Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w I lidze. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 03/04/2010 23:57

  konradoomoreno napisał:  
O nic nie walczę ale jak dla mnie to takie zachowanie w stylu zrobimy z nimi porządek mówiąc im twarz co myślimy niewiele dadzą a nas jako kibiców postawią w innym świetle bo nie chyba do tego dąży się na stadionach??Tu raczej chodzi o kulturę,odpowienie zachowanie a to czym jest przykładem??Zmieniąjąc troche temat to powiedz jak sie zachowali kibice wzgledem M.Kowala na meczu z Flotą??Jak sie zachowali kibice po awansie do 1 ligi rozbierajac pilkarzy do gaci??I teraz odpowiedz czy to jest normalne zachowanie??



mieszasz za duzo spraw,

wzgledem Kowala zachowanie bylo takie na jakie pzystało,

swietowanie po awansie rowniez osobna sprawa

nie sprowadzaj wszystkiego do jednego, wrzucajac do jednego worka


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni

***




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 00:01

  konradoomoreno napisał:  
O nic nie walczę ale jak dla mnie to takie zachowanie w stylu zrobimy z nimi porządek mówiąc im twarz co myślimy niewiele dadzą a nas jako kibiców postawią w innym świetle bo nie chyba do tego dąży się na stadionach??Tu raczej chodzi o kulturę,odpowienie zachowanie a to czym jest przykładem??Zmieniąjąc troche temat to powiedz jak sie zachowali kibice wzgledem M.Kowala na meczu z Flotą??Jak sie zachowali kibice po awansie do 1 ligi rozbierajac pilkarzy do gaci??I teraz odpowiedz czy to jest normalne zachowanie??I jak sie zachowują kibice na tym forum??Naszą rolą jest wsparcie,krytyka jak najbardziej a popatrz gdzie byla Pogon 2 lata temu....a gdzie jest teraz??I jaki byl cel utrzymanie a o co walczymy....fakt mizerna postawa i wiele innych ale mam nadziejie ze sie to zmieni za jakis czas...bez zbednych szopek ze strony kibicow



może to co teraz powiem będzie niekulturalne i niegodne w Twoim mniemaniu prawdziwego, normalnego kibica, ale weź skończ pierdolić.


Against modern wszystko!
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 00:04

  Lrd napisał:  
może to co teraz powiem będzie niekulturalne i niegodne w Twoim mniemaniu prawdziwego, normalnego kibica, ale weź skończ pierdolić.



I tym miłym akcentem możemy zakończyć ten etap wątku!!


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 00:10

  konradoomoreno napisał:  
O nic nie walczę ale jak dla mnie to takie zachowanie w stylu zrobimy z nimi porządek mówiąc im twarz co myślimy niewiele dadzą a nas jako kibiców postawią w innym świetle bo nie chyba do tego dąży się na stadionach??Tu raczej chodzi o kulturę,odpowienie zachowanie a to czym jest przykładem??Zmieniąjąc troche temat to powiedz jak sie zachowali kibice wzgledem M.Kowala na meczu z Flotą??Jak sie zachowali kibice po awansie do 1 ligi rozbierajac pilkarzy do gaci??I teraz odpowiedz czy to jest normalne zachowanie??I jak sie zachowują kibice na tym forum??Naszą rolą jest wsparcie,krytyka jak najbardziej a popatrz gdzie byla Pogon 2 lata temu....a gdzie jest teraz??I jaki byl cel utrzymanie a o co walczymy....fakt mizerna postawa i wiele innych ale mam nadziejie ze sie to zmieni za jakis czas...bez zbednych szopek ze strony kibicow



Do tej pory wydawało mi się, że należy Ciebie traktować poważnie, bo myślałem że po prostu błądzisz. Teraz widzę, że to był bład, bo zwyczajnie zarejestrowałeś się po to żeby prowokować.

Sprawa Kowala, to oddzielna kwestia, i zwyczajnie sam przemyśl fakt jak ta sprzedajna szmata się zachowała, zanim będziesz ferował wyroki na kibiców. Bluzgi mu się należały, bo bezapelacyjnie dokonał zdrady, co w mojej opinii jest niewybaczalne. Jeśli w Twojej jest inaczej - masz do tego pełne prawo - ok. Ale nie pisz, że zachowanie kibiców wobec tej nędznej persony wpływa na wizerunek ogółu. Bo stadion nigdy nie był wersalem, tylko miejscem, w którym w prostolinijny sposób można było wyrazić swoje poglądy na najbliższe sobie spawy. I mam nadzieję, że będzie tak nadal.

Jeśli chodzi o kwestie pomysłu rozmowy grajków z kibicami, do której tak mocno wracasz i negujesz, to pomyśl. Nikt nie chce przecież skórokopów bić, padł pomysł rozmowy. Przekazania im pewnych rzeczy w prostych, żołnierskich słowach. Wykrzykiwanie pustych haseł z trybun, obrażanie grajków podczas meczy moim zdaniem jest proste, ale nieskuteczne. Prawdziwy skutek, odnieść może rozmowa prosto w oczy, przekazanie w prosty sposób czego wymagamy. Nikt nie mówi o obrażaniu, Chodzi tylko o rozmowę "motywacyjną" :).

Tak jak pisałem, decyzja czy działać w ten sposób nie leży w kwestii pojedynczych forumowiczów - całe szczęście że tak jest. Wróci z Lublina kilka osób, to się odniosą do tego. Ja mam mieszane odczucia, jeśli chodzi o ten pomysł, ale usprawiedliwiam jego twórców, bo wcale nie uważam, żeby był on jakąś straszną zbrodnią.

pzdr


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 00:21
Każdy ma na pewne sprawy swoje zdanie,takie czy inne ale cofnij wczesniej kiilka stron i zobacz kto zaczął??Nie prowokuje i nie mam zamiaru!Tak jak pisałem wcześniej zgadzam się z wieloma sprawami a nawet z większością tu poruszanych bo macie rację,ale w niektórych myślę że nie tędy droga tylko o to mi chodzi.A to forum chyba służy do wygłaszania opinii na poruszane tematy,czyż nie??A ja na dzień dobry dostaje za to że jestem jeden a nawet nie dzień na forum ale tak jak kolega napisał nie było możliwosci zarejestrowania się wcześniej bo forum śledzę od dawna.


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

*




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 00:27

  konradoomoreno napisał:  
tak jak kolega napisał nie było możliwosci zarejestrowania się wcześniej



Szkoda ze już jest... Przewiduje świąteczny wysyp troli...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 00:31

  Tasior napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
tak jak kolega napisał nie było możliwosci zarejestrowania się wcześniej



Szkoda ze już jest... Przewiduje świąteczny wysyp troli...



za smutno bylo w ostatnie miesiace


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 00:43

  eJay napisał:  
Wywiady pomeczowe pokazują jedno - obaj zawodnicy Motoru ujebani po uszy, spoceni, brudni. Petasz - żel na włosach, zero zmęczenia, zabrakło tylko krawacika. Wszedł na kilkanaście minut i nawet biegać mu się pewnie nie chciało.



akurat Petasz gral najkrocej od nas wiec moze ma dobry zel ktory 15 min wytrzyma ;)

ale wiadomo ze gdyby gral 120 minut wygladalby tak samo.

Oni mogliby sie kurwa niewypowiadac po meczu bo i tak wiadomo, ze jak nie idzie to nie idzie, murawa do dupy, a przeciwnik muruje bramke i ciezko tak sie gra jak jest nastawiony z kontry, dalismy z siebie wszystko ale dzisiaj nie byl nasz dzien, presja nas zjada bla bla bla. Oni jedyni biedacy w tej lidze sie stykaja z tymi wszystkimi problemami oczywiscie...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7203 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 01:09

  konradoomoreno napisał:  

  goral1982 napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
to jak chcesz decydować o losach klubu to wyluż kase kup udziały decyduj i zobaczysz jakie to proste!!


Czyli wg. ciebie kibic ma tylko kupic bilet , zobczyc mecz i do domu? Nie moza skrytykowac , nie moze wyrazic negatywnej opinii , bo do tego maja prawo tylko i wylacznie sponsorzy. I tu ciebie rozczaruje. Kupujac bnilet mam takie samo prawo do krytyki co ci , ktorzy wykladaja znacznie wieksze pieniadze w ramach sponsoringu.



Mamy jak najbardziej prawo do krytyki i po to jest to forum i większość z nas ma racje ale po co nam łażenie na treningi i wyzywanie piłkarzy lub podobne sprawy o to mi chodzi...



A kto Ci kurwa powiedział że chcę iść na trening i wyzywać piłkarzy???Jeśli nawet pójdą Ci co trzeba to nikt nikogo nie będzie wyzywał tylko w normalny sposób wytłumaczy jednemu z drugim ,jakie barwy noszą i kogo reprezentują i że po drugiej stronie znaczka "NIKE" jest herb za który my damy wiele a oni dopóki tu grają mają ZAPIERDALAĆ dla tych barw,ludzi,miasta. A jak nie ogarniasz jakiegoś wpisu to go nie cytuj i nie komentuj,zresztą Jeran wyżej Ci wyjaśnił, ale wywołałeś mnie cytując moją wypowiedź. Druga sprawa kto i gdzie napisał że chce decydować o losach klubu i i mieć wpływ na jakieś decyzje??dobra huj tam nie będę się spuszczał bo to i tak nic nie da..Dziękuje Dobranoc Pozdrawiam kogo trzeba :)


No One Like Us....We don't Care...
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 07:10
Petasz bo wejściu na boisko biegał i walczył. Co innego że gówno z tego wynikało, ale chociaż się starał.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

**




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 07:38
Nie można odmówić piłkarzom po wczoraj walki czy czegoś, dużo fauli, dużo goli (pierwsza bramka Motoru to raczej zasługa murawy która pomogła gospodarzą), prawie dwie bójki, ogólnie chaos i kopanina.

Ale większość walczyła.

Tylko, że oni mają kosić takich ogórków, którzy grają mecz bez 7 podstawowych zawodników!


Z daleka nie będzie widać.
Rezerwista71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7323 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 07:57

  konradoomoreno napisał:  
i to twoim zdaniem wszystko zmieni??I tak się zachowują kibice w XXI wieku??Nie prowadzę żadnej konwersacji tylko mi sam wyjeżdza z jakimiś dziwnymi argumentami


Całują piłkarzyków po tyłkach, poklepują po plecach , na stadionie kupują popcorn i pepsi czy coś podobnego , dłubią słonecznik i są wiecznie zadowoleni ze wszystkiego


Jacck
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6648 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 08:05
I jeszcze nas tak ośmieszył Boguś Baniak....... dotychczas był raczej mistrzem awansów, teraz okazuje się powoli mistrzem walki o utrzymanie. Chociaż pyrom uratował już kiedyś drugą ligę .Widać ma mocne nerwy, biorąc pod uwagę fakt przebytego jesienią zawału. Ciągnie wilka do lasu...


Wielkopolska zawsze wierna Pogoni....
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6577 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 09:41

  konradoomoreno napisał:  
O nic nie walczę ale jak dla mnie to takie zachowanie w stylu zrobimy z nimi porządek mówiąc im twarz co myślimy niewiele dadzą a nas jako kibiców postawią w innym świetle bo nie chyba do tego dąży się na stadionach??Tu raczej chodzi o kulturę,odpowienie zachowanie a to czym jest przykładem??Zmieniąjąc troche temat to powiedz jak sie zachowali kibice wzgledem M.Kowala na meczu z Flotą??Jak sie zachowali kibice po awansie do 1 ligi rozbierajac pilkarzy do gaci??I teraz odpowiedz czy to jest normalne zachowanie??I jak sie zachowują kibice na tym forum??Naszą rolą jest wsparcie,krytyka jak najbardziej a popatrz gdzie byla Pogon 2 lata temu....a gdzie jest teraz??I jaki byl cel utrzymanie a o co walczymy....fakt mizerna postawa i wiele innych ale mam nadziejie ze sie to zmieni za jakis czas...bez zbednych szopek ze strony kibicow



Piszesz o zachowaniu kibiców po awansie oraz względem M.Kowala, o przykładach.. a jaki przykład dają sami piłkarze? Nie jedna osoba z tego forum i nie tylko, spotkała piłkarzyka w nocnym lokalu dzień przed meczem. Chcesz rozliczać jedną stronę a powinneś przynajmniej dwie. Kowal był wspierany przez kibiców, ale swoim zachowaniem i wypowiedziami zlekceważył nie tylko Pogoń, ale także kibiców- pokazał że nie liczą się barwy, przywiązanie tylko pieniądze.

Gdzie była Pogoń 5, 10 lub 20 lat temu... powiem szczerze ze irytuje mnie troche to wracanie do przeszłosci ze szybko wywalczylismy awans- fajnie wszyscy z tego sie cieszymy, ale teraz mamy piłkarzy stawiać na piedestale bo co? taki mieli cel i go zrealizowali a z tamtego składu za wielu tych piłkarzy nie zostało. Teraz zostął im postawiony nowy cel - wg. ciebie utrzymanie, ale w miedzyczasie on chyba sie zmienił na awans co szeroko mównili włodarze klubu i każdy liczy ze sie uda, jak nie w tym roku to mam nadzieje ze w nastepnym sezonie.

Piszesz czy to jest normalne zachowanie kibiców- tak dla mnie to jest normalne zachowanie ze jak sie wiedze to wszyscy kochaja a jak nie idzie to nienawidza- taki jest sport- takie sa emocje. Piłkarzy przed krytyką bronią wyniki, tych dzisiaj nam brakuje. Lepiej ze pisze sie o tym na tym forum na które widze specjalnie sie zarejstrowałes niż w inny sposób "bez zbędnych szopek" .

Na koniec tak off topic: 1 dzień 15 wpisów, dobrze napisałeś :

  konradoomoreno napisał:  
radze opanować emocje..



DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 11:49
Troszkę zdjęć z meczu Motor - Pogoń - Fotorelacja

"Pełny fotoreportaż z meczu w poniedziałek.Film z wyjazdu również będzie dostępny w poniedziałek."


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
kakarotto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5342 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 12:22
To ze teraz Nasza Pogon to dno dna to juz wszyscy wiemy mozemy miec tylko nadzieje ze to sie odwróci i sledzic nastepne mecze a walka i tyranie sie miedzy soba to moim skromnym zdaniem jest troszke nie na miejscu :/ jak chcecie sie napinac to nie na forum


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 12:53
Następne dwa mecze są decydujące terminarz tak się układa że reszta też traci punkty nie gra równo ale najwyższy czas się przebudzić!Mamy Znicz z którym trzeba wygrać i który ma nóż na gardle bo broni się przed spadkiem a potem mecz Górnikiem bezpośredni rywal mecz o 6 pkt.POGOŃ WALCZĄCA!!


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 12:59

  Tasior napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
tak jak kolega napisał nie było możliwosci zarejestrowania się wcześniej



Szkoda ze już jest... Przewiduje świąteczny wysyp troli...



zapomniał wół jak cielęciem był!
sam nie tak dawno pisałeś różne mniejsze bądź większe farmazony, ale widzę że to w modzie co chwile strofować innych. prawie każdemu nie raz, nie dwa zdarzyło się jakieś bzdury wypisywać! przestańmy tu stosować taktykę każdy najmądrzejszy, każdy ponad każdym, w pierwszej kolejce sami się ogarniajmy, a będzie lepiej! od pouczania innych, strofowania rozpędzonych lub kasowania niereformowalnych są odpowiedni ludzie z odpowiednimi uprawnieniami więc zostawmy im tą działkę!

a tak żeby tematu nie rozmywać, to wg mnie NIC się aż takiego strasznego nie stanie jeśli nie uda się nam awansować w tym roku! nie tak dawno wszyscy pisali, że wolą naszych obijaczy nawet w 2lidze, niż tych bambusów od ptaka. ja rozumiem, że apetyt w miarę jedzenia rośnie, ale kurwa chyba za młodzi na sklerozę jesteśmy po pierwsze, a po drugie kurwa doceńcie to i cieszcie się tym, ze udało nam się TAK SZYBKO w miarę odbudować! nie mówię, żeby być minimalistą i byle czym się jarać, ale kurwa trochę pokory i zimnej wody na głowę!
p.s. ja jestem zdania, że w tej chwili puchar powinien być proirytetem i przede wszystkim, albo nawet tylko się na tym skupić! jeśli mają póki co dostawać łupnia w lidze w zamian za pomyślnośc z ruchem, jestem na TAK!
p.s.2 wesołych świąt i spokoju przede wszystkim!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 13:06

  TeHaCe napisał:  
a tak żeby tematu nie rozmywać, to wg mnie NIC się aż takiego strasznego nie stanie jeśli nie uda się nam awansować w tym roku! nie tak dawno wszyscy pisali, że wolą naszych obijaczy nawet w 2lidze, niż tych bambusów od ptaka. ja rozumiem, że apetyt w miarę jedzenia rośnie, ale kurwa chyba za młodzi na sklerozę jesteśmy po pierwsze, a po drugie kurwa doceńcie to i cieszcie się tym, ze udało nam się TAK SZYBKO w miarę odbudować! nie mówię, żeby być minimalistą i byle czym się jarać, ale kurwa trochę pokory i zimnej wody na głowę!
p.s. ja jestem zdania, że w tej chwili puchar powinien być proirytetem i przede wszystkim, albo nawet tylko się na tym skupić! jeśli mają póki co dostawać łupnia w lidze w zamian za pomyślnośc z ruchem, jestem na TAK!
p.s.2 wesołych świąt i spokoju przede wszystkim!



zgadzam się lecz nie do końca moim zdaniem liga jest ważniejsza bo jeszcze nie wszystko stracone....tak sądzę najbliższe mecze pokażą wszystko jaki będzie tor naszej drużyny


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
sagi2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5356 dni




Odp: Występy Pogoni w I lidze. - 04/04/2010 13:17
Szkoda ostatnich porazek. chciałbym aby kolejna druzyna o kresowych korzeniach grała w ekstraklasie. Oby zła passa już się skończyła.


Semper fidelis !

http://pogonlwow.blog.onet.pl/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005