Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7286 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 14:11

  wamude napisał:  
Te kurwy potrzebują psychiatry a nie jakiegoś psychologa, co wywiad to słucham tłumaczeń typu: "nie wiem co się z nami dzieje", "mamy wyjątkowego pecha", "prowadzimy grę ale przegrywamy" i inne chujstwa. Te piłkarzyki mają jakieś dysmózgowie, bo nie potrafią wprost powiedzieć, że albo opierdalają mecze albo są chujowo przygotowani.



nie ma takiej opcji! z szatni pójdzie taki jeden z drugim do gabinetu prezesów i jednemu z nich powie, daj spokój, daj spokój, odstaw canal+, polsat i n, zostaw tą menadżerkę....

Ostatnio edytowany przez: Król Lew, 7 maja 2012, 18:47 [1 raz(y)]


piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 15:42

  Dandi napisał:  
W gruncie rzeczy zgadzam sie z Kurasem :

Mariusz Kuras, były piłkarz i trener: - Tak silna ekipa w pierwszej lidze czasami może być... zgubna. Na zapleczu gra jest zupełnie inna, bo dominują agresja i siła fizyczna, a w ekstraklasie na pierwszym planie są taktyka i wyrachowana gra. Być może teraz Pogoń płaci za swoje transfery. Transfery piłkarzy, którzy w ekstraklasie mogli być nawet wybitni, ciągnęli wózek w swoich drużynach, ale w pierwszej lidze - co zabrzmi paradoksalnie - mają niemałe problemy.

W tej lidze trzeba zapierdalać i sie rozpychać łokciami a gwiazdki nie są do tego przyzwyczajone. Na następny sezon to trzeba tu paru solidnych rzeźników sprowadzić a primadonny wyjebać.




To samo mi Długosz powiedział, ze Pogoń by sobie lepiej poradzila w ekstraklasie bo tam liczy sie technika a w I lidze laga do przodu


To widać przed samym meczem jak sie rozgrzewaja na boisku kazdy robi co innego i na 10% swoich mozliwosci,...


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 15:52
piro już każdy wie, że znasz się z Długoszem (FFS!) nie musisz o tym pisać w co drugim poście w każdym temacie ...

Co do tego ogólnego marudzenia piłkarzyn i mediów na doping (czy tam antydoping) to jest zwykle pierdolenie - tak jak ktoś napisał, w którymś z tematów plują nam jawnie w twarz, a my mamy udawać że to deszcz pada i nic sobie z tego nie robić? Ładnie im w głowach się przewraca jeśli po pokazywaniu takiej padaczki na boisku nie potrafią przyjąć konstruktywnej krytyki na klatę tylko jeszcze ryczą, że się ich miesza z błotem. Powinni jeszcze na kolanach dziękować, że te 2-3 tys. osób przychodzi (przyjdzie) na mecze niezależnie od tego jaką padakę zagrają na boisku i od tego z jaką kolejną 'metropolią' dostaną po dupie.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7396 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 17:26
Jebać pedalskie zachowania typu łąwa i inne płaczki !!!

Panie Mroczek, a co się Panu podoba w szczecińskim dopingu !!!!??? NIC ! To, że Pan się daje dymać to nie Nasza wina, ja się w chuja robić nie dam.

maurycy z głosu też jakaś jebana parówa, jedyny tekst pokazujący prawdę to na weszlo.com i wypowiedź Kurasa.

Nie ma co pierdolić głupot, w środę nie wygrają to w sobotę będzie meksyk. Każdy może jeszcze pogubić punkty, ale pierdolenie, że nic się nie stało to aż nie przystaje kurwa!


MW'03
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 17:58
Przydało by się zrobić coś podobnego w piątek!


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 18:12
Oczywiście wszystkiemu winni kibice...nie no to są jakieś jaja, a raczej oznaka totalnej bezradności :) Przynajmniej przyznają się do tego (nieświadomie, ale jednak), że zjebali Turcję, że są w tragicznej formie i że pomimo kompromitujących wyników na oczach najwierniejszych (sam się dziwię, że oglądam te kupiaste mecze) sympatyków proszą o "nic się nie stało, hajs się zgadza".

Notabene - przy wjeździe na Bukowe jest billboard z reklamą meczu z Termalicą oraz dopiskiem "Karnet wciąż się opłaca" :D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 18:35
nie ma sensu już się denerwowac. Poczekajmy na wynik z Bogdanką i na ich kolejne tłumaczenie, na gieksie damy wyraz temu co o tym myślimy.


Na koniec sezonu wszystkiemu winni będą kibice - tego jestem już pewny skoro taki arkowiec jebany albo grubas takie pierdoły opowiadają. Wspomnicie moje słowa.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7308 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 18:41
Wisła Kraków - Korona Kielce 0:1 - kulisy meczu (26.02.2012 r.)

Jakbyśmy mieli takich piłkarzy to by nikt ich nie bluzgał nawet jakby przegrywali, a ze mamy bandę pizdeczek bez charakteru, dla których lansowanie się w koszulce Barcelony jest ważniejsze niż klub który reprezentują to o czym my wogole rozmawiamy ?


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7286 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 18:49
Z cytatów z wywiadu z panem Mroczkiem z Głosu

.....- Nie chcę mówić ciągle o pechu, który nas prześladuje ale nawet trener gości Przemysław Cecherz mówił przecież, że zdarza się kiedy zespół lepszy nie wygrywa spotkania i tak było w sobotę. Nie może być jednak tak, że mając sześć, siedem dogodnych sytuacji nie zdobywamy gola. Muszą być bramki.

- Panie Prezesie czy Legia Warszawa miała pecha przegrywając w Gdańsku z Lechią i tracąc tym samym mistrza Polski? Lądując tym samym na 4 miejscu na zakończenie sezonu!
- jeśli Pogoń była lepsza to czemu przegrała z Olimpią Elbląg, zremisowała z Olimpią Grudziądz i przegrała z Dolcanem Ząbki, nie mówiąc już o porażce z Kolejarzem – być może gdyby nie pech to Pogoń miałaby przynajmniej 8 punktów więcej!
- ma Pan racje i zgadzam się w całej okazałości, że muszą być bramki! Ten kto ich nie strzela lub strzela mniej przegrywa – to jest główna zasada gry w piłkę nożną, za ambicję i rzekome zaangażowanie nikt punktów nie przyznaje!

......- Cały czas rozmawiamy z zespołem. Na drugi dzień po meczu spotkaliśmy się z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem. Kary? Ale za co? Za ambitną grę? Przecież tego piłkarzom nie można odmówić. Ewidentnie brakuje nam skuteczności. No i w głupi sposób tracimy bramki, zwłaszcza tą pierwszą.

- wychodzi na to, że z tych rozmów nic nie wychodzi i piłkarze mają to gdzieś z Wami szanowni Prezesi na czele!
- faktycznie ma co karać piłkarzy, kiedy daje im się argument w postaci – to jest wina trenera! trzeba go zwolnić i pozbyć się Marcina Sasala, jego asystenta i trenera od przygotowania fizycznego! Wy jesteście bez winy, macie po prostu pecha!
w przekroju rundy wiosennej ambitna gra Pana piłkarzy się opłaciła, dwie wygrane w kiepskim stylu, dwa remisy i pięć porażek z zespołami z dolnej części tabeli, oby ten pech nas opuścił i jeszcze większa ambicja pozwoliły nam wygrać w Łęcznej, Bydgoszczy i Gdyni
- głupie bramki traci się nie z powodu pecha tylko własnej słabości i braku umiejętności w zachowaniu się w danej sytuacji, druga bramka również została zdobyta przez Kolejarze w głupi sposób, chyba, że wytłumaczeniem będzie, że to była ich perfekcyjna zagrywka!

..... - My nie mamy przecież tylko matematycznych szans na awans. Cały czas jesteśmy w grze. Co to za prezes, który po porażkach się załamuje?

- po przegranej w Łęcznej ta matematyka już nie będzie aktualna. chyba, że takiego samego „pecha” co my będzie mieć Nieciecza i Piast w co chyba Pan nie wierzy!

Tłumaczenie sobie kolejnych porażek pechem, że piłkarze grają ambitnie według mnie pokazuje, że prezes Mroczek dalej wierzy w umiejętności drużyny z tymi piłkarzami.
Jakby na to nie patrzeć, czy Pogoń awansuje, czy nie, czy trenerem będzie Tarasiewicz, czy ktoś inny po końcu sezonu i tak odbędą się duże zmiany w składzie, ten zespół z jego „liderami” nie nadaje się na grę o awans do ekstraklasy, a co dopiero na grę na tym szczeblu.
Wtedy będzie to doskonały dowód, że Prezes się mylił i to bardzo.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6175 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 19:00
Słowa Kolendowicza:

Pięć kolejek do końca, 6 punktów straty do lidera, 3 do miejsca dającego awans do ekstraklasy. Co dalej?

RK- Sytuacja jest ciężka, bardzo ciężka. W szatni przeżywają to wszyscy, ale proszę mi wierzyć do końca będziemy walczyć. To jest jedyna droga i mam nadzieję, że praca, którą wykonujemy w końcu przyniesie rezultaty w postaci punktów. Ja głęboko w to wierzę, że z każdym kolejnym spotkaniem będzie lepiej.

Kibice wyrażają coraz głośniej swoje niezadowolenie z wyników…

RK- Jest mi bardzo przykro, że tak się dzieje. Rozumiem ich rozgoryczenie i pewnie sam bym na ich miejscu czuł się tak samo. Rozumiem też, że upust frustracji dają po przegranym meczu, ale nigdy nie zrozumiem tego, że przed pierwszym gwizdkiem kibice nie pomagają zespołowi, a koncentrują się na ubliżaniu, na wyzywaniu, na straszeniu piłkarzy. A my ich potrzebujemy bardzo, bo jesteśmy w ciężkiej sytuacji. Mamy nadzieję, że kibice to przemyślą i w następnych spotkaniach znów będziemy jednym zespołem.


PS 1948
Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4437 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 19:58
Jak można wszystko zwalać na pecha, przecież to jest żenujące przynajmniej wszyscy powinni się uderzyć w pierś i zapierdalać dla Pogoni!!!!


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 20:20
Ja się zastanawiam, czy Oni oglądają własne mecze? gdzie jest ten pech. W każdym meczu próbujemy nieudolnie atakować, a przeciwnik konsekwentnie czeka na kontre.


k u b i
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5308 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 21:07
a ja sadzę , że co niektórzy po prostu poczuli sie wielkimi gwiazdami. żyją w przekonaniu , że jeśli nie w Pogoni to gdzie indziej znajdą pracę i zarobią gwiazdorzeniem. moim zdaniem należałoby pójść na trening i zdzielić po łbie jednego i drugiego to może szare komórki wrócą na miejsce z wakacji. koniec z glaskaniem i śpiewem " nic się nie stalo". oj stało się oni po prostu robią sobie z nas jaja. mają gdzieś tradycję i wiarę w lepsze dni dla klubu. to banda nierobów i darmozjadów. gdyby którykolwiek z nas w pracy miał taki lekceważący stosunek do wykonywanych obowiązków to na drugi dzień siedziałby w pośredniaku. a tu proszę jeszcze się Kolendowiczowi przywidziało , że kibice nie dopingują tylko mają do nich pretensje. no bo niby o co? przecież oni się starają.

znajdą się tacy co powiedzą , że chyba się zagalopowałem. ale uwierzcie mi nie po to nie raz walczyliśmy o dobro Pogoni aby taki motłoch niszczył nasze marzenia o wielkiej niepokonanej Dumie Pomorza.


WIERNI NA ZAWSZE
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 21:10
Co za kocopoły pierd**ą to głowa boli...

Chociaż może....???
Przecież to pech, że mamy najmniej strzelonych bramek wiosną.
Przecież to pech, że mamy mniej strzelonych bramek niż Flota, która jeszcze meczu wiosną nie wygrała.
Przecież to pech, że taka Bogdanka w 4-ech meczach u siebie jest z bilansem 4-0-0 i strzeliła prawie 2 razy więcej bramek niż my we wszystkich meczach wiosny.
Przecież to pech, że wiosną my nawet nie zdobyliśmy 30 % możliwych punktów do zdobycia.
Przecież to pech, że zdołaliśmy wygrać tylko koło 20 % meczów z wiosny.
Przecież to pech, że dostaliśmy baty od Olimpii Elbląg, która pobiła chyba rekord w zapewnieniu sobie spadku na 7 kolejek przed końcem sezonu.
Przecież to pech, że ta Olimpia wygrała słownie jeden mecz z 9 na wiosnę i to akurat z nami - mieliśmy niesamowitego pecha!!! W całym sezonie Olimpia zdołała wygrać 3 mecze - czy możemy wreszcie mówić o szczęściu, że jesteśmy w tej trójce???!!!
Wracając do tematu, w sumie bez kitu mamy pecha, że rywale są na tyle bezczelni, że nie dość, że strzelają więcej bramek, to jeszcze mają czelność zdobywać więcej punktów od nas.

Pecha to mają Ci, którzy zapłacili za bilet 10,50 przez neta, 12 zł w przedsprzedaży, bądź 15 zł w dniu meczu.

Pamiętacie jak powodem zwolnienia Płatka, była niska frekwencja na meczach u siebie??? Czy frekwencja na poziomie 3105 ludzi na meczu satysfakcjonuję zarząd??? Pamiętasz Panie Smolny jak zachwalałeś warsztat i kunszt trenerski Sasala??? To wszystko powyżej to efekty ich czteromiesięcznej pracy - zajebiste nie???
Chciałbym gdzieś zobaczyć statystykę ile kosztował nas(pisze nas albowiem każdy z Nas, szczecinian, kibiców udających się na mecze jest małym sponsorem klubu dosłownie) każdy punkt zdobyty wiosną.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 21:11
Karać? za co?? za ambicje??- jak dzisiaj to przeczytalem to wierzcie mi jestem osobiscie gotowy Mroczkowi napluc w twarz...co on kurwa jebana wie o kibicach, jak jedzie obejrzec druzyne co mu sie pewnie rzadko zdarza to woza jego gruba dupe wygodnymi limuzynkami, tudziez innymi luksusami a My zapierdalamy od wielu lat smierdzacym terespolem w ktorym od wpuszczenia go na tory zmienia sie czasem to ze jest woda i sratasma...panie zasrany zamkniety we wlasnym biurze przesiku gowno wiesz o posiwecieniu dla klubu tak samo jak te sprzedajne kurwy pilkarskie...im jest wygodniej zostac w zasranej I lidze i dostawac swoje wygorowane wynagriodzenia niz walczyc w ekstraklasie w ktorej z taka ,,ambicja" pilkarzy to ŁKS i cracovia by Nas po 3-0 pocisnely...tu nie ma co pierdolic tylko trzeba jasno dac tym szmatom bez honoru ultimatum: nie awansujecie to zadnych premii przez pol roku, a nastepne kontrakty to po 3000 pln dostaniecie albo sie stad zawiniecie...
doping?? za co?? za to ponizanie Nas kibicow w oczach pilkarskiego swiata przgrywajac z wioskami ktorych ludnosc nie przekracza 1000 mieszkancow??
jestesmy na dobre i na zle!!! bo pilkarze odejda, trenerzy odejda, prezes odejdzie- a My bedziemy zawsze trwac przy tym klubie, tak jak trwamy od zajebanej B-klasy i nadal czekamy i wierzymy w ta pierdolona ekstraklase, przez ktora pewnie czesc osob bedzie miala problemy...
tak wiec przezesie, pilkarzyki, dziennikarze- gowno wiecie o kibicach i niegdy nie zrozumiecie czym jest byc na dobre i na zle!!


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7127 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 21:12






Bardziej coś takiego hihi


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4506 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 21:23
"Sotirović: - Można rozgrzebywać tę porażkę z Olimpią, ale oni z nami walczyli, bardzo się starali, w dodatku boisko było tragiczne."
Zajebista wymówka.Kelnerzy z Elbląga za bardzo się starali. :) Vuk potwierdził, że oni widocznie się nie starają, skoro twierdzi, że przegrali przez "zbytnią ambicję" rywali.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5021 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 21:56
Nasz zarząd to wogóle jakieś pustaki są i mają klapki na oczach.Gdzie oni widzą żę oni grają ambitnie ? Przykład pierwszy lepszy: Przegrywamy z Olimpią Elbląg i pada pytanie do Smolnego czy będą kary dla zawodników.Ten odpowiada że sami się ukarali bo nie dostaną premi za wygrany mecz.To bierzemy sobie takiego Hernaniego który jak ktoś zauważył na forum zarabia 63 tyś. miesięcznie,a za wygrany mecz ma pewnie około 2 tyś to po co on ma się wysilać skoro te 8 tyś. w miesiącu ( 4 weekendy w miesiącu) nie robią mu różnicy,kasa i tak wpłynie na konto .W innych klubach karają za brak ambicji i woli walki w meczu,picie itp. a u nas jest tylko głaskanie po główce i mówienie że nic się nie stało,że brak szczęścia,pech i ch*j wie co jeszcze.Tak więc jest trochę winy zarządu że nic z tymi pajacami nie robią.


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 22:06
moja refleksja.niby dziwne jest to,ze Mroczek broni tych sabotazystow.chociaz mnie to nie dziwi,bo wiem z pewnego zrodla,ze wlascicielom kasa sie konczy i wyglada na to,ze dlatego nie chca awansowac i bronia pilkarzykow.nie pozyskali do wspolpracy nowych sponsrow wiec awans jest nierealny i bez sensu.najlepsze jest to,ze sami wlasciciele sie pograzyli podpisujac z niektorymi pilkarzykami takie frajerskie(wysokie) kontrakty.nie dziwi mnie taka sytuacja,bo Smolny ma takie pojecie o prowadzeniu tego biznesu jak ja o ornitologii.dziwie sie,ze EPA I CALBUD nie widza jak Smolny utopil ich kase?! jaki madry biznesmen do tego dopusci?! kazdy zdrowo myslacy zatrudnilby prawdziwego menadzera pilkarskiego i tylko ktos taki powinien zarzadzac klubem pilkarskim.a u nas jest amatorszczyzna w wykonaniu Smolnego i jest jak jest.
czytajac komentarze jest taka sama sytuacja jak wsrod zwyklych ludzi w codziennym zyciu.jedni jak im sie pluje w twarz to sa wkur... i protestuja.oczywiscie,ze nikt nie mial zamiaru obrazac pilkarzy swojej druzyny,ALE jesli na 9 kolejek wiosny 7 razy zrobiono z kibicow idiotow to nikt normalny tego nie wytrzyma i jak ktos jest samodzielnie myslacy to sie postawi,zbuntuje.
druga grupa kibicow w akcie desperacji szuka pozytywow,ktorych jest bardzo malo.niby cos graja,ale maja pecha ... zawsze cos jest przeciw druzynie.to sa kibice,ktorzy jak przeczytaja wywiady pilkarzykow,prezesa czy innych zwiazanych z klubem im wierza.ja sie pytam czym oni was przekonuja?!trzeba byc zajeb... naiwnym lub nie potrafiacym samodzielnie myslec. niech na boisku pokarza walke na maksa,niech udowodnia,ze im NAPRAWDE zalezy na awansie,bo jak na razie ich obiecanki nic nie sa warte.
w srode mocz ostatniej,tym razem naprawde ostatniej szansy.jestem ciekawy jego wyniku.prawdopodobnie bedzie remis lub minimalna przegrana.ciekawe czy ci wierzacy w slowa pilkarzykow dalej beda im wierzyc ...
ja w swojej naiwnosci liczylem,ze po meczu z nieciecza pilkarzyki,a przede wszystkim kapitan w imieniu druzyny przeprosi za porazke z sandecja i nieciecza,i poprosi o wsparcie i pomoc kibicow.niestety szybko sie ocknalem,a kazda kolejna kolejka i wypowedzi pilkarzykow to dla mnie plucie w twarz.my kibice zawsze bedziemy z Pogonia,a najemnicy i wlasciciele nie.
w sobote proponuje olac ich i nie wyzywac.sprobujmy kibicowac Pogoni,naszemu klubowi.zignorujmy ich jak oni nas to robia nagminnie i jeszcze maja fochy.POGON TO MY NIE ONI!!!
przepraszam,ze tak sie rozpisalem.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 07/05/2012 22:24

  kibicMKS napisał:  
moja refleksja.niby dziwne jest to,ze Mroczek broni tych sabotazystow.chociaz mnie to nie dziwi,bo wiem z pewnego zrodla,ze wlascicielom kasa sie konczy i wyglada na to,ze dlatego nie chca awansowac i bronia pilkarzykow.nie pozyskali do wspolpracy nowych sponsrow wiec awans jest nierealny i bez sensu.



Moim zdaniem w e-klasie dawały rade z większymi problemami finansowymi to raz, dwa są dodatkowe wpływy np z C+, a trzy że po ewentualnym awansie na pewno łatwiej byłoby pozyskiwać sponsorów do współpracy niż odpierdalając piach 4 sezon w 1 lidze.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.35 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005