Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7396 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 02:21
Mefisto czy jak tą ksywę masz - a czy coś zrobiłeś by na młynie było Nas więcej ?? Ludzie mają w większości wyjebane, ale to jest problem szerszy do omawiania.

Co do meczu to szkoda słów.
Z jednej strony szkoda Mroczka bo chłop zjedzie na zawał - dał by całe serce ale brak mu chyba konsekwencji w karaniu ;)
smolny niech jedzie do lasu, albo daje na solówe jak to głośno krzyczał w korytarzu klubu. Kurwa pany macie jaja to wypierdolić ich w chuj !!
baletnice na rozgonienie w trzy wiatry !!

a bym zapomniał o tej SZECHTEROWSKIEJ KURWIE !! kasprzyk chuju wypierdalaj z POGONI !! Jebana wyborcza gnida dorwała się do stołka i będzie sie panoszyć pizda !! WON FRAJERZE !!

i tak na koniec z dedykacją :)

"Więc nie wylewajcie łez
proszę was najgoręcej
SPIERDALAJCIE JAK NAJPRĘDZEJ
ZE SZCZECINA !!! "


MW'03
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 08:27

  kiko napisał:  
Nie pamiętam czy kiedykolwiek wychodząc ze stadionu czułem się w taki sposób. Najgorsze, że zadając sobie pytania typu 'czemu?!?, dlaczego?!, o co w tym chodzi?' nie znajduję racjonalnej odpowiedzi.
Wersja o ustawianiu meczów, odpuszczaniu innym nie klei mi się w ogóle. Kto niby miałby to robić? Ewidentnie widać, że są zawodnicy którym zależy (Radek, Frączczak, Aka, Golla, Rogal itd) A reszta co? we własnych kręgach miała by ustalać wyniki? Pierwszymi których się oskarża są Ława, Sotirovic, Noll, Hernani ... a oni są po prostu słabi. I ich gra może tak wyglądać.

To co było wypracowane na jesieni zostało zniszczone w pizdu. Obrona jest zmieniona diametralnie. Do tego każda akcja rywala to mega zagrożenie. Gdzie są skrzydła? Pisałem po ostatnim meczu, że jeśli znowu zagramy środkiem z Edim, Ławą i Aką to nie ma co liczyć na zwycięstwo.
Transfery Smolnego niestety też się do tego przyłożyły. Wprowadziły pewnie niepotrzebne zamieszanie, po co chciano ulepszyć coś co tak dobrze funkcjonowało?! Ściągnięcie Hernaniego i Budki okazały się wielkim niewypałem. Zarabiają takie pieniądze, do tego zapłacono za nich sporo. Jeden się nie łapie do składu, a drugi kopie się w czoło.

Oni są po prostu słabi, źle dobrani i źle przygotowani. Kumulacja podstawowych błędów. Błędów, które najprawdopodobniej wynikły z braku wiedzy i doświadczanie osób decyzyjnych.

Kolejny sezon w tej wioskowej lidze..
Wstyd.



Też tak myślę, że podstawowym błędem było zbyt dużo transferów. Nie sprawdziła się złota myśl prezesa Smolnego, że "pieniądze grają". Przyjście nowym wysoko opłacanych zawodników pewnie zle wpłynęło na drużynę i w efekcie znacznie ją osłabiło.
Jeżeli chodzi o ten spisek, faktycznie trochę tak to wygląda, ale kto miałby interes w "udupianiu" Pogoni? To chyba taka ironia losu po prostu. Nie tylko Pogoń przeżywa takie dramaty, innym też się zdarzają :)


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 08:59
Panowie nie oszukujmy sie. Spisek to moglby byc przy 2-3 huj...ch meczach ale nie przy 10. Oni sa poprostu slabi,zalosni,wolni, pol-amatorka.Do tego obrona co tydzien w innym ustawieniu,sami nie wiedza jak maja grac i oczywiscie sa slabi.Pomoc to samo.Fraczczak raz pomoc,raz obrona,Lawa raz srodek raz skrzydlo. No do kurwy nedzy,kiedy wystawia optymalna 11stke?Z Arka? Pietruszka solidny skrzydlowy 3 mecz na lawce,Edi gra chyba za nazwisko. MOSNIKOV,RUDOL,WISNIEWSKI,MATUSZCZYK,ZWOLINSKI 1 SKLAD.

A NAJBARDZIEJ wkurwiaja glupie tlumaczenia trenera.1.Statystyki meczu.2.Jeszcze nie spadli.3.Nie zawsze wygrywa lepszy. Do kurwy nedzy jaki lepszy?

TO CO futbolowi FRAJERZY AMATORZY , teraz do Lecznej po cenny punkcik?


,,Vi är överallt,,- POGON
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5449 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 09:09
Po tym meczu trzeba wyróżnić Akę, Ława (grał z ambicją było to widać) i Frączczaka, który miał swoje problemy, ale chciał to nadrobić walką. Donald na swoim poziomie, ale największy minus dziś to Edi. Ja tego nie rozumiem jak zawodnik może 5 razy nie dokopać z rożnego i on dalej idzie na te rożne. O obronie nie ma co gadać, szczególnie widać to filmiku z bramkami, gdzie przy 2 bramce Radler odpuszcza krycie i ma największe pretensje. To jest żenada. Tylko w meczu z Piastem strzeliliśmy 2 bramki i dziś pewnie ten Piast się zastanawia jakim cudem oni z nami przegrali. WSTYD PANOWIE piłkarzyki.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 09:29
Bo z Piastem bylo tak jak to mowi Tarasiewicz. Nie zawsze wygrywa lepszy


,,Vi är överallt,,- POGON
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4858 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 10:02

  zach-pom napisał:  

  Radziu napisał:  

  zach-pom napisał:  
im chociaż trochę na ambicję i zryją boisko w Łęcznej.



1 miejsce Jaką policje?



Gdzie ty tam policję dostrzegłeś?

Nie uważam, żeby awans oddalił się, nie chcę też, żeby ktokolwiek nam współczuł. Jeszcze nie ma czego.

Czy Tarasiewicz jest niespełna rozumu czy o co chodzi z tymi słowami wytłumaczy ktoś bo ja już nic z tego nie rozumiem



Widocznie jemu kopacze tez zrobili wode z mózgu i wpierają, że w następnym meczu bedzie lepiej... ja tam w Łęcznej nie widze innej 11 niż: Janukiewicz - Pietruszka, Matuszczyk, Williams, ?? (prawego obroncy to my nie mamy) - Kumada, Mosnikov, Golla, Wólkiewicz (Aka) - Zwoliński Donald (Wiśniewski)... wole takim zespołem przejebać ale chcoaż wiem, że na coś się to tym chłopakom przyda bo z tej patologii to już nic nie będzie.

I tak sobie pomyślałem, że na chwile obecną grając z Pogonią to nie trzeba nawet całej składnej akcji zrobić, wystarczy pół a i tak bramka wpadnie...

Ostatnio edytowany przez: kubełek, 6 maja 2012, 10:09 [1 raz(y)]


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6617 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 10:11

  kubełek napisał:  

  zach-pom napisał:  

  Radziu napisał:  

  zach-pom napisał:  
im chociaż trochę na ambicję i zryją boisko w Łęcznej.



1 miejsce Jaką policje?



Gdzie ty tam policję dostrzegłeś?

Nie uważam, żeby awans oddalił się, nie chcę też, żeby ktokolwiek nam współczuł. Jeszcze nie ma czego.

Czy Tarasiewicz jest niespełna rozumu czy o co chodzi z tymi słowami wytłumaczy ktoś bo ja już nic z tego nie rozumiem



Widocznie jemu kopacze tez zrobili wode z mózgu i wpierają, że w następnym meczu bedzie lepiej... ja tam w Łęcznej nie widze innej 11 niż: Janukiewicz - Pietruszka, Matuszczyk, Williams, ?? (prawego obroncy to my nie mamy) - Kumada, Mosnikov, Golla, Wólkiewicz (Aka) - Zwoliński Donald (Wiśniewski)... wole takim zespołem przejebać ale chcoaż wiem, że na coś się to tym chłopakom przyda bo z tej patologii to już nic nie będzie.



Po przeczytaniu wypowiedzi Tarasiewicza po takim meczu wydaje mi się, że ten facet poprostu ma wyjebane. Dopiero co przyszedł, więc nie mozna mieć do niego wielkich pretensji, widzi też, że z taka grą to miejsca długo tu nie zagrzeje więc co ma się spinać. Generalnie wszystkie jego wypowiedzi pomeczowe brzmią jak wyjęte z wielkiej księgi frazesów piłkarskich...


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 10:33
Do awansu wystarczy wygrać 3 mecze i 2 zremisować.Tak mi wyszło z wyliczeń.Czy to możliwe?? Teoretycznie tak ,a jak wygląda w praktyce widzieliśmy.Szacunek dla Ediego ale jego czas już w tym sezonie się skończył.Takie dośrotkowania to ja potrafię ,mimo zaawansowanego wieku.W Łecznej się rozstrzygnie przyszłość Pogoni.Ja wierzę !!!


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 10:37
Mój ojciec mówił (zawsze siedzi na rodzinnym z siostrą), że jak Ława podszedł pod sektor "podziękować" dzieciakom to też ładny opierdol zebrał. A na słowa "Ściągaj tą koszulkę i wypierdalaj z Pogoni" odpowiedział zupełnie niewzruszony z uśmiechem "Sam spierdalaj."
Przecież oni mają na nas wyjebane.. Robią nas w chuja a my naiwni wierzymy, że w następnym meczu będzie lepiej. Chuj z nimi. Ja pogodziłem się z brakiem awansu po meczu z Dolcanem. POGOŃ TO MY!


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5783 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 10:43

  Junior napisał:  
Wina leży w przygotowaniu, świeżości... itp. niestety - z tego też powodu w tym tygodniu były roszady w składzie szkoleniowym. W Turcji zostali zajechali. Czy to tłumaczenie ? nie wiem, ale taki jest faktycznie powód - aktualnych fatalnych wyników.

Trudno.

Dobrej nocy.




Moim zdaniem są ewidentnie zajechani - odpowiednie przygotowanie fizyczne do podstawa do taktyki i pewności w grze. Już w momencie zatrudniania tego patałacha Sasala było wiele głosów, że zimy to on dobrze nie przepracuje (vide Korona).
Problem w tym, że nikt z klubu nie chce tego głośno powiedzieć, bo to oznacza przyznanie się do błędu, a to właśnie Smolny powinien zrobić

W teorię o specjalnym odpuszczaniu awansu nie wierzę


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5821 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:01

  energ napisał:  

  Junior napisał:  
Wina leży w przygotowaniu, świeżości... itp. niestety - z tego też powodu w tym tygodniu były roszady w składzie szkoleniowym. W Turcji zostali zajechali. Czy to tłumaczenie ? nie wiem, ale taki jest faktycznie powód - aktualnych fatalnych wyników.

Trudno.

Dobrej nocy.




Moim zdaniem są ewidentnie zajechani - odpowiednie przygotowanie fizyczne do podstawa do taktyki i pewności w grze. Już w momencie zatrudniania tego patałacha Sasala było wiele głosów, że zimy to on dobrze nie przepracuje (vide Korona).
Problem w tym, że nikt z klubu nie chce tego głośno powiedzieć, bo to oznacza przyznanie się do błędu, a to właśnie Smolny powinien zrobić

W teorię o specjalnym odpuszczaniu awansu nie wierzę



kurwa jak można być zajechanym.Zajechanym to można być kilka meczów a oni grają padakę już od dłuższego czasu. Oni są po prostu za słabi ich czas dobiegł już końca a do tego ciągłe rotacje w składzie to wszystko zaważyło o tym że nie awansowali. To co pokazuje Edi to woła o pomstę do nieba. Rzuty rożne wykonywane przez niego w żaden sposób nie zagroziły bramce Stróż, rzuty wolne z 16-20 metra wszystkie w mur. To o czym my kurwa mówimy. Módlmy się tylko że po tym sezonie całe to kurestwo rozgonią po tym sezonie a zostawią tylko kliku młodzików reszta WON


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:01
To nie są amatorzy, to jest po prostu brak chęci awansu, dobrze im gdzie są i ani myślą się ruszać.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:04
Bramki z meczu

Pierwszy gol to jakaś katastrofa na miarę zatonięcia Titanica. Najpierw Frączczak fauluje Nitkiewicza (ewidentny karny), a ten upadając czubkiem buta kopie piłkę, która przetacza się po nodze Janukiewicza.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:15

  POGOŃ 1948 napisał:  
[

kurwa jak można być zajechanym.Zajechanym to można być kilka meczów a oni grają padakę już od dłuższego czasu. Oni są po prostu za słabi ich czas dobiegł już końca a do tego ciągłe rotacje w składzie to wszystko zaważyło o tym że nie awansowali. To co pokazuje Edi to woła o pomstę do nieba. Rzuty rożne wykonywane przez niego w żaden sposób nie zagroziły bramce Stróż, rzuty wolne z 16-20 metra wszystkie w mur. To o czym my kurwa mówimy. Módlmy się tylko że po tym sezonie całe to kurestwo rozgonią po tym sezonie a zostawią tylko kliku młodzików reszta WON



To jak wytlumaczyc , ze po 4 miesiacach wszyscy bez wyjatku wygladaja znacznie gorzej ? I nie dotyczy to jednego czy dwoch pilkarzy ale wszystkich . Przynajmniej jeden pilkarz jest w takiej formie jak przed przerwa zimowa ? Nie ma takiego pilkarza. Juz w meczu z Piastem bylo widac, ze tylko przy starcie do pilki kazdy nasz pilkarz zostaje 2 metry za pilkarzem Piasta. Nawet Fraczczak i Pietruszka przgrywali kazdy pojedynek biegowy . Dopiero Kolendowicz na tle zajechanego Piasta biegal szybciej .


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:16
Może i są zajechani, może i zostali źle przygotowani pod względem fizycznym, ale co najważniejsze - ONI SĄ SŁABI PIŁKARSKO !!! Każdy grajek jest cieniem samego siebie. Drużyna grająca o awans nie potrafi zbudować ataku pozycyjnego? Zero gry kombinacyjnej, zero prostopadłych piłek, nieliczne strzały z dystansu, piłka do skrzydła i wrzutki w losowe miejsce i to wszystko na stojąco przy rywalu który muruje szesnastkę. To się po prostu w głowie nie mieści. Fakt, że zagrożenie stwarzamy jedynie po stałych fragmentach gry lub z kontrataku stawia nas niestety w szeregu z takimi amatorskimi potęgami jak Dolcan i Olimpia. Na chwilę obecną jesteśmy zlepkiem indywidualności (większość niestety bez formy) a zespołowo staliśmy się jedną z najsłabszych drużyn ligi. Ratuje nas tylko znaczący dorobek punktowy z jesieni. Szóste miejsce - tak to się prawdopodobnie zakończy jeśli nasi muszkieterowie utrzymają wiosenną dyspozycję w kolejnych meczach.

I przestańcie już jechać po wszystkich, bo to się żenujące robi. W kółko to samo: Smolny to, Mroczek to, Taraś tamto. A to przecież piłkarze na początku rundy zbytnio wylajtowali i przez to całkowicie zjebali sprawę, a teraz kiedy jest już mega-presja na wynik, bo brakuje punktów, bo awans się wymyka, bo wieś nam odjeżdża w tabeli a Piast rozegra wszystkie mecze u siebie, to nie oczekujcie że nagle się ogarną i udźwigną ciężar. Tak od razu się po prostu nie da. Zresztą teraz, po serii takich fajnych przedstawień jakie nam zafundowali, to już bym nawet nie chciał, żeby włączyli się z powrotem do walki o ekstraklasę, bo to przeciąganie matematycznych szans i nadziei to tylko męczące się robi. Oni na koniec to zleją, a nas znowu kurwica weźmie.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5010 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:20

  energ napisał:  

  Junior napisał:  
Wina leży w przygotowaniu, świeżości... itp. niestety - z tego też powodu w tym tygodniu były roszady w składzie szkoleniowym. W Turcji zostali zajechali. Czy to tłumaczenie ? nie wiem, ale taki jest faktycznie powód - aktualnych fatalnych wyników.

Trudno.

Dobrej nocy.




Moim zdaniem są ewidentnie zajechani - odpowiednie przygotowanie fizyczne do podstawa do taktyki i pewności w grze. Już w momencie zatrudniania tego patałacha Sasala było wiele głosów, że zimy to on dobrze nie przepracuje (vide Korona).
Problem w tym, że nikt z klubu nie chce tego głośno powiedzieć, bo to oznacza przyznanie się do błędu, a to właśnie Smolny powinien zrobić

W teorię o specjalnym odpuszczaniu awansu nie wierzę



Tak kurwa, trzeci sezon są zajechani, wydymani i co jeszcze.Człowieku, oni już 3 sezon podchodzą pod ekstraklasę, gdzie jedną z rund mają dobrą,a jak grozi im awans to drugą zawsze spierdolą.Nie szukaj na siłe wytłumaczeń w chuj wie czym tylko nie w tych sprzedajnych kurwach.Robienie w chuja ludzi weszło im w krew.A czemu? Bo w Pogoni mają tak skonstrowane umowy że im poprostu się opłaca grac w tej ogórkowej lidze.Teraz jak ich nawet będą chcieli odpalic to dostaną grubą kasę(szczególnie arkowiec za długoletnią umowę).Co sezon słysze w wywiadach te same słowa tłumaczące ich niepowodzenia.Dziś kolejny "mistrz" typu Golla twierdzi że to ewidentny btrak szczęścia.Proszę Was, ileż można.Dla mnie to nie przypadek że wygląda to jak wygląda.Kopaczom nie brakuje niczego i od tego dobrobytu i ogólnej sielanki ze strony właścicieli w głowach się pojebało.No tak,tylko trenerzy się zmieniają.Guardiola wolny, ale jego też szybko powiozą.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:23

  weteran58 napisał:  
Do awansu wystarczy wygrać 3 mecze i 2 zremisować.Tak mi wyszło z wyliczeń.Czy to możliwe?? Teoretycznie tak ,a jak wygląda w praktyce widzieliśmy.Szacunek dla Ediego ale jego czas już w tym sezonie się skończył.Takie dośrotkowania to ja potrafię ,mimo zaawansowanego wieku.W Łecznej się rozstrzygnie przyszłość Pogoni.Ja wierzę !!!



- w 9 meczach Pogoń zdobyła 8 punktów!
- 2 razy wygrała (u siebie z Piastem i Flotą), 2 razy zremisowała, 5 razy przegrała - nie wygrała meczu na wyjedzie
- bilans bramek 8-12

wiosną Łęczna grała u siebie 4 razy, wszystko wygrała!

w wiosennej tabeli Pogoń jest lepsza tylko od Polkowic, Floty i Olimpii!

masz rację po meczu w Łęcznej (przegranym) wszystko się wyjaśni. wtedy może w tych 4 spotkaniach (u siebie z Katowicami i Płockiem) i wyjazdowymi (z Zawiszą i Arką) już nie będzie o co grać.
"w chyba, że", w które nie wierzę Nieciecza i Piast potracą punkty a jak widać ostatniego słowa nie powiedział Zawisza

Piast Gliwice - Dolcan Ząbki
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia
Ruch Radzionków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Flota Świnoujście
Piast Gliwice - Kolejarz Stróże
Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
Bogdanka Łęczna - Piast Gliwice
Dolcan Ząbki - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Kolejarz Stróże
Piast Gliwice - GKS Katowice
Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
Bogdanka Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

te spotkania zadecydują o awansie tych drużyn, Pogoni nie wymieniłem bo wiadomo z kim gramy


Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:27
Jeśli wszyscy, włącznie z trenerem, zwalają wszystko na brak szczęścia to ja na odważne zmiany w składzie nie licze. W Łęcznej znowu wyjdzie podobny skład ( no może Noll wróci...) a po meczu my znowu wkurwieni, oni biedni bo szczescie im nie sprzyja a i kibice nie pomagaja. Kolejny mecz to samo i tak do końca.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:41

  kosa1749 napisał:  

  energ napisał:  

  Junior napisał:  
Wina leży w przygotowaniu, świeżości... itp. niestety - z tego też powodu w tym tygodniu były roszady w składzie szkoleniowym. W Turcji zostali zajechali. Czy to tłumaczenie ? nie wiem, ale taki jest faktycznie powód - aktualnych fatalnych wyników.

Trudno.

Dobrej nocy.




Moim zdaniem są ewidentnie zajechani - odpowiednie przygotowanie fizyczne do podstawa do taktyki i pewności w grze. Już w momencie zatrudniania tego patałacha Sasala było wiele głosów, że zimy to on dobrze nie przepracuje (vide Korona).
Problem w tym, że nikt z klubu nie chce tego głośno powiedzieć, bo to oznacza przyznanie się do błędu, a to właśnie Smolny powinien zrobić

W teorię o specjalnym odpuszczaniu awansu nie wierzę



Tak kurwa, trzeci sezon są zajechani, wydymani i co jeszcze.Człowieku, oni już 3 sezon podchodzą pod ekstraklasę, gdzie jedną z rund mają dobrą,a jak grozi im awans to drugą zawsze spierdolą.Nie szukaj na siłe wytłumaczeń w chuj wie czym tylko nie w tych sprzedajnych kurwach.Robienie w chuja ludzi weszło im w krew.A czemu? Bo w Pogoni mają tak skonstrowane umowy że im poprostu się opłaca grac w tej ogórkowej lidze.Teraz jak ich nawet będą chcieli odpalic to dostaną grubą kasę(szczególnie arkowiec za długoletnią umowę).Co sezon słysze w wywiadach te same słowa tłumaczące ich niepowodzenia.Dziś kolejny "mistrz" typu Golla twierdzi że to ewidentny btrak szczęścia.Proszę Was, ileż można.Dla mnie to nie przypadek że wygląda to jak wygląda.Kopaczom nie brakuje niczego i od tego dobrobytu i ogólnej sielanki ze strony właścicieli w głowach się pojebało.No tak,tylko trenerzy się zmieniają.Guardiola wolny, ale jego też szybko powiozą.



i tyle w temacie. inni nie sa zajechani, tylko nasi. przecież tu nie widac nawet symptomów progresu. po raz kolejny przychodzą grajki gdzie sie wyróżniali w poprzednich klubach, a u nas zapominają o umiejętnościach. ja nie mam wątpliwości za to czysty sabotaż.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/05/2012 11:41

  POGOŃ 1948 napisał:  
Dopiero Kolendowicz na tle zajechanego Piasta biegal szybciej .



Kolendowicz, który w Turcji dużo nie potrenował ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.44 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005