrze - napastnicy strzelają dużo bramek. Nie rozumiem, krytyki Prędoty. Dla mnie jest naszym najlepszym strikerem. Waleczny, szybki, dobrze gra głową, potrafi się cofnąć, rozegrać. Zagrał 5 oficjalnych meczy - strzelił 3 bramki. Oby tak dalej.
Dziuba musi się ogarnąć - stać go na wiele więcej, ale liczę że jeszcze wystrzeli. W meczu z Podbeskidziem miał parę dobrych zagrać, ale też nie dostawał piłek na wolne pole, a to jest jego największa zaleta.
Olo trzyma dobry poziom, razem z Prędotą powinni wychodzić w pierwszej jedenastce. Na zmianę Miki i Dziuba i spokojnie wystarczy. Kowal i Ropiejko w tej rundzie raczej sobie nie pograją.

4 punkty w 3 meczach nie jest jakimś tragicznym wynikiem, przy dobrych wiatrach mogło to być nawet 9, bo stać ich było na zgarnięcie całej puli. W każdym meczu byliśmy zespołem lepszym. Niech chłopaki się zgrają, ograją w I lidze i wyniki mogą być tylko lepsze. Po meczu z Flotą mamy teoretycznie słabszych rywali (Kluczbork, Sandecja, Motor, Znicz) więc punktów powinno przybywać.


....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 12:54
Dobrze kiko napisał, Ropiej to moim zdaniem w ogóle nie nagra się w Pogoni już zbyt wiele, bo na pierwszą ligę jest niestety za słaby. Kowal potrzebuje czasu aby powrócić do formy i wiosną powinien być dużym wzmocnieniem składu.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 13:07

  Pichu napisał:  
Przydalby sie taki Edi, albo Batata z forma, ktora prezentowal w 2 lidze (przed kontuzja). Brakuje tez stopera, ktory ogarnalby obrone - bo jak narazie to straszny chaos panuje - tutaj pasowalby Julcimar, ktory po mimo wagi dobrze sobie radzil w rozbijaniu atakow. Przydalby sie tez Ś.P. Milar, ktory potrafil wkrecic zawodnikow druzyny przeciwnej w ziemie.



Dodaj jeszcze najlepszego menago w Polsce - Miedziaka - i mamy komplet. Weź się ogarnij.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 13:15

  eJay napisał:  

  Pichu napisał:  
Przydalby sie taki Edi, albo Batata z forma, ktora prezentowal w 2 lidze (przed kontuzja). Brakuje tez stopera, ktory ogarnalby obrone - bo jak narazie to straszny chaos panuje - tutaj pasowalby Julcimar, ktory po mimo wagi dobrze sobie radzil w rozbijaniu atakow. Przydalby sie tez Ś.P. Milar, ktory potrafil wkrecic zawodnikow druzyny przeciwnej w ziemie.



Dodaj jeszcze najlepszego menago w Polsce - Miedziaka - i mamy komplet. Weź się ogarnij.



Akurat tym 3 wymienionym zawodnikom za czasow gry w Pogoni nic zarzucic nei mozna. Ogarnij sie.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 13:17

  RC napisał:  
Dobrze kiko napisał, Ropiej to moim zdaniem w ogóle nie nagra się w Pogoni już zbyt wiele, bo na pierwszą ligę jest niestety za słaby. Kowal potrzebuje czasu aby powrócić do formy i wiosną powinien być dużym wzmocnieniem składu.



Przestańcie pokładać nadzieje w Kowalu. To zawodnik co najwyżej na II ligę.

Już wolę aby Mandrysz stawiał na Lebedyńskiego. Uważam, że jest najcenniejszym i najbardziej perspektywicznym piłkarzem w Pogoni. Umie się ustawić w 18, grać plecami do bramki i celnie uderzyć. Wiem, że czasami mecz mu nie wyjdzie, ale on jako jeden z nielicznych praktycznie nie miał wakacji i odpoczynku między sezonami.

Mam tylko nadzieję, że nie zacznie gwiazdorzyć po udanej rundzie/sezonie.

Co do awansu, to niech lepiej Pogoń pogra rok na zapleczu Ekstraklasy. Wszyscy się ogarną. Zawodnicy się zgrają, kibice posmakują ciekawych meczów - Aeja oooomegafonbebniarz chor i lepiej zgrają doping doping - działacze ogarną się help organizacyjnie i marketingowo ;)


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 13:29
kingaps - ze wszystkim się zgodzę poza fragmentem nt. Kowala. Każdy oczywiście może mieć swoje zdanie, ale ja uważam, że stać go na dobrą grę również w 1 lidze. I głównie na strzelanie bramek of course...


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 13:30
hahahahaha nie wiedziałem gdzie to dać :D ale Nasz fan Barcy odpisał na maila :D


  Cytat:  
Szanowny Panie Łukaszu,

nie spodziewałem się, iż moje zachowanie może kogoś urazić, jeśli tak się stało, to przepraszam. Często porównuję Pogoń do Barcelony, bo w mojej opinii te kluby wiele łączy, poza barwami: mają wieloletnią wspaniałą tradycję, są marką swojego miasta, cieszą się miłością i przywiązaniem tysięcy kibiców, ich znaczenie dla społeczności daleko wykracza poza sport (sądzę, że hasło Barcy "Więcej niż klub" jak ulał pasuje też do Dumy Pomorza). Symboliczne jest dla mnie przywiązanie Katalończyków do FC Barcelona i wspaniała postawa bycia z klubem "na dobre i na złe" (złe też się tam zdarzało, złości mnie fala krytykanctwa, która wylewa się na Pogoń po każdym słabszym meczu; wiem, że dopiero jak się troche pokopie piłkę, to można zrozumieć jak nie trafić z 5m w sytuacji sam na sam w 89 minucie, gdy nogi są z waty, a w oczach ciemno). Wzorem dla naszego klubu, choć niedościgłym przez lata jeszcze, ale wartym naśladowania, jest pozycja, która osiągnęła Barca w Hiszpanii, Europie i świecie. Często się nim posługuję w dyskusjach z niedowiarkami, którzy twierdzą, że może lepiej postawić w promocji miasta na kręgle, albo smocze łodzie (bez obrazy dla kręgli i smoczych łodzi). Tymczasem Barca świetnie symbolizuje rolę, jaką odgrywa w dzisiejszym świecie piłka nożna: z własną legendą zmaterializowaną i wyeksponowaną we spaniałym muzeum (kiedy je zwiedzałem wspominałem z rozrzewnieniem naszą salę pamięci i też byłem dumny, że choć tyle na razie się udało), telewizją, gadżetami etc. Gdy przed Camp Nou zobaczyłem powiewającą flagę identyczną jak flaga naszego miasta, pomyślałem, że warto taki "talizman" ze sobą przywieźć do Szczecina, jako wyznacznik drogi, która jeszcze do przebycia i znak wiary w potencjał Naszego Klubu. Wiem, że wielu kibiców Pogoni (którzy często są też kibicami Barcy) tak mój gest odbierało, nie przewidziałem, że może też być inaczej. Flagi Polonii Bytom czy Piasta Gliwice nigdy bym nie wywiesił, z jasnych przyczyn. Mam oczywiście pamiątki klubowe Pogoni, do tego staram się nie korzystać przy wejściu z zaproszenia, które jako urzędas otrzymuję, tylko kupować bilet (albo wymieniać za zaświadczenie o oddaniu krwi w akcji "Granatowo-bordowa krew kibica"), bo uważam, że trzeba klubową kasę wspierać (nie prezesowską, klubową; w tym roku wpływy z biletów maja zabezpieczyć ponad 10% budżetu). A jeśli flaga Barcy na Twardowskiego razi to nie będę jej wywieszać.
Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Jarmoliński



ciekawe z jakim skutkiem tak naprawde :]

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 17 sierpnia 2009, 13:41 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 13:34

  Przema napisał:  

  eJay napisał:  

  Pichu napisał:  
Przydalby sie taki Edi, albo Batata z forma, ktora prezentowal w 2 lidze (przed kontuzja). Brakuje tez stopera, ktory ogarnalby obrone - bo jak narazie to straszny chaos panuje - tutaj pasowalby Julcimar, ktory po mimo wagi dobrze sobie radzil w rozbijaniu atakow. Przydalby sie tez Ś.P. Milar, ktory potrafil wkrecic zawodnikow druzyny przeciwnej w ziemie.



Dodaj jeszcze najlepszego menago w Polsce - Miedziaka - i mamy komplet. Weź się ogarnij.



Akurat tym 3 wymienionym zawodnikom za czasow gry w Pogoni nic zarzucic nei mozna. Ogarnij sie.



Ale kiedy to było? 5 lat temu. Batata teraz podpiera ściany na dyskotekach, Julci jest w 7 miesiącu ciąży, Edi woli grać w Koronie za 200 tys. Euro za sezon, a Milar...to już konkretne przegięcie. Żal że ś.p. Kazek Deyna nie gra w Legii za Iwańskiego i Rogera... Myślcie perspektywicznie, a nie żyjecie przeszłością. Jasne można powspominać sobie stare czasy, ale nie pod kątem transferów, które są obecnie albo nierealne (Edi), albo pozbawione sensu (Batata, Julcimar).


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 13:38

  eJay napisał:  
[, Julci jest w 7 miesiącu ciąży, .


Znajac sklonnosci Julcimara do nadwagi mozna zalozyc , ze teraz wyroznialby sie na boisku postura podobnie jak "sprinterka" z Samoa na 100 metrow na trwajacych wlasnie MS:)


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 13:57
Chociaz bysmy mieli okazje Obraniaka kupic to z takim stadionem dalej grac bedziemy w 1 lidze ;)


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Pichu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 14:30

  eJay napisał:  

  Przema napisał:  

  eJay napisał:  

  Pichu napisał:  
Przydalby sie taki Edi, albo Batata z forma, ktora prezentowal w 2 lidze (przed kontuzja). Brakuje tez stopera, ktory ogarnalby obrone - bo jak narazie to straszny chaos panuje - tutaj pasowalby Julcimar, ktory po mimo wagi dobrze sobie radzil w rozbijaniu atakow. Przydalby sie tez Ś.P. Milar, ktory potrafil wkrecic zawodnikow druzyny przeciwnej w ziemie.



Dodaj jeszcze najlepszego menago w Polsce - Miedziaka - i mamy komplet. Weź się ogarnij.



Akurat tym 3 wymienionym zawodnikom za czasow gry w Pogoni nic zarzucic nei mozna. Ogarnij sie.



Ale kiedy to było? 5 lat temu. Batata teraz podpiera ściany na dyskotekach, Julci jest w 7 miesiącu ciąży, Edi woli grać w Koronie za 200 tys. Euro za sezon, a Milar...to już konkretne przegięcie. Żal że ś.p. Kazek Deyna nie gra w Legii za Iwańskiego i Rogera... Myślcie perspektywicznie, a nie żyjecie przeszłością. Jasne można powspominać sobie stare czasy, ale nie pod kątem transferów, które są obecnie albo nierealne (Edi), albo pozbawione sensu (Batata, Julcimar).



Moj post nie mial na celu okreslenia kogo nalezy sciagnac do Pogoni, tylko kto przydalby sie z forma jaka prezentowal (jak napisales) 5 lat temu. Innymi slowy - potrzebny stoper, ktory ogarnie obrone (5 lat temu Julcimar), zawodnik, ktory poholuje pilke w srodku, pokreci zawodnikami (5 lat temu Batata) itd. Mysle, ze nie ma co roztrzasac tego tematu bardziej. To byly jedynie moje rozmyslenia nad tym jakich zawodnikow brakuje do pieknej calosci. The End :)


To Co Nas Łączy ! - Granatowo-Bordowa Krew
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 14:42

  Cytat:  
nie spodziewałem się, iż moje zachowanie może kogoś urazić, jeśli tak się stało, to przepraszam. Często porównuję Pogoń do Barcelony, bo w mojej opinii te kluby wiele łączy, poza barwami: mają wieloletnią wspaniałą tradycję,



Nie zapomnij o stronie internetowej! Barca też ma taką samą!


  Cytat:  
Tymczasem Barca świetnie symbolizuje rolę, jaką odgrywa w dzisiejszym świecie piłka nożna



Symbolizuje raczej komercje,wielki piknik,"kibiców" żrących przez cały mecz popcorn ,siędzących na dupie jak w teatrze, gwizdzących tudzież opuszczających stadion gdy gra według nich nie jest wystarczająco widowiskowa.


  Cytat:  
Wiem, że wielu kibiców Pogoni (którzy często są też kibicami Barcy) tak mój gest odbierało, nie przewidziałem, że może też być



Pewnie , teraz niech każdy fan piłki nożnej przynosi ze sobą flage Manchesteru United , Realu Madryt czy AC MILAN.Owija sie nią i macha , tak jak robi to prawdziwy kibic!


  Cytat:  
Mam oczywiście pamiątki klubowe Pogoni, do tego staram się nie korzystać przy wejściu z zaproszenia, które jako urzędas otrzymuję, tylko kupować bilet(...)bo uważam, że trzeba klubową kasę wspierać (nie prezesowską, klubową; w tym roku wpływy z biletów maja zabezpieczyć ponad 10% budżetu).



W takim razie kupuj bilet na MŁYN! W ten sposób zaprezentujesz postawe godną prawdziwego fana i przy okazji wesprzesz kibicowskie inicjatywy lol


  Cytat:  
A jeśli flaga Barcy na Twardowskiego razi to nie będę jej wywieszać.



Swietnie! Tak trzymaj ;)

Swoją drogą to ten nasz vice-prezydent musi miec dużo wolnego czasu , skoro takie eloboraty pisze lol


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 14:56
Można tak,
a można w ogóle nie komentować (vide kanapkowy konkurs :P)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
iron szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5841 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 18:14
ku.... jak się słucha tego biadolenia-a to zle grają...a to bilety za drogie...a to gastrole chujowi...LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!Gdzie byliśmy 2 lata temu???...jak wygrali z GKS-e to wszyscy BĘDZIE EKSTRAKLASA!!!....jak przegrali i zremisowali to wszyscy MANDRYSZ WON!!! lub PÓŁ SKŁADU WYMIENIĆ!!!....i tak to się wszystko pięknie potoczyło...w tym zespole naprawdę jest wielki potencjał...dajcie im trochę czasu a zobaczycie że będą wszystkich zamiatać...taki śmieszny Stilon to zjemy na deser...i to już w listopadzie...przekonacie się,pozdro.


mówiłem Ci,naucz się życ na widok poznaniaka za cegłę chwyc.....
Ikcero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 21:14
Jestem tego samego zdania ... Moim zdaniem bardzo fajne transfery, dobry skład, potrzebujemy tylko czasu i okażemy się rycerzami wiosny ! W tej rundzie to czego możemy wymagać to zwycięstwa u siebie, musimy się liczyć z tym, że na wyjazdach niestety będzie różnie.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 17/08/2009 22:24
Pichu weż Ty się ogarnij i wypowiedz jak czegoś się dowiesz :)

Na Pogoń chodzę praktycznie nieprzerwanie od czasów Gondora wiem więc jak co i kto gra...

Będzie dobrze tylko niech się zgrają. Obrona jest nawet ok, pomoc dosyć dobra gdyby Parzy był w formie i atak też ok. Do Petasza można mieć zastrzeżenia od początku jak u nas jest- snuje się na boisku ale ma kapitalne podania na 30-40 metrów, przerzuty i strzały i wiem powtarzam się ale stwierdzę to jeszcze raz- on nie nadaję się jako skrzydłowy czy obrońca a raczej jako środkowy pomocnik.

Rogalski? Tylko na zmiany póki co- Pietruszka ładnie grał na skrzydle.

Ale nie ma co lamentować - poczekajmy jeszcze ze 4 kolejki to będziemy mądrzejsi...


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2009 13:06
Jestem zdania jak Doktor,w sumie do wymiany tylko Parzy bo snuje sie po boisku jak kiedys Tralka,niby jest ale jak idzie nakcja to on gdzie indziej...


,,Vi är överallt,,- POGON
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2009 13:10
Do wymiany na pewno jes obronca z numerem 3, bodaj Dymek, kolejny mecz, niestety nic nie gra


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005