Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 03/11/2010 21:47
Ci piłkarze bez ambicji nie zasługują, aby przyjść dla nich na stadion. Przyjść można jedynie bo gra nasz klub.


Pogoń Szczecin MKS!
Stargard z Pogonią
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 03/11/2010 22:06
z mojej strony chciałby serdecznie pogratulować wszystkim tzw." kibicom piłki kopanej" z naszego województwa, którzy jadą jutro dopingować pewien klub z Wielkopolski w starciu z pewnym klubem z Anglii .
Zawsze można powiedzieć , że jedzie się zobaczyć Teveza albo jakiegoś innego Adebayora .
Serdecznie Wam życzę abyście dostali od razu meldunek w tym mieście - może załapiecie się na bilety na Euro .
Krzyż na drogę!!!!


Tylko jedna droga jest słuszna - MKS POGOŃ SZCZECIN !!!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6388 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 03/11/2010 22:08

  malcoolm napisał:  
Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej mecz Pogoń Szczecin - GKS Katowice odbędzie się w czwartek, 18 listopada na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Początek spotkania o 17.00.



Czy ktoś wnioskował o zmianę terminu? policja, działacze, miasto? Czy PZPN sobie wymyśliło?

Ostatnio edytowany przez: Rch., 3 listopada 2010, 22:14 [1 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5079 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/11/2010 00:21
Stargard z Pogonią...rowniez podpisuje sie pod tym postem...chuj wam w tylek ;]


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/11/2010 00:38

  energ napisał:  

  Ostry napisał:  

  energ napisał:  
Tu nie chodzi o cenę biletów. Po raz pierwszy w mojej długoletniej karierze kibica z premedytacja opuszczam mecz Pogoni. Cena biletów miała i ma dla mnie drugorzędne znaczeni, mogę płacić nawet 200.... euro za bilet.
Jednak dopóki bedzie Stolarczyk na ławce i "drużyna" bez grosza ambicji i walki na boisku to moja noga na stadionie nie postanie.



Kibicujesz tej "drużynie" i Stolarczykowi, czy POGONI ? Przecież oni niedługo odejdą, a POGOŃ będzie zawsze.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE !!! - mówią coś Tobie te słowa? Założę się, że nie raz je śpiewałeś.

POGOŃ TO MY !



Byłem nawet na meczach w stylu 1:9 z Odrą Wodzisław ..... wtedy sytuacja była jaka była. Teraz jest troszke inaczej - zarządzający klubem wybitnie sie pogubili i wydaje mi sie, że tylko taki protest (w postaci pustych trybun) może ich zmusić do przemyślenia strategii prowadzenia klubu. Fakty są takie, że jesteśmy w dupie, mamy przerost zatrudnienia, nieadekwatnie wysokie zarobki w I drużynie, która jest prowadzona przez człowieka bez praktyki i przygotowania.

W tym klubie po prostu potrzebny jest ktoś z wiedzą i kontaktami.... nie jest przypadkiem, że u sędziów (np. Bydgoszcz czy Polkowice) tez mamy pod górkę .... W tym sezonie awansuje ŁKS (Wieszczycki) i Piast, w przyszłym Cracovia i Śląsk.... a my dalej bedziemy mieli gastro.... do czasu jak stwierdzą, że już się nie opłaca


Ciekawe jakby zareagowali na puste trybuny. Grunt pod nimi zaczalby sie sypac, moze ktos zauwazylby, ze pewne rzeczy w klubie w ogole nie funkcjonuja. Dla przykaldu proponowalbym wyslac kogos z klubu na dzien przed meczem ankietera, ktory mialby sie dowiedziec jaki procent mieszkancow w ogole wie, ze grany jest mecz, bo ja np. odciety od internetu prez ostatnich kilka dni bylem szczerze zdziwiony ta informacja i szybciej spodziewalbym sie przegranej z 3:0 w Wodzislaiwu niz pojedynku z jakas wioska.


mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/11/2010 08:15

  Stargard z Pogonią napisał:  
z mojej strony chciałby serdecznie pogratulować wszystkim tzw." kibicom piłki kopanej" z naszego województwa, którzy jadą jutro dopingować pewien klub z Wielkopolski w starciu z pewnym klubem z Anglii .
Zawsze można powiedzieć , że jedzie się zobaczyć Teveza albo jakiegoś innego Adebayora .
Serdecznie Wam życzę abyście dostali od razu meldunek w tym mieście - może załapiecie się na bilety na Euro .
Krzyż na drogę!!!!



nic nowego...większość to pikniki , z "naszego" regionu to tylko Koszalin , a dokładnie Bałtyk organizuje wyjazd... no chyba ,że w Stargardzie też takie ewenementy są:D


=ZDR=
Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7566 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/11/2010 13:37

  energ napisał:  

  Ostry napisał:  

  energ napisał:  
Tu nie chodzi o cenę biletów. Po raz pierwszy w mojej długoletniej karierze kibica z premedytacja opuszczam mecz Pogoni. Cena biletów miała i ma dla mnie drugorzędne znaczeni, mogę płacić nawet 200.... euro za bilet.
Jednak dopóki bedzie Stolarczyk na ławce i "drużyna" bez grosza ambicji i walki na boisku to moja noga na stadionie nie postanie.



Kibicujesz tej "drużynie" i Stolarczykowi, czy POGONI ? Przecież oni niedługo odejdą, a POGOŃ będzie zawsze.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE !!! - mówią coś Tobie te słowa? Założę się, że nie raz je śpiewałeś.

POGOŃ TO MY !



Byłem nawet na meczach w stylu 1:9 z Odrą Wodzisław ..... wtedy sytuacja była jaka była. Teraz jest troszke inaczej - zarządzający klubem wybitnie sie pogubili i wydaje mi sie, że tylko taki protest (w postaci pustych trybun) może ich zmusić do przemyślenia strategii prowadzenia klubu. Fakty są takie, że jesteśmy w dupie, mamy przerost zatrudnienia, nieadekwatnie wysokie zarobki w I drużynie, która jest prowadzona przez człowieka bez praktyki i przygotowania.

W tym klubie po prostu potrzebny jest ktoś z wiedzą i kontaktami.... nie jest przypadkiem, że u sędziów (np. Bydgoszcz czy Polkowice) tez mamy pod górkę .... W tym sezonie awansuje ŁKS (Wieszczycki) i Piast, w przyszłym Cracovia i Śląsk.... a my dalej bedziemy mieli gastro.... do czasu jak stwierdzą, że już się nie opłaca



Z Odrą Wodzisław było 1:7 a pamiętam ten mecz z jednego powodu, w sytuacji gdy Pogoń strzeliła bramkę jak dobrze pamiętam na 1:3 stadion oszalał, zresztą razem ze mną ;) każdy się cieszył jak by ta bramka dawała nam mistrzostwo. Paradoksalnie mimo wysokiej przegranej był moment radości. A teraz mnie już nawet nie cieszy 3:0 z Kolejarzem jak wiadomo że pojadą na wyjazd i wrócą z ... Dopóki Stolarczyk będzie trenerem nie ma przyszłości dla tej drużyny


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5943 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/11/2010 16:10

  Stargard z Pogonią napisał:  
z mojej strony chciałby serdecznie pogratulować wszystkim tzw." kibicom piłki kopanej" z naszego województwa, którzy jadą jutro dopingować pewien klub z Wielkopolski w starciu z pewnym klubem z Anglii .
Zawsze można powiedzieć , że jedzie się zobaczyć Teveza albo jakiegoś innego Adebayora .
Serdecznie Wam życzę abyście dostali od razu meldunek w tym mieście - może załapiecie się na bilety na Euro .
Krzyż na drogę!!!!



Mam nadzieję, że ich serdecznie przywitacie po powrocie. A może przywiozą wam jakieś pamiątki ;)


PS
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/11/2010 18:35
Ja za to, gorzej wspominam czasy "brazyliany" niż nasze 1-7 ale mniejsza o to...

piwo i co chciałeś przez to powiedzieć, że też olewasz ? bo sam nie wiem.


Pogoń To My!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/11/2010 21:01

  mikos napisał:  

  Stargard z Pogonią napisał:  
z mojej strony chciałby serdecznie pogratulować wszystkim tzw." kibicom piłki kopanej" z naszego województwa, którzy jadą jutro dopingować pewien klub z Wielkopolski w starciu z pewnym klubem z Anglii .
Zawsze można powiedzieć , że jedzie się zobaczyć Teveza albo jakiegoś innego Adebayora .
Serdecznie Wam życzę abyście dostali od razu meldunek w tym mieście - może załapiecie się na bilety na Euro .
Krzyż na drogę!!!!



nic nowego...większość to pikniki , z "naszego" regionu to tylko Koszalin , a dokładnie Bałtyk organizuje wyjazd... no chyba ,że w Stargardzie też takie ewenementy są:D



Ze Stargardu Też "fanatycy" się zapewne wybrali trzeba przecież być kibicem sukcesu i zadebiutować na poznań arena... aczkolwiek w Stargardzie jest tylko Pogoń


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 02:46

  Maxvell napisał:  

  mikos napisał:  

  Stargard z Pogonią napisał:  
z mojej strony chciałby serdecznie pogratulować wszystkim tzw." kibicom piłki kopanej" z naszego województwa, którzy jadą jutro dopingować pewien klub z Wielkopolski w starciu z pewnym klubem z Anglii .
Zawsze można powiedzieć , że jedzie się zobaczyć Teveza albo jakiegoś innego Adebayora .
Serdecznie Wam życzę abyście dostali od razu meldunek w tym mieście - może załapiecie się na bilety na Euro .
Krzyż na drogę!!!!



nic nowego...większość to pikniki , z "naszego" regionu to tylko Koszalin , a dokładnie Bałtyk organizuje wyjazd... no chyba ,że w Stargardzie też takie ewenementy są:D



Ze Stargardu Też "fanatycy" się zapewne wybrali trzeba przecież być kibicem sukcesu i zadebiutować na poznań arena... aczkolwiek w Stargardzie jest tylko Pogoń



Już tam swoją drogą miasta z województwa typu Stargard. Ale co ja dzisiaj widziałem w Szczecinie to dalej w to nie wierzę...
Pub Warka na Grunwaldzkim. Mecz Amici POZnan* z Manchesterem.
Po każdym golu dla kuchenek CAŁY PUB oprócz mnie i kolesia zachowywał się jakby Polska wygrała mundial! Jak żyje nie widziałem czegoś takiego. W centrum Szczecina cały kurwa pub krzyczał i swiętował zwycięstwo Lecha! Śpiewy, tańce, jebany festyn! Próby ogarnięcia tych "Szczecinian" kończyły się szyderą, głupimi uśmieszkami, a koniec końców wyszliśmy po bramce na 2:1 bo to już była sytuacja jakbyśmy byli w Szczecinie na meczu, ale na sektorze Lecha. Kurwy miały nawet czelność krzyczeć "mamy lidera".
Ogólnie wyjebane mam na ten mecz i na te puchary, ale aż serce boli, gdy widzę takie sceny w Szczecinie, gdy dziesiątki młodych ludzi zrywa się po bramce dla klubu z wielkopolski...
Ludzie którzy powinny mieć zaszczepioną miłość tylko i wyłącznie do Pogoni, okazują się być cwelami bez honoru, którzy mogliby kibicować nawet i Cracovii gdyby tylko grała w Europejskich pucharach.
Wiedziałem że istnieje takie zjawisko, ale nie miałem pojęcia że w takim stopniu jakiego dzisiaj byłem świadkiem. Smutne.


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6902 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 07:24
Mało tego. Zauważyliśmy idąc z kolesiami manego, który śpiewał coś o pyrach. Nie spodziewając się od razu wylądował na glebie. Na szczęście na pytanie skąd jesteś odpowiedział " z Poznania". Mowię na szczęście, bo gdyby to był ktoś ze Szczecina - chyba bym tego nie przeżył. Kks Kks Kks to lech poznan k***a jest !!


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5782 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 09:08

  Tasior napisał:  

  Maxvell napisał:  

  mikos napisał:  

  Stargard z Pogonią napisał:  
z mojej strony chciałby serdecznie pogratulować wszystkim tzw." kibicom piłki kopanej" z naszego województwa, którzy jadą jutro dopingować pewien klub z Wielkopolski w starciu z pewnym klubem z Anglii .
Zawsze można powiedzieć , że jedzie się zobaczyć Teveza albo jakiegoś innego Adebayora .
Serdecznie Wam życzę abyście dostali od razu meldunek w tym mieście - może załapiecie się na bilety na Euro .
Krzyż na drogę!!!!



nic nowego...większość to pikniki , z "naszego" regionu to tylko Koszalin , a dokładnie Bałtyk organizuje wyjazd... no chyba ,że w Stargardzie też takie ewenementy są:D



Ze Stargardu Też "fanatycy" się zapewne wybrali trzeba przecież być kibicem sukcesu i zadebiutować na poznań arena... aczkolwiek w Stargardzie jest tylko Pogoń



Już tam swoją drogą miasta z województwa typu Stargard. Ale co ja dzisiaj widziałem w Szczecinie to dalej w to nie wierzę...
Pub Warka na Grunwaldzkim. Mecz Amici POZnan* z Manchesterem.
Po każdym golu dla kuchenek CAŁY PUB oprócz mnie i kolesia zachowywał się jakby Polska wygrała mundial! Jak żyje nie widziałem czegoś takiego. W centrum Szczecina cały kurwa pub krzyczał i swiętował zwycięstwo Lecha! Śpiewy, tańce, jebany festyn! Próby ogarnięcia tych "Szczecinian" kończyły się szyderą, głupimi uśmieszkami, a koniec końców wyszliśmy po bramce na 2:1 bo to już była sytuacja jakbyśmy byli w Szczecinie na meczu, ale na sektorze Lecha. Kurwy miały nawet czelność krzyczeć "mamy lidera".
Ogólnie wyjebane mam na ten mecz i na te puchary, ale aż serce boli, gdy widzę takie sceny w Szczecinie, gdy dziesiątki młodych ludzi zrywa się po bramce dla klubu z wielkopolski...
Ludzie którzy powinny mieć zaszczepioną miłość tylko i wyłącznie do Pogoni, okazują się być cwelami bez honoru, którzy mogliby kibicować nawet i Cracovii gdyby tylko grała w Europejskich pucharach.
Wiedziałem że istnieje takie zjawisko, ale nie miałem pojęcia że w takim stopniu jakiego dzisiaj byłem świadkiem. Smutne.



To są Ci sami ludzie, którzy zapełniają stadion Pogoni w 1/2 finału PP, wtedy gdy biliśmy sie o majstra, wtedy gdy był rekord serpentyn....
Przykład w druga stronę - jechałem wczoraj z W-wy do Szczecina. W przedziale jechał ojciec z dwoma synami - jechali na mecz Lech-City, tak żeby sobie obejrzeć. Ilu z tych 40 tys. na stadionie miało podobne motywy? Gdyby tego samego dnia Legia grała w pucharach z atrakcyjnym rywalem, ojciec zabrał by synów na Łazienkowską ....

Nie zmienia to oczywiście faktu, że reakcje w pubie na pl. Grunwaldzkim po prostu podnoszą ciśnienie ludziom, którzy identyfikują się z Pogonią.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 09:13

  energ napisał:  

  Tasior napisał:  

  Maxvell napisał:  

  mikos napisał:  

  Stargard z Pogonią napisał:  
z mojej strony chciałby serdecznie pogratulować wszystkim tzw." kibicom piłki kopanej" z naszego województwa, którzy jadą jutro dopingować pewien klub z Wielkopolski w starciu z pewnym klubem z Anglii .
Zawsze można powiedzieć , że jedzie się zobaczyć Teveza albo jakiegoś innego Adebayora .
Serdecznie Wam życzę abyście dostali od razu meldunek w tym mieście - może załapiecie się na bilety na Euro .
Krzyż na drogę!!!!



nic nowego...większość to pikniki , z "naszego" regionu to tylko Koszalin , a dokładnie Bałtyk organizuje wyjazd... no chyba ,że w Stargardzie też takie ewenementy są:D



Ze Stargardu Też "fanatycy" się zapewne wybrali trzeba przecież być kibicem sukcesu i zadebiutować na poznań arena... aczkolwiek w Stargardzie jest tylko Pogoń



Już tam swoją drogą miasta z województwa typu Stargard. Ale co ja dzisiaj widziałem w Szczecinie to dalej w to nie wierzę...
Pub Warka na Grunwaldzkim. Mecz Amici POZnan* z Manchesterem.
Po każdym golu dla kuchenek CAŁY PUB oprócz mnie i kolesia zachowywał się jakby Polska wygrała mundial! Jak żyje nie widziałem czegoś takiego. W centrum Szczecina cały kurwa pub krzyczał i swiętował zwycięstwo Lecha! Śpiewy, tańce, jebany festyn! Próby ogarnięcia tych "Szczecinian" kończyły się szyderą, głupimi uśmieszkami, a koniec końców wyszliśmy po bramce na 2:1 bo to już była sytuacja jakbyśmy byli w Szczecinie na meczu, ale na sektorze Lecha. Kurwy miały nawet czelność krzyczeć "mamy lidera".
Ogólnie wyjebane mam na ten mecz i na te puchary, ale aż serce boli, gdy widzę takie sceny w Szczecinie, gdy dziesiątki młodych ludzi zrywa się po bramce dla klubu z wielkopolski...
Ludzie którzy powinny mieć zaszczepioną miłość tylko i wyłącznie do Pogoni, okazują się być cwelami bez honoru, którzy mogliby kibicować nawet i Cracovii gdyby tylko grała w Europejskich pucharach.
Wiedziałem że istnieje takie zjawisko, ale nie miałem pojęcia że w takim stopniu jakiego dzisiaj byłem świadkiem. Smutne.



To są Ci sami ludzie, którzy zapełniają stadion Pogoni w 1/2 finału PP, wtedy gdy biliśmy sie o majstra, wtedy gdy był rekord serpentyn....
Przykład w druga stronę - jechałem wczoraj z W-wy do Szczecina. W przedziale jechał ojciec z dwoma synami - jechali na mecz Lech-City, tak żeby sobie obejrzeć. Ilu z tych 40 tys. na stadionie miało podobne motywy? Gdyby tego samego dnia Legia grała w pucharach z atrakcyjnym rywalem, ojciec zabrał by synów na Łazienkowską ....

Nie zmienia to oczywiście faktu, że reakcje w pubie na pl. Grunwaldzkim po prostu podnoszą ciśnienie ludziom, którzy identyfikują się z Pogonią.


Co do tego ostatniego zdania. Niestety, ale nawet mnie to nie dziwi. Szczecinski klimat jest jaki jest. Wiecej dzialan zniecheca ludzi do przychodzenia na mecze. Wlasciwie tych przyciagajacych nie ma wcale. Pilkarze olewaja kibicow, nie dziekuja za doping, graja na pol gwizdka, a ludzie potrzebuja sukcesow zeby przyjsc na stadion. Czasy sie zmieniaja i to nie identyfikacja z klubem przyciaga ludzi na mecze a wlasnie sukcesy. Myslicie, ze kto w zdecydowanej wiekszosci zapelnia stadiony Lecha czy Legii. Kibice sukcesu i nowego stadionu, taki trend jest zreszta wszedzie, a u nas takiej frekwencji nie doczekamy sie przez lata, bo nie bedzie ani stadionu ani wynikow, ktore przyciagnelyby kibicow na mecze.


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 10:18

  Przema napisał:  
Kibice sukcesu i nowego stadionu, taki trend jest zreszta wszedzie, a u nas takiej frekwencji nie doczekamy sie przez lata, bo nie bedzie ani stadionu ani wynikow, ktore przyciagnelyby kibicow na mecze.



Dla kibiców, którzy szukają rozrywki, ważne jest po prostu widowisko, więc bedą kibicować i lechowi i Craxie, byle było ciekawie. Poza tym, taki 'kibic z przypadku' nie będzie się oglądal na zgody/kosy jesli na Twardowskiego po boisku biegają wylansowani frajerzy, którzy nie szanują ani klubu ani kibiców i jutro połowa z nich sprzedawac będzie swoje wdzięki innym klubom w Polsce (przypadek Kowala dobitnie świadczy o demoralizacji nawet wśród wychowanków). Gdzie ma się nauczyć, że dla tego miasta Pogoń to coś więcej niż druzyna piłkarska.

Nie zgodze się poza tym, że frekwencja zależy tylko od stadionu i sukcesów Pogoni. Dobre widowisko można zobaczyc nawet w najnizszej lidze - polecam lekturę:

Wilamowice - where amazing things happen


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 10:51

  el_presidente napisał:  

  Przema napisał:  
Kibice sukcesu i nowego stadionu, taki trend jest zreszta wszedzie, a u nas takiej frekwencji nie doczekamy sie przez lata, bo nie bedzie ani stadionu ani wynikow, ktore przyciagnelyby kibicow na mecze.



Dla kibiców, którzy szukają rozrywki, ważne jest po prostu widowisko, więc bedą kibicować i lechowi i Craxie, byle było ciekawie. Poza tym, taki 'kibic z przypadku' nie będzie się oglądal na zgody/kosy jesli na Twardowskiego po boisku biegają wylansowani frajerzy, którzy nie szanują ani klubu ani kibiców i jutro połowa z nich sprzedawac będzie swoje wdzięki innym klubom w Polsce (przypadek Kowala dobitnie świadczy o demoralizacji nawet wśród wychowanków). Gdzie ma się nauczyć, że dla tego miasta Pogoń to coś więcej niż druzyna piłkarska.

Nie zgodze się poza tym, że frekwencja zależy tylko od stadionu i sukcesów Pogoni. Dobre widowisko można zobaczyc nawet w najnizszej lidze - polecam lekturę:

Wilamowice - where amazing things happen


Moge sie zgodzic, ze frekwencja nie zalezy tylko od stadionu i sukcesu. Do tego dochodzi np. marketing, a znakomicie widac to na przykladzie akcji Gornika, gdzie przez jakis czas bilety byly jak za darmo i tym samym zaczela sie moda na Gornik, bilety poszly w gory, ale kibice pozostali! Pomimo faktu, ze spadli z ekstraklasy wlasnie przez takich dziadow jakich mamy teraz w tej druzynie.
Rowniez nie podoba mi sie brak przywiazania do tradycji, historii itd. ale jesli komus zalezy na wypelnieniu stadionu, zwlaszcza takiego na 30 tys. jaki niby ma powstac w nieopisanej przyszlosci w Szczecinie, to trzeba byc realista.


Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7566 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 11:39

  Matek. napisał:  
Ja za to, gorzej wspominam czasy "brazyliany" niż nasze 1-7 ale mniejsza o to...

piwo i co chciałeś przez to powiedzieć, że też olewasz ? bo sam nie wiem.



nie olewam, przypomniał mi się poprostu mecz z Odrą i emocje jakie podczas tego meczu były, tego brakuje obecnie.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 14:20

  Tasior napisał:  

Już tam swoją drogą miasta z województwa typu Stargard. Ale co ja dzisiaj widziałem w Szczecinie to dalej w to nie wierzę...
Pub Warka na Grunwaldzkim. Mecz Amici POZnan* z Manchesterem.
Po każdym golu dla kuchenek CAŁY PUB oprócz mnie i kolesia zachowywał się jakby Polska wygrała mundial! Jak żyje nie widziałem czegoś takiego. W centrum Szczecina cały kurwa pub krzyczał i swiętował zwycięstwo Lecha! Śpiewy, tańce, jebany festyn! ....



Rozumiem, że mecz można zobaczyć bo gra polski zespół z ciekawym rywalem, ale żeby od razu klaskać, drzeć jape i świętować zwycięstwo lecha w centrum Szczecina to gruba przesada, frajerstwo, brak honoru i przywiązania do tradycji niestety się szerzy, szkoda, że ci dopingujący lecha nie doczekali się sprowadzenia na ziemię


Pogoń Szczecin MKS!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6441 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 15:42

  ArP napisał:  

  Tasior napisał:  

Już tam swoją drogą miasta z województwa typu Stargard. Ale co ja dzisiaj widziałem w Szczecinie to dalej w to nie wierzę...
Pub Warka na Grunwaldzkim. Mecz Amici POZnan* z Manchesterem.
Po każdym golu dla kuchenek CAŁY PUB oprócz mnie i kolesia zachowywał się jakby Polska wygrała mundial! Jak żyje nie widziałem czegoś takiego. W centrum Szczecina cały kurwa pub krzyczał i swiętował zwycięstwo Lecha! Śpiewy, tańce, jebany festyn! ....



Rozumiem, że mecz można zobaczyć bo gra polski zespół z ciekawym rywalem, ale żeby od razu klaskać, drzeć jape i świętować zwycięstwo lecha w centrum Szczecina to gruba przesada, frajerstwo, brak honoru i przywiązania do tradycji niestety się szerzy, szkoda, że ci dopingujący lecha nie doczekali się sprowadzenia na ziemię



Brak słów...


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6952 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 05/11/2010 16:46

  NorbuS97 napisał:  
Kurwa POGOŃ nigdy by nie wygrała z Manchesterem City tak jak lech



No i chuj. To nie powód do zachwytów nad Lechem.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005