Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5023 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 10:09
Ciekawe te polemiki odnośnie do nowego trenera, który wczoraj został wybrany, a już wielu ocenia czy JEST dobry, czy zły. Na jakiej podstawie można ocenić człowieka, który nie przeprowadził jeszcze ANI JEDNEGO TRENINGU w roli pierwszego coacha.

Co z tego, że Stolarczyk nie ma jeszcze doświadczenia. Świat zna przecież przypadki, że wybitnymi późniejszymi trenerami stają się dawni piłkarze, biegający niegdyś sporo lat po ligowych boiskach (gdzieś w końcu muszą zacząć nowy fach). Zdarza się oczywiście również w drugą stronę (przykład z górnej półki - Diego Maradona czy Zbigniew Boniek). W mojej ocenie Stolarczyk zna własne podwórko i ma ten plus, że nie musi się aklimatyzować. Zresztą - trener z doświadczeniem nie jest gwarancją sukcesu, czego przykładem są chociażby ostatnie mecze Wisły Kraków i zwolnienie Kasperczaka.

Wracając jeszcze do meczu Pogoni z Flotą - obszerny skrót spotkania:

http://www.youtube.com/watch?v=-Nb-lQO0B0c

Muzyka w tle jaka jest taka jest, ale całość nieźle, moim zdaniem, zmontowana. Pozdrawiam.


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 10:20

  Stary Dziad napisał:  
Jak komuś brakuje kasy to śmiało można stawiać zwycięstwo Pogoni w Nowym Sączu.



Nam nie brakuje. Stalismy w lesie, to zaoszczedzilismy.


1948
Orzeł.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 10:22

  Wolff napisał:  

  Orzoł napisał:  

  Wolff napisał:  
Stolarczyk nie nadaje się!Człowiek bez doświadczenia.Po raz kolejny strzelają sobie działacze samobója.



Przestańcie w końcu pierdolić i narzekać!!! Jest Stolarczyk i koniec kropka. Gdyby był nieodpowiednim człowiekiem na to stanowisko na pewno zarząd podpisał by kontrakt z kimś innym bardziej ogarniętym. Stolarczykowi potrzeba zaufania i trochę czasu. Dobrym przykładem na dobrego młodego trenera jest Probierz, jemu kiedyś też ktoś musiał zaufać i zobaczcie do czego doszedł.



To raczej Ty przestań pierdolić swoje farmaceuty!!!W obecnej sytuacji w jakiej sie znajdujemy nie ma czasu na eksperymentowanie a właśnie za takie działanie uważam zatrudnienie Stolarczyka.



Myślisz, że gdyby przyszedł Michniewicz lub Lenczyk odrazu zaczeli by wygrywać?! Trener musi poznać drużynę zobaczyć jak się zachowują poszczególni gracze, a Stolarczyk własnie to ma widział kto jest w optymalniej formie i komu należy dać szanse. Więc nie sądzę żeby Stolar był złym wyborem!!


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7915 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 10:50
Sam mam mieszane uczucia po takim wyborze. Ale po zastanowieniu sie mozna stwierdzić, że może to wypalić. Przecież Stolarczyk nie będzie teraz budował drużyny. Ma juz zawodników i tacy będa niezaleznie od trenera. Każdy z nas mógłby ich ustawić na boisku w sposób bardzo zblizony do siebie. Szkieletu by sie nie zmieniało. kluczem bedzie zmotywowanie zawodników i zapewnienie sobie autorytetu przez trenera, który przecież z wieloma jest bliskim kolegą. Taki Olo musi pomóć w tym Stolarczykowi. Czyli podporządkować się bez gadania decyzjom i nawet zrobic krok do tylu pod katem bliskości wzajemnych stosunków. W zespole nie może powstac ferment. Wydaje mi się, że Stolarczyk ma pwene cechy takie jak zdecydowanie, ostrość, twardość, które moga okazać się bardzo pomocne i byc może decydujące.
Mankamentem na dłuższą metę jest brak doświadczenia. Jednak trener predzej czy później staje w obliczu niespodziewanych sytuacji i jeżeli takich momentów nie ma za wiele za sobą to czesto placi frycowe. Jeżeli teraz bedzie wszystko ok, to kolejnym trudnym momentem będą przygotowania do nastepnej rundy. nad tym trzeba zacząć pracować odpowiednio wczesnie.
Ogólnie choc liczylem na kogoś ze starszej półki, to jestem umiarkowanym optymistą. Choć to eksperyment, to trzeba przyznac, że głownymi jego sponsorami są właściciele klubu. Mam nadzieję, że wiedzą co robią. Zresztą jak widać też zdobywają doświadczenie.
Trzeba dać nowej ekipie trzy, cztery mecze czasu i wsparcia. Jeżeli w nich bedzie zdobyte ponad 50% punktów to ok. Jeżeli poniżej, to trzeba wprowadzać kolejne zmiany. Inaczej na awans bedzie mozna sobie pogwizdać.


21:37
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7681 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 11:39
Ja tam wieże w Stolara. To będzie taki nasz Jurgen Klinsmann z 2006 roku lub Gianluca Viali z Chelsea. Dajmy chłopu czas. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Życie pokazało że potrafi płatać figle i może za 10 lat ujrzymy Stolara prowadzącego kadre czym zamknie mordy swoim krytykom :D


Babilon Team
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5016 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 12:47
Tak ja większość uczucia co do tego że Stolarz został "pierwszym" są mieszane.Przede wszystkim nie ma żadnego doświadczenia jako trener w piłce seniorskiej.Trenowanie juniorów i prowadzenie "rozgrzewki" jako asystent to jednak za mało.I to może powodować brak autorytetu u zawodników jako trener.Bo za karierę zawodniczą na pewno ma spory szacunek u naszych kopaczy.W końcu grał(ale grał a nie był) tyle lat w Wiśle z którą zdobył 3 tytuły Mistrza Polski.Większość zawodników po za Olem może o takim dorobku pomarzyć i zapewne go nigdy nie osiągnie.Teraz musi udowodnić przed nimi że jest gościem na odpowiednim miejscu, który może ich skutecznie poprowadzić.Mam nadzieje że nie będzie tzw."kolesiostwa" bo z niektórymi grał razem,a wtedy na pewno nic z tego nie będzie.Chociaż patrząc na charakter Stolarza choćby z boiska, to jest gościem który nie da sobie w w "kasze dmuchać".Nie mówię żeby był typem kata, ale naszym kopaczom za Mandrysza ewidentnie się "poluzowało".Jeśli będzie typem dobrego kolegi,to w chwilach kryzysu szybko go powiozą.I znów będzie wina trenera bo wszystkich kopaczy nie wyrzucą.Asystentami są Sławek Rafałowicz i Darek Adamczuk.I choćby ten drugi który jest medalistą olimpijskim i widział trochę świata grając choćby w Glasgow Rangers, przekaże trochę doświadzczenia dla dobra Pogoni.Maćkowi życzę powodzenia bo to "swój chłop" i mam nadzieje że mu się uda.Czas mimo że to dopiero 3 kolejka powoli się kończy i jeśli "nie wypali" to chyba trzeba myślec o następnym sezonie bo Piast i ŁKS powoli uciekają.


Jacck
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6655 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 12:53
Największym błędem Mandrysza był Jego minimalizm. Często po strzeleniu gola następowało głębokie cofnięcie i obrona wyniku . Ile my tak punktów straciliśmy w zeszłym sezonie. Remisowaliśmy i przegrywaliśmy wygrane mecze. Na palcach jednej ręki można policzyć mecze w których w ciągu ostatnich sezonów absolutnie zdominowaliśmy przeciwnika. Bardzo często grając na wyjeździe , graliśmy na remis, co przy punktacji 3 za wygraną 1 na remis jest wielkim błędem. Z naszym obecnym potencjałem w każdym meczu musimy grać wybitnie ofensywnie o zwycięstwo , liczę na to ,że Stolarczyk właśnie tak będzie ustawiał zespół. Wierzę w Niego.


Wielkopolska zawsze wierna Pogoni....
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 12:54

  Orło napisał:  
Ja tam wieże w Stolara. To będzie taki nasz Jurgen Klinsmann z 2006 roku lub Gianluca Viali z Chelsea. Dajmy chłopu czas. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Życie pokazało że potrafi płatać figle i może za 10 lat ujrzymy Stolara prowadzącego kadre czym zamknie mordy swoim krytykom :D



Dokładnie pozyjemy zobaczymy :). Czas pokarze na co go stac , oceniac bedziemy mogli po kilku meczach pod jego wodza.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7844 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 13:11

  Orło napisał:  
Ja tam wieże w Stolara. To będzie taki nasz Jurgen Klinsmann z 2006 roku lub Gianluca Viali z Chelsea. Dajmy chłopu czas. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Życie pokazało że potrafi płatać figle i może za 10 lat ujrzymy Stolara prowadzącego kadre czym zamknie mordy swoim krytykom :D



Zamiast bujać w obłokach to wypada zajrzeć do słownika. Wracając do Stolarczyka. Zaryzykowali Ci co wykładają pieniądze i to oni przede wszystkim poniosą konsekwencje swojej decyzji. Chcieli się zabawić w "poławiaczy pereł" to się zabawili. Ja to oceniam 50/50. Warto zauważyć, zgodnie z polityką właścicieli (od kiedy gastro są w klubie), nikt kto nie był piłkarzem Pogoni nie może być jej trenerem:)


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5474 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 13:13

  Orzoł napisał:  

  Wolff napisał:  

  Orzoł napisał:  

  Wolff napisał:  
Stolarczyk nie nadaje się!Człowiek bez doświadczenia.Po raz kolejny strzelają sobie działacze samobója.



Przestańcie w końcu pierdolić i narzekać!!! Jest Stolarczyk i koniec kropka. Gdyby był nieodpowiednim człowiekiem na to stanowisko na pewno zarząd podpisał by kontrakt z kimś innym bardziej ogarniętym. Stolarczykowi potrzeba zaufania i trochę czasu. Dobrym przykładem na dobrego młodego trenera jest Probierz, jemu kiedyś też ktoś musiał zaufać i zobaczcie do czego doszedł.



To raczej Ty przestań pierdolić swoje farmaceuty!!!W obecnej sytuacji w jakiej sie znajdujemy nie ma czasu na eksperymentowanie a właśnie za takie działanie uważam zatrudnienie Stolarczyka.



Myślisz, że gdyby przyszedł Michniewicz lub Lenczyk odrazu zaczeli by wygrywać?! Trener musi poznać drużynę zobaczyć jak się zachowują poszczególni gracze, a Stolarczyk własnie to ma widział kto jest w optymalniej formie i komu należy dać szanse. Więc nie sądzę żeby Stolar był złym wyborem!!



Właśnie dlatego uważam że powinien przyjść ktoś nowy.


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5950 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 13:27
Uważam, że decyzja jest spóźniona o kilka miesięcy. Stolarczykowi trzeba było dać szansę po przegranym finale PP i straceniu szans na awans. Miałby czas, żeby się sprawdzić a teraz to jest za duże ryzyko.

Znamienne wydaje się być zdanie wypowiedziane przez jednego z prezesów, że oferta Stolarczyka przebiła wszystkie inne. CZYM ? Wysokością oczekiwanych zarobków ?!


PS
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7681 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 13:47

  Olaf napisał:  

  Orło napisał:  
Ja tam wieże w Stolara. To będzie taki nasz Jurgen Klinsmann z 2006 roku lub Gianluca Viali z Chelsea. Dajmy chłopu czas. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Życie pokazało że potrafi płatać figle i może za 10 lat ujrzymy Stolara prowadzącego kadre czym zamknie mordy swoim krytykom :D



Zamiast bujać w obłokach to wypada zajrzeć do słownika.



Zluzuj i patrz na siebie :]


Babilon Team
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5833 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 13:47
hmm, ja po analizie na chłodno nieco zmieniłem swoje nastawienie - na plus. Trzeba dać szansę, może impuls w postaci zmiany trenera pozwoli chlopakom na wyzwolenie całej energii jaka w nich drzemie. I dobrze sie stało , że pierwszy testem będzie wyjazd no Nowego Sącza. Po pierwsze dlatego, że Sandecja wydaje się być mocniejszą drużyna tak od Floty jak i od KSZO (a więc od dwóch poprzednich rywali, ŁKSu nie liczę) a po drugie dlatego,że Pogoń od zawsze ma problem z ładną i skuteczną grą na wyjazdach - a bez punktów zdobywanych poza Szczecinem nie da się awansować. Reasumując: dobry występ w Nowym Sączu będzie bardzo dobrą oznaką, którą będzie można potwierdzić u siebie z Dolcanem (absolutnie musza być 3 punkty i to nie zdobyte po wygranej 1-0 !! ) a potem mega trudny wyjazd do Gliwic...

7 punktów w 3 najbliższych meczach to minimum , które pozwoli na przekonanie mnie do Maćka , jako trenera Pogoni


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 14:06
Moim zdaniem, co do efektów pracy Stolarczyka w Pogoni musimy poczekać na pierwsze wyniki, czy będzie w stanie coś zmienić zobaczymy w przyszłości.

Kolejną sprawą jest kolesiostwo jakie się zagnieździło skutecznie w Naszym klubie. Zatrudnienie najpierw Dymkowskiego, potem Stolarczyka na drugiego trenera, następnie nie wiadomo czemu następuje zmiana trenera bramkarzy na kolejnego znajomego "starej gwardii" Pogoni. Teraz mamy do czynienia z awansem Stolarczyka na pierwszego trenera. Coś mi się wydaje, że włodarze nie chcą nikogo spoza Naszego klubu, bo są układy, układziki i ktoś z zewnątrz mógłby to popsuć.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 14:28

  ofi napisał:  
Maciej Stolarczyk, trener Pogoni Szczecin, decyzją Wydziału Szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej otrzymał licencję na prowadzenie zespołu I ligi. Licencja została przyznana na jeden sezon rozgrywkowy.



"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 15:37
Z jednej strony w tej chwili narzekacie wszyscy, że za dużo piłkarzy związanych niegdyś z Pogonią, bo układy etc. Akurat jako trenera można by się do tego jeszcze trochę przyczepić, bo początkowo też byłem do tego nastawiony mocno sceptycznie i bardziej liczyłem na typowego fachowca i do tego dochodzi to, że Stolarczyk był już asystentem.. Ale właściwie jak się zastanowić, to on zajmował się głównie rozgrzewkami etc, decydujący w całej reszcie był głoś Mandrysza.
Ale wracając do 'starej gwardii'. Jeszcze niedawno wszyscy narzekali, że pozbywa się z klubu osób z nim związanych. Obecnie jest ich coraz więcej, co z kolei też jest złe, bo to na pewno kwestia 'układu'. Polaka nigdy nie zadowolisz.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
joint2us
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5527 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 18:32

  Święty napisał:  
Z jednej strony w tej chwili narzekacie wszyscy, że za dużo piłkarzy związanych niegdyś z Pogonią, bo układy etc. Akurat jako trenera można by się do tego jeszcze trochę przyczepić, bo początkowo też byłem do tego nastawiony mocno sceptycznie i bardziej liczyłem na typowego fachowca i do tego dochodzi to, że Stolarczyk był już asystentem.. Ale właściwie jak się zastanowić, to on zajmował się głównie rozgrzewkami etc, decydujący w całej reszcie był głoś Mandrysza.
Ale wracając do 'starej gwardii'. Jeszcze niedawno wszyscy narzekali, że pozbywa się z klubu osób z nim związanych. Obecnie jest ich coraz więcej, co z kolei też jest złe, bo to na pewno kwestia 'układu'. Polaka nigdy nie zadowolisz.



Juz wczoraj chcialem to napisac ale stwierdzilem ze kopanie sie z koniem nie ma sensu!!!Szczecinska albo zadna!!!Pamietacie co niektorzy czy taka pamiec krotka????


Jestem paprykarzem i jestem z tego dumny!!!!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8250 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 22:18

  Radziu napisał:  

Kolejną sprawą jest kolesiostwo jakie się zagnieździło skutecznie w Naszym klubie.(....) Coś mi się wydaje, że włodarze nie chcą nikogo spoza Naszego klubu, bo są układy, układziki i ktoś z zewnątrz mógłby to popsuć.



Coś się chyba komuś we łbie poprzestawiało - nie żebym był fanatykiem Maćka na stanowisku I trenera, czy Darka jako asystenta. Ale... to są nasi - Pogoniarze. Zapomniał już jeden z drugim o haśle: "Szczecińska albo żadna"? Lenczyk Wam się marzy? A jak spierniczał po paru tygodniach w Szczecinie do Ruchu Chorzów to było zachowanie godne trenera Pogoni? Michniewicz - a jego 700 telefonów do Fryzjera?? O pogodę się dopytywał czy kursy walut sprawdzał?

Nie wiem czy Stolar ma papiery na trenerkę, ale Guardiola w Barcelonie też był skazywany na pożarcie - koleś bez żadnego doświadczenia objął klub, którego każdy rezerwowy jest więcej warty niż roczny budżet Pogoni a osiągnął w pierwszym roku więcej, niż opływający w kasę magicy europejskiej trenerki - dla niekumatych:

Oficjalnie podpisał kontrakt z klubem 5 czerwca 2008,
W sezonie 2008/2009 zdobył:
- mistrzostwo Hiszpanii
- Puchar Króla.
- 27 maja wywalczył pierwszą w historii klubu potrójną koronę, zdobywając Puchar Europy, pokonując w Rzymie 2-0 Manchester United.


Rozliczać będziemy z efektów - i Zarząd i sztab trenerski.

Obyśmy za rok rozkminiali ilu nas pojedzie do Warszawy, Krakowa, Zabrza...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 23:14
"Wydział Dyscypliny PZPN podtrzymał kary finansowe za zachowanie kibiców podczas spotkań Pucharu Polski z Zagłębiem Sosnowiec i Ruchem Chorzów. Jest to odpowiedź na odwołanie złożone wspólnie przez Pogoń Szczecin SA i SKPS Portowcy.

Za efektowną oprawę z użyciem środków pirotechnicznych podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec na Pogoń nałożono karę w wysokości 15 tysięcy złotych.
Za wtargnięcie kibiców na murawę po spotkaniu półfinałowym Pucharu Polski z Ruchem Chorzów i użycie środków pirotechnicznych na klub nałożono karę w wysokości 30 tysięcy złotych.
Anulowano za to karę nałożoną na klub po meczu Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście w wysokości 10 tysięcy złotych. "


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/08/2010 23:44

  Radziu napisał:  
Moim zdaniem, co do efektów pracy Stolarczyka w Pogoni musimy poczekać na pierwsze wyniki, czy będzie w stanie coś zmienić zobaczymy w przyszłości.

Kolejną sprawą jest kolesiostwo jakie się zagnieździło skutecznie w Naszym klubie. Zatrudnienie najpierw Dymkowskiego, potem Stolarczyka na drugiego trenera, następnie nie wiadomo czemu następuje zmiana trenera bramkarzy na kolejnego znajomego "starej gwardii" Pogoni. Teraz mamy do czynienia z awansem Stolarczyka na pierwszego trenera. Coś mi się wydaje, że włodarze nie chcą nikogo spoza Naszego klubu, bo są układy, układziki i ktoś z zewnątrz mógłby to popsuć.



Radziu mi się wydaje, że Ty to jesteś nowa od nowa, tylko teraz pod nowym imieniem, a jak zwykle szukasz dziury w całym.
Moim zdaniem pozytywne jest zatrudnianie ludzi związanych z Pogonią jakąś więzią i dla których Pogoń to coś więcej niż jakiś obojętnie jaki klub.
Gwarancji, że teraz będzie lepiej nie ma, ale na pewno jest na to szansa. Oby nowemu sztabowi szkoleniowemu się powiodło, Pogoń zaczęła wygrywać i wydobyła się wreszcie z tego marazmu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005