Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tr1do
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 19:12
Kto przyjdzie ten przyjdzie , każdy kto jest wierny przyjdzie kto liczy tylko na wyniki ten nie przyjdzie! WSZYSCY NA MECZ !!


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5307 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 19:17
jak ktoś nie potrafi docenić wagi spotkania z gołebnikiem nie zaleznie od tego jakie byly wyniki, czy awans juz jest praktycznie w kieszeni, to niech sobie siedzi przed telewizorem. golebie wypelnily praktycznie ten swoj szalas w lesie, my nie zaleznie od wyniku powinnismy tez przyjsc w dobrej liczbie i zagluszyc partyzantow


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
marianek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5637 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 19:18
Ja kurwa kocham bo przyjezdzam na mecze do Szczecina w jedna strone 170 km.Bylem za bekdasa,gondora,ptaka i w 4 lidze.Rozumiem ze moze sie nie udac bo to sport, ale wymagam ambicji i zaangazowania,a nie gwiazdorstwa.Nie bawmy sie w minimalizm.Musimy zrobic wszystko zeby awansowac bo wszyscy nam uciekna niesamowicie.Nie mozna zakladac ze jak sie nie uda to trudno.Trzeba gryzc trawe i wejsc bo liga oprocz widzewa jest cienka.Zakladajac ze nie wchodzimy to zapomnij o ewentualnym powaznym inwestorze, a na trybunach malo ludzi bo na mecze z Ząbkami ludzi nie przyciagniesz...


....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5475 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 19:27

  marianek napisał:  
Ja kurwa kocham bo przyjezdzam na mecze do Szczecina w jedna strone 170 km.Bylem za bekdasa,gondora,ptaka i w 4 lidze.Rozumiem ze moze sie nie udac bo to sport, ale wymagam ambicji i zaangazowania,a nie gwiazdorstwa.Nie bawmy sie w minimalizm.Musimy zrobic wszystko zeby awansowac bo wszyscy nam uciekna niesamowicie.Nie mozna zakladac ze jak sie nie uda to trudno.Trzeba gryzc trawe i wejsc bo liga oprocz widzewa jest cienka.Zakladajac ze nie wchodzimy to zapomnij o ewentualnym powaznym inwestorze, a na trybunach malo ludzi bo na mecze z Ząbkami ludzi nie przyciagniesz...



To na chuj płaczesz, przyjdź na stadion, pokaż piłkarzom czego oczekujesz, jak podejdą do trybun po meczu powiedz w twarz, opierdol, ale nie płacz na forum.

Wierni będą zawsze, cokolwiek się stanie, jeśli takim jesteś to pójdziesz na mecz i jeszcze namówisz na to swoich dwudziestu znajomych. Dla niektórych Pogoń to tylko piłka, i tego się nie zmieni. Wyniki są takie jakie są, oby były lepsze, ale właśnie dlatego trzeba drużynę wspierać jeszcze bardziej.

A takich jak "stadionowy" to właśnie na stadionie nie potrzebujemy ;)


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 20:06
Nie rozumiem, po jakiego chuja ten lament i na jakiego chuja rozkminki ile osób przyjdzie na stadion, za około cztery dni? Skupcie się na sobie, nie patrzcie na to że jak jest z dupy wynik to trochę januszy nie przyjdzie. Chorągiewki mają to do siebie, że widać je tylko wtedy, gdy wiatr im odpowiednio zawieje, więc jeszcze raz pytam po co się przejmować tym, że będzie tychże chorągiewek mniej? Jasne, że stadion wygląda fajnie gdy jest komplet, a samymi fanatykami ciężko go w całości zapełnić, ale trudno. Tak jak pisałem, skupmy się na sobie, pokażmy co znaczy hasło "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce", zmiażdżmy partyzantów o gołębich sercach dopingiem, dajmy z siebie wszystko.

pzdr.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7309 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 20:08

  hahaha00 napisał:  
no i inne druzyny nadrabiają, warta wygrywa, górnik wygrywa.. szkoda słów



Jak już piszesz jakieś farmazony to przynajmniej piszę prawdę. Warta przegrała.. Choć Ty pewnie piszesz tylko po to żeby cokolwiek napisać.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 20:19

  śmielaq89 napisał:  

  hahaha00 napisał:  
no i inne druzyny nadrabiają, warta wygrywa, górnik wygrywa.. szkoda słów



Jak już piszesz jakieś farmazony to przynajmniej piszę prawdę. Warta przegrała.. Choć Ty pewnie piszesz tylko po to żeby cokolwiek napisać.



Ja w ogóle proponuje jakąś karę dla tej marudy, bo to jest typowy przykład typa pt" Chorągiew skakanka" Może ktoś z modów go naprostuje, bo inną sprawą jest wyrażanie opinii nawet kontrowersyjnych a jeszcze inną wkurwianie psa jak sra czy prowokowanie. Przecież co post to ktos musi mu pocisnąć..


No One Like Us....We don't Care...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 20:26
Ogólnie fatalnie wyniki zaczynają sie dla nas układac i wygląda na to że po tej kolejce rychło sie znajdziemy już na 5 miejscu w tabeli. Ale może to i lepiej-wiadomo że teoretycznie łatwiej gonić niż bronić przewagi.

łks póki co prowadzi w płocui 2-1, a niekórzy tak skreślali łódzki zespół. a wygląda że on wywynie numer i wbrew logice awansuje.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kibol83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7252 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 20:42
Po co to całe pieprzenie każdy z nas jest wkur...... na wyniki naszej Pogoni, ale po dzisiejszym meczu wiemy to na pewno że ta drużyna jest za słaba na awans skoro nie wygrywa ważnego meczu lub chociaż nie potrafi go zremisować. Proste, cieszmy się z tego gdzie jesteśmy po tak długiej i ciężkiej drodze. Może za rok będziemy wstanie skutecznie powalczyć o awans, choć ciągle się łudzę żę jeszcze może się udać i pewnie nie ja jeden. Pogoń !!!


TYLKO Pogoń w Sercu Mym !!!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5307 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 20:53
za szybka podjarka poszla i teraz nagle wszyscy sie czuja zawiedzeni, w poprzedniej rundzie tez nie bylo wielu pochwal co do gry Pogoni, poza meczem z Zabrzem, teraz stwarzają sobie sytuacje, widac - moze niewielką, ale jakas drobna poprawe w srodku, Klatt w przeciwienstwie do Dziuby dochodzi do tych sytuacji wiec tez sa jakies plusy. Oczywiscie oczekujemy wykorzystanych sytuacji a nie samego dochodzenia do nich, ale zawsze mozna znalezc jakies pozytywy. Po takim wyniku miejmy nadzieje chlopaki sie ogarna, Mandrysz ich opierdoli i nie liczac Pucharu, beda mieli najlepsza okazje do przebudzenia sie - Kluczbork u siebie, teoretycznie to najlatwiejszy mecz ktory zostal do rozegrania, ktory trzeba wygrac, wpierdola im pare bramek i morale skoczy. A łks nie na darmo nazywaja rycerzami wiosny, bedzie ciezko ale "NASZA, NASZA WIARA NIEZACHWIANA, BO JEST W TOBIE ZAKOCHANA..."


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 21:00

  Cytat:  
(...) moze niewielką, ale jakas drobna poprawe w srodku.



Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, ale jeśli uważasz, że w środku pola dobrze nam idzie to chyba żartujesz. W meczu z Flotą była kompletna kaszana, zero rozegrania, zero przechwytów, chaos chaos chaos. W meczu z Sosnowcem było jeszcze gorzej, absolutnie każdą piłkę (do 70 minuty bo po bramkach Zagłębie nic już nie grało) wygrywało Zagłębie. Nie wiem jak to wyglądało w meczu z Sandecją, ale z relacji radiowej i tekstowej jakoś nie wynikało, żebyśmy tą grę w środku polepszyli.

Mam nadzieję, że w następnych meczach od pierwszej minuty zamiast Bojarskiego na skrzydle zagra Rogalski, w ataku zamiast Moskalewicza (cofniętego do pomocy) Lebedyński a w obronie za Rydzaka Nowak. Popróbował bym też wariant z Pietruszką zamiast Petasza, bo niestety ten drugi poza paroma groźnymi strzałami w rozegranych dotychczas meczach zagrał slabiutko.

Nie ma co się spinać i w ogóle myśleć o zmianie trenera. Po trzech pierwszych meczach mało kto nie jest rozgoryczony tym co dotychczas pokazała Pogoń w lidze, ale na szczęście strata do drugiego miejsca jest minimalna i cały czas w walce o niej się liczymy.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6989 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 21:04

  kibol83 napisał:  
Po co to całe pieprzenie każdy z nas jest wkur...... na wyniki naszej Pogoni, ale po dzisiejszym meczu wiemy to na pewno że ta drużyna jest za słaba na awans skoro nie wygrywa ważnego meczu lub chociaż nie potrafi go zremisować. Proste, cieszmy się z tego gdzie jesteśmy po tak długiej i ciężkiej drodze. Może za rok będziemy wstanie skutecznie powalczyć o awans, choć ciągle się łudzę żę jeszcze może się udać i pewnie nie ja jeden. Pogoń !!!



W 3 meczach graliśmy straszny piach czego efektem 2pkt i 1 strzelona bramka. Jesteśmy w czarnej dupie ale to jeszcze nie oznacza końca szans na awans. Warunek jednak jest jeden. Mandrysz musi zrobić poważne trzęsienie ziemi w zespole, a przede wszystkim dać "odpocząć" od gry w pierwszym składzie Klattowi i Bojarskiemu. Może jestem naiwny, ale nadal wierzę że awans jest możliwy i nie jest to tylko wiara dla zasady, ale przekonanie że wciąż jest to realne. Ten zespół naprawdę na to stać, ale potrzebny tu jest potężny kop w dupę.


POGOŃ 100% SZCZECIN
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 21:06
Wazne zeby Zawadzki gral w srodku,zeby zaufac Rogalskiemu i Lebedynskiemu a nie na sile pchac Klatta i Bojarskiego bo to nazwiska...


,,Vi är överallt,,- POGON
rinororo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 21:13
Myślę, że większość zawiedzionych może i ma rację krytykując wystepy nowych kopaczy czy trenera.

ALE

Dajmy im troszeczkę czasu aby sie pozbierali. Na początku sezonu tez to wyglądało słabo a potem : wicelider i 1/4 PP.

Poczekamy zobaczymy - spokój wszystkim się przyda a teraz wszyscy na mecz (e)

JEDNO SERCE JEDEN KLUB


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 21:19
Własnie nie wiem po co niektórym głowy sie gotują i bredzą coś o zmianie trenera. Nic to już nie da-Mandrysz bedzie rozliczony na koniec sezonu i tyle. Chłopakom nie brakowało niczego,nawet ptasiego mleka a wojaże do USA (jak widac za wczesnie ktos pochwalil dzien przed zachodem słonca) czy Turcji okazują sie absurdalne i śmiało podzielam zdanie że nie wiem czemu to służy. mandrysz dostał zakupy jakie chciał miał ich juz na początku stycznia i mimo to gównianie przygotował druzyne do rundy-bo taka jest prawda. Ale niech on ma do konca z tym materiałem sie ogarniac wiec przestancie pisac te brednie o zmianie trenera.

szkoda tylko że moze uciec dobra szansa awansowac juz teraz-bo za rok takie Łeczne czy Katowice będą naprawde groźne. Ale bedziemy znow miec Gorzów i Sosonowiec;)

A tak na powaznie- problem jest w tym że został postawiony cel. A nie jest nim walka o utrzymanie czy środek tabeli-tylko awans. Takie deklaracje padły jasno z klubu. Wiec zasadniczo sie sie dziwimy gorącym głowom kibiców? Ja sie nie dziwie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
mariusz81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5674 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 21:28
Niektórzy niech przestaną pierdolic frazesy typu : "Nic się nie stało Portowcy". Bo właśnie że się kurwa dzieje. Zagrali 4 mecze w tym 3 w lidze. Porażka jest wliczona w sport, ale kiedy widac że ktoś zapierdala. U nich tego nie widze. Wygrali z Sosnowcem ale kto oglądał ich mecz to widział że gdyby nie indolencja strzelecka gołębi i Janukiewicz to do 60 min to my byśmy przegywali 3-0.Z Flota totalne dno,tak jakby grali za kare. Podczas przygotowań nie brakowało im przysłowiowego "mleczka".Obozy w Pogorzelicy,Turcji. Okres przygotowawczy jest najdłuższy w europie bo prawie 3 miechy.I zespół powinien byc przygotowany na początek rundy.A co jest?Chujnia jest.W takim Łks calą zime problemy, niewiadomo czy by wystartowali, nie płacili(płacą) im a jednak mecze wygrywają.Taka Flota, co runda trzęsienie ziemi tam,pensje mają śmieszne w stosunku do gwiazdorów ze Szczecina.Klatt,Zawadzki,Bojarski to nie są ogórki z dupy tylko zawodnicy którzy mają za sobą ekstraklasowe doświadczenie.A więc o czym my rozmawiamy.Dalej ich głaskajcie i piszcie że jest ok i się ogarną.Tutaj czasu już nie ma.Meczy u siebie mamy malutko a na wyjazdach gramy słabo.Celem był awans już teraz.I nie mówmy że jesteśmy beniaminkiem.W stosunku do takiej sandecji jesteśmy na papierze potentatem.


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5356 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 21:32
Kurwa mać. Denerwujące nie są wyniki, a wysyp neochildów i kibiców sukcesu, którzy non stop płaczą, jak to Pogoń źle gra, jaki to nasz trener jest beznadziejny, że wszystko trzeba zmienić itd. Ludzie, teraz będzie zajebiście ciężko, więc przyzwyczajcie się, że nie wszystko będzie szło po naszej myśli. Nawet jeżeli nie awansujemy w tym sezonie, ani za 10 następnych, to i tak musimy się cieszyć z tego co mamy, że klub istnieje i gra tak wysoko, a nie pogrywa na jakiś kartofliskach. Mam nadzieję, że na mecz z Zagłębiem przyjdą ludzie, którym naprawdę zależy. Przekonajmy się dla kogo Pogoń znaczy coś więcej. Lepiej garstka wiernych, niż cały stadion pikników.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 22:28
Dobra, popłakaliśmy sobie tyle ile trzeba było, niektórzy wylali tutaj całe morze januszowych łez, inni pojechali po całej drużynie i zwolnili trenera Mandrysza ale jako kibice musimy pamiętać, żeby trzymać fason. Piłkarze wiosną zjebali co było do zjebania i poprzeczka wisi teraz znacznie wyżej niż w listopadzie. Ale szansa na awans jest ciągle spora. Przecież przez zimę nie staliśmy się nagle ligowymi ogórkami, zawodnicy nie zapomnieli jak się gra w piłkę - to rywale zaczęli się na nas mocniej spinać i cały zespół musi to w końcu zrozumieć. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Mam tylko nadzieję, że spotkaniem z Sandecją Mandrysz zakończył okres weryfikacji formy zawodników i testowania ustawienia, bo tak to mniej więcej wyglądało że co mecz rozmijał się z optymalną jedenastką.

PS. Z gołębnikiem będzie miło, sympatycznie, efektownie i do przodu ;)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 22:29
Jak ktoś juz wczesniej wspomnial - jebac choragiewki. Nawet na Flocie było dużo przypadkowych ludzi ktorzy gwizdali po meczu i wyzywali zawodników oraz gadali na Legię gdy byla pozdrawiana. Frajerstwo niech sie trzyma jak najdalej od naszego stadionu.
Druga sprawa - wiadomo wierzyć trzeba, ale zawodnicy też walą w chuja, nie maja ambicji do grania. Jak juz sie zalapia do znanego klubu to mysla że im wszystko wolno...gwiazdorzy. Przykład Hrymowicza ktory regularnie jest widziany na Warszewie jak kupuje po 3 piwa i wpierdziela chipsy. I od tego sie zaczyna - a potem slucham relacji w radio a tu Hrymowicz nie nadązyl za piłkarzem Sandecji i faul zólta kartka. Ktoś powie piłkarz też człowiek, musi wypić, ale nie dziwmy sie pozniej ze piłkarzy polskich w lidze angielskiej i hiszpańskiej możemy policzyc na palcach jednej ręki, bo tam trzeba zapierdalać 90 min sprintem, a nasi kopacze nie mają siły i charakteru. Nawet rumunów i bułgarów gra w dobrych ligach 5x więcej niż polaków. Nasi kopacze poprostu nie maja ambicji i z takim podejsciem jak prezentują mogą co najwyżej grać w polskiej 1 lidze. To jest najbardziej smutne i to dotyczy wszystkich pilkarzy grających w Polsce w tym grających w Pogoni. Nigdy nie osiągną poziomu pilki europejskiej jak bedą popijać 3x w tygodniu.
WALCZYĆ TRENOWAĆ MARNE PIŁKARZYNY !!!
Co do dalszej częsci sezonu - Rogalski i Lebedyński pierwsza 11-nastka. Olo to zajebisty doświadczony zawodnik, mega walczak i dobry duch zespołu, ale w chwili obecnej najlepsza pozycja dla niego to defensywny pomocnik, do odbierania piłki rywalom, bo do napadu to nie oszukujmy się on sie już nie nadaje. Klatt powinien się ogarnąć i zacznie strzelać bramki. Pozostaje nam tylko wierzyć w to !
Wszyscy na Zagłębie !


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 20/03/2010 22:40
Jak na razie to zawiódł mnie Klatt. Ale jak ktoś k***a wrzuca na Pogoń to dla mnie c**j nie kibic bo co porażka to już trenera zwalniamy ? Paranoja jak komuś szkoda 20 zeta na bilet to niech nie przychodzi tylko, że jak będziemy świętować awans to niech będzie konsekwentny. W tabeli ścisk i z 5 ekip się będzie biło o awans, ale jako kibic wierzę, że 2 miejsce będzie Nasze.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005