Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4418 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/04/2012 21:23

  kosa1749 napisał:  
Pisałem wcześniej i napiszę po raz enty,że zmiana trenera NIC NIE DA. Zmieniają się trenerzy a kopacze dalej odpierdalają nędze.I wszystko układa się po ich myśli.Dalej liczą się w walce o awans( nieżle przy tym zarabiając na "boku").I tak też będą mówic,że walczyli do końca ale przeciwnicy byli mocni( Łęczna,Bydgoszcz, Gdynia).Finalnie AWANSU NIE BĘDZIE.Mam tylko nadzieję że rozgonią te przepłacone rury po sezonie.W innym wypadku nie pójdę dopingowac tych samych sprzedawczyków,złodzieji, patologów piłkarskich.Dowodów nie mam, ale jestem niemal pewny że jest "pewna" grupka która awansu nie chce,a przy tym opierdoliła kilka meczy( Dolcan też).Wystarczy spojerzec jak tracimy punkty(błędy indywidualne, non stop te same nazwiska).Przy tym po ich stracie reakcja kopaczy obojętna.Tak jakby tak to miało wyglądac. Niektórzy tu starają się tłumaczyc, a raczej chcą wierzyc że zespół zle przygotowany, że biedni kopacze chca ale się nie udaje, że trener chujowy.Ale 3 sezony obietnic i tego samego scenariusza powinny czegoś Was nauczyc. Dla mnie to wszystko "śmierdzi".Bo inaczej się nie da.Nie rozumiem również zarządu, mianowicie brak jakiejkolwiek reakcji w stosunku do kopaczy.Trenerów wiedzą jak zwolnic,a tu brak żadnych kar dla skórokopów.Aż się prosi żeby takiemu Ławie,Nollowi, Spacerowiczowi dojebac.Ach, szkoda gadac....Tak jak chodzę na Pogoń od 96 roku tak ostatnie 2 sezony dały mi więcej w kośc niż wszystkie poprzednie sezony razem wzięte.Mam w sobie taką niechęc złośc że niektórych kopczy to bym......Wy wiecie co.



masz racje,brak jakiejkolwiek reakcji wladz klubu w stosunku do kopaczy jest ,,dzwiwna" mieliby 100% poparcie kibicow,a jesli,ktorys z tych gwiazdek by sie postawil nie mialby zycia w Szczecinie,a wladze nie robia nic,a tlumaczenie,ze takie jest prawo,kontrakty to zadne tlumaczenie.kazda umowe mozna zmienic,a tym bardziej,ze zarabiaja taka kase jakiej juz nikt nigdy im nie zaproponuje wiec na pewno na zmiany by sie zgodzili,bo nie maja wyjscia.jak mozna podpisac kontrakt gwarantujacy duze pieniadze,a co w zamian?!kazdy z nas pracuje i ma jasne i wyrazne warunki umowy w pracy.Wojciechowski z Polonii jaki jest kazdy wie,ale jako jedyny wlasciciel klubu probuje cos wyegzekwowac od pilkarzykow,a reszta zgadza sie na chore i ze strata dla klubow umowy.powinna byc stala podstawa i premie za jasno okreslony cel.ciekawe ilu z nich by sie na taka uczciwa umoe zgodzilo?! mysle,ze z tej druzyny niewielu,ale nie ma problemu,zeby zakontraktowac 22 ambitnych i umiejacych grac w pilke pilkarzy.pseudo gwiazdy typu noll,ława,spacerowicz,hricko to mysle okolo 30% plac calej druzyny.pierwsi do skreslenia,strata zadna,a zysk zajeb... Edi tez na emeryture,ewentualnie koncowki meczow ,,nie ma grania,nie ma siana" mam dosyc jednego udanego zagrania na dziesiec prob.czas minal.


piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4482 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/04/2012 21:48
BO NASZY GRAJKOW CHUJA OBCHODZI CZY AWANSUJEMY CZY NIE DOSTAJA KASE CZY PRZEGRAJA CZY WYGRAJA I TO IM STYPA TYLKO RADEK POKAZUJE JAKBY MU ZALEZALO ...


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5464 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/04/2012 22:43

  kosa1749 napisał:  
Pisałem wcześniej i napiszę po raz enty,że zmiana trenera NIC NIE DA. Zmieniają się trenerzy a kopacze dalej odpierdalają nędze.I wszystko układa się po ich myśli...


Ponownie się z Tobą nie zgodzę, ogarnięty trener rozprawiłby się z najsłabszymi ogniwami w drużynie. Będę nudny, przykład - Płatek, baletmistrza Petasza odesłał do rezerw, odcinającego kupony od swojej kariery, a nic nie grającego Moskalewicza odesłał na emeryturę, pewnie więcej było takich przypadków... Cała reszta kopaczy zaczęła zapierdalać aż miło... Uważam że każdego można zmusić do wypełniania swoich obowiązków, w przypadku grajków zazwyczaj wystarczy dobry trener, a takich w Szczecinie niestety wielu nie było...


Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5347 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 00:30
A co jest z Mosnikovem ? Niby tak obiecujący piłkarz a w 11 jeszcze nie zagrał ;(


Obrazek jpg wstawiony na forum
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 01:03

  Orangutan napisał:  
[cytat=kosa1749]Będę nudny, przykład - Płatek, baletmistrza Petasza odesłał do rezerw, odcinającego kupony od swojej kariery, a nic nie grającego Moskalewicza odesłał na emeryturę, pewnie więcej było takich przypadków... Cała reszta kopaczy zaczęła zapierdalać aż miło... Uważam że każdego można zmusić do wypełniania swoich obowiązków, w przypadku grajków zazwyczaj wystarczy dobry trener, a takich w Szczecinie niestety wielu nie było...



i pewnie Ława i kilku piłkarzyków popłakało się przed Smolnym jak to im jest żle i papcio Smolny zwolnił Płatka


Pogoń Szczecin MKS!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 01:06
Trenerow z jajami coraz mniej. Pamietam za Bekdasa jak Wojcika wzial. Po 1 treningu tak zwyzywal grajkow ze chyba sie poskarzyli u turka i wiecej u nas juz nie potrenowal.Niestety to te lenie decyduja,bo jak bedzie im zle to tez beda sabotowac.Jedyne wyjscie to wpierdol


,,Vi är överallt,,- POGON
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 05:12

  spagetti napisał:  
Jedyne wyjscie to wpierdol



Nie mów głośno o tym wpierdol, bo będą cały czas trenować na głównej płycie, wychodzić tunelem na trening, no i oczywiście trzeba będzie obstawić szatnię ochroną. :)


  Cytat:  
Co powinno decydować o wartości piłkarza?



W pierwszej kolejności decyduje portfel czyli zasobność budżetu danego klubu. Wystarczy dojść do wniosku, że na takiego piłkarza nas nie stać i koniec rozważań. Czy jednak aby na pewno? Przecież sprowadzając jednego droższego zawodnika mamy prawo oczekiwać podniesienia przez niego jakości drużyny. Chyba każdy trener powie, że woli jednego dobrego zawodnka zamiast dwóch średnich. Z drugiej strony jak ten dobry zacznie zawodzić, albo odniesie kontuzję, to rodzi się bardzo duży problem (jak to tak – dużo zarabia, a niewiele daje od siebie).
Nie ma jednej prostej recepty na wycenienie wartości zawodnika, ale ostatnio bardzo zaciekawiła mnie (Sagana) analiza, a w zasadzie lista rankingowa jesiennej kadry MKS-u Kluczbork. Przedstawił ją trener Grzegorz Kowalski na stronie internetowej MKS-u (www.mkskluczbork.pl). Można mieć zastrzeżenia co do metody (o tym dalej), ale jest to pewien obraz co do kadry zespołu i przydatności poszczególnych zawodników. O co w niej chodzi – w największym skrócie bierze się parametry zawodnika: ilość minut rozegranych, wiek, wskaźnik minutowy (za każde 100 minut – 10 pkt- zaokrąglenie 50 w górę lub dół), wskaźnik wieku: 26-28lat – 100 pkt (każdy rok 10 pkt w gorę lub w dół) i mamy sumę wskaźników. W dalszym ciągu będzie o metodologii, ale wyniki wychodzą ciekawe.



Idąc tym tokiem myślenia, i obliczając wychodzi że Ci zawodnicy są najbardziej Pogoni potrzebni.
Pierwsza dziesiątka:
1.Janukiewicz 350 pnkt
2.Pietruszka 250 pnkt
3.Aka 230 pnkt
4.Kucharski 180pnkt
5.Hernani, Ława 170 pnkt
6.Frączczak 150 pnkt
7.Hricko 140 pnkt
8.Noll, Radler 130 pnkt

Chyba że coś popierdoliłem :)

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 1 maja 2012, 06:12 [2 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 06:24

  spagetti napisał:  
Trenerow z jajami coraz mniej. Pamietam za Bekdasa jak Wojcika wzial. Po 1 treningu tak zwyzywal grajkow ze chyba sie poskarzyli u turka i wiecej u nas juz nie potrenowal.Niestety to te lenie decyduja,bo jak bedzie im zle to tez beda sabotowac.Jedyne wyjscie to wpierdol



Wojcik wylecial za przekrety z transferami pilkarzy...


INDIOS BRAVOS
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 10:07

  Orangutan napisał:  

  kosa1749 napisał:  
Pisałem wcześniej i napiszę po raz enty,że zmiana trenera NIC NIE DA. Zmieniają się trenerzy a kopacze dalej odpierdalają nędze.I wszystko układa się po ich myśli...


Ponownie się z Tobą nie zgodzę, ogarnięty trener rozprawiłby się z najsłabszymi ogniwami w drużynie. Będę nudny, przykład - Płatek, baletmistrza Petasza odesłał do rezerw, odcinającego kupony od swojej kariery, a nic nie grającego Moskalewicza odesłał na emeryturę, pewnie więcej było takich przypadków... Cała reszta kopaczy zaczęła zapierdalać aż miło... Uważam że każdego można zmusić do wypełniania swoich obowiązków, w przypadku grajków zazwyczaj wystarczy dobry trener, a takich w Szczecinie niestety wielu nie było...



Ja również się z Tobą nie zgodzę i mało tego uważam że jesteś naiwny( bez obrazy) i zapatrzony w Płatka.Jeśli myślisz że Płatek był taki zajebisty i za dotknięciem spowodował że zespół zaczął pięknie grac to jesteś w błędzie.W tym klubie już się przekonałem,że to nie trenerzy kierują poczynaniami kopaczy, tylko kopacze trenerów.Zwalniani są tylko trenerzy, bez konsekwencji dla skórokopów.W sezonie w którym tak wychwalasz Płatka zespół był na 14 pozycji.W pierwszej rundzie skutecznie wszystkich "wyleczyli" z nadzieji o awans, a w drugiej grali o przedłużenie dobrze płatnej "egzystencji" w Szczecinie.I to im się udało.Byli wręcz "noszeni" na rękach a Płatek był cudotwórcą.Teraz mamy sytuaję podobną do pierwszego sezonu w 1 lidze.Po pierwszej rundzie miejsce premiowane awansem,a w drugiej dno.Przypadek?Patrząc z perspektywy dzisiejszego dnia i wyników napewno NIE. Piszesz o Moskalewiczu i Petaszu.Olo wtedy kiedy rezygnowano z jego usług był najlepszym strzelcem tej drużyny(6 bramek).Jego odejście wynikało zapewne z wysokości jego kontraktu.A Petasz w Pogoni miał tylko jedną rundę dobrą.Piszesz że w Szczecinie niewielu było dobrych trenerów.To ja się pytam jaki trener ma tu przyjśc aby zespół zaczął grac?Otóż, tu nawet Guardiola nic by nie dał.Niektórzy z Was idą na łatwizne i przyczyn niepowodzeń szukają tylko w złym trenerze.Powiem Ci ża kopaczom jest to na rękę.To oni biegają po boisku,biorac za to 35-40 tyś( w ekstraklasie niektórzy takiego siana nie mają) i poprostu nie wierze w ich niemoc.Mogą zdarzyc się wpadki, ale ja nie pamiętam aby oni w tej rundzie zagrali dobre spotkanie.To nie jest przypadek, i tylko wina Sasala,Smolenego itd.Polscy kopacze to patologia a niektórym w Pogoni radziłbym się bliżej "przyjrzec"....


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 10:37

  tm_tomcio napisał:  

  spagetti napisał:  
Trenerow z jajami coraz mniej. Pamietam za Bekdasa jak Wojcika wzial. Po 1 treningu tak zwyzywal grajkow ze chyba sie poskarzyli u turka i wiecej u nas juz nie potrenowal.Niestety to te lenie decyduja,bo jak bedzie im zle to tez beda sabotowac.Jedyne wyjscie to wpierdol



Wojcik wylecial za przekrety z transferami pilkarzy...



Potrenowal dwa dni i juz zrobil walek? Pytam bo nie pamietam ..:)


,,Vi är överallt,,- POGON
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 10:45

  spagetti napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  spagetti napisał:  
Trenerow z jajami coraz mniej. Pamietam za Bekdasa jak Wojcika wzial. Po 1 treningu tak zwyzywal grajkow ze chyba sie poskarzyli u turka i wiecej u nas juz nie potrenowal.Niestety to te lenie decyduja,bo jak bedzie im zle to tez beda sabotowac.Jedyne wyjscie to wpierdol



Wojcik wylecial za przekrety z transferami pilkarzy...



Potrenowal dwa dni i juz zrobil walek? Pytam bo nie pamietam ..:)




Wojcik w klubie byl jakies 3 miechy. On odpowiadal za transfery pilkarzy z Wisły, Legii i Vesela Djokovica.
Miasto huczało, że... przy podpisywaniu kontraktów z piłkarzami Wisł i Legii - inkasował co trzeba od ich managerow, zeby Ci podpisali odpowiednio wysokie kontrakty z klubem. Sabri "rozumiesz" Bekdas za chiny sie nie znal na wartosci tych pilkarzy, wiec podpisywal i pozniej wyplacal wszystko, co mu dali do podpisu... Turkowie zorientowali sie na mniej wiecej tydzien przed startem ligi, ze Wojcik to ostry przekretas... i go wyrzucili... zatrudniając Edzia Lorensa...
ps. jednym z tych pilkarzy byl niejaki Sergiusz W. :) Król Krakowa, po tym, jak prawie w 40 stopniowym upale strzelił Wiśle2 gole.... Pogoń wygrała bodaj 2:1 (dla Wisły trafił Moskalewicz o ile dobrze pamietam...)
ps2. cale swoje oblicze Wojcik pokazal kilka lat pozniej, probujac uratowac Swit N. D. Maz. - ale to raczej opowiesc na inny dział...


INDIOS BRAVOS
piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4482 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 11:16
Długosz mi mowil ze jak on grał to jak schodzil z boiska to ledwo co mowil tak darl sie na oborncow a janukiewicz po jakiemu ma mowic do tych czarnuchow


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5464 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 12:05

  kosa1749 napisał:  

  Orangutan napisał:  

  kosa1749 napisał:  
Pisałem wcześniej i napiszę po raz enty,że zmiana trenera NIC NIE DA. Zmieniają się trenerzy a kopacze dalej odpierdalają nędze.I wszystko układa się po ich myśli...


Ponownie się z Tobą nie zgodzę, ogarnięty trener rozprawiłby się z najsłabszymi ogniwami w drużynie. Będę nudny, przykład - Płatek, baletmistrza Petasza odesłał do rezerw, odcinającego kupony od swojej kariery, a nic nie grającego Moskalewicza odesłał na emeryturę, pewnie więcej było takich przypadków... Cała reszta kopaczy zaczęła zapierdalać aż miło... Uważam że każdego można zmusić do wypełniania swoich obowiązków, w przypadku grajków zazwyczaj wystarczy dobry trener, a takich w Szczecinie niestety wielu nie było...



Ja również się z Tobą nie zgodzę i mało tego uważam że jesteś naiwny( bez obrazy) i zapatrzony w Płatka.Jeśli myślisz że Płatek był taki zajebisty i za dotknięciem spowodował że zespół zaczął pięknie grac to jesteś w błędzie.W tym klubie już się przekonałem,że to nie trenerzy kierują poczynaniami kopaczy, tylko kopacze trenerów.Zwalniani są tylko trenerzy, bez konsekwencji dla skórokopów.W sezonie w którym tak wychwalasz Płatka zespół był na 14 pozycji.W pierwszej rundzie skutecznie wszystkich "wyleczyli" z nadzieji o awans, a w drugiej grali o przedłużenie dobrze płatnej "egzystencji" w Szczecinie.I to im się udało.Byli wręcz "noszeni" na rękach a Płatek był cudotwórcą.Teraz mamy sytuaję podobną do pierwszego sezonu w 1 lidze.Po pierwszej rundzie miejsce premiowane awansem,a w drugiej dno.Przypadek?Patrząc z perspektywy dzisiejszego dnia i wyników napewno NIE. Piszesz o Moskalewiczu i Petaszu.Olo wtedy kiedy rezygnowano z jego usług był najlepszym strzelcem tej drużyny(6 bramek).Jego odejście wynikało zapewne z wysokości jego kontraktu.A Petasz w Pogoni miał tylko jedną rundę dobrą.Piszesz że w Szczecinie niewielu było dobrych trenerów.To ja się pytam jaki trener ma tu przyjśc aby zespół zaczął grac?Otóż, tu nawet Guardiola nic by nie dał.Niektórzy z Was idą na łatwizne i przyczyn niepowodzeń szukają tylko w złym trenerze.Powiem Ci ża kopaczom jest to na rękę.To oni biegają po boisku,biorac za to 35-40 tyś( w ekstraklasie niektórzy takiego siana nie mają) i poprostu nie wierze w ich niemoc.Mogą zdarzyc się wpadki, ale ja nie pamiętam aby oni w tej rundzie zagrali dobre spotkanie.To nie jest przypadek, i tylko wina Sasala,Smolenego itd.Polscy kopacze to patologia a niektórym w Pogoni radziłbym się bliżej "przyjrzec"....



Ponownie nie dostrzegasz sensu mojej wypowiedzi, twierdzę że dobry trener, nie mówiąc już o ogarniętym zarządzie poprzez dobry system kar/nagród w ostateczności poprzez rozwiązanie kontraktu jest w stanie zbudować drużynę w której nie będzie sabotażystów. Co do dobrego trenera to takim właśnie był Płatek, i po pierwsze nie trenował zespołu w pierwszej rundzie (po pierwszej drużyna była zagrożona spadkiem), tylko przygotował zespół do drugiej. Po drugie nie twierdzę że był cudotwórcą po prostu wyegzekwował od piłkarzy to do czego byli zatrudnieni. Owszem jest jakieś prawdopodobieństwo że kopacze także za Płatka graliby jak teraz ale szczerze w to wątpię bo po pierwsze byliby doskonale przygotowani fizycznie, kondycyjnie, mentalnie. A po drugie dla Płatka "nazwiska" nie istniały (owszem miał pewnie swoje przyzwyczajenia). Co z tego że Petasz miał jedną dobrą rundę w Pogoni? był słabiutki a jednak był wystawiany przez kolejnych trenerów, dopiero Płatek wyjebał go do rezerw. Co do Moskalewicza to był tak słaby że po każdym kontakcie z obrońcami musiał pięć minut odpoczywać na murawie (w tamtej rundzie strzelił w lidze 4 bramki w tym jedną z karnego). Reasumując Płatek dobry trener był bo:
- doskonale przygotował drużynę pod każdym względem drużynę do kolejnej rundy,
- nie interesowała go ani metryka zawodnika ani jego nazwisko, tylko aktualna forma i przydatność,
- jeśli zawodnik nie robił tego czego trener od niego oczekiwał - lądował w rezerwach, bądź miał rozwiązywany kontrakt,
- bo wbrew temu co mówi Smolny drużyna grała widowiskowo, dla mnie widowiskowa gra to ciągła walka przez cały mecz a tak właśnie ta gra wyglądała,
- i chyba najważniejsze miał wizję budowania drużyny przy współpracy z trenerami młodszych roczników.
Mówisz że nawet Guardiola nic by nie dał, nieprawda. Spokojnie wywalczyłby awans bo sabotażystów by wyrzucił, z rezerw wyciągnąłby takich, którym się chce grać. I zapewne nauczyłby zawodników jakiś schematów taktycznych, chociażby wariantów wykonywania stałych fragmentów gry - bo tego chyba najszybciej można się nauczyć.

Ostatnio edytowany przez: Ijon_Tichy, 1 maja 2012, 12:21 [1 raz(y)]


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 16:47
Miałem taki sen:

- Noll i Sotirovic poza 11 meczową, od pierwszej minuty Zwoliński i po przerwie zmiana na Djousse
- Pietrucha i Kolendowicz od początku
- Ława na ławke
- Radek kapitanem


Pogoń Szczecin MKS!
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 16:55
http://dumapomorza.pl/news.php?readmore=217

Bardzo ciekawe zebranie danych o tych zawodnikach, którzy już prawie awansowali za Mandrysza. Dodajmy do tego słowa Radzia o graniu gdzieś za małą kasę i okazuje się, że chłopak wie co mówił. Niech sobie grajki poczytają (wiem że wchodzą na to forum) i popatrzą, czy wolą grać w Pogoni czy jakieś Puszczy Niepołomice (nic nie ujmując obecnym zawodnikom Puszczy, bo Nolla i tak by okiwali).


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5598 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 17:28

  ArP napisał:  
Miałem taki sen:

- Noll i Sotirovic poza 11 meczową, od pierwszej minuty Zwoliński i po przerwie zmiana na Djousse
- Pietrucha i Kolendowicz od początku
- Ława na ławke
- Radek kapitanem



z całą pewnością nie tylko ty byś tak postąpił, jednak wciąż nie znamy przyczyny pchania nolla do I jedenastki, a w przypadku KFC sytuacja pewnie wygląda następująco: na treningach daje z siebie ile może, biega (trochę ociężale ale to jednak coś), walczy, podaje, strzela, widać że mu się chce i co najważniejsze, że umie. Dlatego trener daje mu szanse od pierwszej minuty, a i Smolny i tak swoje robi. Jednak co mecz każdy ma takie samo zdanie odnośnie tego człowieka, niech spierdala. Sabotaż ewidentny, po sezonie i tak nikt z nim kontraktu nie przedłuży więc co mu tam, napsuje trochę krwi kibicom i klubowi. Przecież nic mu nie zależy, najważniejsze, że ilość zer na koncie się zgadza.

Zostało 6 meczów, z czego pierwsze 5 co 3-4 dni, więc jak oni teraz w 70min. nie mają sił to ja ich serdecznie pozdrawiam w ciągu najbliższych 2 tygodni. Czkawką odbija się zimowe "przygotowanie". Zarząd zbyt amatorsko podchodzi do sprawy, jednocześnie tolerując poczynania piłkarzy. Jak wszyscy tu mówią, powinni zagrać w otwarte karty, upierdolić pensję, a w ramach awansu wszystko wypłacić. Może wtedy rzeczywiście wszyscy ale to wszyscy by zapierdalali jak motorki, niema że boli. Same gwiazdeczki, gdzie honor i ambicja?
Najśmieszniejsze jest to, że wciąż mamy szansę na awans (na papierze) bo w praktyce to sprawa już ma się inaczej. Zostały nam najcięższe spotkania na koniec, a pierwszym z nich będzie potęga i postrach wśród Polskich klubów - Kolejarz Stróże.
Jak już ktoś wcześniej zauważył, takim składem to powinniśmy kosić wszystkich od góry do dołu. Już się nie moge doczekać soboty.


JLB !
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 18:10
Ja ide o zakład, że w szatni jest grupa trzymająca łapę na awansie na czele z kurwiskiem z barcelony.

Zastanawia tylko aż taka bierność zarządu, jak by kurwy nie zagrały z kim by nie przejebały to i tak wina jest w Nas KIBOLACH bo w końcu"gdzie byliście oprychy jak graliśmy w 4 lidze !?"
Zarzad bez jaj to połowa sukcesu dla tych laleczek by jebać ich z pieniędzy ile wlezie.

MY PAMIĘTAJMY JEDNAK, ŻE W DUŻEJ MIERZE ZALEŻY OD NAS CZY TE CHUJE ZACZNĄ GRAĆ CZY NIE,
dlatego WSZYSCY NA MŁYN na stróże. Jak przepierdolą to dopiero będą sceny.


MW'03
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 19:43
Na oficjalce jest skrot meczu rezerw.Ja wiem ze przeciwnik to nie 1 liga ale popatrzcie jak nasi rezerwowi biegaja,poruszaja sie.Wieksza walka niz nasz 1 sklad.Walka do konca.Skrzydlowi bardzo szybcy.Przy ataku z przodu kilku zawodnikow a nie jak u nas sam salceson z rekami w kieszeni. Mam wrazenie ze rezerwa w meczu z 1 skladem sparing by wygrala :)


,,Vi är överallt,,- POGON
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 19:55

  spagetti napisał:  
Na oficjalce jest skrot meczu rezerw.Ja wiem ze przeciwnik to nie 1 liga ale popatrzcie jak nasi rezerwowi biegaja,poruszaja sie.Wieksza walka niz nasz 1 sklad.Walka do konca.Skrzydlowi bardzo szybcy.Przy ataku z przodu kilku zawodnikow a nie jak u nas sam salceson z rekami w kieszeni. Mam wrazenie ze rezerwa w meczu z 1 skladem sparing by wygrala :)



Zdziwiłbyś się - jakby zorganizować takie testowe spotkanie to na ten jeden jedyny mecz akurat nasze gwiazdeczki by się specjalnie zmotywowały. 90 minut zaangażowania po to by udowodnić jakąś tam wyższość nad młodymi i przez resztę sezonu można się dalej opierdalać.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 01/05/2012 20:39

  MOBILIZACJA napisał:  
Ja ide o zakład, że w szatni jest grupa trzymająca łapę na awansie na czele z kurwiskiem z barcelony.

Zastanawia tylko aż taka bierność zarządu, jak by kurwy nie zagrały z kim by nie przejebały to i tak wina jest w Nas KIBOLACH bo w końcu"gdzie byliście oprychy jak graliśmy w 4 lidze !?"
Zarzad bez jaj to połowa sukcesu dla tych laleczek by jebać ich z pieniędzy ile wlezie.

MY PAMIĘTAJMY JEDNAK, ŻE W DUŻEJ MIERZE ZALEŻY OD NAS CZY TE CHUJE ZACZNĄ GRAĆ CZY NIE,
dlatego WSZYSCY NA MŁYN na stróże. Jak przepierdolą to dopiero będą sceny.



Proponuję założyć nowy, stosowny temat i nakręcać się do obecności, która faktycznie będzie miała wyjątkowe znaczenie z wielu powodów. Ja pier...ole, nie zakładam, mi też się nie chce jak naszym Kopaczom.

Ostatnio edytowany przez: ARO, 1 maja 2012, 21:38 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005