Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Międzyzdroje
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4475 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 08:36

  Cortez napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  M.K 74 napisał:  
15 marzec 2012 roku, śmieszny prezesina pzpn-u Lato, wizytuje na zaproszenie ozpn stadion i klub Pogoni. Po wizytacji w jednej z najbardziej ekskluzywnych hotelowych szczecińskich restauracji odbywa się zakrapiana biba. A że prezesina za kołnierz nie wylewa, napierdolił się jak świnia. Wszyscy nad nim skaczą, na czele z włodarzami Pogoni i Bednarkiem. Tylko biesiadujący nie wiedzą że kelnerzy to zagorzali kibice Pogoni, a ściany mają uszy. Lato: - Pogoń w tym roku nie awansuje do Ekstraklasy, nie ma szans. Brak stadionu i innych brakujących spraw, nie pozwala na awans. Macie kontrolować tabele. Awansuje Piast i Zawisza bo ma nowoczesne stadiony.

Kto by się spodziewał że te słowa będą prawdziwe. Wygrywamy z Piastem, i zaczyna się seria meczów przegranych. Gdy bezspośredni rywale do awansu wygrywają, My też. Gdy dostają w pizdeczkę, lub remisują My też. Musimy przecież kontrolować tabelę.

Usłyszane dzisiaj od kibica który jest poważnym dorosłym człowiekiem, i który jako kelner obsługiwał tą libację!

To co oglądamy i w co wierzymy to jeden wielki teatr!!!!! Awansu nie będzie.




Tak też od samego początku myślałem. Wyszło, że nie handlowali ale oddawali punkty dla Zawiszy i Piasta przegrywając z jakimiś wioskami. I przykro mi to stwierdzić ale póki nie będzie e-klasy ja na sprzedane (darmo) mecze chodził nie będę.

Mam nadzieję, że ta plotka mija się z prawdą chociaż patrząc na tabelę, zgadza się to w 100%.

Wychodzi na to, że zrobiono nas w ch**a - bez mydła.




Człowiek nigdy by w to nie wierzył , ale wszystkie gwiazdy na niebie wskazuja ze tak moze wlasnie byc wystarczy luknac na tabele i scenariusz " Lato " jak w morde strzelił.
No ale skoro nie mamy stadionu i puki co miec nie bedziemy to extraklasa oddala sie nie tylko w tym roku !!



No ale moim zdaniem tylko ekstraklasa może nadać tematowi stadionu odpowiedniego tempa.


Zaczęło się 28 sierpnia 1993 i tak jest do dzisiaj!
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 08:53

  Międzyzdroje napisał:  

  Cortez napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  M.K 74 napisał:  
15 marzec 2012 roku, śmieszny prezesina pzpn-u Lato, wizytuje na zaproszenie ozpn stadion i klub Pogoni. Po wizytacji w jednej z najbardziej ekskluzywnych hotelowych szczecińskich restauracji odbywa się zakrapiana biba. A że prezesina za kołnierz nie wylewa, napierdolił się jak świnia. Wszyscy nad nim skaczą, na czele z włodarzami Pogoni i Bednarkiem. Tylko biesiadujący nie wiedzą że kelnerzy to zagorzali kibice Pogoni, a ściany mają uszy. Lato: - Pogoń w tym roku nie awansuje do Ekstraklasy, nie ma szans. Brak stadionu i innych brakujących spraw, nie pozwala na awans. Macie kontrolować tabele. Awansuje Piast i Zawisza bo ma nowoczesne stadiony.

Kto by się spodziewał że te słowa będą prawdziwe. Wygrywamy z Piastem, i zaczyna się seria meczów przegranych. Gdy bezspośredni rywale do awansu wygrywają, My też. Gdy dostają w pizdeczkę, lub remisują My też. Musimy przecież kontrolować tabelę.

Usłyszane dzisiaj od kibica który jest poważnym dorosłym człowiekiem, i który jako kelner obsługiwał tą libację!

To co oglądamy i w co wierzymy to jeden wielki teatr!!!!! Awansu nie będzie.




Tak też od samego początku myślałem. Wyszło, że nie handlowali ale oddawali punkty dla Zawiszy i Piasta przegrywając z jakimiś wioskami. I przykro mi to stwierdzić ale póki nie będzie e-klasy ja na sprzedane (darmo) mecze chodził nie będę.

Mam nadzieję, że ta plotka mija się z prawdą chociaż patrząc na tabelę, zgadza się to w 100%.

Wychodzi na to, że zrobiono nas w ch**a - bez mydła.




Człowiek nigdy by w to nie wierzył , ale wszystkie gwiazdy na niebie wskazuja ze tak moze wlasnie byc wystarczy luknac na tabele i scenariusz " Lato " jak w morde strzelił.
No ale skoro nie mamy stadionu i puki co miec nie bedziemy to extraklasa oddala sie nie tylko w tym roku !!



No ale moim zdaniem tylko ekstraklasa może nadać tematowi stadionu odpowiedniego tempa.



Zgadza się...zawsze będziemy słyszeć: po co wam nowy stadion jak nie gracie w ekstraklasie ? na 1 ligę ten w zupełności wystarczy,inne kluby mają jeszcze gorsze itd...


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7886 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 08:57
Jak tu życ bez spisku. Wszysko sprzedane, załatwione, oszukane, obstawione u buka. Lato prawdopodobnie dogadał się z Tarasiewiczem że Pogon w Bydgoszczy przegrała. W spisku jest tez Janukiewicz bo wpuscił szmatę ze Stróżami. Pomijam już innych piłkarzy.
Pogon jest w takiej sytuacji nie za przyczyna sędziow, PZPN czy czegoś innego tylko dlatego że nie potrafiła wygrac kilku oczywistych do wygrania meczy. I nie ma co pisać pierdół o jakims spisku. Poza tym bajki o rewelacyjnym stadionie w Bydgoszczy mozna opowiadac dzieciom. To stadion LEKKOATLETYCZNY. Żadna profesjonalna liga za takim nie tęskni. Byc może Lato chciałby aby wszedł Zawisza i Piast. Wolno mu mieć takie typy czy sympatie. Ale ja jak dotąd nie widzę żadnego istotnego wpływu PZPNu na naszą sytuację.


21:37
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7128 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 09:15

  verte napisał:  
Jak tu życ bez spisku. Wszysko sprzedane, załatwione, oszukane, obstawione u buka. Lato prawdopodobnie dogadał się z Tarasiewiczem że Pogon w Bydgoszczy przegrała. W spisku jest tez Janukiewicz bo wpuscił szmatę ze Stróżami. Pomijam już innych piłkarzy.
Pogon jest w takiej sytuacji nie za przyczyna sędziow, PZPN czy czegoś innego tylko dlatego że nie potrafiła wygrac kilku oczywistych do wygrania meczy. I nie ma co pisać pierdół o jakims spisku. Poza tym bajki o rewelacyjnym stadionie w Bydgoszczy mozna opowiadac dzieciom. To stadion LEKKOATLETYCZNY. Żadna profesjonalna liga za takim nie tęskni. Byc może Lato chciałby aby wszedł Zawisza i Piast. Wolno mu mieć takie typy czy sympatie. Ale ja jak dotąd nie widzę żadnego istotnego wpływu PZPNu na naszą sytuację.



Jeszcze 2 mecze i wszystko bedzie jasne jak słonce :)


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
martinezg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4475 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 09:27
Naszym zawodnikom przydałby się ktoś od motywacji, ktoś taki jak ten koleś:

I am a champion


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 11:14

  M.K 74 napisał:  
15 marzec 2012 roku, śmieszny prezesina pzpn-u Lato, wizytuje na zaproszenie ozpn stadion i klub Pogoni. Po wizytacji w jednej z najbardziej ekskluzywnych hotelowych szczecińskich restauracji odbywa się zakrapiana biba. A że prezesina za kołnierz nie wylewa, napierdolił się jak świnia. Wszyscy nad nim skaczą, na czele z włodarzami Pogoni i Bednarkiem. Tylko biesiadujący nie wiedzą że kelnerzy to zagorzali kibice Pogoni, a ściany mają uszy. Lato: - Pogoń w tym roku nie awansuje do Ekstraklasy, nie ma szans. Brak stadionu i innych brakujących spraw, nie pozwala na awans. Macie kontrolować tabele. Awansuje Piast i Zawisza bo ma nowoczesne stadiony.

Kto by się spodziewał że te słowa będą prawdziwe. Wygrywamy z Piastem, i zaczyna się seria meczów przegranych. Gdy bezspośredni rywale do awansu wygrywają, My też. Gdy dostają w pizdeczkę, lub remisują My też. Musimy przecież kontrolować tabelę.

Usłyszane dzisiaj od kibica który jest poważnym dorosłym człowiekiem, i który jako kelner obsługiwał tą libację!

To co oglądamy i w co wierzymy to jeden wielki teatr!!!!! Awansu nie będzie.



A gdzie kolega kelner był, kiedy był początek rundy czy po pierwszych meczach, gdy można było spokojnie snuć insynuacje. teraz gdy wszystko tworzy sie w pewną logiczną całość i wszystko sie klaruje, nostramadusów czy innych takich co gdzieś cos usłyszeli czy zobaczyli nagle przybędzie niczym grzybów po deszczu. a że to cyrk ( nie obrażajmy instytucji jaką jest teatr) to pełna zgoda.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 11:40

  M.K 74 napisał:  
15 marzec 2012 roku, śmieszny prezesina pzpn-u Lato, wizytuje na zaproszenie ozpn stadion i klub Pogoni. Po wizytacji w jednej z najbardziej ekskluzywnych hotelowych szczecińskich restauracji odbywa się zakrapiana biba. A że prezesina za kołnierz nie wylewa, napierdolił się jak świnia. Wszyscy nad nim skaczą, na czele z włodarzami Pogoni i Bednarkiem. Tylko biesiadujący nie wiedzą że kelnerzy to zagorzali kibice Pogoni, a ściany mają uszy. Lato: - Pogoń w tym roku nie awansuje do Ekstraklasy, nie ma szans. Brak stadionu i innych brakujących spraw, nie pozwala na awans. Macie kontrolować tabele. Awansuje Piast i Zawisza bo ma nowoczesne stadiony.

Kto by się spodziewał że te słowa będą prawdziwe. Wygrywamy z Piastem, i zaczyna się seria meczów przegranych. Gdy bezspośredni rywale do awansu wygrywają, My też. Gdy dostają w pizdeczkę, lub remisują My też. Musimy przecież kontrolować tabelę.

Usłyszane dzisiaj od kibica który jest poważnym dorosłym człowiekiem, i który jako kelner obsługiwał tą libację!

To co oglądamy i w co wierzymy to jeden wielki teatr!!!!! Awansu nie będzie.



Czy ja wiem? może padały nazwy klubów które mają nowoczesne stadiony np.Zawisza, Piast.. może kelner usłyszał jakieś zdania wyrwane z kontekstu...nie wierzę że Lato jest aż tak głupi, że gadał to w miejscu pubicznym w obecności kilku czy kilkunastu osób .


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7886 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 11:56
I czy w tym spotkaniu uczestniczył Długosz??
:)


21:37
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7810 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 12:20

  weteran58 napisał:  

  M.K 74 napisał:  
15 marzec 2012 roku, śmieszny prezesina pzpn-u Lato, wizytuje na zaproszenie ozpn stadion i klub Pogoni. Po wizytacji w jednej z najbardziej ekskluzywnych hotelowych szczecińskich restauracji odbywa się zakrapiana biba. A że prezesina za kołnierz nie wylewa, napierdolił się jak świnia. Wszyscy nad nim skaczą, na czele z włodarzami Pogoni i Bednarkiem. Tylko biesiadujący nie wiedzą że kelnerzy to zagorzali kibice Pogoni, a ściany mają uszy. Lato: - Pogoń w tym roku nie awansuje do Ekstraklasy, nie ma szans. Brak stadionu i innych brakujących spraw, nie pozwala na awans. Macie kontrolować tabele. Awansuje Piast i Zawisza bo ma nowoczesne stadiony.

Kto by się spodziewał że te słowa będą prawdziwe. Wygrywamy z Piastem, i zaczyna się seria meczów przegranych. Gdy bezspośredni rywale do awansu wygrywają, My też. Gdy dostają w pizdeczkę, lub remisują My też. Musimy przecież kontrolować tabelę.

Usłyszane dzisiaj od kibica który jest poważnym dorosłym człowiekiem, i który jako kelner obsługiwał tą libację!

To co oglądamy i w co wierzymy to jeden wielki teatr!!!!! Awansu nie będzie.



Czy ja wiem? może padały nazwy klubów które mają nowoczesne stadiony np.Zawisza, Piast.. może kelner usłyszał jakieś zdania wyrwane z kontekstu...nie wierzę że Lato jest aż tak głupi, że gadał to w miejscu pubicznym w obecności kilku czy kilkunastu osób .



srednio wiarygodno opowiesc- 2 miechy po fakcie kiedy tabela wyglada jak wyglada? w marcu nikt nie brał na poważnie tego, że zawisza awansuje zwłaszcza przez pierwsze kolejki gdy grali do dupy...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4475 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 12:23
Kurwa Jan Brzechwa lepszej bajki by nie napisał..
Opowieść kulawa jak Noll.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7620 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 13:10

  verte napisał:  
Jak tu życ bez spisku. Wszysko sprzedane, załatwione, oszukane, obstawione u buka. Lato prawdopodobnie dogadał się z Tarasiewiczem że Pogon w Bydgoszczy przegrała. W spisku jest tez Janukiewicz bo wpuscił szmatę ze Stróżami. Pomijam już innych piłkarzy.
Pogon jest w takiej sytuacji nie za przyczyna sędziow, PZPN czy czegoś innego tylko dlatego że nie potrafiła wygrac kilku oczywistych do wygrania meczy. I nie ma co pisać pierdół o jakims spisku. Poza tym bajki o rewelacyjnym stadionie w Bydgoszczy mozna opowiadac dzieciom. To stadion LEKKOATLETYCZNY. Żadna profesjonalna liga za takim nie tęskni. Byc może Lato chciałby aby wszedł Zawisza i Piast. Wolno mu mieć takie typy czy sympatie. Ale ja jak dotąd nie widzę żadnego istotnego wpływu PZPNu na naszą sytuację.



Może i jest czysto, jednak np. byłeś na meczu z Katowicami? Takiego gwizdania w jedną stronę nie widziałem już dawno i to takie ewidentne sytuacje gdzie czasami sędzia stał kilka metrów obok


Pogoń Szczecin MKS!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7620 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 13:11

  xxjarek05xx napisał:  
Kurwa Jan Brzechwa lepszej bajki by nie napisał..
Opowieść kulawa jak Noll.



już widze te tytułu jakby przypadkiem udało nam się awansować: "Na szczudłach do ekstraklasy"


Pogoń Szczecin MKS!
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6517 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 13:13
Dalej słuchajcie pokemona M.K 74... Szkoda waszych nerwów


Amat victoria curam
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 13:22

  WM napisał:  
Dalej słuchajcie pokemona M.K 74... Szkoda waszych nerwów



Podzieliłem się informacją którą usłyszałem. Dla mnie od wiarygodnego gośćia. Po to kurwa jest to forum żeby takie rzeczy pisać! A czy pokemona to polemizował bym.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4417 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 14:25
ta informacja moze byc wiarygodna,ale to i tak nic nie zmieni ... w niedziele po grze bedzie widac czy chca awansowac.mecz musza wygrac i liczyc na potkniecia innych.ta cala liga smierdzi na kilometr ... my naiwnie wierzymy,ze zgubili forme i jakims cudem awansuja,a prawde znaja wlasciciele klubu i pilkarzyki ... moze kiedys i my poznamy prawde,ale i tak to nic nie zmieni.
zwrociliscie uwage jak po bramce Vuk biegl z pilka na srodek i prawie ja wbil w murawe ;) czym blizej konca sezonu to Vuk lepiej gra.czyzby zalatwia kontrakt na nastepny sezon ;) tylko po co?!


ZIOMEK Łukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4998 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 18:42

  M.K 74 napisał:  

  WM napisał:  
Dalej słuchajcie pokemona M.K 74... Szkoda waszych nerwów



Podzieliłem się informacją którą usłyszałem. Dla mnie od wiarygodnego gośćia. Po to kurwa jest to forum żeby takie rzeczy pisać! A czy pokemona to polemizował bym.



M.K 74 przestań pisać głupoty i nie potrzebnie podbużać innych kibiców. Chciałeś zaistnieć na forum? Brawo udało ci się <brawo> Prawda jest taka, że mamy tylko kilku dobrych piłkarzy a nie drużyne. Tarasiewicz nie ma pojęcia o naszej drużynie bo przecież każdy widzi, że Noll, Wiliams, Hernani (po nim się tego nie spodziewałem, że bedzie taki slaby) Ja bym już wolał, żeby grał na obronie jak jesiennią Matuszczyk z Radlerem na środku po lewej Pietruszka i na prawej Fraczczak lub Hricko i na bramce oczywiscie Janukiewicz (1 błąd nie świadczy o tym, że jest słaby) jako defensywny Golla na środku pomocy Akahoshi po lewej pomocy Kolendowicz a po prawej dałbym Budka (mimo iż jest słaby jak chuj ale może gdyby zagrał pare meczow z rzedu to by się rozkręcił) i zagrał bym 2 napastnikami Vuk i Donald. Czyli zagrał bym ustawieniem 4-1-3-2 :) Trzeba postawić wszystko na jedną kartę nie ma już innego wyjścia ale znając naszego trenerka to zagramy 1 napastnikiem i 2 defensywnymi pomocnikami bo mamy co bronic :D To sa moje przemyslenia. Co o nich sadzicie? Dobrze mówie/pisze? Pozdrawiam wszystkich kibiców!!!


FC Stargard
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 19:39
A ja dalbym im do przesluchania ten kawalek i niech wezma go sobie do serca i dzialaja jak nalezy Tytuł strony


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 19:48
Obiektywnie mówiąc nie zasługujemy na ekstraklasę,o ile jesienią na farcie i Płatku jeszcze coś szło,to wiosną jeden wielki pogrzeb na murawie był.Polska piłka jednak jest taka dziwna,że nie zdziwię ani jak awansują,ani jak nie awansują.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 21:17

  Dostojny kocur napisał:  
Tragedia na chłodno.

Najlepiej grają Ci co dostali najwięcej po dupie od kibiców Ława i Vuk - do tego Kolenda, Frączczak i Japoniec, czasem Pietrucha.
Reszta grająca wczoraj z Zawiszą do WYPIERDOLENIA.
I proszę nie bronić Fabisia tylko dlatego, że jest stąd jest słaby i nie powinien grać już nigdy dla Pogoni.
TARAŚ przestań chlać!
Chciałbym poznać ile wydawał klub na wynagrodzenia na koniec tamtego sezonu, a ile wydaje teraz.



Vuk gra najlepiej...? Chyba nie byłeś na tym meczu... Marnuje jak zwykle nadarzające się sytuacje. To strzela z bliska nad poprzeczką zamiast do bramki, to loba tak kaleczy, że zostaje chyba tylko się popłakać. Przecież strzelanie goli to dla niego "kosmos". Nie wiem jak on mógł radzić sobie w ekstraklasie.
Fabiniak faktycznie zagrał dennie, ale z Radka nie ma co robić jakiegoś "super bohatera - supermena", bo to wychodzi bokiem jak w meczu ze Stróżami. Moim zdaniem powinien wrócić do bramki Janukiewicz.
Ta sytuacja z Latą i ustalenie kto awansuje, a kto nie, wydaje się być prawdopodobna. Ustalenia przy zielonym stoliku przecież na tym co było wtedy, jednak się nie kończą. Jest szansa, że na dwie kolejki przed końcem coś się zmieni. Może któryś prezes więcej kasy sypnie za awans, albo coś takiego. Karty są już rozdane, ale rozgrywka "Piłkarskiego Pokera" w wydaniu pierwszoligowym nadal trwa. Ja jednak nie wierzę w "zaradność" prezesów Pogoni :)


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 18/05/2012 23:39

  M.K 74 napisał:  

  WM napisał:  
Dalej słuchajcie pokemona M.K 74... Szkoda waszych nerwów



Podzieliłem się informacją którą usłyszałem. Dla mnie od wiarygodnego gośćia. Po to kurwa jest to forum żeby takie rzeczy pisać! A czy pokemona to polemizował bym.



Powiem ze prawdopodobnie to jest prawda sam calkiem niedawno pekalem ze smiechu jak bedac w restauracji slyszalem opowiesci pewnegp pana prezesa z rozmowy wynikalo ze byl to prezes jakies firmy z paroma pracownikami i z kazda wypita butelka wodki jego roczne obroty wzrastaly o kilka milionow i pod koniec jak wszyscy byli kompletnie zajebani wychodzilo ze gosciu jest miliarderem


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005