Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 20:41

  Mike Tyson napisał:  

  ManeS napisał:  
Mnie rozpierdala, że przyjeżdżają z Wisły najprawdopodobniej oglądać Pietruchę ale oczywiście drewNoll w pierwszym składzie. Każdy kurwa kto kopał w piłkę więcej niż 5 razy w życiu widzi, że ten niedojeb to tak się nadaje do 1 ligi jak KFC do biegania maratonów. Nie wierzę, że kolejny z rzędu trener tego nie widzi. W sobotę doping dla Floty chyba się bardziej należy ;), ale z tym że się nam położy to nie sądzę.




Jeslu juz Wisla mialaby kogos z Pogoni ogladac to tylko Janukiewicza



Gdzieś tam pisali, że są zainteresowani Pietruchą.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7023 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 20:43
wszystkie druzyny znowu zagraly pod nas , gdybysmy w ostatnich dwoch meczach(plus Elblag) zdobyli komplet bylo by pieknie. Gornik idzie jak burza w gore.


Fanatycy ze stolicy
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 20:44

  Radziu napisał:  

  P.1948.S napisał:  

  Radziu napisał:  
W sumie to całe szczęście że piłkarzyki pojechali na te treningi do Turcji. Strach pomyśleć co by grali, gdyby tam się nie przygotowywali... :D

@Lemon, nie ma chyba takiego piłkarza jak Smolny w składzie?



Wystarczy,że odpowiada za to kto gra



Żeby nie było, ze jestem obroncą Smolnego, no ale na papierze te transfery były naprawdę dobre. To o co można się czepiać to zwolnienie Płatka ewentualnie.



Z pewnego źródła wiem, że Płatek miał nienajlepszy (co nie znaczy, że zły, tylko gorszy niż inni trenerzy) warsztat trenerski i możliwe, że zarząd to widział i dlatego go zwolnił. A dobrą grę za jego panowania można wytłumaczyć tym, że zawodnicy grali wtedy bez presji, nie mieli nic do stracenia i nie mieli praktycznie żadnego postawionego celu. Wiem, że nikt nie lubi wymówek typu presja i ciśnienie, ale w naszej sytuacji ciężko znaleźć inną, może poza złym przygotowaniem do rundy w Turcji przez Sasala. Umiejętności nasi kopacze na pewno posiadają, chęci też, pozostaje kwestia tylu niecelnych podań, nerwowości i brak zimnej krwi w sytuacjach podbramkowych.. Beznadziejny start na wiosnę kiedy na jesień jest się w czołówce tabeli to nic nowego przecież i to nie tylko w przypadku Pogoni, spójrzmy na choćby Śląsk w T-moblie, Legia też miała swoje słabsze mecze na początku wiosny, no i cała czołówka naszej I ligi. U nas trochę się to przedłuża, co zaczyna wkurwiać i niepokoić :)

Nie chcę być jakimś obrońcą Smolnego, ale boję się, że jeśli nie on to oglądalibyśmy Pogoń kilka szczebli niżej przy prawie pustych trybunach.. Kasę wykłada (a na pewno wyłożył z początku), nie odpierdala jakichś chorych akcji, znalazł partnera który ma kasę (Mroczka), transfery na pewno nie są jakieś powalające (zwłaszcza po weryfikacji w kilku meczach), jednak samo to, że ściągnął tu Hernaniego czy Widzewiaka roku pokazuje, że kontakty i umiejętności menagerskie jakieś posiada. Hernani moim zdaniem jest wzmocnieniem, w przeciwieństwe do naszych innych obrońców gra pewnie, dobrze główkuje i nie zawala regularnie bramek. Budka zawodzi, jednak parę razy pokazał że jest dynamiczny i potrafi pociągnąć skrzydłem i dośrodkować, liczę że jak cała drużyna zacznie wygrywać i grać na luzie to i on pokaże co potrafi. Do tego mamy młodego Gollę, który się wyróżnia i Mosnikova, który nie miał szansy, ale jak inni, też uważam, że powinien ją dostać.

Jeśli Taraś z Flotą znów wystawi Nolla w pierwszej jedenastce, to ja pierdole.. :D


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5426 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 21:07
Noll na obronie to porażka i 100kg mułu. Pietruszka jest od niego dużo lepszy. Matuszczyk również.
Dziwi mnie też, że za Kolendowicz poszedł na prawą stronę. Skoro już musiał zejść to wydaje się że Frączczak to naturalny zmiennik. Cóż czekamy na derby.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 21:12
zszedł tylko na chwilę na prawe skrzydło, po zejściu kukły wrócił na lewe


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 21:34

  szczepaneq napisał:  

  Radziu napisał:  

  P.1948.S napisał:  

  Radziu napisał:  
W sumie to całe szczęście że piłkarzyki pojechali na te treningi do Turcji. Strach pomyśleć co by grali, gdyby tam się nie przygotowywali... :D

@Lemon, nie ma chyba takiego piłkarza jak Smolny w składzie?



Wystarczy,że odpowiada za to kto gra



Żeby nie było, ze jestem obroncą Smolnego, no ale na papierze te transfery były naprawdę dobre. To o co można się czepiać to zwolnienie Płatka ewentualnie.



Z pewnego źródła wiem, że Płatek miał nienajlepszy (co nie znaczy, że zły, tylko gorszy niż inni trenerzy) warsztat trenerski i możliwe, że zarząd to widział i dlatego go zwolnił. A dobrą grę za jego panowania można wytłumaczyć tym, że zawodnicy grali wtedy bez presji, nie mieli nic do stracenia i nie mieli praktycznie żadnego postawionego celu. Wiem, że nikt nie lubi wymówek typu presja i ciśnienie, ale w naszej sytuacji ciężko znaleźć inną, może poza złym przygotowaniem do rundy w Turcji przez Sasala. Umiejętności nasi kopacze na pewno posiadają, chęci też, pozostaje kwestia tylu niecelnych podań, nerwowości i brak zimnej krwi w sytuacjach podbramkowych.. Beznadziejny start na wiosnę kiedy na jesień jest się w czołówce tabeli to nic nowego przecież i to nie tylko w przypadku Pogoni, spójrzmy na choćby Śląsk w T-moblie, Legia też miała swoje słabsze mecze na początku wiosny, no i cała czołówka naszej I ligi. U nas trochę się to przedłuża, co zaczyna wkurwiać i niepokoić :)

Nie chcę być jakimś obrońcą Smolnego, ale boję się, że jeśli nie on to oglądalibyśmy Pogoń kilka szczebli niżej przy prawie pustych trybunach.. Kasę wykłada (a na pewno wyłożył z początku), nie odpierdala jakichś chorych akcji, znalazł partnera który ma kasę (Mroczka), transfery na pewno nie są jakieś powalające (zwłaszcza po weryfikacji w kilku meczach), jednak samo to, że ściągnął tu Hernaniego czy Widzewiaka roku pokazuje, że kontakty i umiejętności menagerskie jakieś posiada. Hernani moim zdaniem jest wzmocnieniem, w przeciwieństwe do naszych innych obrońców gra pewnie, dobrze główkuje i nie zawala regularnie bramek. Budka zawodzi, jednak parę razy pokazał że jest dynamiczny i potrafi pociągnąć skrzydłem i dośrodkować, liczę że jak cała drużyna zacznie wygrywać i grać na luzie to i on pokaże co potrafi. Do tego mamy młodego Gollę, który się wyróżnia i Mosnikova, który nie miał szansy, ale jak inni, też uważam, że powinien ją dostać.

Jeśli Taraś z Flotą znów wystawi Nolla w pierwszej jedenastce, to ja pierdole.. :D



Jak ja to lubię z pewnego źródła wiem...

Sorry jaką Smolny kasę wykładał?

Płatek który przerobił staże w Schalke(gdzie miał okazje podejrzeć chociażby efekty pracy Felix Magath), Bochum. Przy Sasalu który jeszcze nie dawno trenował jakieś wiejski klubik z Nadarzyna, to jak to wygląda? No tak w oczach zarządu Sasal miał sprawić, że będziemy grać jak Barcelona, a graliśmy całkiem inaczej. Suche fakty przemawiają mimo wszystko za Arturem.

Widziałem treningi za Płatka, gdzie czasem to wyglądało tak, że aż kości trzeszczały, albo piłkarze zapierdalali kilka razy po schodach naszego stadionu (odsyłam do praktyk Felixa Mahatha), nie widziałem co prawda za Sasala, ale Turcja ich widać nie przemęczyła zbytnio.


Z daleka nie będzie widać.
piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4481 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 21:43
a Pogoń juz na 3 miejscu ; <


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4855 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 21:57

  MEGA_BOBAS napisał:  
a Pogoń juz na 3 miejscu ; <



Zamiast już wstawiłbym dopiero, to i tak szczęscie w nieszczęściu że tak wolno spadamy...


expectations of promotion
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5313 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 22:05

  Ojciec Jima napisał:  

  Owczarek napisał:  
Powiedzcie mi ludzie jak mimo takiej chujowej gry jesteśmy na miejscu premiowanym awansem z taką samą liczbą puntów co lider.. a mogliśmy tak odskoczyć że już byśmy mieli awans w kieszeni



Pajacyki chcą nas potrzymać w napięciu, żebyśmy bardziej docenili awans i ich walkę w końcówce sezonu :D



a co tu trzymac w napieciu jak teraz zaczyna sie górka jesli awnas to z 2 miejsca ale i to wydaje sie byc tylko....


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6679 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 22:21

  expectations of promotion napisał:  

  Ojciec Jima napisał:  

  Owczarek napisał:  
Powiedzcie mi ludzie jak mimo takiej chujowej gry jesteśmy na miejscu premiowanym awansem z taką samą liczbą puntów co lider.. a mogliśmy tak odskoczyć że już byśmy mieli awans w kieszeni



Pajacyki chcą nas potrzymać w napięciu, żebyśmy bardziej docenili awans i ich walkę w końcówce sezonu :D



a co tu trzymac w napieciu jak teraz zaczyna sie górka jesli awnas to z 2 miejsca ale i to wydaje sie byc tylko....


No i całe szczęście. Stadionu nie będzie, kasy nie będzie i z wyjazdami też chujowo.
Klepanie biedy i walka w środku tabeli.
1 liga O.K.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7620 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 22:44

  szczepaneq napisał:  

Z pewnego źródła wiem, że Płatek miał nienajlepszy (co nie znaczy, że zły, tylko gorszy niż inni trenerzy) warsztat trenerski i możliwe, że zarząd to widział i dlatego go zwolnił. A dobrą grę za jego panowania można wytłumaczyć tym, że zawodnicy grali wtedy bez presji, nie mieli nic do stracenia i nie mieli praktycznie żadnego postawionego celu.



Oj biedne piłkarzyki :( wielka presja :( to jak mają grać? :( :( :(
presja to jest dopiero na stadionie gdzie przychodzi 50-100tys widzów albo w dzikich krajach gdzie za przegraną mogą urwać jaja, presję też ma matka która nie ma co dać jeść dzieciom bo wypłata starczy ledwo na czynsz, a te piłkarzyki mają WSZYSTKO


Pogoń Szczecin MKS!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 22:47

  Precelek napisał:  
W Radzionkowie KFC nie ma, więc formy również nie ma.



Grali w Bytomiu, a tam KFC już na pewno jest.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 22:57

  szczepaneq napisał:  

Z pewnego źródła wiem, że Płatek miał nienajlepszy (co nie znaczy, że zły, tylko gorszy niż inni trenerzy) warsztat trenerski i możliwe, że zarząd to widział i dlatego go zwolnił.


Nie najlepszy wg kogo? Jeśli komuś ktoś nie pasi, to wymyśli najgorszą bzdurę by tylko kogoś zdyskredytować w oczach innych. Mnie warsztat w sumie nie interesuję, dopóki jest walka, a tym bardziej wyniki. Była walka??? Była. Były wyniki??? Były.


  szczepaneq napisał:  
A dobrą grę za jego panowania można wytłumaczyć tym, że zawodnicy grali wtedy bez presji, nie mieli nic do stracenia i nie mieli praktycznie żadnego postawionego celu. Wiem, że nikt nie lubi wymówek typu presja i ciśnienie, ale w naszej sytuacji ciężko znaleźć inną, może poza złym przygotowaniem do rundy w Turcji przez Sasala.



No rzeczywiście bycie w okolicach strefy spadkowej to żadna presja. Jak nie mieli postawionego celu, skoro na samym początku odbudowy klubu cel był jeden: jak najszybszy powrót do Ekstraklasy. Wymówki to były dobre w szkole, a tam gdzie w grę wchodzi poważna kasa to nie ma miejsca na wymówki. Albo ktoś jest wart swoich pieniędzy, albo nie. Jeśli tak, niech to udowodni, jeśli nie to albo obcięcie pensji albo parafrazując Radka: niech pakuje mandżur i wypie**ala. Nie czaję, jak można źle przygotować zespół mając ponad 4 miesiące wolnego czasu, zajebiste warunki i komfort pracy. Skoro każdy może coś spartolić, to po co przepłacać??? Wziąć Heńka z monopolu i efekt będzie taki sam, bo albo się uda, albo nie.


  szczepaneq napisał:  
Umiejętności nasi kopacze na pewno posiadają, chęci też, pozostaje kwestia tylu niecelnych podań, nerwowości i brak zimnej krwi w sytuacjach podbramkowych..


Pewne to są podatki i śmierć, a w obliczu tego co pokazują nie widzę tych umiejętności. Czy mają chęci to sprawa dyskusyjna. Jakim cudem oni nagle nie potrafią przyjąć piłki, wymienić kilka podać, nie mówiąc już o zapamiętaniu i wyćwiczeniu schematów taktycznych. Oni trenują, czy palą jana???

  szczepaneq napisał:  

Beznadziejny start na wiosnę kiedy na jesień jest się w czołówce tabeli to nic nowego przecież i to nie tylko w przypadku Pogoni, spójrzmy na choćby Śląsk w T-moblie, Legia też miała swoje słabsze mecze na początku wiosny, no i cała czołówka naszej I ligi. U nas trochę się to przedłuża, co zaczyna wkurwiać i niepokoić :)


Co mnie obchodzi Śląsk??? Mam się pocieszać, że inni też potrafią być frajerami i dawać się lać każdemu??? Marne pocieszenie

  szczepaneq napisał:  

Nie chcę być jakimś obrońcą Smolnego, ale boję się, że jeśli nie on to oglądalibyśmy Pogoń kilka szczebli niżej przy prawie pustych trybunach.. Kasę wykłada (a na pewno wyłożył z początku), nie odpierdala jakichś chorych akcji, znalazł partnera który ma kasę (Mroczka),


Nie chcesz, a jednak wychodzi na to, że jesteś. Zobacz ile miasto rok rocznie dokłada kasy do budżetu. Szczerze to wolę biedną, ale własną Pogoń, a nie kierwa nie wiadomo co. Kolejny zlot zagranicznych kopaczy, którzy zarabiają tyle frutu, że można za miesięczną pensję kupować od uja kontenerów z bananami.

  szczepaneq napisał:  
transfery na pewno nie są jakieś powalające (zwłaszcza po weryfikacji w kilku meczach), jednak samo to, że ściągnął tu Hernaniego czy Widzewiaka roku pokazuje, że kontakty i umiejętności menagerskie jakieś posiada. Hernani moim zdaniem jest wzmocnieniem, w przeciwieństwe do naszych innych obrońców gra pewnie, dobrze główkuje i nie zawala regularnie bramek. Budka zawodzi, jednak parę razy pokazał że jest dynamiczny i potrafi pociągnąć skrzydłem i dośrodkować, liczę że jak cała drużyna zacznie wygrywać i grać na luzie to i on pokaże co potrafi. Do tego mamy młodego Gollę, który się wyróżnia i Mosnikova, który nie miał szansy, ale jak inni, też uważam, że powinien ją dostać.



Dostawał bym 3-5 baniek z miasta co sezon, to też mógłbym ot tak wyłożyć kilkadziesiąt tysiaczków co miesiąc i ściągnąć tutaj chociażby piłkarzy pokroju Budki czy Hernaniego, tylko po co ??? Wolałbym dać młodym, ambitnym i z chęciami na wybicie, 3 razy mniej, a efekty byłyby może nie gorsze pod względem wyników, a ile więcej przyjemności, że dajesz okazje do wybicia się innym. Przynajmniej spełniłbym swoje marzenie i podejmował decyzje zgodnie ze swoim sumieniem.


  szczepaneq napisał:  

Jeśli Taraś z Flotą znów wystawi Nolla w pierwszej jedenastce, to ja pierdole.. :D


Jedyna rzecz, z którą mogę się z Tobą zgodzić.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 23:01
na vlce juz nawet jazda jest :( ehh wszedzie tylko narzekania


Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7881 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 23:28

  P.1948.S napisał:  

  Kluczyk napisał:  
A może Oni tak grają bo nie ma perspektyw finansowych na ekstraklasę. Jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne wiadomo ,że chodzi o kasę. Kurwa frustruje mnie takie granie.



To raczej na odwrót...klub wziął kretyd w zime na patałachów typu Hernani,Budka jesli tego awansu nie bedzie zaczna sie problemy finansowe



Żaden kedyt jeszcze nie poprawił sytuacji finasowych , biorąc kredyt powiększa się długi logiczne. Nie chce krakć ,ale zobaczycie że nie będzie kasy nawet jeśli uda im się awansować.
Jeszcze nie widziałem i nie słyszałem o ludziach którzy wykładali kasę z czystej incjatywy i zamiłowania do sportu , Za to znani są tacy którzy zawsz garną do siebie , po to żeby się nczmś lub na kimś dorobć. Jebać dorobkiewiczów !


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 23:34

  Kluczyk napisał:  

  P.1948.S napisał:  

  Kluczyk napisał:  
A może Oni tak grają bo nie ma perspektyw finansowych na ekstraklasę. Jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne wiadomo ,że chodzi o kasę. Kurwa frustruje mnie takie granie.



To raczej na odwrót...klub wziął kretyd w zime na patałachów typu Hernani,Budka jesli tego awansu nie bedzie zaczna sie problemy finansowe



Żaden kedyt jeszcze nie poprawił sytuacji finasowych , biorąc kredyt powiększa się długi logiczne. Nie chce krakć ,ale zobaczycie że nie będzie kasy nawet jeśli uda im się awansować.
Jeszcze nie widziałem i nie słyszałem o ludziach którzy wykładali kasę z czystej incjatywy i zamiłowania do sportu , Za to znani są tacy którzy zawsz garną do siebie , po to żeby się nczmś lub na kimś dorobć. Jebać dorobkiewiczów !



Zgadza się ale za samo granie w ekstraklasie dostaje się te 5-6 milionów na sezon z Canal+ co pozwoli na spłacenie kredytu .


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 23:37

  Ambasador napisał:  

Nie czaję, jak można źle przygotować zespół mając ponad 4 miesiące wolnego czasu, zajebiste warunki i komfort pracy. Skoro każdy może coś spartolić, to po co przepłacać??? Wziąć Heńka z monopolu i efekt będzie taki sam, bo albo się uda, albo nie.

Jakim cudem oni nagle nie potrafią przyjąć piłki, wymienić kilka podać, nie mówiąc już o zapamiętaniu i wyćwiczeniu schematów taktycznych.



Też sobie zadaje te same pytania, tylko dla mnie rozwązaniem tego nie jest 3/4 drużyny, Smolny, cały sztab wypierdalać. Na resztę nie odpowiem, bo dyskusja prowadziłaby donikąd. Wierzę, że Tarasiewicz dojdzie do naszych kopaczy i nadejdzie w końcu jakieś przełamanie w sobotę i zwrot akcji.. Ciekawe też jak zachowa się Smolny i Mroczek w przypadku braku awansu.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 23:39

  P.1948.S napisał:  

  Kluczyk napisał:  

  P.1948.S napisał:  

  Kluczyk napisał:  
A może Oni tak grają bo nie ma perspektyw finansowych na ekstraklasę. Jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne wiadomo ,że chodzi o kasę. Kurwa frustruje mnie takie granie.



To raczej na odwrót...klub wziął kretyd w zime na patałachów typu Hernani,Budka jesli tego awansu nie bedzie zaczna sie problemy finansowe



Żaden kedyt jeszcze nie poprawił sytuacji finasowych , biorąc kredyt powiększa się długi logiczne. Nie chce krakć ,ale zobaczycie że nie będzie kasy nawet jeśli uda im się awansować.
Jeszcze nie widziałem i nie słyszałem o ludziach którzy wykładali kasę z czystej incjatywy i zamiłowania do sportu , Za to znani są tacy którzy zawsz garną do siebie , po to żeby się nczmś lub na kimś dorobć. Jebać dorobkiewiczów !



Zgadza się ale za samo granie w ekstraklasie dostaje się te 5-6 milionów na sezon z Canal+ co pozwoli na spłacenie kredytu .



Z miasta jest ok 2 mln brutto, coś tam od sponsorów i z biletów resztę tak naprawdę wykłada EPA.


Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7881 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 23:41

  P.1948.S napisał:  

  Kluczyk napisał:  

  P.1948.S napisał:  

  Kluczyk napisał:  
A może Oni tak grają bo nie ma perspektyw finansowych na ekstraklasę. Jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne wiadomo ,że chodzi o kasę. Kurwa frustruje mnie takie granie.



To raczej na odwrót...klub wziął kretyd w zime na patałachów typu Hernani,Budka jesli tego awansu nie bedzie zaczna sie problemy finansowe



Żaden kedyt jeszcze nie poprawił sytuacji finasowych , biorąc kredyt powiększa się długi logiczne. Nie chce krakć ,ale zobaczycie że nie będzie kasy nawet jeśli uda im się awansować.
Jeszcze nie widziałem i nie słyszałem o ludziach którzy wykładali kasę z czystej incjatywy i zamiłowania do sportu , Za to znani są tacy którzy zawsz garną do siebie , po to żeby się nczmś lub na kimś dorobć. Jebać dorobkiewiczów !



Zgadza się ale za samo granie w ekstraklasie dostaje się te 5-6 milionów na sezon z Canal+ co pozwoli na spłacenie kredytu .



Być może , trudno powiedzieć nie znam się na ekonomii i całe szczęście że nie siędze za biurkiem i nie choduje hemorojdów. heh


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/04/2012 23:52

  szczepaneq napisał:  

  Ambasador napisał:  

Nie czaję, jak można źle przygotować zespół mając ponad 4 miesiące wolnego czasu, zajebiste warunki i komfort pracy. Skoro każdy może coś spartolić, to po co przepłacać??? Wziąć Heńka z monopolu i efekt będzie taki sam, bo albo się uda, albo nie.

Jakim cudem oni nagle nie potrafią przyjąć piłki, wymienić kilka podać, nie mówiąc już o zapamiętaniu i wyćwiczeniu schematów taktycznych.



Też sobie zadaje te same pytania, tylko dla mnie rozwązaniem tego nie jest 3/4 drużyny, Smolny, cały sztab wypierdalać. Na resztę nie odpowiem, bo dyskusja prowadziłaby donikąd. Wierzę, że Tarasiewicz dojdzie do naszych kopaczy i nadejdzie w końcu jakieś przełamanie w sobotę i zwrot akcji.. Ciekawe też jak zachowa się Smolny i Mroczek w przypadku braku awansu.



Skoro nie jest to dla Ciebie rozwiązaniem, to jakie inne proponujesz??? No najłatwiej nie odpowiedzieć heh:) Jak to jak??? winni będą kibice, rosnąca trawa na trawnikach oraz zbyt duża presja:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005