Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

***




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 13:30
Czasem, fajnie jeśli pojawi się ktoś nowy... zawsze to ciekawiej na forum ;) choć nie wiem czy w tym przypadku jest powód do radości z tego właśnie powodu.

ps. Jak widać, bez "motywacji" raczej się nie obejdzie bo wygląda to coraz gorzej.


Pogoń To My!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 13:39
Szkoda, ze to sie tak ulozylo. Naprawde nie moge znalezc racjonalnych powodow, dla ktorych Mandrysz zmienil dobrze funkcjonujacy mechanizm, przelozyly sie na to nietrafione transfery z mysla o innym stylu gry i teraz nie ma mozliwosci solidnej rotacji. Koman bez formy, Jarun gra na poziomie IV ligi albo i jeszcze nizej (do dzisiaj nie moge uwierzyc, ze ktos w nim widzial filar naszej obrony, a takich zdan chociazby na tym forum bylo mnostwo), Wrobel jesienia gral kaszane, a teraz prezentuje sie jeszcze gorzej. Z tego wszystkiego najtrudniej mi ocenic Zawadziego i Klatta. Obrona gra tragicznie, Mysiak naprawia bledy kolegow, w srodku pola nie ma osoby odpowiedzialnej za odbior pilki, ale za to sa dwaj rozgrywajacy, ktorzy nawzajem sie wykluczaja, zupelnie tak jak 2 minusy w matematyce, nie ma z tego zadnych korzysci i dziwie sie, ze Mandrysz tego nie widzi i nie chce zmienic. Z tego tez wzgledu trudno ocenic Klatta, nie jest on typem napastnika, ktory po pieknym rajdzie i minieciu 4 zawodnikow zalozy siate bramkarzowi i bedzie cieszyl sie z bramki. On zyje z podan kolegow, tak jak i Moskalewicz. Szacunek dla Ola za walke, ale tez z tego nic nie wynika, jedyne sytuacje jakie stwrazamy sa po stalych fragmentach gry albo po dosrodkowaniach najczesciej Petrika, ktore jakims cudem dolatuja do srodka pola karnego. Strata do 2 miejsca nie jest wielka, ale to byly najlatwiejsze mecze w tej rundzie, a nasz dorobek punktowy jest fatalny, jak nie z nimi to z kim? Teraz mamy Znicza, a potem Gornik, to juz beda duzo trudniejsze mecze, ciekawe co nam treneiro sprezentuje. Moim zdaniem priorytetem dla klubu jest awans, a nie PP. Jesli nie wejdziemy do ligi, to raz ze klub poniesie pewne straty finansowe, bo zalozenia pewnie obejmuja jakas kase w przyszlym sezonie od C+, no i dwa niektorzy zawodnicy odejda i trzeba bedzie od nowa budowac zespol. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze w przypadku braku awansu w klubie zostanie Janukiewicz, Hrymowicz, Petasz czy Klatt. Mysiak na brak ofert tez narzekac nie bedzie. Puchar w tej sytuacji jest bezwartosciowy, poza tym z taka gra w Chorzowie dostana 2-cyfrowke, a Pilarz przez 90 minut bedzie sie rozgrzewal.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 14:05

  Przema napisał:  
Szkoda, ze to sie tak ulozylo. Naprawde nie moge znalezc racjonalnych powodow, dla ktorych Mandrysz zmienil dobrze funkcjonujacy mechanizm, przelozyly sie na to nietrafione transfery z mysla o innym stylu gry i teraz nie ma mozliwosci solidnej rotacji. Koman bez formy, Jarun gra na poziomie IV ligi albo i jeszcze nizej (do dzisiaj nie moge uwierzyc, ze ktos w nim widzial filar naszej obrony, a takich zdan chociazby na tym forum bylo mnostwo), Wrobel jesienia gral kaszane, a teraz prezentuje sie jeszcze gorzej. Z tego wszystkiego najtrudniej mi ocenic Zawadziego i Klatta. Obrona gra tragicznie, Mysiak naprawia bledy kolegow, w srodku pola nie ma osoby odpowiedzialnej za odbior pilki, ale za to sa dwaj rozgrywajacy, ktorzy nawzajem sie wykluczaja, zupelnie tak jak 2 minusy w matematyce, nie ma z tego zadnych korzysci i dziwie sie, ze Mandrysz tego nie widzi i nie chce zmienic. Z tego tez wzgledu trudno ocenic Klatta, nie jest on typem napastnika, ktory po pieknym rajdzie i minieciu 4 zawodnikow zalozy siate bramkarzowi i bedzie cieszyl sie z bramki. On zyje z podan kolegow, tak jak i Moskalewicz. Szacunek dla Ola za walke, ale tez z tego nic nie wynika, jedyne sytuacje jakie stwrazamy sa po stalych fragmentach gry albo po dosrodkowaniach najczesciej Petrika, ktore jakims cudem dolatuja do srodka pola karnego. Strata do 2 miejsca nie jest wielka, ale to byly najlatwiejsze mecze w tej rundzie, a nasz dorobek punktowy jest fatalny, jak nie z nimi to z kim? Teraz mamy Znicza, a potem Gornik, to juz beda duzo trudniejsze mecze, ciekawe co nam treneiro sprezentuje. Moim zdaniem priorytetem dla klubu jest awans, a nie PP. Jesli nie wejdziemy do ligi, to raz ze klub poniesie pewne straty finansowe, bo zalozenia pewnie obejmuja jakas kase w przyszlym sezonie od C+, no i dwa niektorzy zawodnicy odejda i trzeba bedzie od nowa budowac zespol. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze w przypadku braku awansu w klubie zostanie Janukiewicz, Hrymowicz, Petasz czy Klatt. Mysiak na brak ofert tez narzekac nie bedzie. Puchar w tej sytuacji jest bezwartosciowy, poza tym z taka gra w Chorzowie dostana 2-cyfrowke, a Pilarz przez 90 minut bedzie sie rozgrzewal.



Prawda jest taka,że czy awansujemy czy nie to i tak trzeba będzie budować drużynę od początku,poza tym boję się,że po awansie od razu będziemy modlić się by nie wylecieć z ligi.W tej chwili trzeba zacząć budować drużynę już na przyszły sezon w 1 lidze,stawiając na Mikiego czy Wólkiewicza.W tej chwili pewniakami do wylotu jak dla mnie są : Petasz,Rydzak,Wróbel,Koman,Prędota,Bojarski,Ropiejko.Co do nowych nabytków to trudno ocenić przy takiej beznadziejnej grze np. Klatta bo skoro pomoc nic nie gra to on nie strzela,proste.Mówisz,że Puchar jest bezwartościowy,ja jestem całkowicie odmiennego zdania.Puchar i gra w LE spowodują,że sytuacja zmusi zarząd do uzupełnienia składu grajkami,którzy zagwarantują przynajmniej nie powtórzenie sytuacji z Fylkirem,poza tym może to wpłynąć na to,że przyszły sezon 1ligowy,może przynieść nam coś pięknego...

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 4 kwietnia 2010, 14:26 [3 raz(y)]


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 14:11

  kakarotto napisał:  
To ze teraz Nasza Pogon to dno dna to juz wszyscy wiemy



Nie Pogoń, tylko gra Pogoni to dno.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 16:19
do tego co pisał Przema, wiekszosc bramek strzelonych przez nas to kiksy obroncow przeciwnika i rzuty wolne, nie mozna powiedziec stale fragmenty, bo przy roznych to rownie dobrze moglby byc wykonujacy a reszta zostac na naszej polowie juz czekac na kontre, co jest chore bo sa tak wysocy zawodnicy w druzynie i nikt nie potrafi dokladnie wrzucic, a te rozgrywane krotko rozne to juz w ogole lepiej na aut wybic samemu.
Z tego co widac ze rzadko to my stwarzamy sytuacje, generalnie przeciwnik - po bledzie lub faulu, a wydaje mi sie ze druzyna aspirujaca do gry w ekstraklasie, z nienajgorszymi nazwiskami powinna potrafic sama stwarzac sobie sytuacje z gry


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 16:43

  ManeS napisał:  

Z tego co widac ze rzadko to my stwarzamy sytuacje, generalnie przeciwnik - po bledzie lub faulu, a wydaje mi sie ze druzyna aspirujaca do gry w ekstraklasie, z nienajgorszymi nazwiskami powinna potrafic sama stwarzac sobie sytuacje z gry



Po to do klubu przyszedl Zawadzki. Pytanie po co asystuje mu w srodku pola Pietruszka, miast zajac miejsce na swojej ulubionej pozycji, skoro Petasz wnosi mniej do zespolu niz choragiewka w rogu boiska.


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5109 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 16:59
Wracając do meczu z Kluczborkiem to nie wiem czy ktoś zauważył jak Pietruszka gra w środku??Janukiewicz do Mysiaka,Mysiak do Jaruna,Jarun do Pietruszki który jako rozgrywający oddawał do najbliższego.Dwa Petrik w tym meczu moim zdaniem był wyróżnijącym się zawodnikiem i został zmieniony a za niego Petasz,który zajebał bramke patrząc jak spada ona pod nogi piłkarzowi gości.Tam się chyba nie gra ale o zaangażowaniu chyba już było....bramki z Lublina też wyglądały jak jeden wielki fart....Pytanie kolejne co robił Rydzak na prawej obronie??


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 17:29
to chyba byl najwiekszy "kiks" Mandrysza z Pedim zamiast Petrika, nie dosc ze Petrik jest lepszy na skrzydle niz Pedi chociaz jest obronca, to jeszcze Piotrek nie radzi sobie z defensywnymi zadaniami w pomocy, wiec co dopiero kurwa na obronie. a zeby z obrony dojsc do pozycji strzeleckiej z ktorej moglby kropnac to trzeba umiec minac chociaz jednego przeciwnika


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 18:26
Wy chyba żarty sobie stroicie z tym Petrikiem - w meczu z Kluczborkiem to był najgorszy zawodnik pierwszej połowy, z jego ofensywnych wyjść absolutnie nic nie wynikało (bo zagrywał niecelnie), a powroty miał takie wolne, że strona boiska gdzie grał praktycznie była wolna i gdyby nie indolencja ofensywna Kluczborka to skończyłoby się to marnie.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 18:33
z tym moge sie zgodzic, ale gdzie Petasz na obrone...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
expectations of promotion
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5314 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 18:45

  Junior napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
O nic nie walczę ale jak dla mnie to takie zachowanie w stylu zrobimy z nimi porządek mówiąc im twarz co myślimy niewiele dadzą a nas jako kibiców postawią w innym świetle bo nie chyba do tego dąży się na stadionach??Tu raczej chodzi o kulturę,odpowienie zachowanie a to czym jest przykładem??Zmieniąjąc troche temat to powiedz jak sie zachowali kibice wzgledem M.Kowala na meczu z Flotą??Jak sie zachowali kibice po awansie do 1 ligi rozbierajac pilkarzy do gaci??I teraz odpowiedz czy to jest normalne zachowanie??



mieszasz za duzo spraw,

wzgledem Kowala zachowanie bylo takie na jakie pzystało,

swietowanie po awansie rowniez osobna sprawa

nie sprowadzaj wszystkiego do jednego, wrzucajac do jednego worka



Nawet nie wiesz co było z Kowalem! mi tez sie nie podobało zachowanie kibicow w stosunku co do jego osoby! Grac gdzies musi a ta prowokacja kibiców sosnowca to załosne bylo


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 18:46
Witam wszystkich suma sumarum pierwszy dzien na forum.
Mam prosbe tutaj do wszystkich, nie oceniajcie kazdego zawodnika indywidualnie bo akuratnio na taki stan zeczy mozna sobie pozwolic w rundzie jesiennej tzn w tedy kiedy druzyna wiecej lub mniej pkt przywozila. Teraz trzeba szukac sedna w calym czyli wyciagnac wnioski do calego zespolu .... jezeli na jesieni indywidualnie bylismy sredniakiem ale 2-gie miejsce wywalczylismy to znaczy ze mielismy zespol, natomiast teraz pod wzgledem personalnym jest lepiej bo juz jakies nazwiska do nas trafily natomiast takiego "szczegolu" jakim jest zespol nie ma..... Panowie nie ma sensu oceniac kazdego po kolei tylko jezeli krytykowac to caly zespol... Natomiast powracajac do tematu ktory zdominowal ostatnie godziny czyli przeprowadzenia rozmowy z druzyna .... sa dwie racje jedna ze kibicowsko niewypada ingerowac druga ze powinnismy obydwie sluszne ..... Natomiast chcialbym wyciagnac jedno zdanie tu przemyslenie i moja opinie ..... Pogon na dzien dzisiejszy jest druzyna sponsorowana przez miasto, a nie tworem prywatnym wiec pieniadze ktore sa lozone na nia sa to tak naprawde nasze pieniadze, a pozatym jak by nie bylo jest to jedyna druzyna w Szczecinie ktora skupia tylu kibicow wiec jak by nie bylo My jako kibice mamy prawo wymagac od zawodnikow w taki czy w inny sposob zeby przy kazdym wyjsciu na murawe dotarlo do nich ze oprocz pieniedzy dla ktorych graja to graja rownierz dla NAS i od pierwszej do 95 minuty powinni nie tylko zapie....c ale rowniez grysc murawe a tego niestety w tym sezonie im brakuje ..... co sie stanie nie odemnie zalezy natomiast nie ktorym trzeba przypomniec ze graja nie tylko dla pieniedzy ale rowniez dla herbu ktory maja na koszulkach ... pozdrawiam forumowiczow


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 18:58

  fanmks napisał:  
Nawet nie wiesz co było z Kowalem! mi tez sie nie podobało zachowanie kibicow w stosunku co do jego osoby! Grac gdzies musi a ta prowokacja kibiców sosnowca to załosne bylo



To chuje! Od razu wiedziałem że gołębie "maczały" w tym palce!

Porwali biednego Marka pod osłoną nocy ,związali , zasłonili mu oczy i przywiezli do Sosnowca ,następnie siłą włozyli koszulke Zagłębia i kazali grać! Po sparingu uśmiechnięty( teraz wszyscy wiedzą że był do tego zmuszony , pewnie celowano do niego z broni palnej !!!) udzielał wywiadu mówiac że liczy na angaż w nowym klubie.Grozli mu śmiercią , nie miał wyboru ,z wielkim bólem serca poleciał więc na obóz zagraniczny przed którym przeprosił sosnowiczan za swoje "naganne" zachowanie! Na koniec jednak z "niewiadomych" przyczyn został wyrzucony z drużyny i jednak nie podpisał kontraktu! Teraz prawda ujrzała swiatło dzienne...

PROWOKACJA! PROWOKACJA!


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 19:17
eM powiem szczerze - jest mi głupio. Taki stary wyjadacz słonecznika jak ja nigdy nie powinien się dać nabrać na taką tanią sztuczkę partyzantów z gołębnika. Wychodzi w sumie, że Marek spoko ziomuś i do tego charakterny Portowiec z niego, a my mu taki numer wykręciliśmy na meczu z Flotą. Aż mi normalnie wstyd, bo wcześniej nie skumałem, że w sumie remis z wyspiarzami to tylko i wyłącznie dzięki niemu ugraliśmy. Jak będziesz po świętach do Świnoujścia wysyłał przeprosinowy bukiet kwiatów (obowiązkowo czerwone goździki) to daj znać. Sporo osób chętnie się do takiej inicjatywy dołoży.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 19:27

  eM napisał:  

  fanmks napisał:  
Nawet nie wiesz co było z Kowalem! mi tez sie nie podobało zachowanie kibicow w stosunku co do jego osoby! Grac gdzies musi a ta prowokacja kibiców sosnowca to załosne bylo



To chuje! Od razu wiedziałem że gołębie "maczały" w tym palce!

Porwali biednego Marka pod osłoną nocy ,związali , zasłonili mu oczy i przywiezli do Sosnowca ,następnie siłą włozyli koszulke Zagłębia i kazali grać! Po sparingu uśmiechnięty( teraz wszyscy wiedzą że był do tego zmuszony , pewnie celowano do niego z broni palnej !!!) udzielał wywiadu mówiac że liczy na angaż w nowym klubie.Grozli mu śmiercią , nie miał wyboru ,z wielkim bólem serca poleciał więc na obóz zagraniczny przed którym przeprosił sosnowiczan za swoje "naganne" zachowanie! Na koniec jednak z "niewiadomych" przyczyn został wyrzucony z drużyny i jednak nie podpisał kontraktu! Teraz prawda ujrzała swiatło dzienne...

PROWOKACJA! PROWOKACJA!



Ale urwał hehe. Szczerze mówiąc to dobrze ze o tym napisałeś bo zacząłem nie lubić Marka i to bardzo poważnie a teraz muszę przełknąć to iż śmiałem źle o nim pomyśleć..Ale mamy na forum "rozkininatorów" od spraw trudnych więc od teraz będzie żyło się lepiej-WSZYSTKIM :)

A teraz żeby nie rozmywać tematu to ostatnio usłyszałem od znajomych(drugie źródło informacji) że piłkarzyki na prawdę są osrani po szyje przez tą presje. Zawsze wychodziłem z założenia,że jakby skład opierał się na samych Wólkach i Rydzakach to było by to zrozumiałe,ale przy tym składzie.. jednak analizując skład dochodzę do wniosku że pod presją gry o jakiś cel za wielu nie grało(max 3-4). Niejaki trener bramkarzy w Pogoni miał powiedzieć że jak jest 6-8 koła na meczu to oni z tunelu nie chcą wyjść -tak w przenośni opisał tą srakę którą mają piłkarze. H.. wie może coś w tym jest..Dlatego tym bardziej jestem za odwiedzinami na treningu..może było by to lepsze niż zmiana trenera(na ten czas oczywiście).


No One Like Us....We don't Care...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 19:29
+10 pkt w lidze hulsóf za tą akcje dla Zagłębia , mają rozmach , żeby tak wszystko zorganizować!?

A ja bije się w pierś , jest mi wstyd za to iż oczerniałem Marka , który pewnie teraz po tym traumatycznym przeżyciu ( porwanie w środku nocy , naruszenie nietykalnosci cielesnej czy zmuszanie do nierządu) ma koszmary w nocy i musi korzystać z rad psychoterapeuty. Aż boje się pomyśleć co te dranie mu zrobiły aby zmusić go do założenia koszulki Zagłębia. Widać ze nawet najtwardszych można złamać poprzez rozmaite tortury.

Wybacz Marek , gozdziki będą obowiązkowo! Nawdychaj się jodu w tym Swinoujsciu , wsłuchaj się w szum fal i wracaj do równowagi psychicznej!

Ja jestem z Tobą!


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5109 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 19:33

  eF^ napisał:  
Wy chyba żarty sobie stroicie z tym Petrikiem - w meczu z Kluczborkiem to był najgorszy zawodnik pierwszej połowy, z jego ofensywnych wyjść absolutnie nic nie wynikało (bo zagrywał niecelnie), a powroty miał takie wolne, że strona boiska gdzie grał praktycznie była wolna i gdyby nie indolencja ofensywna Kluczborka to skończyłoby się to marnie.



To kto twoim zdaniem nadaje się na lewą flankę Woźniak,Wróbel??Gościu jest w tej chwili w takiej dyspozycji że może grać bo nie ma nikogo innego.Moim zdaniem Pogoń nie ma nie miała od początku 1 ligi 100 % rozgrywającego a jak ustawisz 2 ofensywnych pomocników w środku to jest jechana!!!Pogoń nie przypomina drużyny z jesieni to policzcie ile punktów zrobiliśmy u siebie...inaczej jak graja kluby w 1 lidze u siebie a jak na wyjazdach...


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6657 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 19:40

  konradoomoreno napisał:  

  eF^ napisał:  
Wy chyba żarty sobie stroicie z tym Petrikiem - w meczu z Kluczborkiem to był najgorszy zawodnik pierwszej połowy, z jego ofensywnych wyjść absolutnie nic nie wynikało (bo zagrywał niecelnie), a powroty miał takie wolne, że strona boiska gdzie grał praktycznie była wolna i gdyby nie indolencja ofensywna Kluczborka to skończyłoby się to marnie.



To kto twoim zdaniem nadaje się na lewą flankę Woźniak,Wróbel??Gościu jest w tej chwili w takiej dyspozycji że może grać bo nie ma nikogo innego.Moim zdaniem Pogoń nie ma nie miała od początku 1 ligi 100 % rozgrywającego a jak ustawisz 2 ofensywnych pomocników w środku to jest jechana!!!Pogoń nie przypomina drużyny z jesieni to policzcie ile punktów zrobiliśmy u siebie...inaczej jak graja kluby w 1 lidze u siebie a jak na wyjazdach...



Tee. Ekspert. Nabijaj posty sobie w ogórkowym.

Edit: literówka


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5109 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 19:42
nie ekspert tylko to widać gołym okiem...


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5676 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 20:22
Wracajac do Kowala - akcji "gołebi" moze nie bylo , ale propaganda była

Bylo to tylko "próbne podejscie" a nie gra w wielu sezonach z zagraniami przeciw Pogoni

W koncu gra w zaprzyjaznionej Flocie !!!

I czy byl wywiad z nim i wytlumaczenie?

A ilu bylo zawodnikow, ktorzy grali np w Arce (chocby Olo), Lechu czy Lechii?

I czy był z tym problem-chyba raz z Dymkiem,a poza tym- normalka- taki k.. wa zawod, ze czesto sie traci
prace w danym klubie i trzeba szukac nowego miejsca-tam gdzie akurat pottrzebuja

Jak dotad jest "replay" z Drumiego- wygonionego przez Ptaka -ktory skonczyl (na tamten czas) w Craxie,
ktora wolalla go wziac , niz pzowolic aby znow im tak wazne gole(dla Pogoni) wbijał !


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005