Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6581 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 10:37

  Cytat:  
Jak podaje portal iswinoujscie.pl kibice Wyspiarzy nie chcą podwyżek biletów na mecze Floty. Jak do noszą różne źródła po raz kolejny zarząd Floty chce podnieść ceny biletów na derby. Miałyby one kosztować po 40 złotych (normalny) i 30 (ulgowy). Kibice nie chcą się zgodzić na taką sytuacje. Zapowiadają bojkot meczu.



Jeżeli kibice Floty potwierdzą swoje stanowisko w sprawie derbów narazie nieoficjalnie mogę napisać że my również przyłączymy się do tego protestu.


Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 11:12

  (L)ukasz . napisał:  
Wolkiewicz praktycznie jest o wiele lepszy , waleczniejszy , nie poddaje sie ,ale on grzeje lawe ...


Już nawet nie tyle na ławie co wczoraj zagrał w sparingu w barwach Kotwicy...


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 11:15
"W związku z publikacją na portalu iswinoujscie.pl artykułu zatytułowanego „Kibice nie chcą podwyżek biletów na mecze Floty” apelujemy do administratora portalu aby administrator przed opublikowaniem takich informacji skonfrontował je ze stanowiskiem Klubu.
Oświadczamy, że fakty podane w artykule są w całości nieprawdziwe:
1. Nikt ze Stowarzyszenia Kibiców Floty Świnoujście „Wyspiarze” nie rozmawiał z przedstawicielami MKS Flota Świnoujście w sprawie cen biletów;
2. Na sezon 2010/2011 Zarząd Klubu w całości zaakceptował dotychczasowe ceny biletów. Nigdy nie było propozycji 40zł za bilet normalny i 30 zł za bilet ulgowy. W czasie spotkania przedstawicieli Klubu z przedstawicielami SKFŚ „Wyspiarze” została zgłoszona propozycja załączania do każdego biletu koszulki w cenie 10zł, na co nie wyraziliśmy zgody ponieważ nie można zmuszać każdego kibica do kupowania koszulek;
3. Klub upoważnił SKFŚ „Wyspiarze” do wykorzystywania znaku Klubu (logo Klubu) przy produkcji i sprzedaży gadżetów, lecz nie może to być związane z nabywaniem biletów;
4. Kategorycznie zaprzeczamy aby MKS Flota Świnoujście miał jakiekolwiek zobowiązania finansowe wobec SKFŚ „Wyspiarze”. Dotychczas to MKS Flota Świnoujście ponosi wydatki wynikające z niesportowego zachowania „kibiców”, którzy jednocześnie nie chcą być członkami SKFŚ „Wyspiarze”.
Na szczęście jest w Świnoujściu ogromna grupa prawdziwych kibiców, która wspiera działalność Klubu i kibicuje w każdym meczu, nie myśląc o ich bojkotowaniu. Jesteśmy przekonani, że wykładnikiem współpracy Klubu z kibicami będą porozumienia MKS Flota Świnoujście ze Stowarzyszeniem Kibiców Floty Świnoujście „Wyspiarze”

bojkot może być ale nie chodzi o ceny biletów, ale dobrze by było by ktoś z Floty się wypowiedział


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7986 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 12:00

  konradoomoreno napisał:  

  Czk. napisał:  
Co tu dużo pisać, jeżeli Mandrysz się ogarnie to awans nie powinien być problemem.

Rozumiem, chciał sprawdzić może kilku grajków, ale od tego były sparingi. Nam potrzeba żelazną jedenastkę, która zajebiście się zgra i wywalczy dla Nas awans.



Co ty piszesz jak w takim meczu mógł sobie sprawdzać zawodników??Ale z drugiej strony jak można ściągać ludzi i sadzać ich na ławce ta sama sytuacja była zimą.To po co ci ludzie przyszli??To po co się wydaje kasę na ich utrzymanie żeby grać starymi??Jeśli zawodnik przychodzi to niech zagra 2-3 mecze i sie okaże czy warto na niego stawiać czy nie!!Trenerem nie jestem ale to chyba tak działa!!A nie znowu Petasz na lewej obronie,na meczu nie bylem ale moge sie założyć że lewą stroną to jechali jak do pożaru....



O co się zakładasz? Jak nie byłeś to po ch.. piszesz takie rzeczy. Petasz nie jest moim ulubieńcem. Już w czasie meczu zastanawiałem się czemu nie wystawił Mysiaka, czemu Bojarski wszedł dopiero w 2 połowie itp.
Najsłabsi w meczu był "nasz arkowiec" Ława i Olo.
Domyślam się że przed meczem trener ustalił, że po odbiorze piłki przez obrońców lub Mandrysza piłka miała iść przez Ławę i on miła zagrywać na skrzydła lub napastników. Na początku jeszcze to wychodziło ale po ok. 20 min. była padaka. Nawet jak wszedł Bojarski to piłka dalej szła przez Ławę. Gościu grał tak czytelnie, podania były tak słabe, że obrońcy bez problemów je przejmowali. Olo natomiast poza golem niczego nie pokazał, nie przytrzymywał piłki, wiecznie się przewracał jak Drumlak za najlepszych lat. A że sędzia pozwalał na ostrą grę nic z tych padów nie wynikało.
Rogalski i Pietruszka fajnie grali. Rogalski zaliczył poprzeczkę i słupek. W obu sytuacjach zabrakło troszkę szczęścia bo bramkarz nawet nie dotknął piłki. Pietruszka na skrzydle fajnie zasuwał, często wymieniał się z Petaszem.
No i bramka na 2-1. Wydaje mi się że była do wyciągnięcia. Strzał płasko po ziemi, z prawej strony pola karnego z ok. 20m prawą nogą, w długi róg na lewą rękę Janukiewicza.

PS. Do tych wszystkich co jadą na młodego Mandrysza. Przed meczem w finale PP, Probierz chciał poznać sytuację tylko jednego zawodnik Pogoni - Mandrysza. Czy jest do wychaczenia na przyszły sezon. Ten zawodnik podobnie jak Miki za 2-3 lata będą stanowili o sile Pogoni. Oczywiście pod warunkiem, że nie zostaną sprzedani w Polskę. Młodzi tego nie pamiętają ale ci ze starszej gwardii pewnie tak, jak zaczynał Kęsy, Ostrowski, Jaskulski, Cyzio. Kuras, Latała, Leśniak a potem stali się ikonami Pogoni. Dajmy im czas. Jedyny minus jaki ma Pogoń to brak Młodej Ekstraklasy.Co to oznacza mogli zaobserwować Ci co oglądali mecz juniorów Pogoni i Lecha w lipcu w zeszłym roku.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 12:37
Olo jak to Olo...bramki strzela,walczy i to najważniejsze... Dla mnie najslabszy byl chyba Lebedyński,każda piłka mu odskakiwała,najprostszej piłki ani nie umiał zagrać ani przyjąć... Tak czy siak największym "bólem" jest to że Petasz jako jedyny nie podszedł podziękować za doping... nie wspominając o jego grze na pozycji lewego obrońcy...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5906 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 12:42
Szkoda gadac. Myslalem, ze gorzej niz wiosna grac nie mozna, a jednak mozna co pokazala II polowa. W I polowie poza strzalami z daleka i stalymi fragmentami gry bez zadnego zagrozenia. Mandrysz mial duzo czasu zeby cos zmienic i nie zmienil nic. :roll: W dodatku zero zagrozenia na skrzydlach, chyba ze takie stanowil Petasz jako obronca glupio faulujacy, choc na jego szczescie ŁKS moze mial ze 4 akcje w tym 2 celne strzaly :roll: Szkoda, ze zmian nie zrobil w 95 minucie, czemu tak dlugo zwlekal ze zdjeciem Lebedynskiego i Pietruszki, totalnie bezproduktywnych. ŁKS byl beznadziejnie slaby, a my jeszcze gorsi. Wyroznilbym Lawe, ktory ladnie wychodzil po pilke, fajnie staral sie ja rozdzielac tylko nie mial komu, nikt nie wychodzil na pozycje, a jesli juz to na ogol byl to Nowak bez wiekszej szybkosci.


kibol83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7258 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 12:44
Teraz wszystko zaczyna się rozjaśniać to dlatego nie szukali defensywnego pomocnika żeby mógł grać młody Mandrysz !!! no i tak czułem że na siłę Mandrysz będzie szukał miejsca w pierwszym składzie dla Petsza na lewej obronie gdy posiada się w składzie Matuszczyka !!! Z tym trenerem to daleko nie zajdziemy tylko żeby nie było za późno na ewentualną zmianę.


TYLKO Pogoń w Sercu Mym !!!
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 12:48
kingaps w sprawie Mandrysza. Nie przeczę, że w jakiejś przyszłości może on sie okazać dobrym graczem. Na razie nim nie jest. Mecze w poprzednim sezonie miał generalnie słabe (nie oceniam tu zaangażowania). Naturalnym w takiej sytuacji jest to, że bedzie obciażany zarzutem faworyzowania go przez tate trenera. Taka sytuacja nie jest zdrowa i tyle. W poprzednich meczach widac było, że każdy gracz w środku nie mial mozliwości poprawy po slabym meczu, bo zaraz wprowadzany byl Mandrysz. Tak naprawdę trudno dlatego ocenic przydatność Zawadzkiego w zespole skoro zaraz był zastępowany. Wiem, że grał kiepsko, ale może taka presja też temu była winna. Nie jest tak, że czołowy gracz Sandecji nagle staje się bezwartościowy. A pod koniec sezonu trzeba było mu dac pograc 3-4 mecze i wiedziec czy warto go na kolejny sezon trzymać. Petasz nie nadaje się na obronę. Po prostu. Tam trzeba szarpać w przód i w tył a Petasz kondycji nie ma. A i umiejetności w grze obronnej również. Wiem, że ma strzal, ale nie mozna trzymać zawodnika tylko dlatego, że może strzelic od czsu do czasu bramkę z daleka a w tym czasie zawalić dwie inne dla rywali.
Wszystko ma swoje dobre i złe strony - to wiadome. Ale skoro przez cała poprzednią runde taki układ nie działał dobrze to trzeba złamać ten schemat a nie tkwic w nim i czekac na poprawę. Naprawde na razie wygląda to na konserwowanie tego co juz było wiosną. Widze tez że sa plany pozbycia się Wólkiewicza. Na razie to nieopierzony gracz, ale ja sie pytam kto w tej druzynie będzie szarpał i walczył? To jest I liga, tu sie bardziej liczy zaangazowanie i kondycja niż umiejetności, bo ich poziom siła rzeczy jest bardzo przecietny.


21:37
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 13:07

  verte napisał:  
kingaps w sprawie Mandrysza. Nie przeczę, że w jakiejś przyszłości może on sie okazać dobrym graczem. Na razie nim nie jest. Mecze w poprzednim sezonie miał generalnie słabe (nie oceniam tu zaangażowania). Naturalnym w takiej sytuacji jest to, że bedzie obciażany zarzutem faworyzowania go przez tate trenera. Taka sytuacja nie jest zdrowa i tyle. W poprzednich meczach widac było, że każdy gracz w środku nie mial mozliwości poprawy po slabym meczu, bo zaraz wprowadzany byl Mandrysz. Tak naprawdę trudno dlatego ocenic przydatność Zawadzkiego w zespole skoro zaraz był zastępowany. Wiem, że grał kiepsko, ale może taka presja też temu była winna. Nie jest tak, że czołowy gracz Sandecji nagle staje się bezwartościowy. A pod koniec sezonu trzeba było mu dac pograc 3-4 mecze i wiedziec czy warto go na kolejny sezon trzymać. Petasz nie nadaje się na obronę. Po prostu. Tam trzeba szarpać w przód i w tył a Petasz kondycji nie ma. A i umiejetności w grze obronnej również. Wiem, że ma strzal, ale nie mozna trzymać zawodnika tylko dlatego, że może strzelic od czsu do czasu bramkę z daleka a w tym czasie zawalić dwie inne dla rywali.
Wszystko ma swoje dobre i złe strony - to wiadome. Ale skoro przez cała poprzednią runde taki układ nie działał dobrze to trzeba złamać ten schemat a nie tkwic w nim i czekac na poprawę. Naprawde na razie wygląda to na konserwowanie tego co juz było wiosną. Widze tez że sa plany pozbycia się Wólkiewicza. Na razie to nieopierzony gracz, ale ja sie pytam kto w tej druzynie będzie szarpał i walczył? To jest I liga, tu sie bardziej liczy zaangazowanie i kondycja niż umiejetności, bo ich poziom siła rzeczy jest bardzo przecietny.



Zgadzam się z tobą w 100 % o Petaszu,Mandruszy i Zawadzkim dobrze napisałeś ale dalej nie mogę zrozumieć po co ściąga się ludzi żeby siedzieli na ławie??


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 13:14

  Przema napisał:  
Szkoda gadac. Myslalem, ze gorzej niz wiosna grac nie mozna, a jednak mozna co pokazala II polowa. W I polowie poza strzalami z daleka i stalymi fragmentami gry bez zadnego zagrozenia. Mandrysz mial duzo czasu zeby cos zmienic i nie zmienil nic. :roll: W dodatku zero zagrozenia na skrzydlach, chyba ze takie stanowil Petasz jako obronca glupio faulujacy, choc na jego szczescie ŁKS moze mial ze 4 akcje w tym 2 celne strzaly :roll: Szkoda, ze zmian nie zrobil w 95 minucie, czemu tak dlugo zwlekal ze zdjeciem Lebedynskiego i Pietruszki, totalnie bezproduktywnych. ŁKS byl beznadziejnie slaby, a my jeszcze gorsi. Wyroznilbym Lawe, ktory ladnie wychodzil po pilke, fajnie staral sie ja rozdzielac tylko nie mial komu, nikt nie wychodzil na pozycje, a jesli juz to na ogol byl to Nowak bez wiekszej szybkosci.



Jeśli pamiętam stawałeś i to dość gorliwie w obronie Mandrysza, czyżby cos sie zmienia w tym kierunku? Przeczytałem jego tłumaczenie pomeczowe, nic nowego te same banialuki czym nas karmił w tamtej rundzie. Coś tu musi nastąpić, nie wiem co bo jakości nowej jak nie było tak nie ma. Zawodnicy niby są nowi, ale piłkarsko ta sama "jakość". Źle sie dzieje jeśli w zespole są równi i równiejsi.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 13:19
Właśnie widziałem gole,bramka Moskalewicza piękna ale....stracone gole to jak DEJA VU z Motorem:/


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5906 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 13:21
Coz, po jednym meczu mozna bylo stwierdzic, ze Matuszczyk jest o 2 klasy lepszy od Petasza w obronie, Kolendowicz bardziej dynamiczny od Pietruszki (Czemu zmiana juz w 86 min. moze warto bylo poczekac?), kim oni kurwa maja grac. Rogalski wczoraj beznadzejnie, chyba stracil wszystkie pilki nie zaliczajac zadnego dosrdookwania, nawet w trybuny. Jesli na sile sie tu szuka dla kogos miejsca to dla Petasza a nie Mandrysza jr., ktory jak dla mnie wczoraj zagral calkiem pzyzwoicie, choc nie wiem kto kryl Mowlika przy pierwszej bramce.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7502 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 14:18

  Stary Dziad napisał:  
Ja w sprawie młodego Mandrysza. Uważam, że nie ma to znaczenia czy ten chłopak dobrze gra czy nie. Nie powinno po prostu być takiej sytuacji, że w tej samej drużynie ojciec jest trenerem a syn piłkarzem. W każdym zespole chłopaki potrzebują czasami oczyścić atmosferę między sobą, pobluzgać, wytknąć sobie nawzajem błędy, nagadać na trenera (nawet jak jest to sam Alex Ferguson), itede, itepe. Jak mają to robić u nas jak w drużynie jest syn trenera ??? Mają go unikać?? Chować przed nim?? Zespół musi być jednością. Sam kilkanaście lat temu pracowałem jako zwykły robol w firmie, w której moja matka zajmowała kierownicze stanowisko i mimo, że miałem tam wielu kumpli to też pewnie nie do końca mi ufali. Chociaż dostałem naganę z wpisaniem do akt za coś, za co inni dostawali słowny opierdol to i tak każdy się przy mnie hamował. Więc uważam, że dopóki stary Mandrysz jest trenerem to młodego trzeba wypożyczyć.




Pisalem juz o tym dawno.Niewazne jak on gra,zawsze bedzie ktos niezadowolony w druzynie a przez to bedzie pizda w szatni a potem na boisku..Mandrysz sam doprowadza do takiej sytuacij a na dodatek wkurwia z tym Petaszem


,,Vi är överallt,,- POGON
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6445 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 14:23

  spagetti napisał:  

  Stary Dziad napisał:  
Ja w sprawie młodego Mandrysza. Uważam, że nie ma to znaczenia czy ten chłopak dobrze gra czy nie. Nie powinno po prostu być takiej sytuacji, że w tej samej drużynie ojciec jest trenerem a syn piłkarzem. W każdym zespole chłopaki potrzebują czasami oczyścić atmosferę między sobą, pobluzgać, wytknąć sobie nawzajem błędy, nagadać na trenera (nawet jak jest to sam Alex Ferguson), itede, itepe. Jak mają to robić u nas jak w drużynie jest syn trenera ??? Mają go unikać?? Chować przed nim?? Zespół musi być jednością. Sam kilkanaście lat temu pracowałem jako zwykły robol w firmie, w której moja matka zajmowała kierownicze stanowisko i mimo, że miałem tam wielu kumpli to też pewnie nie do końca mi ufali. Chociaż dostałem naganę z wpisaniem do akt za coś, za co inni dostawali słowny opierdol to i tak każdy się przy mnie hamował. Więc uważam, że dopóki stary Mandrysz jest trenerem to młodego trzeba wypożyczyć.




Pisalem juz o tym dawno.Niewazne jak on gra,zawsze bedzie ktos niezadowolony w druzynie a przez to bedzie pizda w szatni a potem na boisku..Mandrysz sam doprowadza do takiej sytuacij a na dodatek wkurwia z tym Petaszem



Co do Petasza to najbardziej wkurwił mnie jak widziałem go w City Hallu w czwartek najebanego jak talala i tankującego o 3 w nocy kamikaze. Profesjonalizm się kłania, i jeżeli chodzi o tryb życia "piłkarzy", a także nepotyzm trenera...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 14:56

  Radziu napisał:  

  spagetti napisał:  

  Stary Dziad napisał:  
Ja w sprawie młodego Mandrysza. Uważam, że nie ma to znaczenia czy ten chłopak dobrze gra czy nie. Nie powinno po prostu być takiej sytuacji, że w tej samej drużynie ojciec jest trenerem a syn piłkarzem. W każdym zespole chłopaki potrzebują czasami oczyścić atmosferę między sobą, pobluzgać, wytknąć sobie nawzajem błędy, nagadać na trenera (nawet jak jest to sam Alex Ferguson), itede, itepe. Jak mają to robić u nas jak w drużynie jest syn trenera ??? Mają go unikać?? Chować przed nim?? Zespół musi być jednością. Sam kilkanaście lat temu pracowałem jako zwykły robol w firmie, w której moja matka zajmowała kierownicze stanowisko i mimo, że miałem tam wielu kumpli to też pewnie nie do końca mi ufali. Chociaż dostałem naganę z wpisaniem do akt za coś, za co inni dostawali słowny opierdol to i tak każdy się przy mnie hamował. Więc uważam, że dopóki stary Mandrysz jest trenerem to młodego trzeba wypożyczyć.




Pisalem juz o tym dawno.Niewazne jak on gra,zawsze bedzie ktos niezadowolony w druzynie a przez to bedzie pizda w szatni a potem na boisku..Mandrysz sam doprowadza do takiej sytuacij a na dodatek wkurwia z tym Petaszem



Co do Petasza to najbardziej wkurwił mnie jak widziałem go w City Hallu w czwartek najebanego jak talala i tankującego o 3 w nocy kamikaze. Profesjonalizm się kłania, i jeżeli chodzi o tryb życia "piłkarzy", a także nepotyzm trenera...



Trzeba było "delikatnie" zwrócić uwagę, chociaż w sumie jak był najebany to i tak pewnie by to olał. Pozostaje kontrolować piłkarzy. Balety, piwko, tańce ok, ale po rundzie, jakimś sukcesie. A nie k... 3 dni przed meczem, do tego pierwszym w sezonie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6321 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 14:57
Tydzień temu to się akurat bawił w Baila razem z Pyskatym...


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 14:59
Temat melanżowiczów był wałkowany już setki razy, ale w końcu masowo trzeba coś zrobić w tej sprawie, bo tak to nic się nie zmieni niestety.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 15:06
tak gadacie,że balowali itp. To nie możecie nic z tym zrobić jak to widzicie? tylko pisać na forum ..


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 15:56

  Rosa napisał:  
tak gadacie,że balowali itp. To nie możecie nic z tym zrobić jak to widzicie? tylko pisać na forum ..



A co zrobisz??Trener który trzyma dyscyplinę w drużynie zaraz by wyczuł co i jak,przecież to od razu widać po gościu że jest nie wyspany.....co niektórzy maja nawet swoich donosicieli wiem z autopsji.


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 02/08/2010 15:59
Zawsze broniłem Mandrysza, ale tym razem popełnił wyraźne błędy.
1. Po cholerę w każdym sparingu na prawej flance gra Mysiak z Prędotą? a później w lidze gra inna dwójka?
2. Po cholerę sprowadza się najlepsze lewego obrońcę ligi i doświadczonego będącego w dobrej dyspozycji Kolendowicza i sadza się ich na ławce?
3. Po co w sparingach przez większość czasu gramy dwoma ofensywnymi w środku, a później w lidze wychodzi defensywny? (to że defensywny zagrał to dobrze, tylko czemu nie graliśmy tak częściej w sparingach?)
4. Jako jeden z nie wielu będących w dobrej formie na wiosnę Bojarski siedzi na ławce? a gra Miki, który dużo bardziej efektywny jest jak wchodzi z ławki...
5. No i ten nieszczęsny Petasz - jak można go wystawiać na obronię jak on pojęcie nie ma o grze z tyłu. Asystę ładną zaliczył, no ale ile popsuł sytuacji, głupie straty, które wprowadzają nie potrzebną nerwowość...

Sparingi zostały potraktowane jako treningi. Ważne żeby każdy zagrał określony czas, nie ważne na jakiej pozycji. Zamiast zgrywać zespół i wyraźnie postawić na określonych ludzi.
Mam nadzieję, że Mandrysz wyciągnie wnioski i z KSZO zobaczymy inny skład. Z drugiej strony może czas ustawić taktykę pod zawodników a nie na odwrót? Z napastnikami u nas krucho, za to w drugiej linii jest bogato. Aż się prosi zagrać piątką w pomocy i jednym strikerem...
Co się źle zaczyna to się dobrzy kończy - nie ma innej opcji :]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005