Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tadzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5106 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:28
Jestem ciekaw jakie będzie dziś tłumaczenie Stolarczyka. Byłem na stadionie i nasza gra po raz kolejny wywoływała śmiech... Szkoda mi tylko Janukiewicza i Bojarskiego. Janukiewicz wiadomo, a Bojarski przynajmniej biegał i walczył. Moskalewicza po raz kolejny nie było na boisku... Najbardziej zastanawia mnie sposób krycia naszych grajków przy rzutach rożnych bo to co dzisiaj można było zobaczyć to jest poziom trampkarzy.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same - Phil Bosmans
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:35
Tak dennie grającej drużyny dawno nie widziałem. Stolarczyk powinien sam podać się do dymisji ale nie ma na tyle odwagi żeby to zrobić i dalej będzie się tłumaczyć pechem/brakiem konsekwencji taktycznej/błędami sędziego/brakiem wsparcia ze strony kibiców. To co oni teraz grają to jest jawna kpina i każdy kibic będący na meczu powinien dostać zwrot pieniędzy za to "widowisko".


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:36
jeszcze jedna kwestia z mojej strony-tyle rzeczy napisano o tych zasrańcach, a zastanawiał sie którys z Was jakie oni maja zdanie o podejście do kibiców? wcale nie lesze niźli my o nich..półgłówki, frajerzy-to zdaje sie najdelikatniejsze. oczywiście może walić co myślą, ale taki stan powoduje patologie-oni nie widzą co to respekt i odpowiedzialność.

swoja droga w Polsce staliśmy sie pośmiewiskiem i obiektem szyderstw. jednak to wyniki obrazują w jakiej kondycji jest klub.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 6 listopada 2010, 19:43 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Tadzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5106 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:38

  Doktor napisał:  
Tak dennie grającej drużyny dawno nie widziałem. Stolarczyk powinien sam podać się do dymisji ale nie ma na tyle odwagi żeby to zrobić i dalej będzie się tłumaczyć pechem/brakiem konsekwencji taktycznej/błędami sędziego/brakiem wsparcia ze strony kibiców. To co oni teraz grają to jest jawna kpina i każdy kibic będący na meczu powinien dostać zwrot pieniędzy za to "widowisko".


O dymisji można zapomnieć bo dostaje taką kasę za swoją "pracę", że na pewno nie zrezygnuje.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same - Phil Bosmans
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6152 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:44
Słowa Stolarczyka na konferencji po meczu:

- Gratuluję trenerowi gości tego zwycięstw. Zagraliśmy dzisiaj bardzo słabe spotkanie i chcąc uprzedzić państwa pytania: ja biorę odpowiedzialność za wszystko co dzieję się w tym zespole, od kiedy objąłem posadę trenera. Nasza porażka jest również efektem tego, że nie potrafiłem w odpowiedni sposób dotrzeć do zawodników. Po tym cięższym okresie myślałem, że udało się odbudować pewne rzeczy, jednak tak się nie stało. Wszystko to, co się dzieje jest efektem mojej pracy i ja za to odpowiadam. Zdaję sobie sprawę z tego, że jedynym argumentem przemawiającym za wszystkich są wyniki. U nas tych wyników nie ma. Nie jestem osobą, która chce czegoś złego dla Pogoni. Jest to klub, który zasługuje na to by piąć się cały czas w górę. Jeżeli będzie taka wola zarządu, że mam ustąpić miejsca kolejnemu szkoleniowcowi, tak też zrobię.


PS 1948
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:46
Mniejsza z tym wynikiem nie trudno było to przewidzieć ale trzeba spojrzeć długofalowo.
W przyszłym sezonie nasz budżet będzie o połowę mniejszy, a rywalizacja o awans dużo większa i jestem niestety zdania, że my w przyszłym sezonie nie powalczymy nawet o awans z powodu braku kasy i kadry.
Zapowiada się, że zostaniemy w tym bagnie na lata...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:50

  kijevo napisał:  
Mniejsza z tym wynikiem nie trudno było to przewidzieć ale trzeba spojrzeć długofalowo.
W przyszłym sezonie nasz budżet będzie o połowę mniejszy, a rywalizacja o awans dużo większa i jestem niestety zdania, że my w przyszłym sezonie nie powalczymy nawet o awans z powodu braku kasy i kadry.
Zapowiada się, że zostaniemy w tym bagnie na lata...



Dokładnie- juz dawno zwróciłem na to uwagę. I to będzie na reke wszystkim, miastu, bo nie trzeba będzie działać ze stadionem i kopaczom ktorzy beda sie bawic o jakies 10 miejsce w tabeli. Wyglądało ze wszystko jest jak na najlepszej drodze-kasa, przychylność miasta, sponsorzy...niestety... a widzów 500 to chyba rekord w historii, bo i za gondora bywało wiecej, nawet w nizszych ligac takiej kiły nie było.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:52

  Cytat:  
swoja droga w Polsce staliśmy sie pośmiewiskiem i obiektem szyderstw. jednak to wyniki obrazują w jakiej kondycji jest klub.


a to ciekawe i chyba tak do końca nie zdajesz sobie sprawy co piszesz
jebac pseudopiłkarzy i innych pseudotrenerów prawdziwi Portowcy to My !! Na Wodzisław !!
PS on tour!
ps bronić się przed spadkiem z 2 ligi bezcenne chwile po raz pierwszy od 20 lat :)


Better dead than red!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:57

  lub_czasopisma napisał:  

  Cytat:  
swoja droga w Polsce staliśmy sie pośmiewiskiem i obiektem szyderstw. jednak to wyniki obrazują w jakiej kondycji jest klub.


a to ciekawe i chyba tak do końca nie zdajesz sobie sprawy co piszesz



Oczywiscie, ze kolega ma racje. Wystarczy przypomniec sobie jakie opinie wyplywaly ze Szczecina przed rozpoczeciem tego sezonu, a nastepnie przyjrzec sie tabeli, wynikom poszczegolnych kolejek i chociazby frekwencji na meczach. Sranie w banie i ktos powinien zrobic mocny rachunek sumienia. Wracajac do meritum, bo akurat co kto mysli o klubie i kibicach w Lodzi, Warszawie czy innym Poznaniu powinno wszystkich gowno obchodzic.

Dzisiaj miarka sie przebrala. Jesli w tym momencie nie dojdzie do rewolucji w klubie, to jedyny wniosek jaki sie nasuwa, to taki, ze ktos podejmujacy decyzje w Pogoni ma albo nie po kolei w glowie badz tez za duzo pieniedzy i lubi patrzec jak sa marnowane.
Pierwsza decyzja to zmiana trenera, na takiego ktory wprowadzi rygor w druzynie, bedzie mial autorytet i nie pozwoli na kolesiostwo w skladzie jak tez opierdalanie sie na boisku, na treningach i opijanie sukcesow w szczecinskich klubach.
Kolejna decyzja to podziekowanie za gre 3/4 skladu. Zostawic Janukiewicza, Pietruszke, Hrymowicza, Bojarskiego. Jak najszybciej sciagac Wolkiewicza. Zastanowic sie nad Rogalskim, Wozniakiem i Lawa. Reszta niech spieprza, nikt nie bedzie po nich plakac, ewentualnie zeslac do okregowki badz tez podawania pilek w trakcie I-ligowych spotkan. Nie mam pojecia kogo oni moga sciagnac. Obecnie nie ma na rynku nikogo kto moglby pomoc tej druzynie. Nie wierze w laptopa Michniewicza, metody Tarasiewicza, a na Zielinskiego nas nie stac. Mozna sprobowac negocjowac z Wojtowiczem z Sandecji badz tez Nemcem z Floty, choc nie wiem czy w ogole beda chcieli podjac rozmowy. Choc jesli z grona wolnych trenerow mialbym kogos wybrac, to raczej Tarasiewicza, moze i jest uparty i nie wszystkie jego metody sa przekonujace, ale raczej nie pozwolilby nikomu na relaks w trakcie meczu, jaki mozemy ogladac obecnie. Rzygac sie chce jak sie patrzy na tych pajacykow biegajacych w barwach klubu z ponad 60-letnia, piekna tradych. Smiech przez lzy.
Bez echa nie moga przejsc rowniez decyzje kadrowe w zarzadzie klubu, chyba czas najwyzszy wyjebac ta kobitke odpowiedzialna za marketing w tym klubie. Tak dramatycznie na miescie i na stadionie nie bylo od czasow IV ligi. Gdyby nie dzialania kibicow, a raczej Stowarzyszenia to w miescie nie uswiadczylibysmy zadnych akcentow granatowo-bordowych. Zatrudnic jakiegos porzadnego psychologa, jak rowniez zastanowic sie nad opieka medyczna, bo w niektore kontuzje az nie chce mi sie wierzyc. Na specjaliste od przygotowania fizycznego pewnie nas nie stac, jak tez na dyrektora odpowiedzialnego za transfery, ktory naprawde jezdzilby po kraju i obserwowal zawodnikow z nizszych lig, ktorzy mogliby pomoc tej druzynie, bo obecne decyzje to jest totalny kabaret (vide zaproszenie wszystkich chetnych zawodnikow U-23, ktorzy chcieliby sprobowac swoich sil w Pogoni). Na razie to chyba tyle. Pogon to idealny przyklad zmarnowanych grubych pieniedzy, nikt w tym roku chyba lepiej nie wtopil (no moze Filipiak z Cracovii, ale ten przynajmmiej poteznym fuksem utrzymal druzyne w Ekstraklasie).
Nie wierze w to co widze, ten sezon mial byc najlatwiejsza przepustka do Ekstraklasy, a poki co wydaje sie, ze bedzie najlatwiejsza przepustka do II ligi zachodniej, bo nie wierze, ze zrealizowany zostanie chociaz jeden punkt, ktory wymienilem w tym poscie.


Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7544 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:57
Stolarczyk pokazał już na co go stać jeżeli chodzi o trenowanie drużyny, dla mnie będzie człowiekiem bez honoru jeżeli w najbliższych dniach nie poda się do dymisji. Co do piłkarzy to nie będę się wypowiadał ... nie ma o czym pisać


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 19:58
No słowa pośmiewisko itp to trochę gruba przesada.To są zwykłe wyniki,grajki się zmieniają a co za tym idzie i wyniki,więc myślę,że spokojnie na wiosnę się utrzymamy.Nie wyniki świadczą o wartości drużyny,wartością jesteśmy my kibice i to jest nasz klub od pokoleń.Sportowe upokorzenie to ja przeżyłem raz,za ptaszyska co ściągał odpady z drugiej strony świata.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:05

  lub_czasopisma napisał:  

  Cytat:  
swoja droga w Polsce staliśmy sie pośmiewiskiem i obiektem szyderstw. jednak to wyniki obrazują w jakiej kondycji jest klub.


a to ciekawe i chyba tak do końca nie zdajesz sobie sprawy co piszesz
jebac pseudopiłkarzy i innych pseudotrenerów prawdziwi Portowcy to My !! Na Wodzisław !!
PS on tour!
ps bronić się przed spadkiem z 2 ligi bezcenne chwile po raz pierwszy od 20 lat :)



nie będę sie spierał o "niuanse" które rzutują na to jak postrzegany jest klub. szczególnie z taką tradycja jak Pogon Szczecin. Dla mnie porażka z Nieczeczą to wstyd, żeby juz bardziej dosadnych słów nie użyć. "Chuj w wynikami" zrobił jednak więcej szkody niz pożytku, wszak ten slogan postrzegany moze być wielowymiarowo i nakreślać że to my jesteśmy klubem i budujemy w jakies części jego siłe nomen omen. A ze klub to kibice-juz swoj wiek mam i wiem że to banał, bo bez pewnego poziomu sportowego my odejdziemy do lamusa, nowych klub nie przyciągnie. Widać ten stan juz teraz , jak miniona dekada wpłynęła na pozycje naszego klubu. Ewentualny spadek może po prostu zabić klub. Niesądze byśmy sie juz teraz , pisze juz poz wzgledem czysto sportowym, pozbierali.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:08

  szpadel_85 napisał:  
No słowa pośmiewisko itp to trochę gruba przesada.To są zwykłe wyniki,grajki się zmieniają a co za tym idzie i wyniki,więc myślę,że spokojnie na wiosnę się utrzymamy.Nie wyniki świadczą o wartości drużyny,wartością jesteśmy my kibice i to jest nasz klub od pokoleń.Sportowe upokorzenie to ja przeżyłem raz,za ptaszyska co ściągał odpady z drugiej strony świata.



sekunda,ale kogo obchodzą grajki? przecież beki nie ma z "piłkarzy Pogoni" sensum stricto tylko z klubu Pogoń Szczecin. A skoro Pogon Szczecin to My , wiec ta beka jest niestety przede wszystkich z nas, a nie kopaczy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:11
Mimo tego, że tak się zarzekałem, nie wytrzymałem w domu i byłem wśród tych 500 kibiców na stadionie.

O meczu nie będę pisał, bo nie ma o czym - ewidentnie piłkarzyki czekają na koniec rundy i mozliwośc zmiany klubu.

Co do diagnozy jest ona prosta: Smolny-Kałużny-Kuras-Mandrysz-Stolarczyk-Dymkowski-Adamczuk-Rafałowicz ...... prawdziwa rodzina, wszystko się kisi w kółku wzajemnej adoracji. Tutaj potrzeba prezesa, który wie jak funkcjonuje światek piłkarski oraz trenera z zewnątrz, który będzie miał respekt u zawodników. Od tego trzeba zacząć.....
Niestety niewiele wskazuje aby tak się stało, a patrząc na całokształt (stadion, zarząd, kadra trenerska i zawodnicza)I liga to szczyt możliwości na dłuuuuugie lata.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:16
dokładnie, z takimi wynikami po nas nie przyjdzie już nikt, ostatni z dzisiejszych fanatyków " zgasi światło", a potem nastanie noc ... muszą być sukcesy sportowe by zapewnić "wymienialność" pokoleń kibiców, a już po erze ptaka i kondona mamy z tym problemy. Już nie jest tak że dzieciaki idą na mecz bo Pogoń gra, dziś jest MTV, Ps3, xbox, Fifka i PES, dziś mają kablówkę i mogą sobie oglądać ManU czy Juve codziennie...

W święto zmarłych spacerowałem sobie po rodzinnych stronach, usłyszałem jakieś strzępy rozmowy chłopaka i dwóch dziewczynek, wiek na oko 8-10 lat. Dziewczynki twierdziły że najlepsza jest Pogoń, chłopak: " no co wy przecież lech jest najlepszy, nie oglądacie jak grają". Wnioski? O kibicowanie niektórych zadbają rodzice, o resztę trzeba walczyć wynikami i marketingiem.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6822 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:23

  Prawa Strona Miasta napisał:  

  sajgonka napisał:  

  ManU napisał:  

  Rauliki napisał:  

Tego nie wiesz, jesteśmy w takiej sytuacji bo mieliśmy pecha. Zamiast nas to lech mógłby sie wygrzebywać z IV ligi.
A ja jestem bardziej dumny z Pogoni która się podniosła z dna niż byłbym gdyby wygrała jeden mecz z Barceloną.



z ostatnim zdaniem zdecydowanie sie zgadzam. Zreszta zwycieski remis z Ruchem w Pucharze to chwila ktora sie bedzie pamietalo przez cale zycie. Wlasnie dlatego, ze w taki sposob potrafilismy sie wydobyc z dna.
z drugiej strony zwalanie wszystkiego na pecha to troche uciekanie od odpowiedzialnosci. lech jeszcze 10 lat temu byl w gorszej sytuacji od nas. I to nie szczescie lecz zintensyfikowane dzialania tamtejszej spolecznosci doprowadzily ich do sukcesow. Poczynajac od ruchu kibicowksiego, poprzez marketing, na rozwoju gospodarczym miasta konczac. Fakt ze szczescie nam nie sprzyjalo, ale to my sami musimy udowodnic, ze jestesmy jako Pogon lepsi od innych miast, i to w Szczecinie a nie gdzie indziej ma grac mistrz Polski.
ale i tak zawsze lepiej jest gonic kroliczka niz tak naprawde go zlapac. oni maja terz swoj szczyt, ale niech sie nie ludza ze taka sielanka bedzie trwac wiecznie. Juz teraz na bulgarska zjezdzaja sie pikniki z calej Polski. Obecna ekipa kiedys odejdzie, a pozostana kibice sukcesu i bilety po 50 zl na kociol. i tego im zycze!

a dla nas jeszcze nadejda lepsze dni. trzeba tylko robic wszystko, zeby w sytuacji, gdy te lepsze czasy nadejda, byc gotowym. Zeby wykorzystac szanse, ktora na pewno sie przytrafi.


idac twoim tokiem rozumowania kolezko nas tez czeka taki los...... stadion pelen piknikow, puchary, i bilety za 50 zl na mlyn. tylko ze za 10 lat. po prostu polska pilka normalnieje i wkrotce bedzie tak jak na zachodzie i bardzo dobrze..... przynajmniej bedzie bezpiecznie na stadionie u nas swoja droga czy obnizka jest tez na kolejny mecz ? bo nie wiem czy odkladac wiecej czy piontka starczy????



wypierdalaj do chińczyka...gamoniu..jest niebezpiecznie na stadionie?? chyba dla pajacy społeczniaków i wszelkiej maści rozjebusów..jeszcze nie widzialem zeby na stadionie byly zagrozone dzieci, kobiety lub ludzie ktorzy sie nie wpierdalaja w nie swoje sprawy..tak jak wszedzie tak i na stadionie sa zasady do ktorych nalezy sie stosowac....a jak komus sie nie podoba to niech spierdala....


p.s. aha analfabeto nie piontka tylko piątka



Generalnie jak najbardziej podzielam Twoją opinię, jednakże dzisiejszy mecz pokazał zupełnie co innego. W momencie, kiedy młyn przeniósł się pod krytą część imbecyli [wybaczcie to stwierdzenie, ale pierwsze co mi przyszło do głowy] chciało pokazać jakimi to oni są hooliganami bo noszą bluzy Everlasta. Widziałem co najmniej 4, którzy mało nie pobili dziadków 60-letnich, bo Ci ich grzecznie poprosili, czy mogliby nie zasłaniać. Albo zbluzgali faceta przede mną, bo nie chciał wstać. A był z dwójką dość młodych dzieci. Założę się, że część tych osób w najbliższym czasie nie przyjdzie na Pogoń. Mimo wyników etc są na tyle wytrwali i [mimo, że to 'pikniki'] wierni, żeby przyjść na taki mecz z Niecieczą, a tutaj jeszcze zostają beszczelnie nieważani przez takich palantów. I to jest normalne ?



A co do meczu - szkoda mi jedynie Bojarskiego, Hrymowicza i Janukiewicza, bo naprawdę widać, że im zależy i że boli ich to co słyszą z trybun. A Stolarczyk jeżeli ma choć trochę szacunku do siebie - bo już nawet nie mówię, że ma jaja - powinien jak najszybciej sam podać się do dymisji, a nie pieprzyć dyrdymały, w stylu 'Jeżeli będzie taka wola zarządu, że mam ustąpić miejsca kolejnemu szkoleniowcowi bla bla bla'


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:29
Czeka nas niestety kolejny sezon na zapleczu Ekstraklasy. Mam tylko nadzieje, ze w przyszłej rundzie wyniki będą na tyle dobre aby się utrzymać.

Czasy są bardzo ciężkie, ale MY KIBICE nie możemy odpuszczać, musimy dalej śmiało jeździć na wyjazdy i reprezentować Pogoń Szczecin. Wszyscy do Wodzisławia!!!


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Mike Tyson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7121 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:42
Ja juz kurwa nie wiem o co tam chodzi! Wierzyc mi sie nie chce ze Pogon z takim skladem przegrywa doslownie wszystko, tam jest cos wiecej na rzeczy... tylko co?


JEDNO SERCE, JEDEN KLUB
POGON SZCZECIN
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5738 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:48
niech ktos poda statystyke Stolarczyka od kad przejal druzyne, mecze wygrane, remisy, przegrane, bramki itp


abstrakcja!
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7705 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 06/11/2010 20:50

  BFC napisał:  
niech ktos poda statystyke Stolarczyka od kad przejal druzyne, mecze wygrane, remisy, przegrane, bramki itp



Lepiej nie :D


Surowi rodzice
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005