Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 29/03/2010 19:58
jezeli nie potrafimy u siebie wygrac z najwiekszymi pizdami w lidze to nie wiem z kim mamy wygrywac... najgorsze jest to ze nie widac zadnego pomyslu na gre, nie wiem po kiego chuja ten Koman byl potrzebny, kto przesuwa żelusia do obrony ktory w pomocy nie radzi sobie z defensywnymi zadaniami?? co on w ogole robi w pierwszym skladzie... wkurwia mnie tez juz taktyka Mandrysza wieczne rozciaganie na skrzydla, gdzie nikt poza Wólkiem nie potrafi minac jednego przeciwnika zeby wrzucic, albo tak jak Petasz nie potrafi pilki w pole karne wrzucic. jaki to ma sens? w efekcie jedynym pomyslem na gre jest lagenpass od obrony na Ola ktory nawet nie ma komu zgrac. Bez Ola i Janukiewicza Pogoń nie istnieje, ale najgorszy jest ten marazm i brak pomyslu na jakakolwiek konstruktywna akcje, gdzie z taka gra do e-klasy? Presja i stres wiaze nogi? to kurwa na szachy sie trzeba przerzucic.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5461 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 29/03/2010 19:58

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Myśle, że niestety większość przesadza. Zapominacie kim jest Pogoń ? Jesteśmy beniaminkiem. Na początku sezonu jakby ktoś powiedział ze mamy 5 mieisce i 3 punkty straty do 2 miejsca to wziąłbym taki stan z pocałowaniem w ręke.



Zupełnie się nie zgadzam, to nie była przegrana po mega ambitnej walce z Górnikiem Zabrze czy Widzewem Łódź, a porażka w katastrofalnym stylu z outsiderem ligi - godzić się z taką porażką i uważać, że nic się nie stało jest absurdalne i niepoważne.

Oby ta porażka zdopingowała ich do gry w następnym meczu ze zdwojonym zaangażowaniem i ambicją.




Trzeba wierzyć, Pamietajmy co było w II lidze. Pogoń tez przegrywała mecze za meczem. Przyszedł Mandrysz poukładał i zrobił ekipe która wywalczyła awans do I Ligi. Ja nadal wierze że sie przełamią i awansują do OE.

Wiara czyni cuda ;)


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6992 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 29/03/2010 20:17

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Myśle, że niestety większość przesadza. Zapominacie kim jest Pogoń ? Jesteśmy beniaminkiem. Na początku sezonu jakby ktoś powiedział ze mamy 5 mieisce i 3 punkty straty do 2 miejsca to wziąłbym taki stan z pocałowaniem w ręke.



Zupełnie się nie zgadzam, to nie była przegrana po mega ambitnej walce z Górnikiem Zabrze czy Widzewem Łódź, a porażka w katastrofalnym stylu z outsiderem ligi - godzić się z taką porażką i uważać, że nic się nie stało jest absurdalne i niepoważne.

Oby ta porażka zdopingowała ich do gry w następnym meczu ze zdwojonym zaangażowaniem i ambicją.



Tak owszem jesteśmy beniaminkiem.Z pewnością każdy z nas po awansie do I ligi liczył na walkę o ektraklasę ale gdyby był środek tabeli to nie było by tragedii. Na całe (nie)szczęście (piłkarzy?) Pogoń była wiceliderem po rundzie jesiennej, w czasie której grała naprawde przyzwoicie. Poczynione zostały transfery (bo póki co na pewno nie wzmocnienia) pod kątem walki o ekstraklasę. My jako kibice naprawdę mamy prawo oczekiwać walki powtarzam WALKI ze strony Portowców o wywalczenie awansu. Tymczasem tego nie ma.
Myśle że w kwestii wrzucania piłkarzy do jednego wora nie ma obawy. Każdy kto ogląda mecze z wysokości trybun doskonale widzi, który z zawodników szarpie jak może a kto przechodzi obok meczu, a tzw Janusze reagują jak wiaterek zawieje... czyli tak zwane jest super albo Pogoń grać k.... mać


POGOŃ 100% SZCZECIN
tancerz78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 29/03/2010 20:19

  Yahoo napisał:  
Myśle, że niestety większość przesadza. Zapominacie kim jest Pogoń ? Jesteśmy beniaminkiem. Na początku sezonu jakby ktoś powiedział ze mamy 5 mieisce i 3 punkty straty do 2 miejsca to wziąłbym taki stan z pocałowaniem w ręke.



Pewnie że tak, w tej kwestii chyba nikt z nas, kibiców Dumy Pomorza innego zdania nie ma. Po meczach rozegranych jesienią plany zostały jednak zweryfikowane. Ustalono że klub zostanie dofinansowany z budżetu miasta kwotą prawie 4 mln złotych. Zostały dokonane wzmocnienia (jak twierdził trener Mandrysz) na każdej pozycji która tego wymagała. Jeśli są/były to wzmocnienia to spodziewać się należy lepszej czy słabszej gry?


  Yahoo napisał:  
Najeżdżacie na wszystkich po kolei. Kurna Olo biegał i skakał ile mógł, Pietruszka też robił co mógł. Wólkiewicz po wejściu zapierdzielał ile wlazło.



Więc jeśli nie może to trzeba go gloryfikować czy powiedzieć sobie prawdę. Jest słabo przygotowany do wiosennych spotkań czy jest nieomylnym tytanem robiącym grę w Pogoni? Według mojej oceny Moskalewicz prezentuje się tak jak cały zespół Portowców, czyli po prostu słabo. Dwa punkty w czterech meczach to nie jest szczyt marzeń czy to zespołu z czołówki ligi czy też ligowego autsajdera.


  Yahoo napisał:  
Do tego od razu najazd na Mandrysza. Śmiech na sali, to może Skorże weźmiemy to Petasz zacznie od razu grać nie ?



Jeśli klub ma być prowadzony z głową, w dłuższej perspektywie to zwalnianie trenera Mandrysza nie wchodzi w grę. Został o tym poinformowany po meczu z Sandecją przez prezesa. Nie zmienia to faktu, że słowa krytyki jak najbardziej należą się po tym co widzimy na stadionie. Nie należy jednak odwracać się od klubu plecami. Nasza obecność na kolejnym spotkaniu (pomimo drogich biletów i fatalnych warunków do oglądania spotkań) będzie najlepszym potwierdzeniem że jesteśmy z klubem niezależnie od wyników.


  Yahoo napisał:  
Sorry ale powinniśmy zaśpiewać "Nic się nie stało" a nie styrać całą drużyne od góry do dołu.



Ależ stało się! Nie ma co czarować rzeczywistości. Stało się i to sporo. Bo (jak już ktoś napisał) jak gra się nie układa to trzeba chociaż zapierdzielać! Porażka ok, ale nie bez walki!


  Yahoo napisał:  
Teraz każdy klnie wyzywa a jak za tydzień zaczniemy wygrywać i ten znienawidzony Klatt zacznie strzelać to połowa zacznie go ubóstwiać.



Czy ktokolwiek z osób to czytających "ubóstwia" piłkarzy? A jak nie zacznie? Zamiast czekać aż się przełamie wolałbym żeby grali wychowankowie. Trenerem jest jednak Mandrysz senior i to on ustala skład.

Reasumując. Gdyby kibice (czy to spod zegara, krytej, rodzinnej czy też VIPowskiej) widzieli pełne zaangażowanie zawodników w granatowo-bordowych, barwach to nie słyszeli byśmy gwizdów, buczenia czy też "Co Wy robicie? Wy naszą Pogoń hańbicie".
Walczyć trzeba do puki są realne szanse na awans. Choćby po to by dostawać działkę z tortu pod nazwą "Canal+". Szansa jest więc KIBICE NA TRYBUNY A PIŁKARZE DO ROBOTY!!


A wszystko to, bo POGOŃ kocham.
mariusz81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5676 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 29/03/2010 20:23

  Yahoo napisał:  
Myśle, że niestety większość przesadza. Zapominacie kim jest Pogoń ? Jesteśmy beniaminkiem. Na początku sezonu jakby ktoś powiedział ze mamy 5 mieisce i 3 punkty straty do 2 miejsca to wziąłbym taki stan z pocałowaniem w ręke.
Najeżdżacie na wszystkich po kolei. Kurna Olo biegał i skakał ile mógł, Pietruszka też robił co mógł. Wólkiewicz po wejściu zapierdzielał ile wlazło.
Do tego od razu najazd na Mandrysza. Śmiech na sali, to może Skorże weźmiemy to Petasz zacznie od razu grać nie ?
Sorry ale powinniśmy zaśpiewać "Nic się nie stało" a nie styrać całą drużyne od góry do dołu.

Nie chce ich bronić, bo zagrali fatalny mecz, Mandrysz niepotrzebnie zostawił Petasza i Komana, ale to jest Pogoń i trzeba wierzyć.

Teraz każdy klnie wyzywa a jak za tydzień zaczniemy wygrywać i ten znienawidzony Klatt zacznie strzelać to połowa zacznie go ubóstwiać.
Mam przypomnieć co było z Petaszem ?? na początku jak przyszedł grał jak teraz, jak drewno nic nie wychodziło. Strzelił kilka bramek i stał sie bohaterem, super Piotrek, polski Roberto Carlos i w ogole. Wczoraj, zreszta jak i od kilku meczy gra nędznie, ale strzeli 2 brameczki, podania zaczną wychodzić i znów cały stadion będzie skandować po bramce Piotr Petasz.

Powtarzam nikogo nie chce bronić, tylko chce abyście się ogarnęli. Od razu spisywać cała drużyne i trenera na straty. Śmiech na sali. Powinniśmy bronić chłopaków, którzy biegają w Naszych koszulkach a dopiero po sezonie możemy oceniać a nie po 4 meczach rundy.

To jest moje zdanie i tyle.



Nie pisz że tu ktoś kurwa przesadza.Bo większośc widzi to samo co się dzieje,tylko Ty nie.Jeszcze raz powtarzam że można przegrac mecz ale kurwa mac po WALCE.A oni wczoraj (po za wyjątkami Olo,janukiewicz,Nowak) zagrali od niechcenia mając w dupie te 7tyś ludzi którzy dla nich przyszło stojąc na deszczu.I nie tłumaczcie ich również tym że jesteśmy beniaminkiem.Jaki z nas kurwa beniaminek(może tylko z nazwy) kiedy w składzie mamy zwodników z ekstraklasową przeszłościa.A już pisanie że nic się nie stało,jest ok normalnie doprowadza mnie do kurwicy.Z klubem jest się na dobre i na złe, natomiast z piłkarzykami-pajacykamy którzy ewidentnie walą w chuja należy jechac żeby im się w głowach nie pojebało.Dostają grube siano i ja chcę widziec że jeden z drugim zapierdala(patrz Moskalewicz).A niektórzy tu ślepo ich tłumaczą mało nie robiąc im pały na stojąco.Jak jest przyzwolenie społeczne aby chujnia się działa,to się dzieje.Oni mają czuc że nie grają w jakimś klubiku tylko w Pogoni Szczecin,czyli w klubie którego przywdziewanie jej barw do czegoś ich zobowiązuje.Ostatnimi występami,a tym w niedziele już dobitnie pokazali co sądzą o nas.No bo przecież znajda sie tacy którzy ich poklepią i powiedzą że przecież nic takiego się nie stało.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 29/03/2010 20:34
KLIK - szkoda, że w sytuacji z 1:18 Moskalewicz lepiej nie przymierzył bo śmiało można powiedzieć, że to była piłka meczowa (na remis a może i walkę o zwycięstwo).


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7203 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 29/03/2010 22:10

  M.Nowak dla v.pl napisał:  
Niektórzy dziennikarze troszeczkę przesadzają, mieszając z błotem niektórych zawodników, którzy przyszli do nas zimą Zamiast im pomóc i dać jakiś kredyt zaufania, to po dwóch-trzech spotkaniach wypisują różne rzeczy. Wiadomo, że nie wpływa to korzystnie na ich samopoczucie. Wręcz przeciwnie, udziela się to w szatni i wszystko to tworzy niefajną atmosferę.



I jak to zinterpretujecie odnosząc się do tego komenta z v-ki??

Czyżby Bojarski,Klatt, Zawadzki mieli focha że dookoła ich krytykują??Bojarski w którymś z wywiadów też płacze ze ktoś mu wypomina że z Sandecją potykał się o własne nogi..heh ciekawe..

Ja mam rade dla Naszych "gwiazd" Skoro jesteście zawodowcami a nie możecie poradzić sobie z presją to nie zarabiajcie jak zawodowcy tylko jak amatorzy i wtedy nikt nie będzie miał pretensji. Jesteście zawodnikami Największego klubu na Pomorzu Zachodnim i tu presja była jest i będzie i przychodząc tu wiedzieliście że to nie (bez urazy) Znicz czy Dolcan tylko POGOŃ! także do roboty bo w Lublinie leżą 3 punkty na murawie i Wy musicie je podnieść po walce!
dziękuje Dobranoc.


No One Like Us....We don't Care...
xrone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5392 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 29/03/2010 23:30
Nawet na weszlo dostrzegli problem...

Nie przekreślał bym mandrysza, ale ktos musi chlopakami wstrzasnac bo nie ma w nich woli walki, a prawda jest taka, że w Polskiej lidze często wygrywa sie ambicja i biciem sie o kazda pilke, bo o wielkich umiejętnościach mowic nie mozna. Jak dla mnie to w pierwszej kolejnosci Pedi powinnien sobie swoje odsiedziec na lawce, bo facet jedzie na fejmie po kilku ładnie kopnietych wolnych, a tak 90% podań to strata...


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 16:09

   Pogoń Szczecin napisał:  

Na wniosek szkoleniowca pierwszego zespołu Pogoni Szczecin Piotra Mandrysza rozszerzono sztab szkoleniowy drużyny seniorów.

Zarząd Pogoni przychylił się do prośby trenera i dołączył do sztabu trenerskiego Macieja Stolarczyka, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera oraz Marcina Kozińskiego, który został psychologiem zespołu.




ciekawe co rozszerzenie ma na celu, orientuje się jakie obowiązki może mieć Stolarczyk???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
hahaha00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 16:17

  Klim napisał:  
Poczekajmy jeszcze 2 tygodnie (Motor,Znicz). Może znów zaczną grac jak jesienią. Śmierdzi mi ta sprawa. Graliśmy dobrze w sparingach, wygrywalismy z Mistrzami Łotwy a teraz tu nie potrafimy wygrać ze słabiutkim MKS. Po meczu z Motorem i Zniczem powinno sie wszystko wyjaśnic czy bedziemy walczyli w tym roku o awans czy tylko o byt w I Lidze. Pozdrawiam ;)



w Brazylii tez wygralismy z Sao Paulo, a w Polsce, dobrze wie jak było..


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 16:28

  PogońFaN napisał:  

   Pogoń Szczecin napisał:  

Na wniosek szkoleniowca pierwszego zespołu Pogoni Szczecin Piotra Mandrysza rozszerzono sztab szkoleniowy drużyny seniorów.

Zarząd Pogoni przychylił się do prośby trenera i dołączył do sztabu trenerskiego Macieja Stolarczyka, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera oraz Marcina Kozińskiego, który został psychologiem zespołu.




ciekawe co rozszerzenie ma na celu, orientuje się jakie obowiązki może mieć Stolarczyk???



Tak jak napisano w newsie, Stolarczyk będzie asystentem Mandrysza. Myślę, że to dobra decyzja. Stolar zawsze słynął z walki i determinacji oraz nie bał się głośno mówić gdy mu coś nie pasuje. Może wpłynie jakoś na co niektórych.
Psycholog na pewno nie zaszkodzi. Jak nie idzie, to trzeba szukać rozwiązań. Oby te były trafne, choć nie co ma oczekiwać natychmiastowych rezultatów :]


hahaha00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 16:33

  kiko napisał:  

  PogońFaN napisał:  

   Pogoń Szczecin napisał:  

Na wniosek szkoleniowca pierwszego zespołu Pogoni Szczecin Piotra Mandrysza rozszerzono sztab szkoleniowy drużyny seniorów.

Zarząd Pogoni przychylił się do prośby trenera i dołączył do sztabu trenerskiego Macieja Stolarczyka, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera oraz Marcina Kozińskiego, który został psychologiem zespołu.




ciekawe co rozszerzenie ma na celu, orientuje się jakie obowiązki może mieć Stolarczyk???



Tak jak napisano w newsie, Stolarczyk będzie asystentem Mandrysza. Myślę, że to dobra decyzja. Stolar zawsze słynął z walki i determinacji oraz nie bał się głośno mówić gdy mu coś nie pasuje. Może wpłynie jakoś na co niektórych.
Psycholog na pewno nie zaszkodzi. Jak nie idzie, to trzeba szukać rozwiązań. Oby te były trafne, choć nie co ma oczekiwać natychmiastowych rezultatów :]



dokładnie, wolę Stolarczyka, niż Mazurka.. Mazurek nawet nic nie po krzyczy tylko rozgrzewke zrobi i tyle z jego pracy..

PS. może jakiś juniorów weźmie po przez to do składu, którzy się wywyzszaja niz pozostali ktorzy graja w 1skladzie..


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 18:09

  hahaha00 napisał:  

  kiko napisał:  

  PogońFaN napisał:  

   Pogoń Szczecin napisał:  

Na wniosek szkoleniowca pierwszego zespołu Pogoni Szczecin Piotra Mandrysza rozszerzono sztab szkoleniowy drużyny seniorów.

Zarząd Pogoni przychylił się do prośby trenera i dołączył do sztabu trenerskiego Macieja Stolarczyka, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera oraz Marcina Kozińskiego, który został psychologiem zespołu.




ciekawe co rozszerzenie ma na celu, orientuje się jakie obowiązki może mieć Stolarczyk???



Tak jak napisano w newsie, Stolarczyk będzie asystentem Mandrysza. Myślę, że to dobra decyzja. Stolar zawsze słynął z walki i determinacji oraz nie bał się głośno mówić gdy mu coś nie pasuje. Może wpłynie jakoś na co niektórych.
Psycholog na pewno nie zaszkodzi. Jak nie idzie, to trzeba szukać rozwiązań. Oby te były trafne, choć nie co ma oczekiwać natychmiastowych rezultatów :]



dokładnie, wolę Stolarczyka, niż Mazurka.. Mazurek nawet nic nie po krzyczy tylko rozgrzewke zrobi i tyle z jego pracy..

PS. może jakiś juniorów weźmie po przez to do składu, którzy się wywyzszaja niz pozostali ktorzy graja w 1skladzie..



Mówimy o rozszerzeniu składu - nie zaś o zmianach w nim. Dlatego wydaje mi się, że Mazurek zostaje na swoim stanowisku czyli: Drugiego trenera. Stolarczyk ma być zaś asystentem. A dziś rano pomyślałem sobie właśnie, że potrzeba im psychologa - bardzo dobra decyzja.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 20:39
Niestety, ale Mandrysz strzelił sobie w stopę tą decyzją. Wynika z tego, że kompletnie sobie nie radzi z zespołem, nie wie gdzie leży problem. Dobry trener powinien być też dobrym psychologiem, powinien trafić do piłkarzy i mobilizować ich korzystając ze swojego doświadczenia (umówmy się, że Mandrysz je ma, po grał kilkanaście lat na wysokim poziomie). Widać, atmosfera jest nienajlepsza. O ile dołączenie Maćka to sztabu oceniam jako dobry omen, tak psychologa jako chwytanie się brzytwy.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 21:43

  eJay napisał:  
Niestety, ale Mandrysz strzelił sobie w stopę tą decyzją. Wynika z tego, że kompletnie sobie nie radzi z zespołem, nie wie gdzie leży problem. Dobry trener powinien być też dobrym psychologiem, powinien trafić do piłkarzy i mobilizować ich korzystając ze swojego doświadczenia (umówmy się, że Mandrysz je ma, po grał kilkanaście lat na wysokim poziomie). Widać, atmosfera jest nienajlepsza. O ile dołączenie Maćka to sztabu oceniam jako dobry omen, tak psychologa jako chwytanie się brzytwy.



Z drugiej strony teraz wszędzie coraz więcej i częściej korzysta się z pomocy zawodowych psychologów czy to w zakładach pracy, czy w przypadku problemów życiowych itp. Może w rozmowie z trenerem Mandryszem nie mogliby uzyskać zawodnicy takiej pomocy jak od zawodowego psychologa. Ja bym nie oceniał tego posunięcia tak negatywnie.


Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5461 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 21:53

  Janek44 napisał:  

  eJay napisał:  
Niestety, ale Mandrysz strzelił sobie w stopę tą decyzją. Wynika z tego, że kompletnie sobie nie radzi z zespołem, nie wie gdzie leży problem. Dobry trener powinien być też dobrym psychologiem, powinien trafić do piłkarzy i mobilizować ich korzystając ze swojego doświadczenia (umówmy się, że Mandrysz je ma, po grał kilkanaście lat na wysokim poziomie). Widać, atmosfera jest nienajlepsza. O ile dołączenie Maćka to sztabu oceniam jako dobry omen, tak psychologa jako chwytanie się brzytwy.



Z drugiej strony teraz wszędzie coraz więcej i częściej korzysta się z pomocy zawodowych psychologów czy to w zakładach pracy, czy w przypadku problemów życiowych itp. Może w rozmowie z trenerem Mandryszem nie mogliby uzyskać zawodnicy takiej pomocy jak od zawodowego psychologa. Ja bym nie oceniał tego posunięcia tak negatywnie.




To jest bardzo dobry pomysł. Może zaczną grac tak jak jesienią. Zobaczymy w najblizszych dwóch meczach jak to bedzie funkcjonowało ;D


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8094 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 22:28

  eJay napisał:  
Niestety, ale Mandrysz strzelił sobie w stopę tą decyzją. Wynika z tego, że kompletnie sobie nie radzi z zespołem, nie wie gdzie leży problem. Dobry trener powinien być też dobrym psychologiem, powinien trafić do piłkarzy i mobilizować ich korzystając ze swojego doświadczenia (umówmy się, że Mandrysz je ma, po grał kilkanaście lat na wysokim poziomie). Widać, atmosfera jest nienajlepsza. O ile dołączenie Maćka to sztabu oceniam jako dobry omen, tak psychologa jako chwytanie się brzytwy.



Glupoty gadasz i tyle. W wielu zespolach nie tylko w Polsce na etatach sa psycholodzy i nikt nie zarzuca trenerowi ze sobie nie radzi w takim wypadku z zespolem. Pozatym pierdolenie, ze jest doswiadczony dlatego ze gral wiele lat to tak jakby teraz kazdy kierowca z odpowiednim stazem nagle mialby byc zajebistym instruktorem nauki jazdy. Swoja droga jak mozna sie przypierdalac do trenera kiedy pilkarzyki jawnie leca w chuja i niechce im sie zapierdalac? Dla wiekszosci z nich motywacja powinna byc sama gra w Pogoni. Obrosly gwiazdeczki w piorka i tyle. Oczywiscie nie wszyscy, ale wiekszosci naprawde kopa na dupe bym zapodal, bo ja rozumiem jeden gorszy mecz, ale oni od poczatku rundy graja chujnie, powinni zostac w Sosnowcu i zapierdalac w kopalni niektorzy...


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 23:03

  antek napisał:  

  eJay napisał:  
Niestety, ale Mandrysz strzelił sobie w stopę tą decyzją. Wynika z tego, że kompletnie sobie nie radzi z zespołem, nie wie gdzie leży problem. Dobry trener powinien być też dobrym psychologiem, powinien trafić do piłkarzy i mobilizować ich korzystając ze swojego doświadczenia (umówmy się, że Mandrysz je ma, po grał kilkanaście lat na wysokim poziomie). Widać, atmosfera jest nienajlepsza. O ile dołączenie Maćka to sztabu oceniam jako dobry omen, tak psychologa jako chwytanie się brzytwy.



Glupoty gadasz i tyle. W wielu zespolach nie tylko w Polsce na etatach sa psycholodzy i nikt nie zarzuca trenerowi ze sobie nie radzi w takim wypadku z zespolem. Pozatym pierdolenie, ze jest doswiadczony dlatego ze gral wiele lat to tak jakby teraz kazdy kierowca z odpowiednim stazem nagle mialby byc zajebistym instruktorem nauki jazdy. Swoja droga jak mozna sie przypierdalac do trenera kiedy pilkarzyki jawnie leca w chuja i niechce im sie zapierdalac? Dla wiekszosci z nich motywacja powinna byc sama gra w Pogoni. Obrosly gwiazdeczki w piorka i tyle. Oczywiscie nie wszyscy, ale wiekszosci naprawde kopa na dupe bym zapodal, bo ja rozumiem jeden gorszy mecz, ale oni od poczatku rundy graja chujnie, powinni zostac w Sosnowcu i zapierdalac w kopalni niektorzy...



Może jakieś przykłady psychologów pracujących w klubach piłkarskich? To jest wciąż rzadkie zjawisko w sztabach szkoleniowych. Psychologiem jest trener, on ma trzymać dyscyplinę i opierdalać za błędy. Zatrudnienie
teraz takiej osoby świadczy, że Mandrysz nie potrafi poradzić sobie z obecnymi kłopotami. Wina piłkarzy to jedno, przygotowanie do rundy drugie. Piłkarze człapią, grają schematycznie, nie mają siły gryźć trawy. Jeżeli to brak ambicji to proponuję spuścić niektórych do rezerw lub dać po kieszeni - niektórzy odczują to na pewno. A praca z psychologiem w sporcie to długofalowa sprawa i wyniki przychodzą po kilku miesiącach...najwcześniej. Mandrysz wyraźnie się pogubił i szuka pomocy z zewnątrz. Nienajlepiej to świadczy o jego klasie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 23:16

  eJay napisał:  

Może jakieś przykłady psychologów pracujących w klubach piłkarskich? To jest wciąż rzadkie zjawisko w sztabach szkoleniowych. Psychologiem jest trener, on ma trzymać dyscyplinę i opierdalać za błędy. Zatrudnienie
teraz takiej osoby świadczy, że Mandrysz nie potrafi poradzić sobie z obecnymi kłopotami. Wina piłkarzy to jedno, przygotowanie do rundy drugie. Piłkarze człapią, grają schematycznie, nie mają siły gryźć trawy. Jeżeli to brak ambicji to proponuję spuścić niektórych do rezerw lub dać po kieszeni - niektórzy odczują to na pewno. A praca z psychologiem w sporcie to długofalowa sprawa i wyniki przychodzą po kilku miesiącach...najwcześniej. Mandrysz wyraźnie się pogubił i szuka pomocy z zewnątrz. Nienajlepiej to świadczy o jego klasie.



W Polsce to zjawisko rzadko spotykane bo w piłce kopanej jesteśmy w tym momencie 10 lat za niektórymi państwami w Afryce. Wg mnie i wielu innych tutaj jest to dobry ruch- zobaczymy co z tego wyniknie.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7072 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 30/03/2010 23:17

  eJay napisał:  
[

Może jakieś przykłady psychologów pracujących w klubach piłkarskich? To jest wciąż rzadkie zjawisko w sztabach szkoleniowych.


Legia, Lechia, Gornik i pewnie masa innych klubow wspolpracowala z psychologiem. Pewnie poswiecajac troche czasu znajdzie sie epizody z psychologiem w wiekszosci klubow w Polsce ( w najwyzszych ligach)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005