Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:56

  BFC napisał:  
niech ktos poda statystyke Stolarczyka od kad przejal druzyne, mecze wygrane, remisy, przegrane, bramki itp



troszkę statystyki trenera Stolarczyka od momentu objęcia Pogoni

Sandecja 2-1 Pogoń
Pogoń 3-0 Dolcan Ząbki
Piast Gliwice 0-0 Pogoń
Pogoń 4-3 Warta Poznań
Górnik Łęczna 1-3 Pogoń
Pogoń 1-3 Podbeskidzie
MKS Kluczbork 3-1 Pogoń
Pogoń 0-0 GKP Gorzów
Ruch Radzionków 2-0 Pogoń
Pogoń 3-0 Kolejarz Stróże
Górnik Polkowice 1-0 Pogoń

wygrane - 4 (w tym 1 na wyjeździe)
porażki - 5 (w tym 1 u siebie)
remisy - 2

zdobycz punktowa - 14 punktów


Bramki
16 - zdobyte
15 - straconych

pozostało:

Pogoń - Nieciecza 1:3
Odra Wodzisław Śląski - Pogoń
Pogoń - GKS Katowice


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5767 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:59
dzieki Cobra_S, czyli 12 punktów z 14 meczów,


abstrakcja!
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 21:02

  Cobra_S napisał:  

pozostało:

Pogoń - Nieciecza 1:3
Odra Wodzisław Śląski - Pogoń
Pogoń - GKS Katowice



Nie chcę nic mówić ale jak dla mnie przy tej "formie" rundę możemy skończyć w strefie spadkowej...


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 21:08

  BFC napisał:  
dzieki Cobra_S, czyli 12 punktów z 14 meczów,



17 punktów w 14 meczach [ligowych], bramki 17-18


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 21:10
ale ta statystyka to może sprowadzić na manowce, wręcz ociera sie o iluzje. pierwsze mecze grane były jakby przypodobać sie nowemu trenerowi, gdy zobaczono co "wymaga" Stolar wszystko wróciło do stanu pierwotnego. panowie- ostatnie 7 meczów to jeden (sic!) punkt, i nie wykluczone że ostatni...

mnie martwi inna sprawa, założyliśmy że będziemy budować klub na ikonach klubu no i także na wychowankach. i co widzimy? co wyprawia Adamczuk, Stolar, Rafałowicz i spółka? Dymkowski też chuj kładł. Grające ikony że tak ich nazwę klubu czyli Moskalewicz i Ława odpierdalają totalną pańszczyznę, gdzie Ci wychowankowie? (jeden zdolniejszy poszedł na wypożyczenie, wolano dać pograć najemnikom,drugi nie robi żadnych postępów, ostatecznie woli sie stawiać na Dziube który nie nadaje sie do pchania karuzeli). I co sie dzieje z ludźmi który przychodzą do nas jako wybijające sie postacie z innych klubach-przeciez ci ludzie gremialnie zapominają jak gra sie w piłke! Takie rzeczy tylko w erze...i w Szczecinie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 21:28

  anathema napisał:  
ale ta statystyka to może sprowadzić na manowce, wręcz ociera sie o iluzje. pierwsze mecze grane były jakby przypodobać sie nowemu trenerowi, gdy zobaczono co "wymaga" Stolar wszystko wróciło do stanu pierwotnego. panowie- ostatnie 7 meczów to jeden (sic!) punkt, i nie wykluczone że ostatni...

mnie martwi inna sprawa, założyliśmy że będziemy budować klub na ikonach klubu no i także na wychowankach. i co widzimy? co wyprawia Adamczuk, Stolar, Rafałowicz i spółka? Dymkowski też chuj kładł. Grające ikony że tak ich nazwę klubu czyli Moskalewicz i Ława odpierdalają totalną pańszczyznę, gdzie Ci wychowankowie? (jeden zdolniejszy poszedł na wypożyczenie, wolano dać pograć najemnikom,drugi nie robi żadnych postępów, ostatecznie woli sie stawiać na Dziube który nie nadaje sie do pchania karuzeli). I co sie dzieje z ludźmi który przychodzą do nas jako wybijające sie postacie z innych klubach-przeciez ci ludzie gremialnie zapominają jak gra sie w piłke! Takie rzeczy tylko w erze...i w Szczecinie.



Nie 1 punkt tylko 4 punkty, bo "przytrafił" się kaprys i wygrana z Kolejarzem Stróże. Ale jak widać od meczu z Podbeskidziem, który był niezwykle istotny, bo wygrana dawała faktycznie kontakt z czołówką ligi, a nie wygrana odbierała raczej nadzieje na skuteczną walkę o awans w tym sezonie i podcinała skrzydła, zakończył się porażką i wtedy Pogoń całkiem pękła. Teraz to wygląda jakby drużyna już całkiem nie wiedziała po co gra te mecze i na niczym jej nie zależało. Tragedia.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 21:43
Myślałem, że już gorszego upokorzenia niż porażka z MKS Kluczbork u nas na stadionie nie przeżyje - widać srogo się pomyliłem i dziś było jeszcze gorzej.

Gra wyglądała dramatycznie przez całe spotkanie, nawet po strzeleniu bramki, która nie wynikała z lepszej gry tylko z dużej dozy szczęścia (uderzenie Petasza było dobre, ale wiadomo o co mi chodzi). Pisałem to już wcześniej powtórzę raz kolejny - w tej drużynie brak jest jakiegokolwiek pomysłu na grę - dziś bardzo dobrze było widać na tle słabej Niecieczy - nasze akcje ofensywne w większości opierają się na zasadzie laga do przodu, a nuż może ktoś się zabierze i coś z tego będzie - rozgrywającego w środku pola brak, no bo chyba nie nazwiemy tak Ławy, który po dostaniu podania zanim zabierze się z piłką i coś wykombinuje to jest otoczony przez przeciwników i albo podaje niecelnie albo piłka jest mu zabierana, w obronie błędy (sam Hrymowicz nie uchroni nas od straty bramki) w ataku zerowe zagrożenie (Dziuba może ze 2 razy przy piłce w całym meczu, Olo z meczu na mecz coraz słabszy) - jednym słowem dramat. Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że nie widać żadnej możliwości poprawy - na wyjazdach gramy gówno, u siebie to samo - gdzie te czasy gdzie drużyny przyjeżdżały do TWIERDZY SZCZECIN na GORĄCY TEREN gdzie 1 pkt brałyby w ciemno - dziś u siebie jesteśmy dostarczycielem punktów dla absolutnie wszystkich drużyn.

Nie widzę innej opcji niż podanie się Stolarczyka do dymisji - z każdym kolejnym meczem pokazuje, że na trenera (póki co) się nie nadaje.

Co do poszczególnych graczy to na plus walczący Bojarski, Rogalski i Janukiewicz no i może Petasz (za sam strzał, bo ogólnie padaka jak zwykle).

Najlepszym zwrotem z trybun podsumowującym sytuację jest: CO WY ROBICIE, WY NASZĄ POGOŃ HAŃBICIE! - i dopóki nie będzie pierdolnięcia solidnego (kary finansowe, brak premii - cokolwiek co zmotywuje tych niedojebów) to niestety prędko ambitnej gry oglądać nie będziemy.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 6 listopada 2010, 21:52 [1 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 21:48

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  
ale ta statystyka to może sprowadzić na manowce, wręcz ociera sie o iluzje. pierwsze mecze grane były jakby przypodobać sie nowemu trenerowi, gdy zobaczono co "wymaga" Stolar wszystko wróciło do stanu pierwotnego. panowie- ostatnie 7 meczów to jeden (sic!) punkt, i nie wykluczone że ostatni...

mnie martwi inna sprawa, założyliśmy że będziemy budować klub na ikonach klubu no i także na wychowankach. i co widzimy? co wyprawia Adamczuk, Stolar, Rafałowicz i spółka? Dymkowski też chuj kładł. Grające ikony że tak ich nazwę klubu czyli Moskalewicz i Ława odpierdalają totalną pańszczyznę, gdzie Ci wychowankowie? (jeden zdolniejszy poszedł na wypożyczenie, wolano dać pograć najemnikom,drugi nie robi żadnych postępów, ostatecznie woli sie stawiać na Dziube który nie nadaje sie do pchania karuzeli). I co sie dzieje z ludźmi który przychodzą do nas jako wybijające sie postacie z innych klubach-przeciez ci ludzie gremialnie zapominają jak gra sie w piłke! Takie rzeczy tylko w erze...i w Szczecinie.



Nie 1 punkt tylko 4 punkty, bo "przytrafił" się kaprys i wygrana z Kolejarzem Stróże. Ale jak widać od meczu z Podbeskidziem, który był niezwykle istotny, bo wygrana dawała faktycznie kontakt z czołówką ligi, a nie wygrana odbierała raczej nadzieje na skuteczną walkę o awans w tym sezonie i podcinała skrzydła, zakończył się porażką i wtedy Pogoń całkiem pękła. Teraz to wygląda jakby drużyna już całkiem nie wiedziała po co gra te mecze i na niczym jej nie zależało. Tragedia.



fakt, mea culpa, co jednak nie zmienia postaci rzeczy. szukanie analogi-co , gdzie , od kiedy, jak, mija sie z sensem. piłkarze swoja butą, aroganctwem i tumiwisizmem dobitnie pokazali jak ich to wszystko rusza. niestety, zmiany kadrowe, jeśli nastąpią, nawet na stanowisku trenera, w naszym przypadku niczego nie gwarantuje. tu chyba przykład idzie z góry-może oni chleją z tymi naszymi prezesami, no do diaska jak to sie dzieje by wszyscy bez wyjątku trafiajac z klubów gdzie sie wybijali nagle zaczęli prezentować poziom podwórkowy... przecież ja zbiorę sam ekipe i kiedy tylko będą chcieli o każdej porze dnia czy nocy mogę z nimi zagrac. i po tym co widzę, ryzykuje teze że zwycięstwo mam gwarantowane. chyba że bardziej ambitnie by zagrali niż to co prezentują w lidze. a tą lige wygrywa sie właśnie ambicja... to pokazuje chocby Flota, do momentu kiedy i ona sama odpuszcza.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 21:56
Wychodziłem ze stadionu jak z pogrzebu. Nie wierzyłem w to co zobaczyłem. Takiego wstydu nie najadłem się nigdy. Było kiedyś słabo (za Gondora), widziałem sporo żenujących spotkań (za Gondora), ale dzisiaj te kurwidoły z City Hall/Baila/Club 77 rozjebały kibiców na cycki. Jeżeli gra się przeciwko fanom to raczej z pianą na ryju i ambicją. Jak kibic Cię pociska to zaciskasz pięść i gryziesz trawę. Tymczasem panienki odjebały kabaret pt "jak biegać żeby się nie nabiegać". Straszne to było, pierwsza połowa to dominacja Niecieczy i 2 strzały od nas - jeden niecielny z dystansu, a drugi głową z 20 metrów Kolendowicza. Nikomu nie chciało się zapieprzać, a Stolar wkurwił mnie podwójnie bo pokazał że zmysłu trenera nie ma. Gdy przegrywaliśmy 1:2 on wpuścił Rogala na defensywnego pomocnika. Co on chciał tym osiągnąć? Bronić wyniku?

Pora na działania, najlepiej teraz, jeszcze przed końcem rundy. Potrzebne są na gwałt punkty, inaczej polecimy na zbity pysk. Prysznic baleciarzom by się przydał i jakiś oldskulowy szkoleniowiec z twardą szkołą treningu. Cytując Grzesia Skwarę - i brawo dla Niecieczy!

BTW. Kryzys sięgnął dziś również catering. Herbatę mieszałem plastikowym nożem. Brawo!


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6191 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 22:05
Problemem jest stolarczyk , za mandrysza wiele zyskalismy (awans , final) wiec do niego za ogolna postac nie mozemy miec pretensji, to co robia pajacyki za stolara to cyrk. Nie ma obrony , ataku , taktyki a ten czarny kondol zwala na wszystko wine procz swoja prace . Najwiekszym bledem zarzadu bylo pochopne zatrudnienie "trenera" bez doswiadczenia. Dzis zbieramy tego owoce ...


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni

***




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 22:18
I co Wozniak, Nowak czy kto tam inny, jestescie pilkarzami czy pilkarzykami ? Odpowiedz nasuwa sie tylko jedna, nie jestescie godzien noszenia tych barw, hanbicie ponad 62-letnia historie tego klubu, hanbicie to miasto, oraz hanbicie sami siebie. Darmozjady WON !!

Ostatnio edytowany przez: Cz, 6 listopada 2010, 22:38 [1 raz(y)]


www.sectorshop.net
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5086 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 22:25

  eJay napisał:  
Wychodziłem ze stadionu jak z pogrzebu. Nie wierzyłem w to co zobaczyłem. Takiego wstydu nie najadłem się nigdy. Było kiedyś słabo (za Gondora), widziałem sporo żenujących spotkań (za Gondora), ale dzisiaj te kurwidoły z City Hall/Baila/Club 77 rozjebały kibiców na cycki. Jeżeli gra się przeciwko fanom to raczej z pianą na ryju i ambicją. Jak kibic Cię pociska to zaciskasz pięść i gryziesz trawę. Tymczasem panienki odjebały kabaret pt "jak biegać żeby się nie nabiegać". Straszne to było, pierwsza połowa to dominacja Niecieczy i 2 strzały od nas - jeden niecielny z dystansu, a drugi głową z 20 metrów Kolendowicza. Nikomu nie chciało się zapieprzać, a Stolar wkurwił mnie podwójnie bo pokazał że zmysłu trenera nie ma. Gdy przegrywaliśmy 1:2 on wpuścił Rogala na defensywnego pomocnika. Co on chciał tym osiągnąć? Bronić wyniku?

Pora na działania, najlepiej teraz, jeszcze przed końcem rundy. Potrzebne są na gwałt punkty, inaczej polecimy na zbity pysk. Prysznic baleciarzom by się przydał i jakiś oldskulowy szkoleniowiec z twardą szkołą treningu. Cytując Grzesia Skwarę - i brawo dla Niecieczy!

BTW. Kryzys sięgnął dziś również catering. Herbatę mieszałem plastikowym nożem. Brawo!



A to mozna dostac na naszym koloseum herbate?? pytam powaznie bo zawsze byla tylko cola
I to chyba nie do Wozniaka odniosnie tych pilkarzykow tylko Nowaka.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6031 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 22:27
Mandrysz też nic nie ogarniał, końcowka sezonu to uwidoczniła.
Mam nadzieję, że w poniedziałek usłyszymy o zmianie trenera. A tuż po zakończeniu rundy o rozwiązaniu kontraktów z kilkoma nieudacznikami którzy psują nam Pogoń.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 22:41

  M. Stolarczyk napisał:  
- Gratuluję trenerowi gości tego zwycięstwa. Zagraliśmy dzisiaj bardzo słabe spotkanie i chcąc uprzedzić państwa pytania: ja biorę odpowiedzialność za wszystko co dzieje się w tym zespole, od kiedy objąłem posadę trenera. Nasza porażka jest również efektem tego, że nie potrafiłem w odpowiedni sposób dotrzeć do zawodników. Po tym cięższym okresie myślałem, że udało się odbudować pewne rzeczy, jednak tak się nie stało. Wszystko to, co się dzieje jest efektem mojej pracy i ja za to odpowiadam. Zdaję sobie sprawę z tego, że jedynym argumentem przemawiającym za wszystkich są wyniki. U nas tych wyników nie ma. Nie jestem osobą, która chce czegoś złego dla Pogoni. Jest to klub, który zasługuje na to by piąć się cały czas w górę. Jeżeli będzie taka wola zarządu, że mam ustąpić miejsca kolejnemu szkoleniowcowi, tak też zrobię.



Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Perlej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 22:44
Dzisiejsza wypowiedz Stolarczyka po meczu swiadczy o tym , ze juz nawet on nie wierzy w siebie i wie, ze musi odejsc.
Gra "naszych" dzisiaj to juz nie dno, druzyne z taka forma to ja bym z chlopakami z dzielnicy puscil z 5 z tylu i zerem z przodu. Nie wiem czy da sie grac gorzej, nie mam nawet kogo wymienic na plus. Moze Bojara za to ze w koncowce pobiegal troche? I Jaukiewicza, bo on prezentuje swoj poziom i jak widze jego twarz po meczu to mi sie go na prawde szkoda robi. Juz w Polkowicach wygladal jakby nam wszysykim chcial powiedziec, ze mu strasznie wstyd za bande kopaczy z ktora przyszlo mu grac. Natomiast reszta po meczu sobie przybija piatki i sie obejmuje... dobre kurwa, na prawde dobre, mieli z czego byc zadowoleni.

Nie oszukujmy sie juz, awansu nie bedzie, walczymy o utrzymanie.


Gdyby interesowała mnie piłka, to zostałbym piłką.
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5652 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 22:45
Łzy lecą jak się patrzy to co oni robią z naszą drużyną..


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 22:50
Witam jak zawsze po meczu dla mnie na plus Janukiewicz , Bojarski iiiiii .............. dziwne ale i Peti . KONIEC .DNO kompletne dno dla mojego syna była to porazka najwieksza którą widział z takim "klubem". za gondora III widziałem wiecej kompromotujących porażek ,j ale co do meczu pierwsza połowa to luzik bez składu i łądu na poczatku II zaangażowanie do czasu "ale se chyba przypomnielki że na balety trzeba mieć werwe" i dali spokój i tak kaska wpłynie .Sorki jestem właścicielem firmy ale jak by pracownik odpierdalał taka fuche to by dostał gołą wypłate i do tego bym potracił za "brak zaangażowania w pracy " lub cos podobnego bym wymyslił a nasi Prezesi widze że maja miekkkkąąąą DUPe do drastycznych działań .Szkoda Szkoda Szkoda . Nadmienie że niestety mam "znajomych" w Poznaniu i oni baaardzo chcą spotkać się w końcu z POGONIĄ w Ekstraklasie .Dla nich podobno to więcej niz spotkanie z Legią ? A propo czy ktos widział na dzisiejszym meczu Legia -Jagielonia nasze barwy ? Czy ktos słyszał na trybunach POGOŃ ????? To takie moje pytanko do Braci !do 30 min meczu w/w l-j nie słyszałem i nie widziałem'.. POGOŃ TO MY WSZYSCY (ultrasi,młodzież,pikniki i chuj wie kto jeszcze według Was j...) i małe pytanko dlaczego tak "gnoicie"Petasza " który jak by nie było wygrał dla nas pare meczy a dzisiaj dla mnie był jednym z lepszych graczy ?

Ostatnio edytowany przez: mefisto1969, 6 listopada 2010, 23:02 [2 raz(y)]


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Kwiato
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6090 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 23:08

  Przema napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  

  Cytat:  
swoja droga w Polsce staliśmy sie pośmiewiskiem i obiektem szyderstw. jednak to wyniki obrazują w jakiej kondycji jest klub.


a to ciekawe i chyba tak do końca nie zdajesz sobie sprawy co piszesz



Oczywiscie, ze kolega ma racje. Wystarczy przypomniec sobie jakie opinie wyplywaly ze Szczecina przed rozpoczeciem tego sezonu, a nastepnie przyjrzec sie tabeli, wynikom poszczegolnych kolejek i chociazby frekwencji na meczach. Sranie w banie i ktos powinien zrobic mocny rachunek sumienia. Wracajac do meritum, bo akurat co kto mysli o klubie i kibicach w Lodzi, Warszawie czy innym Poznaniu powinno wszystkich gowno obchodzic.

Dzisiaj miarka sie przebrala. Jesli w tym momencie nie dojdzie do rewolucji w klubie, to jedyny wniosek jaki sie nasuwa, to taki, ze ktos podejmujacy decyzje w Pogoni ma albo nie po kolei w glowie badz tez za duzo pieniedzy i lubi patrzec jak sa marnowane.
Pierwsza decyzja to zmiana trenera, na takiego ktory wprowadzi rygor w druzynie, bedzie mial autorytet i nie pozwoli na kolesiostwo w skladzie jak tez opierdalanie sie na boisku, na treningach i opijanie sukcesow w szczecinskich klubach.
Kolejna decyzja to podziekowanie za gre 3/4 skladu. Zostawic Janukiewicza, Pietruszke, Hrymowicza, Bojarskiego. Jak najszybciej sciagac Wolkiewicza. Zastanowic sie nad Rogalskim, Wozniakiem i Lawa. Reszta niech spieprza, nikt nie bedzie po nich plakac, ewentualnie zeslac do okregowki badz tez podawania pilek w trakcie I-ligowych spotkan. Nie mam pojecia kogo oni moga sciagnac. Obecnie nie ma na rynku nikogo kto moglby pomoc tej druzynie. Nie wierze w laptopa Michniewicza, metody Tarasiewicza, a na Zielinskiego nas nie stac. Mozna sprobowac negocjowac z Wojtowiczem z Sandecji badz tez Nemcem z Floty, choc nie wiem czy w ogole beda chcieli podjac rozmowy. Choc jesli z grona wolnych trenerow mialbym kogos wybrac, to raczej Tarasiewicza, moze i jest uparty i nie wszystkie jego metody sa przekonujace, ale raczej nie pozwolilby nikomu na relaks w trakcie meczu, jaki mozemy ogladac obecnie. Rzygac sie chce jak sie patrzy na tych pajacykow biegajacych w barwach klubu z ponad 60-letnia, piekna tradych. Smiech przez lzy.
Bez echa nie moga przejsc rowniez decyzje kadrowe w zarzadzie klubu, chyba czas najwyzszy wyjebac ta kobitke odpowiedzialna za marketing w tym klubie. Tak dramatycznie na miescie i na stadionie nie bylo od czasow IV ligi. Gdyby nie dzialania kibicow, a raczej Stowarzyszenia to w miescie nie uswiadczylibysmy zadnych akcentow granatowo-bordowych. Zatrudnic jakiegos porzadnego psychologa, jak rowniez zastanowic sie nad opieka medyczna, bo w niektore kontuzje az nie chce mi sie wierzyc. Na specjaliste od przygotowania fizycznego pewnie nas nie stac, jak tez na dyrektora odpowiedzialnego za transfery, ktory naprawde jezdzilby po kraju i obserwowal zawodnikow z nizszych lig, ktorzy mogliby pomoc tej druzynie, bo obecne decyzje to jest totalny kabaret (vide zaproszenie wszystkich chetnych zawodnikow U-23, ktorzy chcieliby sprobowac swoich sil w Pogoni). Na razie to chyba tyle. Pogon to idealny przyklad zmarnowanych grubych pieniedzy, nikt w tym roku chyba lepiej nie wtopil (no moze Filipiak z Cracovii, ale ten przynajmmiej poteznym fuksem utrzymal druzyne w Ekstraklasie).
Nie wierze w to co widze, ten sezon mial byc najlatwiejsza przepustka do Ekstraklasy, a poki co wydaje sie, ze bedzie najlatwiejsza przepustka do II ligi zachodniej, bo nie wierze, ze zrealizowany zostanie chociaz jeden punkt, ktory wymienilem w tym poscie.



Teraz ruch jest po stronie zarządu. Jeśli nadal zależy im na Pogoni, a taką mam nadzieję, to mają jedno wyjście. Z ostatnim meczem tej rundy, na szczęście zostało ich AŻ dwa, wypierd…. na zbity pysk, ¾ drużyny i „sztab szkoleniowy” nie przez przypadek piszę to w cudzysłowie. Na chwilę obecną jestem trochę spokojniejszy, bowiem moje MAX wqrwienie przypadło na dzień, w którym usłyszałem, kto ma zastąpić Mandrysza. Zacne trio. Adamczuk, który na trenerce się PO PROSTU nie zna, Dziadek, którego NAJWIĘKSZYM osiągnięciem był przed kilkoma laty krótki epizod w III-ligowej Kotwicy, i Stolarczyk, trener z rocznym doświadczeniem w juniorskiej piłce, bez ŻADNYCH sukcesów. Za to, z butą godną Mourinho. Nie miałem złudzeń, czego się można po nich spodziewać, ale o takiej hańbie nawet mi się nie śniło. O bandzie najemców mieniących się piłkarzami, nie ma co wspominać. Nawet ślepiec i całkowity laik piłkarski po obejrzeniu kilku ostatnich meczów w wykonaniu tych grajków, zorientowałby się, że większość z owych, ma na kibiców, klub z ogromnymi tradycjami, czy też swoich pracodawców wyjebane całkowicie. Nie mogę tylko pojąć, jak tego dostrzec nie potrafią ludzie z zarządu klubu??? Mam nadzieję, że informację, jakoby klub w ostatnim czasie, zalegał z wynagrodzeniem dla kopaczy, okazały się prawdziwe i stanowiłyby swoistą formę podziękowania za trud jaki włożyli w swą pracę, a nie wynikały z powodu pustej kasy. Trudno przewidzieć, co nas czeka. Sezon jest zmarnowany, ale jeszcze nie totalnie skopany. Tylko uznane nazwisko na trenerskiej ławce, nowi, głodni sukcesów zawodnicy, z mądrze skonstruowanymi kontraktami, plus Ci nieliczni z obecnych, którym jeszcze zależy, mogą zapewnić utrzymanie w lidze. A przy mądrych posunięciach w przerwie letniej, dawać nadzieje na ponowne zaatakowanie ekstraklasy. Czy taki ciąg zdarzeń jest możliwy, jak włodarze Pogoni widzą przyszłość klubu, o co chcą grać, dowiemy się po zmianie w sztabie szkoleniowym, to krok pierwszy i najważniejszy.


"swiat jest odbiciem naszego umysłu"
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 23:13
Po dzisiejszym meczu widać, że jedynym problemem tak marnej frekwencji jest gra zespołu. Bilety po 5zł nic nie dały. Ludzie po prostu nie chcą chodzić na tak grającą Pogoń. Nawet w IV lidze ludzie przychodzili czasem po 3-4 tysiące - bo... były wyniki, nie ważne czy z Leśnikiem czy Rewalem. Chciało się oglądać bramki i zwycięstwa.
Nie widać już ratunku dla Stolarczyka i w poniedziałek powinno nastąpić jego zwolnienie. Martwi mnie, że po przyjściu nowego trenera sytuacja może wyglądać tak:...
1. Nowy trener = nawet w takich 'piłkarzach' wyzwoli choć trochę więcej zaangażowania.
2. Zagrają dobre te dwa ostatnie mecze i nowy trener będzie optował za zostawieniem większości z nich, myśląc że tak już będą grali zawsze.
3. Zacznie się runda i będzie powtórka z rozrywki bo okienko już zamknięte...

Wraz ze Stolarczykiem powinno się pożegnać cały ten cyrk nie patrząc na nowego trenera. Ewentualnie niech dograją do końca rundy, ale już teraz zapowiedzieć WIELKIE zmiany - może to choć trochę w nich coś wyzwoli...a później rozgonić towarzystwo :]


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 23:24

  kiko napisał:  
Po dzisiejszym meczu widać, że jedynym problemem tak marnej frekwencji jest gra zespołu. Bilety po 5zł nic nie dały. Ludzie po prostu nie chcą chodzić na tak grającą Pogoń. Nawet w IV lidze ludzie przychodzili czasem po 3-4 tysiące - bo... były wyniki, nie ważne czy z Leśnikiem czy Rewalem. Chciało się oglądać bramki i zwycięstwa.
Nie widać już ratunku dla Stolarczyka i w poniedziałek powinno nastąpić jego zwolnienie. Martwi mnie, że po przyjściu nowego trenera sytuacja może wyglądać tak:...
1. Nowy trener = nawet w takich 'piłkarzach' wyzwoli choć trochę więcej zaangażowania.
2. Zagrają dobre te dwa ostatnie mecze i nowy trener będzie optował za zostawieniem większości z nich, myśląc że tak już będą grali zawsze.
3. Zacznie się runda i będzie powtórka z rozrywki bo okienko już zamknięte...

Wraz ze Stolarczykiem powinno się pożegnać cały ten cyrk nie patrząc na nowego trenera. Ewentualnie niech dograją do końca rundy, ale już teraz zapowiedzieć WIELKIE zmiany - może to choć trochę w nich coś wyzwoli...a później rozgonić towarzystwo :]



No wszystko fajnie, ale punkt 2? Sorry - są jeszcze w Polsce mądrzy trenerzy. Zresztą za Mandrysza piłkarzom po meczu pobierano krew, badano "zakwaszenie" i było widać kto zapierdzielał, a kto się obijał. Warto do tego wrócić, bo dziś najwięcej chyba nabiegał się Janukiewicz i Rydzak.
Nie można zrobić wielkich zmian... bo za co? Skąd kasę na zawodników? Większość pozyskujemy gratis kusząc kontraktami. Wymienić trenera na jakiegoś z jajami (np. Nemec czy też Baniak), który przemówi do grajków, a tych niereformowalnych wywali i tyle.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.33 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005