Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 14:55
Pożegnanie Artura Płatka w Jadze. W Krakowie mu nie wyszło,ale komu tam wychodzi.Gorzej niż jest to chyba już nie będzie.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 15:54
Mnie najbardziej denerwują opinie "Co to za trener", "miał być trener z nazwiskiem","Już spadliśmy". Ludzie, dajcie temu człowiekowi popracować, a dopiero później oceniajcie.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 18:24
Wizaualnie podobny do Błaszczykowskiego:) a miny Smolnego i Kałużnego....:D

Nieważne kto, ważne by zagonił nierobów do roboty!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 18:32

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  Grc. napisał:  
Płatek trenerem !



Kpina jak chuj.



a niby czemu? na kogo mieliśmy sie zdecydować-oczywiście to miało by działać we dwie strony bo w sytuacji jakiej jestesmy ściągnąć kogos na taką mine niełatwo. ja myśle ze to niezły wybór przede wszystkim pod względem że jest z zewnątrz. do tego z kandydatur jakie padały, mowie o tych realnych a nie życzeniowo-fikcyjnych typu Michniewicz czy Baniak jest całikiem ok, mysle że gorzej niż do tej pory nie będzie. zobaczymy jak zareaguje druzyna na niego i jak on podejdzie do pewnych kwestii w tych meczach. Wyniki juz mnie ne obchodzą w tym momencie, tylko jak druzyna sie spręży.

kpina to było by wzięcie kolejnego z "układu" typu Rafałowicz.


Czym popisal sie Platek do tej pory aby sadzic, ze to dobry, udany ruch, ktory pomoze w osiagnieciu wybranego celu? Krotka przygoda w Bialymstoku to jednak bardzo malo. Poza tym, to jest gosc bez charyzmy, sam opowiada o swoich mankamentach, jakimi sa praca pod presja i bariery psychiczne, a zdaje sie, ze w Szczecinie to bedzie w kazdym meczu, taka wytworzyla sie atmosfera i tego sie nie zmieni. Jak budowal druzyne od zera widzielismy w Krakowie, jak dla mnie to pomylka porownywalna ze Stolarczykiem. Naprawde wolalbym juz tego Tarasiewicza, choc do konca nie jestem przekonany do jego cech charakteru i niektorych metod, to wiem, ze nie pozwolilby na pewne rzeczy, ktore teraz maja miejsce w Pogoni. Oprocz niego do wziecia byli jeszcze tacy kandydaci jak chociazby Bobo Kaczmarek, ale wiadomo, ze nie mozna trenerowi placic zbyt duzo, to wybrano tansza opcje.



Pierwsze primo to takie,że to nie koncert życzeń-znalezienie kandydata na posadę, dodam dość gorącą w specyficznej sytuacji jakiej jest klub to karkołomne zadanie. Żaden trener z tzw czołówki nie weźmie tej posady i nie żyjmy mrzonkami. Wiec gadanie "ja wole tego czy tamtego" to czcze gadanie, tu musi współgrać kilka czynników. Gadanie o presji to truizm-pięknie to wyjaśnił Wojciechowski i ja sie pod tym podpisuje obiema rękami. Następna rzecz- pojawiały sie tu rożne cudaczne nazwiska od Michniewicza poprzez Ulatowskiego na Baniaku kończąc. A czy oni gwarantowali by jakiś sukces? Pamiętajmy że taki tuz jak Kasperczak spuścił bogatego n tamtą chwile i z aspiracjami Górnika o klasę niżej. Niestety, po raz kolejny sprawdzają sie słowa Wojciechowskiego- z grajkami nie wygrasz, i jeśli im cos nie pasuje to zrobią wszystko by zwolnic trenera-przypomnę tylko tego trenera z Wisły Petrescu. Bobo Kaczmarek? Koles od 10 lat nic nie prowadził, poza epizodem u Beenhakkera, no to może Łazarka w takim razie? Ryzykuje twierdzenie, że gorzej niż jak było dotychczas juz ie powinno byc, bo w innym przypadku czeka nas degradacja.Naszym celem jest spokojne utrzymanie sie w lidze, oczyszczenie bagienka i budowanie druzyny, ale z głową na sezon 2011-2012

I żeby było jasne-nie stawiam aksjomatycznej tezy że Płatek to dobry wybór. Tego nie wiem nikt. Ale w tym momencie, realnie rzecz ujmując jest to chyba najwłaściwszy wybór. oczywiście zawsze można sie czepić i psiczyć, że nie ma sukcesów, że nie poszło mu z Cracovią etc. Nikomu sie nie dogrodzi i zawsze można znaleźć jakies argumenty nacechowane pejoratywnymi odczuciami w 100%. Ja widze juz pewien postęp-przyszedł ktoś nowy, nieskoligacony ze środowiskiem ,mający już pewne przetarcie ligowe (nie wiem skąd te porównania z dokonaniami Stolara, który mniemam że epizodem w Pogoni zakonczył przynajmniej na jakiś czas juz swoją "trenerską kariere") Powtarzam-gorzej już być nie może-ewentualnie moze byc tylko status quo.Ale tu za jaja muszą sie wziąć wszyscy, bo nie wszystko jak wiadomo zależy od trenera.

No coz skoro tak uwazasz, nie mam zamiaru Cie przekonywac, zwlaszcza ze wiekszosc rzeczy, ktore napisales mija sie z prawda.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 19:29
Na zdjęciach z treningu nie widzę Lebedyńskiego - co jest z nim, kontuzja jakaś? Bo nigdzie konkretnie o tym nie słyszałem, czytałem.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 20:04
Obrazek jpg wstawiony na forum

zabawa w ''o czym myślisz?'', o czym myślał Tomek patrząc na nowego trenera i o czym myślał nowy trener


zch
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5080 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 20:12
Rydzu: Jak on mysli ze bedziemy biegac to jest w błedzie.
Płatek: Ale tutaj burdel.
:D:D
Na tych zdjecach Dymkowski wyglada jak ćpun :D


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 20:13

  Onet napisał:  

Napięty kalendarz gier to z kolei zmora klubów, które notorycznie gubią punkty. Ciężko jest coś zmienić w drużynie, która przegrywa mecz za meczem, a spotkania rozgrywa co dwa, trzy dni. Tak było w zeszłym sezonie w przypadku Herthy Berlin - przyznał trener Borussii.

Klopp wyznał także, że dużo zależy od samych zawodników, którzy w innych drużynach często w niewłaściwy sposób spędzają czas pomiędzy kolejnymi spotkaniami. - W mojej drużynie mam takich zawodników, którzy wolą iść grzecznie spać, zamiast wieczorami korzystać z uroków miasta.


Piłkarzyki powinny to przeczytać. Nie ma balowania są wyniki. Na balety będzie czas.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 20:18
Płatek: Ale zionie vudą
Rydzu: Ciekawe czy pójdzie dzisiaj z nami do baili


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 20:19
Obrazek jpg wstawiony na forum


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 21:02
Płatek : Od dzisiaj koniec baletów
Rydzak : Nie wytrzymam. Trzeba sie zapisać do AA


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5894 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 21:52
Obrazek jpg wstawiony na forum


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 22:02
RYDZAK: Ciekaw jestem kogo wypierdoli pierwszego.
PŁATEK: Hmmm? Ene due rabe połknął Petasz żabę...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5761 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 22:09
RYDZAK: co mam jeszcze zrobic zeby na mnie spojrzal? dwie nogi zlapac na raz ?
TRENER: ja im qurwa pokaze, koniec z baletam,i z X6óstkami, nie ma baila, nie ma gina !


abstrakcja!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 22:12
Nie wiem czy sie wyświetla więc tu link :D http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1110/51f0hj84dd.jpg

Obrazek jpg wstawiony na forum


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 10/11/2010 23:36
Rydzak: ja już chyba zacznę się pakować...
Płatek: Z przodu lamus, z tyłu lamus i jeszcze ten Peti...za jakie grzechy?
Dymkowski: mam wyjebane...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 11/11/2010 03:46
TRENER: Starczy rozciągania, na bieżnię i 3 kółka
RYDZAK: ILE?!?!??!


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 11/11/2010 10:55

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  Grc. napisał:  
Płatek trenerem !



Kpina jak chuj.



a niby czemu? na kogo mieliśmy sie zdecydować-oczywiście to miało by działać we dwie strony bo w sytuacji jakiej jestesmy ściągnąć kogos na taką mine niełatwo. ja myśle ze to niezły wybór przede wszystkim pod względem że jest z zewnątrz. do tego z kandydatur jakie padały, mowie o tych realnych a nie życzeniowo-fikcyjnych typu Michniewicz czy Baniak jest całikiem ok, mysle że gorzej niż do tej pory nie będzie. zobaczymy jak zareaguje druzyna na niego i jak on podejdzie do pewnych kwestii w tych meczach. Wyniki juz mnie ne obchodzą w tym momencie, tylko jak druzyna sie spręży.

kpina to było by wzięcie kolejnego z "układu" typu Rafałowicz.


Czym popisal sie Platek do tej pory aby sadzic, ze to dobry, udany ruch, ktory pomoze w osiagnieciu wybranego celu? Krotka przygoda w Bialymstoku to jednak bardzo malo. Poza tym, to jest gosc bez charyzmy, sam opowiada o swoich mankamentach, jakimi sa praca pod presja i bariery psychiczne, a zdaje sie, ze w Szczecinie to bedzie w kazdym meczu, taka wytworzyla sie atmosfera i tego sie nie zmieni. Jak budowal druzyne od zera widzielismy w Krakowie, jak dla mnie to pomylka porownywalna ze Stolarczykiem. Naprawde wolalbym juz tego Tarasiewicza, choc do konca nie jestem przekonany do jego cech charakteru i niektorych metod, to wiem, ze nie pozwolilby na pewne rzeczy, ktore teraz maja miejsce w Pogoni. Oprocz niego do wziecia byli jeszcze tacy kandydaci jak chociazby Bobo Kaczmarek, ale wiadomo, ze nie mozna trenerowi placic zbyt duzo, to wybrano tansza opcje.



Pierwsze primo to takie,że to nie koncert życzeń-znalezienie kandydata na posadę, dodam dość gorącą w specyficznej sytuacji jakiej jest klub to karkołomne zadanie. Żaden trener z tzw czołówki nie weźmie tej posady i nie żyjmy mrzonkami. Wiec gadanie "ja wole tego czy tamtego" to czcze gadanie, tu musi współgrać kilka czynników. Gadanie o presji to truizm-pięknie to wyjaśnił Wojciechowski i ja sie pod tym podpisuje obiema rękami. Następna rzecz- pojawiały sie tu rożne cudaczne nazwiska od Michniewicza poprzez Ulatowskiego na Baniaku kończąc. A czy oni gwarantowali by jakiś sukces? Pamiętajmy że taki tuz jak Kasperczak spuścił bogatego n tamtą chwile i z aspiracjami Górnika o klasę niżej. Niestety, po raz kolejny sprawdzają sie słowa Wojciechowskiego- z grajkami nie wygrasz, i jeśli im cos nie pasuje to zrobią wszystko by zwolnic trenera-przypomnę tylko tego trenera z Wisły Petrescu. Bobo Kaczmarek? Koles od 10 lat nic nie prowadził, poza epizodem u Beenhakkera, no to może Łazarka w takim razie? Ryzykuje twierdzenie, że gorzej niż jak było dotychczas juz ie powinno byc, bo w innym przypadku czeka nas degradacja.Naszym celem jest spokojne utrzymanie sie w lidze, oczyszczenie bagienka i budowanie druzyny, ale z głową na sezon 2011-2012

I żeby było jasne-nie stawiam aksjomatycznej tezy że Płatek to dobry wybór. Tego nie wiem nikt. Ale w tym momencie, realnie rzecz ujmując jest to chyba najwłaściwszy wybór. oczywiście zawsze można sie czepić i psiczyć, że nie ma sukcesów, że nie poszło mu z Cracovią etc. Nikomu sie nie dogrodzi i zawsze można znaleźć jakies argumenty nacechowane pejoratywnymi odczuciami w 100%. Ja widze juz pewien postęp-przyszedł ktoś nowy, nieskoligacony ze środowiskiem ,mający już pewne przetarcie ligowe (nie wiem skąd te porównania z dokonaniami Stolara, który mniemam że epizodem w Pogoni zakonczył przynajmniej na jakiś czas juz swoją "trenerską kariere") Powtarzam-gorzej już być nie może-ewentualnie moze byc tylko status quo.Ale tu za jaja muszą sie wziąć wszyscy, bo nie wszystko jak wiadomo zależy od trenera.

No coz skoro tak uwazasz, nie mam zamiaru Cie przekonywac, zwlaszcza ze wiekszosc rzeczy, ktore napisales mija sie z prawda.



Kwestionujesz? Które rzeczy? skoro to większość-wal śmiało, poczytam i dokształcę sie..


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 11/11/2010 15:33
Już w sobotę w Wodzisławiu piłkarze Pogoni rozegrają kolejne spotkanie o mistrzostwo 1. ligi. Następnie w czwartek odbędzie się ostatni mecz rundy jesiennej z GKS-m Katowice.

Zarząd Pogoni Szczecin S.A. podjął decyzję o obniżeniu cen biletów na to spotkanie w całej strefie 2. Bilety na sektory 11, 12, 13, 14, 15 i 16 kosztować będą 5 złotych!

To nagroda dla najwytrwalszych kibiców, którzy pomimo nie najlepszej dyspozycji drużyny przychodzili na mecze w rundzie jesiennej. Pokażmy wszystkim, że podczas tego ostatniego meczu jesteśmy ze swoją drużyną na dobre i na złe!

Przedsprzedaż biletów na mecz z GKS-m rozpocznie się w poniedziałek w klubowym Fanshopie. Bilety i gadżety w Fanshopie nabywać można w godzinach od 10:00 do 17:00.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 11/11/2010 16:13

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  Grc. napisał:  
Płatek trenerem !



Kpina jak chuj.



a niby czemu? na kogo mieliśmy sie zdecydować-oczywiście to miało by działać we dwie strony bo w sytuacji jakiej jestesmy ściągnąć kogos na taką mine niełatwo. ja myśle ze to niezły wybór przede wszystkim pod względem że jest z zewnątrz. do tego z kandydatur jakie padały, mowie o tych realnych a nie życzeniowo-fikcyjnych typu Michniewicz czy Baniak jest całikiem ok, mysle że gorzej niż do tej pory nie będzie. zobaczymy jak zareaguje druzyna na niego i jak on podejdzie do pewnych kwestii w tych meczach. Wyniki juz mnie ne obchodzą w tym momencie, tylko jak druzyna sie spręży.

kpina to było by wzięcie kolejnego z "układu" typu Rafałowicz.


Czym popisal sie Platek do tej pory aby sadzic, ze to dobry, udany ruch, ktory pomoze w osiagnieciu wybranego celu? Krotka przygoda w Bialymstoku to jednak bardzo malo. Poza tym, to jest gosc bez charyzmy, sam opowiada o swoich mankamentach, jakimi sa praca pod presja i bariery psychiczne, a zdaje sie, ze w Szczecinie to bedzie w kazdym meczu, taka wytworzyla sie atmosfera i tego sie nie zmieni. Jak budowal druzyne od zera widzielismy w Krakowie, jak dla mnie to pomylka porownywalna ze Stolarczykiem. Naprawde wolalbym juz tego Tarasiewicza, choc do konca nie jestem przekonany do jego cech charakteru i niektorych metod, to wiem, ze nie pozwolilby na pewne rzeczy, ktore teraz maja miejsce w Pogoni. Oprocz niego do wziecia byli jeszcze tacy kandydaci jak chociazby Bobo Kaczmarek, ale wiadomo, ze nie mozna trenerowi placic zbyt duzo, to wybrano tansza opcje.



Pierwsze primo to takie,że to nie koncert życzeń-znalezienie kandydata na posadę, dodam dość gorącą w specyficznej sytuacji jakiej jest klub to karkołomne zadanie. Żaden trener z tzw czołówki nie weźmie tej posady i nie żyjmy mrzonkami. Wiec gadanie "ja wole tego czy tamtego" to czcze gadanie, tu musi współgrać kilka czynników. Gadanie o presji to truizm-pięknie to wyjaśnił Wojciechowski i ja sie pod tym podpisuje obiema rękami. Następna rzecz- pojawiały sie tu rożne cudaczne nazwiska od Michniewicza poprzez Ulatowskiego na Baniaku kończąc. A czy oni gwarantowali by jakiś sukces? Pamiętajmy że taki tuz jak Kasperczak spuścił bogatego n tamtą chwile i z aspiracjami Górnika o klasę niżej. Niestety, po raz kolejny sprawdzają sie słowa Wojciechowskiego- z grajkami nie wygrasz, i jeśli im cos nie pasuje to zrobią wszystko by zwolnic trenera-przypomnę tylko tego trenera z Wisły Petrescu. Bobo Kaczmarek? Koles od 10 lat nic nie prowadził, poza epizodem u Beenhakkera, no to może Łazarka w takim razie? Ryzykuje twierdzenie, że gorzej niż jak było dotychczas juz ie powinno byc, bo w innym przypadku czeka nas degradacja.Naszym celem jest spokojne utrzymanie sie w lidze, oczyszczenie bagienka i budowanie druzyny, ale z głową na sezon 2011-2012

I żeby było jasne-nie stawiam aksjomatycznej tezy że Płatek to dobry wybór. Tego nie wiem nikt. Ale w tym momencie, realnie rzecz ujmując jest to chyba najwłaściwszy wybór. oczywiście zawsze można sie czepić i psiczyć, że nie ma sukcesów, że nie poszło mu z Cracovią etc. Nikomu sie nie dogrodzi i zawsze można znaleźć jakies argumenty nacechowane pejoratywnymi odczuciami w 100%. Ja widze juz pewien postęp-przyszedł ktoś nowy, nieskoligacony ze środowiskiem ,mający już pewne przetarcie ligowe (nie wiem skąd te porównania z dokonaniami Stolara, który mniemam że epizodem w Pogoni zakonczył przynajmniej na jakiś czas juz swoją "trenerską kariere") Powtarzam-gorzej już być nie może-ewentualnie moze byc tylko status quo.Ale tu za jaja muszą sie wziąć wszyscy, bo nie wszystko jak wiadomo zależy od trenera.

No coz skoro tak uwazasz, nie mam zamiaru Cie przekonywac, zwlaszcza ze wiekszosc rzeczy, ktore napisales mija sie z prawda.



Kwestionujesz? Które rzeczy? skoro to większość-wal śmiało, poczytam i dokształcę sie..

W zasadzie to wszystko mozna tutaj zakwestionowac.
Po pierwsze Pogon to jednak na tyle rozpoznowalna marka, ze spokojnie mozna sciagnac trenera, ktory podejmie sie ratowania, a raczej tworzenia druzyny na nowo. Wbrew pozorom jest to dobra sytuacja wyjsciowa dla takiego trenera. Moze zrobic co chce, z kim chce bez wyraznie postawionych celow. Nie oszukujmy sie, ale w tym sezonie nawet nie nawiazemy walki o Ekstraklase, o utrzymanie tez mozna byc spokojnym.
Zaczac nalezy od osoby nowego trenera. Jego mankamenty wymienilem wczesniej, kto w to nie wierzy neich sobie przeczyta kolejne wywiady z naszym trenerem, sam sie do tego przyznaje, miejmy nadzieje, ze te jego staze pozwolily mu to naprawic, ale jakos nie chce mi sie weirzyc, ze z mocno przecietnego trenera (co i tak jest pewnym naduzyciem) stanie sie trenerem, ktory zbuduje solidna druzyne od podstaw, dodajac do tego nienajlepsza atmosfere w szatni i przepychanki polityczne wokol klubu, ktore na pewno jakos odbijaja sie na dyspozycji pilkarzy jak i trenrea. Wracajacc do meritum
Owszem koncert zyczen to nie jest, ale jednak byl czas i mozliwosci zeby poszukac naprawde solidnego trenera, takiego ktory z pewnoscia zgodzilby sie na prace w Szczecinie. Czy zatrudnilibysmy go teraz czy za 3 tygodnie - to zadna roznica. Jeden mecz nie robi nam wiekszej roznicy, zreszta nie bedzie tutaj zadnej zaslugi Platka jesli ewentualnie zdobeda 3 puntky. Mamy ten atut, ze mozemy zapewnic calkiem przyzwoity kontrakt nowemu trenerowi, a jesli ten bedzie dobrze sobie radzil to pewnie moze liczyc na podwyzke w przypadku awansu. Dla mnie idealnym kandydatem byl Wojtowicz, ktoremu jak wiadomo w Nowym Saczu z zarzadem nie po drodze i raczej gdyby otrzymal oferte ze Szczecina to solidnie by sie nad nia zastanowil, bo wbrew tabeli, to jednak u nas sa wieksze szanse na rozwoj niz tam (z calym szacunkiem dla Sandecji). Jednak jesli sztuka negocjacji przeroslaby naszych dzialaczy, to zawsze pozostaja wolni trenerzy, ktorzy moga pochwalic sie czyms wiecej niz Platek (o ile w jego przypadku jest sie czym chwalic w ogole). O Michniewiczu i Ulatowskim w kontekscie Pogoni nie mialem zamiaru wspominac, fakt ze sa wolnymi trenerami, ale obaj wedlug mnie sa za drodzy i przereklamowani. Poza tym Ulatowski pokazal dwa oblicza. Niestety dla nas to wazniejsze jest to krakowskie, gdzie mial stworzyc druzyne z calkiem niezlych pilakrzy i wyszla kupa. Jestesmy w tej samej sytuacji. Platek zreszta zrobil dokladnie to samo i to nie tylko w Krakowie.
Wracajac do innych nazwisk. Z tym Kaczmarkiem to sie nawet nie osmieszaj. ;)
Tarasiewicz - to nie jest zaden wirtuoz trenerski zeby byl wybredny, zwlaszcza ze sam nie tak dawno pracowal w I lidze. Dobry kontrakt pewnie by go zwabil. Takich mamy ludzi w pilce, ze wazna jest sila pieniadza. w jego przypdku mozna byloby byc penwym,ze nie bedzie obijanai sie na trenngiu, a po meczach nie bedziemy widywac gwiazdek w lokalnych klubach. Obaj panowie w przeciwienstwie do Platka, maja jakis posluch w druzynie i autorytet. Jesli do Szczecina sprowadzimy wyrozniajacych sie zawodnikow z I i II ligi, to moze i cos z tego bedzie, ale kompletnie nie wierze w jego talent. Jak juz ktos chcial koniecznie przyoszczedzic pieneidzy to rownie dobrze mozna bylo siegnac po trenera z nizszej ligi, ktory z powodzeniem prowadzi jakis klub (pewnie wiekszosc bedzie zaskoczona, ale taka osoba np. jest Kaczmarek z Grudziadza, od czasu kiedy odszedl ze Szczecina, jego warsztat trenerski poszedl mocno do przodu).
Kasperczak to akurat mocno nietrafiony argument w tej dyskusji. Jesli sledzilbys jego dokonania w ciagu ostatnich kilku lat, to raczej nie bylbys rozczarowany jego praca w Zabrzu. Niestety, ale to jest analogiczna sytuacja do naszej.

Jeszcze taka ciekawostka:


Jesli juz piszesz, ze to najwlasciwszy wybor, to mam nadzieje, ze wiesz co kierowalo zarzadem wybierajac tego trenera a nie innego. oczywiscie kwestie finansowe, tak jak bylo w przypadku Stolarczyka. Raz juz sie przejechali, widocznie musza przejechac sie raz jeszcze.

Pozostaje tylko mu kibicowac...
  Cytat:  
1) trener, który pracował już w tej rundzie (lub nadal pracuje) z I-ligowym zespołem: Dariusz Fornalak, Rafał Górak, Mirosław Hajdo, Mirosław Jabłoński, Czesław Jakołcewicz, Marcin Jałocha, Jerzy Kowalik, Dariusz Kubicki, Robert Moskal, Marek Motyka, Petr Nemec, Dominik Nowak, Wojciech Stawowy, Dariusz Wójtowicz. Wykluczam Pyrdoła, Kasperczyka i Brosza. Tutaj jest problem z przepisami PZPN-u, które zakazują trenerom pracy w dwóch klubach tej samej klasy rozgrywkowej w ciągu danej rundy.
2) wolni trenerzy, nie pracujący w tej rundzie w I lidze: Bogusław Baniak, Stefan Białas, Marek Chojnacki, Krzysztof Chrobak, Bobo Kaczmarek, Henryk Kasperczak, Czesław Michniewicz, Artur Płatek, Ryszard Tarasiewicz, Adam Topolski, Rafał Ulatowski, Grzegorz Wesołowski, Ryszard Wieczorek, Marek Wleciałowski, Jacek Zieliński (ten z Lecha).


Tutaj jeszcze odpowiadalyby mi osoby Wlecialowskeigo i Kubickiego, zwlaszcza tego drugiego.Mozna bylo poczkaec az zacznie sie trenerska karuzela, bo zdaje sie, ze w Chorzowie niepewna pozycje ma Fornalik. No ale juz mamy to co mamy i pewnie do konca sezonu na tym wozku bedziemy musieli dojechac.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005